TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Susedské prípady [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 X. 8/16 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles I. 18/24 [i] 13:15 Monk VIII. 7/16 [i] 14:10 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 2/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Svokra [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 Mentalista I. 2/23 [i] 00:45 Monk VIII. 7/16 [i] 01:30 NCIS: Los Angeles I. 18/24 [i] 02:15 Dva a pol chlapa I. [i] 02:55 Kobra 11 X. 8/16 [i] 03:45 Mentalista I. 2/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:00 Slovácko sa nesúdi: Odplata [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:45 Škrečok v nočnej košeli: Zlodej v nočnej košeli 5/6 [i] 08:30 Škrečok v nočnej košeli: Leť, lastovička! 6/6 [i] 09:20 Husiarka a kráľ [i] 10:15 Traja mušketieri: Kráľovnine prívesky 1/2 [i] 12:00 Danielle Steelová: Raz za život [i] 13:30 Spolu s rodinou [i] 15:05 Naša Zoo 5/6 [i] 16:00 Slovácko sa nesúdi: Posledná vôľa [i] 16:35 Správna Agáta I. 5/15 [i] 17:25 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Manon od prameňa [i] 23:45 Naša Zoo 5/6 [i] 00:40 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter 2/2 [i] 02:15 Spolu s rodinou [i] 03:40 Smoliarka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a Aladinova lampa [i] 06:10 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a zlatý kufor [i] 06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Chalúpka na vŕšku [i] 07:40 Jurošík a snehuliak [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZÁHADY RAKETOVEJ ULICE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 V domci i na dvorci [i] 08:55 Tajomstvá múzeí III.: Moskovské štátne historické múzeum [i] 09:35 Mozart superstar [i] 10:30 Ktosi je za dverami [i] 11:25 Piesne Ďura Berkyho-Paľača [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Chlapec a pes: Smutná lavička [i] 13:00 Posledný svojho rodu [i] 13:40 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov V. - Legendy a ilúzie [i] 14:25 Prečo Adam Chvojka vicerichtár spáva doma [i] 15:20 Tajomstvá múzeí III.: Smithsonov Inštitút, Washington D.C. [i] 16:00 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:25 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau odchádza [i] 16:50 Pán Tau III.: Poplach v oblakoch [i] 17:25 Stávka s čertom [i] 18:45 Večerníček: Diviak Alojz lyžiarom [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZÁHADY RAKETOVEJ ULICE [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Krásna Varvara [i] 21:30 Brigitte Bardotová - nepochopená [i] 22:25 Putovanie mladého skladateľa [i] 00:05 Rallye DAKAR 2016 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:00 SÚDNA SIEŇ: Problémová rodina [i] 09:10 Česko Slovensko má talent [i] 11:45 Snehová kráľovná [i] 13:25 Začarovaná Ella [i] 15:10 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 20/20 [i] 16:10 Komplikovaná láska [i] 17:55 DIVOKÉ KONE II. [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vinári 2 [i] 23:00 Do hlbiny 2 [i] 01:05 Mimo zákona [i] 02:40 KRIMI 03:05 NOVINY TV JOJ 03:45 Ako potrápiť rodičov [i] 04:30 DIVOKÉ KONE II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 M*A*S*H 34 [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:25 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 09:05 Simpsonovci III. 10 [i] 09:50 Podvodníci III. 1,2/16 [i] 11:30 Kosti IV. 16 [i] 12:30 M*A*S*H 35,36 [i] 13:30 Ničitelia mýtov V. 13 [i] 14:30 Faktor strachu III. 7 [i] 15:20 Simpsonovci XIX. 14,15 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 Vtierka Castle III. 24/24 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 17 [i] 18:55 Simpsonovci XIX. 16,17 [i] 19:50 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 20:35 Krištáľová lebka [i] 22:15 Klub príšerných žien [i] 00:05 Californication - Orgie v Kalifornii VII. - PREMIÉRA 7,8 [i] 01:15 Zakázané prsné implantáty [i] 02:05 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 02:45 Črepiny [i] 03:50 Zakázané prsné implantáty [i] 04:35 Ničitelia mýtov 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 6 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 08:10 Jak prosté III. 2 [i] 09:05 Sestra Hawthornová III. 4 [i] 10:05 Bez hranic II. 4 [i] 11:10 Vzpomínky I. 4 [i] 12:05 Jak prosté III. 2 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 15:00 Bez hranic II. 5 [i] 16:05 Jak prosté III. 3 [i] 17:05 Sestra Hawthornová III. 5 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 20:05 Vzpomínky I. 5 [i] 21:00 Tým Škorpion I. 8 [i] 21:55 Vražedná práva II. 8 [i] 22:55 Cizinka I. 4 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev VII 10 [i] 01:25 Tým Škorpion I. 8 [i] 02:15 Cizinka I. 4 [i] 03:10 Vražedná práva II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Selling a Caddy in the Carolinas 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kalhoty pro pumu 14 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Nový postup 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Utéct a uniknout 16 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 1): Ford Capri 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 1): Ford Capri 2 [i] 12:35 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Sám v divočině 2 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 4 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 5 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Selling a Caddy in the Carolinas 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kalhoty pro pumu 14 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 1): Ford Capri 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 1): Ford Capri 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 20:00 Záhadná Země (Series 1): Ztracené zlaté město 2 [i] 21:00 Nejpodivnější na světě (Series 1): Vozidla 2 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Mistři tvořivosti 2 [i] 23:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Ve vzduchu 6 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Útočící peklo, odvážná babička, nečekaná lavina 6 [i] 00:00 Neobjasněné případy: Ztracení obři Georgie/most smrti 8 [i] 00:55 Setkání s mimozemšťany (Series 3): Zapojení 2 [i] 01:50 Záhadná Země (Series 1): Ztracené zlaté město 2 [i] 02:40 Nejpodivnější na světě (Series 1): Vozidla 2 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Mistři tvořivosti 2 [i] 04:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Ve vzduchu 6 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Útočící peklo, odvážná babička, nečekaná lavina 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:00 Hubert a Staller [i] 10:50 To je vražda, napsala III: Nic pro zasmání [i] 11:35 Taška [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda V plus CH [i] 13:50 Soudkyně Amy IV [i] 14:35 Pošta pro tebe [i] 15:35 Reportéři ČT [i] 16:20 Tak neváhej a toč speciál Eduard Hrubeš společně s . [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem 1/9 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Táta 20/39 [i] 21:30 13. komnata Jiřího Krampola [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Profesionálové [i] 23:45 Motiv [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 DoktorKA [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 4/6 [i] 09:30 Poslední orangutani na Sumatře [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Nový Zéland [i] 11:55 Planeta Země: Od pólu k pólu [i] 12:45 Skrytý život mloků [i] 13:00 Plevel v české krajině [i] 13:30 Minuty z Krkonoš [i] 13:35 Archa Davida Attenborougha [i] 14:30 Speciální zbraně: Invaze 1944 [i] 15:20 Porodnice Třetí říše [i] 16:15 Věda na vlastní kůži 21/50 [i] 17:10 Putování zažívacím traktem [i] 18:00 Život na pobřeží: Kalifornie 1/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:30 Na pomoc životu - transplantace [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Delfíni očima špionážních kamer 1/2 [i] 21:00 Ženy, které psaly historii: Kleopatra [i] 21:50 Hořící Mississippi [i] 23:55 S gurmánem na cestách: Louisiana [i] 00:40 Ve jménu vlasti III: Červený trakař 8/12 [i] 01:25 Californication VII: Levon 1/12 [i] 01:55 Tajemství kláštera v Hájku [i] 02:20 Veteráni, druh na vymření? [i] 02:45 Přísně tajné vraždy [i] 03:00 Starosta [i] 03:20 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:35 Návraty k divočině [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2944 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Iluze není omyl 134 [i] 11:30 Krok za krokem 22 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Krok za krokem II 1 [i] 13:05 Můj přítel Monk IV 16 [i] 13:55 Odložené případy VI: Jiná kampaň 10 [i] 14:50 Lovci zločinců: Domovník 11 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Konkurz na chlapa 433 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 18:35 Mentalista II: Červená krabička 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Avengers [i] 23:05 Kráčející skála [i] 00:25 Lovci zločinců: Domovník 11 [i] 01:10 Mentalista II: Vyrovnávání účtů 14 [i] 01:30 Novashopping 02:25 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 03:10 Krok za krokem 22 [i] 03:30 Krok za krokem II 1 [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Konkurz na chlapa 433 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Neon Express 8 [i] 06:45 Ninjago: Kletba zlatého mistra [i] 07:15 M*A*S*H 156 [i] 08:00 M*A*S*H 157 [i] 08:55 M*A*S*H 158 [i] 09:25 Castle na zabití III: Málem slavný 7 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Bezejmenná dívka 10 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Nic než peníze 5 [i] 13:25 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 14:35 Castle na zabití III: Vrah na videu 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kurýr [i] 22:05 D-Tox [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Hannover: Bezejmenná dívka 10 [i] 02:25 Policie Hamburk III: Nic než peníze 5 [i] 03:10 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 72-73/128 [i] 06:40 Vráť mi moje deti [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 10:40 Krok za krokom [i] 11:35 Sila 9-10 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 9-10/142 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 16/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:35 Odložený prípad VI. 2/23 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Šťastlivec [i] 23:10 Navždy mladý [i] 01:15 Priatelia [i] 01:55 Krok za krokom [i] 02:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:40 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Znovu se zamilovat0 [i] 08:10 Big Screen 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černovous0 [i] 13:35 Černovous0 [i] 15:05 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 16:50 Jasmíniny slzy0 [i] 18:30 Znovu se zamilovat0 [i] 20:10 Férovej zloděj0 [i] 22:00 Hatfieldovi a McCoyovi 1 [i] 23:45 Pravidla násilí0 [i] 01:05 Mnich0 [i] 02:45 Plán B0 [i] 04:25 Experiment0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Biatlon [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Biatlon [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Tenis [i] 18:30 Biatlon [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:30 Tenis [i] 21:30 Biatlon [i] 22:15 Skoky na lyžích [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Běžecké lyžování [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Biatlon [i] 02:15 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 3: Horká zásilka 3 [i] 06:10 Městečko Haven 5: Nevidět zlo 1 [i] 07:10 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i] 08:10 V utajení 2: Mistrovské dílo 15 [i] 09:10 Agentura Jasno 5: Romeo a Juliet a Juliet 1 [i] 10:10 Hledání Země - Nezemě [i]