Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Rodinné prípady [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:15 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:40 Scooby-Doo a cirkus vlkolakov (HD) [i] 09:05 Postrach Dennis a Vianoce [i] 10:45 Policajt v Beverly Hills [i] 12:50 Dannyho jedenástka (HD) [i] 15:10 Harry Potter a Tajomná komnata (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:25 16. PLES V OPERE [i] 20:30 Dědictví aneb Kurvaseneříká (HD) [i] 22:45 16. PLES V OPERE [i] 23:00 Prenasledovaný (HD) [i] 01:10 Dědictví aneb Kurvaseneříká (HD) [i] 02:50 Prenasledovaný (HD) [i] 04:35 Dva a pol chlapa I. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Diviak Alojz lyžiarom [i] 06:25 Chalúpka na vŕšku [i] 06:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:45 Heidi [i] 07:10 Pikkuli [i] 07:15 Šmolkovia: Lietajúci Gargamel [i] 07:30 Šmolkovia: Šmolkofón [i] 07:40 Franklin a priatelia: Franklinovo skackanie [i] 07:55 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:50 Atlantída: Zemský býk 1/13 [i] 10:35 On air: On air 1/24 [i] 11:00 Teta: Narodenie 1/7 [i] 12:00 Toskánska vášeň II 10/14 [i] 13:35 Milujem Slovensko [i] 15:05 Naša Zoo 6/6 [i] 16:05 Eleonóra, maskovaná pomstiteľka [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Medzinárodné Vianoce [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou [i] 21:50 Neskoro večer:Talkshow Petra Marcina. [i] 22:40 Miluj ma alebo odíď [i] 00:05 Naša Zoo 6/6 [i] 01:00 Toskánska vášeň II 10/14 [i] 02:25 Eleonóra, maskovaná pomstiteľka [i] 04:05 Atlantída: Zemský býk 1/13 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau odchádza [i] 07:00 Pán Tau III.: Poplach v oblakoch [i] 07:30 Medveď obdivovaný aj zatracovaný [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Listovanie v albume Lúčnice [i] 09:10 Tajomstvá múzeí III.: Smithsonov Inštitút, Washington D.C. [i] 09:50 Brigitte Bardotová - nepochopená [i] 10:45 Ktosi je za dverami [i] 11:30 Roztrhla sa hudáčkovi struna [i] 12:00 Família: Família [i] 12:25 Chlapec a pes: Za teba sa postavím proti celému svetu [i] 12:55 Mam'zelle Nitouche [i] 14:00 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov VI. - Stopy na hrebeni [i] 15:05 Záhrady na vode [i] 15:20 Tajomstvá múzeí III.: Zámok vo Versailles [i] 16:05 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:25 Pán Tau III.: Poľovačka na slona [i] 16:55 Pán Tau III.: Noc v safari [i] 17:25 Večera [i] 18:45 Večerníček: Ako prízemný mrázik Ferko urobil tenučký ľad [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Babička [i] 21:45 Tajomstvo Agathy Christie [i] 22:40 V koži Hercula Poirota [i] 23:40 Rallye DAKAR 2016 [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 Káčerovo [i] 08:00 Káčerovo: Tajomstvo stratenej lampy [i] 09:25 X FACTOR [i] 12:10 K-9: Legenda o stratenom poklade [i] 13:55 Krištáľová lebka [i] 15:40 Nebezpečne blonďavá [i] 17:45 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kód Enigmy [i] 22:40 Kráľovstvo [i] 00:50 Spirit - pomstiteľ [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 Rola vrahyne: nakrúcaní [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 13 [i] 06:05 M*A*S*H 35,36 [i] 07:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:55 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:45 Druhá svetová vojna: Adolf Hitler [i] 10:55 M*A*S*H 29,30,31,32 [i] 12:55 Faktor strachu III. 5,6 [i] 14:35 Odhalené tajomstvá UFO [i] 16:20 Lov na duchov [i] 18:10 Áno, šéfe USA 1,2/10 [i] 20:00 KOLABS [i] 20:35 Otec v sukni [i] 22:55 Django [i] 00:50 M*A*S*H 32,33,34,35 [i] 02:30 KOLABS [i] 03:00 Django [i] 04:30 Ničitelia mýtov 12,13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem III. 10 [i] 07:15 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 08:15 Vražedná čísla V. 5 [i] 09:10 Království I. 7 [i] 10:05 Království I. 8 [i] 11:05 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 12:05 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 13:05 Jak prosté III. 16 [i] 14:05 Jak prosté III. 17 [i] 15:05 Falco - příběh poldy I. 4 [i] 16:10 Tým Škorpion I. 8 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 13 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 14 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 23:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 4 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 5 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Irské černé pivo/hedvábí/konzervovaná polévka 5 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část 12 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 2 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Závodní rychlost 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zastavárna 1 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Výhra, prohra či klání 2 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Na kordy 29 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Malý Roy 30 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3): Výbuch 4 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Mike Tyson 5 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 3): Limity neexistují 4 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 3): Výhra nebo propadák 5 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Demoliční derby 6 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 1): Zelené peklo 2 [i] 17:10 Záhadná Země (Series 1): Ztracené zlaté město 2 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Mustangové 12 [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Babiččina Galaxie 13 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 21:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 6 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Nezvaní škůdci 11 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Přichází změna 12 [i] 23:00 Likvidátor (Series 3): Podivné zboží 3 [i] 23:30 Likvidátor (Series 3): Ozbrojen po zuby 4 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 00:55 Chaos před kamerou (Series 1): Extrémní výbuch, děsivé rachejtle, nejistý seskok 3 [i] 01:20 Chaos před kamerou (Series 1): Útočící peklo, odvážná babička, nečekaná lavina 6 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 02:40 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 6 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Nezvaní škůdci 11 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Přichází změna 12 [i] 04:20 Likvidátor (Series 3): Podivné zboží 3 [i] 04:45 Likvidátor (Series 3): Ozbrojen po zuby 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Užovka [i] 06:10 Abeceda B plus O [i] 07:15 Mrtvý princ [i] 08:25 Úsměvy Tomáše Töpfera [i] 09:00 Nejlepší trapasy [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Po stopách hvězd [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kdo probudí Pindruše? [i] 14:10 Nebe a dudy [i] 15:45 Neobyčejné životy [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:55 Kam se poděla sedmá rota? [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:25 Speciální jednotka [i] 01:10 Kriminálka Paříž [i] 02:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 02:55 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i] 03:45 Žiješ jenom 2x [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:35 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:35 Matýsek [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:05 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Archeologie venkova [i] 09:30 Za našima humny: Dolní Bojanovice [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Druhá světová válka v barvě: Přicházející bouře [i] 11:15 Letecké katastrofy: Příliš rušné nebe [i] 12:10 Zatopené osudy: Žermanická přehrada [i] 12:30 Babylon [i] 12:55 Africká savana [i] 13:25 Jenny, doktorka letounů [i] 14:20 Kristýna [i] 16:00 Kamera na cestách: Nikaragua [i] 16:55 Tučňáci - život z blízka: Cesta 1/3 [i] 17:50 Zázračná planeta: Delfíni očima špionážních kamer 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Prezidentská limuzína [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dr. No [i] 21:50 Fleming 1/4 [i] 22:35 Fleming: (Fleming: The Man Who Would Be 2/4 [i] 23:25 Zpráva o Europě [i] 00:50 Skrytý potenciál: David Kudýn [i] 01:20 Hlasy strachu: Černá ovce černých ovcí 1/7 [i] 01:45 Místo činu: deštný les [i] 02:40 Domácí násilí aneb Co se děje za dveřmi našich bytů [i] 03:05 Kluci do lesa [i] 03:20 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:40 Návraty k divočině [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 12 [i] 07:05 Král džungle II 24 [i] 07:30 Chlupatá rota 7 [i] 07:55 Kačer Kabrňák II 5 [i] 08:20 Jak vycvičit draky II 19 [i] 08:45 O bílém hadovi [i] 10:25 Kosmetička a zvíře [i] 12:25 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 14:30 Výměna manželek III [i] 15:45 V dobré společnosti [i] 17:45 Happy Feet 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gravitace [i] 22:00 Parker [i] 00:05 Resident Evil: Odveta [i] 01:30 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 02:15 Novashopping 02:45 Mentalista II: Červená krabička 17 [i] 03:25 Áčko: V práci mi jde o život [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:20 Astro Boy I: Franken-bot 9 [i] 07:50 Ninjago: Kletba zlatého mistra [i] 08:20 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 157 [i] 10:35 M*A*S*H 158 [i] 11:05 Navždy spolu [i] 13:25 Kurýr [i] 15:25 Přístav: Jedna nula 33 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XV: Vraždy podle horoskopu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jack Ryan: V utajení [i] 22:30 Patrola [i] 00:45 Jednačtyřicetiletý panic [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru XV: Vraždy podle horoskopu [i] 03:55 Patrola [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne VI. 1-2/25 [i] 05:50 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 07:25 Frasier [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:05 Sultán 12-14/95 [i] 14:10 Nezvestní II. 1-2/18 [i] 15:55 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 17:45 Navždy mladý [i] 20:00 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 22:00 Katie Ffordeová: Keď láska bolí [i] 00:00 Bumerang [i] 02:00 Navždy mladý [i] 03:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Černovous0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Vášeň v tanci0 [i] 14:00 První republika 1 [i] 15:00 McBride: Rekviem0 [i] 16:25 Big Screen 19 [i] 16:40 5 dnů do půlnoci 2 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 6 [i] 18:20 Odpor0 [i] 20:35 Kóma 1 [i] 22:00 Experiment0 [i] 23:40 První republika 1 [i] 00:35 Valdemarův odkaz0 [i] 02:20 Hatfieldovi a McCoyovi 1 [i] 04:00 Útěk z MS-10 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:00 Tenis [i] 08:00 Saně [i] 09:00 Běžecké lyžování [i] 09:30 Saně [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:45 Zprávy [i] 19:50 Zimní sporty [i] 20:50 Biatlon [i] 21:15 Biatlon [i] 21:45 Skoky na lyžích [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Zimní sporty [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Biatlon [i] 02:30 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 3: Zase ten spisovatel 4 [i] 06:00 Doylův okrsek 2: Rodinný podnik 13 [i] 07:00 Doylův okrsek 3: Ulice St. John´s 1 [i] 08:00 Doylův okrsek 3: Až po uši 2 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 11:00 V utajení 4: Dokonalá past 14 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Kauce 1 [i] 13:00 Milionový lékař 3: Nehoda 1 [i] 14:00 Milionový lékař 3: Má to háček 2 [i] 15:00 40 dnů a nocí [i] 17:00 Zběsilá bouře [i] 19:00 Protiproud [i] 21:00 Náhlá smrt [i] 23:00 Čupakabra [i] 01:00 Tasmánští čerti [i] 03:00 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 04:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kritik 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 1 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 1 [i] 06:30 Jeden den z životě 1 [i] 07:00 Kaloni0 [i] 07:55 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 1