TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 X. 7/16 [i] 12:15 NCIS: Los Angeles I. 17/24 [i] 13:15 Monk VIII. 6/16 [i] 14:10 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 1/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Svokra [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista I. 1/23 [i] 00:55 Monk VIII. 6/16 [i] 01:35 NCIS: Los Angeles I. 17/24 [i] 02:20 Dva a pol chlapa I. [i] 02:55 Kobra 11 X. 7/16 [i] 03:40 Mentalista I. 1/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Svet v roku 2015 [i] 05:55 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:45 Škrečok v nočnej košeli: V pasci 4/6 [i] 08:30 Smoliarka [i] 09:55 V službách kráľa [i] 11:40 Danielle Steelová: Spomienky [i] 13:10 Tŕne lásky 4/4 [i] 14:55 Naša Zoo 4/6 [i] 15:55 Slovácko sa nesúdi: Odplata [i] 16:30 Správna Agáta I. 4/15 [i] 17:20 Traja mušketieri: Kráľovnine prívesky 1/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Späť domov [i] 21:55 Jean od Floretty [i] 23:50 Naša Zoo 4/6 [i] 00:45 Späť domov [i] 02:15 Tŕne lásky 4/4 [i] 03:50 Danielle Steelová: Spomienky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a veľký ples [i] 06:25 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a rosnička [i] 07:00 Traja králi prichádzajú [i] 07:05 Chalúpka na vŕšku [i] 07:10 Dve myšky [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - CHAIR [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlapec z Podpoľania [i] 09:00 Tajomstvá múzeí III.: Galéria Uffizi [i] 09:40 Vlčie hory [i] 10:30 Ktosi je za dverami [i] 11:30 Posolstvo zvonov [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Chlapec a pes: Rozlúčka [i] 12:45 Pestrá paleta melódií [i] 13:40 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov IV. - Posledný z posledných [i] 14:20 Inkognito [i] 15:20 Tajomstvá múzeí III.: Moskovské štátne historické múzeum [i] 16:05 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:25 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a Aladinova lampa [i] 16:55 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a zlatý kufor [i] 17:25 Mastný hrniec [i] 18:45 Večerníček: Jurošík a snehuliak [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - CHAIR [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Slovo: Slovo o. Jozefa [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Finist Jasný sokol [i] 21:30 Mozart superstar [i] 22:25 Niko Pirosmani [i] 23:45 Rallye DAKAR 2016 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Bez rešpektu [i] 08:15 Princ z Perzie: Piesky času [i] 10:25 Zúbková víla 2 [i] 12:10 Správny dres [i] 14:20 Česko Slovensko má talent [i] 16:50 DIVOKÉ KONE II. [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE [i] 20:35 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: NAŠI [i] 21:45 Nebezpečne blonďavá [i] 23:45 Podvodníci III 1,2/16 [i] 01:25 NOVINY TV JOJ 02:05 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:45 Česko Slovensko má talent [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Keď Hitler obsadil Britániu [i] 06:40 M*A*S*H 33 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:25 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 09:30 Pomsta Čierneho korzára [i] 11:20 Kosti IV. 15 [i] 12:25 M*A*S*H 34 [i] 12:55 Jastrabia žena [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 12,13 [i] 16:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:00 Ničivé tornádo [i] 18:55 Simpsonovci XIX. 14,15 [i] 19:50 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 20:35 Hadí kráľ [i] 22:20 Odhalené tajomstvá UFO [i] 00:10 Zemetrasenie 10.0 [i] 01:45 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 02:25 Ničitelia mýtov 8,9,10 [i] 04:55 Zemetrasenie 10.0 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 08:00 Jak prosté III. 1 [i] 09:00 Sestra Hawthornová III. 3 [i] 10:00 Bez hranic II. 3 [i] 11:05 Vzpomínky I. 3 [i] 12:05 Jak prosté III. 1 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 15:05 Bez hranic II. 4 [i] 16:10 Jak prosté III. 2 [i] 17:05 Sestra Hawthornová III. 4 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 20:05 Vzpomínky I. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 17 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 00:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 01:00 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 01:55 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 02:40 Myšlenky zločince IX. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Najít, koupit a zopakovat! 9 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Vláčky na hraní a opravdová auta 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Terapie škvárem 13 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Ultimátum 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Námořní noční můra 15 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 1): Mercedes 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 1): Mercedes 2 [i] 12:35 Záhadná Země (Series 1): Krvavé jezero 1 [i] 13:30 Nejpodivnější na světě (Series 1): Místa 1 [i] 14:25 Nejpodivnější na světě (Series 1): Vozidla 2 [i] 15:20 Nejpodivnější na světě (Series 1): V podzemí 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Najít, koupit a zopakovat! 9 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Vláčky na hraní a opravdová auta 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Terapie škvárem 13 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 1): Mercedes 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 1): Mercedes 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Ve městě je nová holka 19 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 21:00 Likvidátor (Series 3): Vydělává těžkou prací 13 [i] 21:30 Likvidátor (Series 3) 14 [i] 22:00 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 22:30 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 23:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Zvířata 5 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Ledový náraz, náhlá záplava, smrtící jelen 5 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 00:55 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Ve městě je nová holka 19 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 02:40 Likvidátor (Series 3): Vydělává těžkou prací 13 [i] 03:05 Likvidátor (Series 3) 14 [i] 03:30 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 03:55 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 04:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Zvířata 5 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Ledový náraz, náhlá záplava, smrtící jelen 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Hubert a Staller [i] 10:45 To je vražda, napsala III: Namaluj mi smrt [i] 11:35 Nevěsta [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda M plus I [i] 13:25 Soudkyně Amy IV [i] 14:05 Pokušení [i] 14:25 To je vražda, napsala III: Nic pro zasmání [i] 15:15 Hubert a Staller [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Kukačky [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Taggart [i] 23:00 Kriminalista [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Objektiv [i] 00:55 Toulavá kamera [i] 01:30 Dobré ráno [i] 04:00 Malá farma [i] 04:25 Walda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Srážka s planetkou [i] 09:45 Místo činu: deštný les [i] 10:40 Na pomoc životu - transplantace [i] 10:55 Příběhy domů: Fojtství Velké [i] 11:15 Potopení lodi Costa Concordia - rok po tragédii [i] 12:05 Porodnice Třetí říše [i] 13:00 Recyklační architektura [i] 13:20 Tradice Bílých Karpat [i] 13:45 Route 66 - jedna jízda nestačí [i] 15:15 Prezidentská limuzína [i] 16:05 Příběhy mrtvých bojovníků 1/3 [i] 16:55 Hlasy strachu: Černá ovce černých ovcí 1/7 [i] 17:20 University - Tajemství evropského zázraku [i] 18:15 Africká savana [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 19:05 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nový Zéland [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: David Kudýn [i] 22:00 Nabručení: S barvou v ruce [i] 22:30 Příliš mladá noc [i] 23:30 PIKO [i] 00:50 Husí kůže - Zimomriavky [i] 02:05 Krásy evropského pobřeží: Útěk do [i] 02:15 Ztroskotanci a samozvanci po třiceti letech [i] 02:40 Přísně tajné vraždy [i] 02:55 Z vesnice město [i] 03:15 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:35 Návraty k divočině [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2943 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Krok za krokem 20 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Krok za krokem 21 [i] 13:05 Můj přítel Monk IV 15 [i] 13:55 Odložené případy VI: Děvče z magazínu 9 [i] 14:50 Lovci zločinců: Kvarteto 10 [i] 15:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Smutný holky nemám rád 432 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Vyrovnávání účtů 14 [i] 18:35 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nevinnost [i] 22:15 Romeo musí zemřít [i] 00:15 Lovci zločinců: Kvarteto 10 [i] 01:05 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 03:00 Krok za krokem 20, 21 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Smutný holky nemám rád 432 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Astro versus Atlas 7 [i] 06:40 Ninjago: Blackout [i] 07:10 M*A*S*H 154 [i] 07:55 M*A*S*H 155 [i] 08:45 M*A*S*H 156 [i] 09:15 Místo činu: Hannover: Venkovská idyla 9 [i] 11:20 Policie Hamburk III: Bez domova 4 [i] 12:20 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 14:35 Castle na zabití III: Málem slavný 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Narozeniny 1 [i] 21:25 Ano, šéfe! [i] 22:30 Gondíci s. r. o. [i] 23:25 Prostřeno! [i] 00:15 Policejní bažanti III: Holka na zavolání 8 [i] 01:05 Místo činu: Hannover: Venkovská idyla 9 [i] 02:45 Policie Hamburk III: Bez domova 4 [i] 03:30 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 70-71/128 [i] 06:35 Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Frasier [i] 10:20 Krok za krokom [i] 10:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 11:50 Sila 7-8 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 7-8/142 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 15/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 1/23 [i] 20:40 Mentalista III. 10-11/24 [i] 22:30 Rozdelené dvojičky [i] 00:15 Priatelia [i] 01:10 Krok za krokom [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:50 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 25 [i] 06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Ztracen v Arménii0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Teror0 [i] 13:35 Černý přízrak0 [i] 15:10 Strázci drací brány0 [i] 16:50 Neprůstřelný mnich0 [i] 18:35 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 20:20 Jasmíniny slzy0 [i] 22:00 Vrtěti ženou0 [i] 23:40 Sex nebo život!0 [i] 01:10 Férovej zloděj0 [i] 03:00 Pravidla násilí0 [i] 04:20 Mnich0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:15 Běžecké lyžování [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Tenis [i] 19:00 Zprávy [i] 19:05 Tenis [i] 21:30 Biatlon [i] 22:30 Běžecké lyžování [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 3: Až po uši 2 [i] 06:10 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 07:10 Můj přítel Monk 8: Pan Monk na skupinové terapii 8 [i] 08:10 V utajení 2: Napojit koně 14 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 10:10 Bostonské tornádo [i] 12:10 V utajení 2: Napojit koně 14 [i] 13:10 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 14:10 Doylův okrsek 3: Horká zásilka 3 [i] 15:10 Agentura Jasno 5: Romeo a Juliet a Juliet 1 [i] 16:10 Hledání Země - Nezemě [i] 18:20 V utajení 2: Mistrovské dílo 15 [i] 19:20 Městečko Haven 5: Nevidět zlo 1 [i] 20:20 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i] 21:20 V utajení 4: Dokonalá past 14 [i] 22:20 Havaj 5-0 5: Sledovačka 17 [i] 23:20 Underworld: Boj v podsvětí [i] 01:20 40 dnů a nocí [i] 03:20 Agentura Jasno 5: Romeo a Juliet a Juliet 1 [i] 04:15 Doylův okrsek 3: Až po uši 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 05:30 Příběh sýra 3 [i] 06:00