TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Varte s nami [i] 06:10 Hrátky s čertem [i] 07:55 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:20 Kung Fu Panda III. [i] 08:45 Scooby-Doo: Záhada jazernej príšery (HD) [i] 10:10 Ako vycvičiť draka: Kniha drakov [i] 10:25 Ako vycvičiť draka: Legenda o Kostilámovi [i] 10:45 Kung Fu Panda: Tajomstvo majstrov [i] 11:05 Kung Fu Panda (HD) [i] 12:40 Charlie a továreň na čokoládu [i] 14:55 Traja mušketieri [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:10 Copak je to za vojáka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Hodinový manžel [i] 22:30 Anjeli a démoni [i] 01:00 Hodinový manžel [i] 02:55 Traja mušketieri [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Šport v roku 2015 [i] 06:35 Slovácko sa nesúdi: Glg za tri grajciare [i] 07:05 Správy RTVS "N" [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Škrečok v nočnej košeli: Veľká akcia sa začína 3/6 [i] 08:55 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 10:20 Francesco 1/2 [i] 11:50 Francesco 2/2 [i] 13:30 Tŕne lásky 3/4 [i] 15:00 Naša Zoo 3/6 [i] 15:55 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč [i] 16:30 Správna Agáta I. 3/15 [i] 17:15 Štvrtý kráľ [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 1/2 [i] 22:00 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 2/2 [i] 23:40 Naša Zoo 3/6 [i] 00:35 Štvrtý kráľ [i] 02:15 Tŕne lásky 3/4 [i] 03:50 Hory, batoh, kamera [i] 04:10 Slovensko v roku 2015 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a čierny dáždnik [i] 06:10 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a päť hrušiek a tri jablká [i] 06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Chalúpka na vŕšku [i] 07:40 Ako Maťo s Klinčekom presekávali ľad [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PALIČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Pravoslávne Vianoce [i] 08:55 Tajomstvá múzeí III.: Izraelské múzeum v Jeruzaleme [i] 09:35 Vladyka [i] 10:00 Archijerejská sv. liturgia s obradom svätenia vody [i] 12:40 Chlapec a pes: Krutosť [i] 13:10 Novodobé chrámy na východnom Slovensku [i] 13:35 Horehronské impresie [i] 14:10 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov III. - Posadnutí horami [i] 14:40 Od Silvestra do Troch kráľov [i] 15:30 Tajomstvá múzeí III.: Galéria Uffizi [i] 16:15 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:30 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a veľký ples [i] 17:00 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a rosnička [i] 17:30 Basketbal - Good Angels: Good Angels Košice - Fenerbahce Istanbul [i] 19:35 Večerníček: Traja králi prichádzajú [i] 19:40 Chalúpka na vŕšku [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Sadko [i] 21:35 Dersu Uzala [i] 00:00 Rallye DAKAR 2016 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:20 101 dalmatíncov [i] 09:45 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 12:00 Navždy mladá [i] 13:45 V utajení [i] 15:35 Snehová kráľovná [i] 17:10 Začarovaná Ella [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Princ z Perzie: Piesky času [i] 22:50 Čierne vlajky 5 [i] 23:50 Tsunami [i] 01:30 Čierne vlajky 5 [i] 02:25 KRIMI 02:50 Jánošík - Pravdivá história [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 M*A*S*H 30,31 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:35 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 09:20 Simpsonovci XIX. 10,11 [i] 10:25 Ničivé tornádo [i] 12:25 M*A*S*H 32,33 [i] 13:25 Rin Tin Tin: Skutočný príbeh [i] 15:10 Všade samé zvončeky [i] 16:55 Pomsta Čierneho korzára [i] 18:50 Simpsonovci XIX. 12,13 [i] 19:45 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 20:35 Jánošík - Pravdivá história [i] 23:20 Keď Hitler obsadil Britániu [i] 00:45 Prvá Apokalypsa [i] 02:15 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 02:55 Ničitelia mýtov 5,6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 08:00 Merlin IV. 13 [i] 09:00 Sestra Hawthornová III. 2 [i] 09:55 Bez hranic II. 2 [i] 11:00 Vzpomínky I. 2 [i] 12:00 Merlin IV. 13 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 14:55 Bez hranic II. 3 [i] 16:00 Jak prosté III. 1 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 3 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 20:00 Vzpomínky I. 3 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 22:55 Střelec [i] 00:50 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 01:45 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 02:30 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 03:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Cenný nález ve stodole či naopak? 8 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Překvapení v podobě Shelby 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Boj o most 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 2. část 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 1): Austin Mini 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 1): Austin Mini 2 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 3 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 4): Bitevní stroje 5 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 4): Stavba horské dráhy 6 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 4): Ocelová hora 7 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Cenný nález ve stodole či naopak? 8 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Překvapení v podobě Shelby 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 1): Austin Mini 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 1): Austin Mini 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Super Ford GT - 2. část 20 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 23:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Silnice 4 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Panikařící paraglidista, šokující safari, splašená raketa 4 [i] 00:00 Muži Yukonu (Series 4) 3 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (Series 1) 6 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Super Ford GT - 2. část 20 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 04:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Silnice 4 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Panikařící paraglidista, šokující safari, splašená raketa 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Hubert a Staller [i] 10:45 To je vražda, napsala III: Smrt podle dohody [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda C plus J [i] 13:40 Soudkyně Amy IV [i] 14:25 To je vražda, napsala III: Namaluj mi smrt [i] 15:15 Hubert a Staller [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Pěnička a Paraplíčko [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Rozsudek II. [i] 01:15 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 04:45 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Archa Davida Attenborougha [i] 09:50 Minuty z Krkonoš [i] 09:55 Divnopis [i] 10:00 Diktátor [i] 12:05 Druhá světová válka v barvě: Přicházející bouře [i] 12:55 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 4/6 [i] 13:25 Evropa dnes [i] 13:55 Místo činu: deštný les [i] 14:50 Krušné domovy [i] 15:10 Vítr v kapse [i] 16:25 Klíč [i] 16:55 Gorily mezi Prahou a Afrikou [i] 17:20 Kouzelný ostrov Mayotte [i] 18:15 Na cestě po Bangkoku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Kanadská soda [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Nikaragua [i] 20:55 Na cestě po italské Basilicatě [i] 21:25 Klenoty naší krajiny: Blanský les [i] 21:55 Trabantem napříč Afrikou [i] 23:35 Hra o trůny II: Sever nezapomíná 1/10 [i] 00:25 Queer: Café Marais [i] 00:55 Ve jménu vlasti III: Čas se krátí 7/12 [i] 01:40 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 02:15 Stavitelé chrámu [i] 02:40 Život z druhé ruky [i] 03:05 Podkovář Fredy [i] 03:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:40 Návraty k divočině [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2942 [i] 10:10 Rodinka [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Krok za krokem 19 [i] 13:05 Můj přítel Monk IV 14 [i] 13:55 Odložené případy VI: Trojí ohrožení 8 [i] 14:50 Lovci zločinců: Policistka na odstřel 9 [i] 15:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsi sama 431 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 18:35 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XV: Další dámská jízda 5 [i] 22:20 Čelisti [i] 00:35 Lovci zločinců: Policistka na odstřel 9 [i] 01:20 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 03:30 Krok za krokem 19 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsi sama 431 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Atlas 6 [i] 06:40 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 07:10 M*A*S*H 152 [i] 08:00 M*A*S*H 153 [i] 08:50 M*A*S*H 154 [i] 09:25 Castle na zabití III: Trojitý vrah 6 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Černé srdce 8 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Nevyřízené účty 3 [i] 13:25 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 14:35 Castle na zabití III: Trojitý vrah 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Dvě sestry [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Hoří! 34 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:25 Telebazar [i] 23:25 Prostřeno! [i] 00:15 Hawaii 5-0 III: Vězeňkyně 22 [i] 01:10 Místo činu: Hannover: Černé srdce 8 [i] 02:50 Policie Hamburk III: Nevyřízené účty 3 [i] 03:35 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 68-69/128 [i] 06:40 Nezvestná dcéra [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 10:35 Krok za krokom [i] 11:35 Sila 5-6 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 5-6/142 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 14/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:25 Priatelia [i] 20:30 Traja králi [i] 22:35 Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona [i] 00:25 Priatelia [i] 01:20 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 Agenti dementi 20 [i] 08:10 Big Screen 24 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Sbohem, královno0 [i] 13:45 Ztracen v Arménii0 [i] 15:30 Černý přízrak0 [i] 17:05 Teror0 [i] 18:35 Strázci drací brány0 [i] 20:15 Neprůstřelný mnich0 [i] 22:00 V zajetí teroru0 [i] 23:30 Ptáčata0 [i] 01:05 Holky na tahu0 [i] 02:35 Sex nebo život!0 [i] 04:05 Vrtěti ženou0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Běžecké lyžování [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 15:15 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:00 Zprávy [i] 20:05 Tenis [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Běžecké lyžování [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 3: Ulice St. John´s 1 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 07:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kletba voodoo 7 [i] 08:20 V utajení 2: Holka jako ty 13 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 10:20 Co si přeji k Vánocům [i] 12:20 V utajení 2: Holka jako ty 13 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 14:20 Doylův okrsek 3: Až po uši 2 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 16:20 Bostonské tornádo [i] 18:20 V utajení 2: Napojit koně 14 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 20:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk na skupinové terapii 8 [i] 21:20 Dobrá manželka 7: Kauce 1 [i] 22:20 Inteligence 1: Delta Force 8 [i] 23:20 Kletba bratří Grimmů [i] 01:20 Tasmánští čerti [i] 03:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 04:15 Doylův okrsek 3: Ulice St. John´s 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 20 [i] 05:30 Příběh sýra 2 [i] 06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 3 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 3 [i] 07:00 Sportovní vozy 3 [i] 08:00 Marnotratníci: Marnotratné bazény 2 [i] 09:00 Víkend bojovníků:Hra na vojáky 3 [i] 10:00 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 3 [i] 11:00 Deratizátor 3 [i] 11:30 Velká pětka Jižní Ameriky 3</