TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Princezna ze mlejna 2 [i] 10:50 Kung Fu Panda: Tajomstvá Zúrivej päťky [i] 11:10 Šmolkovia 2 (HD) [i] 13:00 Cez noc tridsiatničkou [i] 14:55 Taxi 4 [i] 16:40 Hra o Niké [i] 16:45 Lov na exmanzelku (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Majstrovský plán (HD) [i] 22:30 Poliši (HD) [i] 00:40 Sucker Punch (HD) [i] 02:30 Majstrovský plán (HD) [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Slovácko sa nesúdi: Medveď [i] 07:00 Správy RTVS "N" [i] 07:50 Škrečok v nočnej košeli: Zohnať nočnú košelu 2/6 [i] 08:35 Chudobných rodičov syn [i] 09:55 Kapitán [i] 11:40 Danielle Steelová: Palomino [i] 13:15 Tŕne lásky 2/4 [i] 14:55 Naša Zoo 2/6 [i] 15:50 Slovácko sa nesúdi: Glg za tri grajciare [i] 16:30 Správna Agáta I. 2/15 [i] 17:15 V službách kráľa [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Bella a Sebastián [i] 22:00 Komorník [i] 00:10 Naša Zoo 2/6 [i] 01:00 Bella a Sebastián [i] 02:40 Tŕne lásky 2/4 [i] 04:10 Danielle Steelová: Palomino [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a rodinná oslava [i] 06:10 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau ide do práce [i] 06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Chalúpka na vŕšku [i] 07:40 Snehožrút [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HODINY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hanka Hulejová [i] 09:05 Tajomstvá múzeí III.: Kráľovský palác v Madride [i] 09:50 Kráľ nebies - Orol skalný [i] 10:40 Ktosi je za dverami [i] 11:30 Krásna Lúka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Chlapec a pes: Ako sa trblieta kryštálik [i] 12:55 Kobyla na bielej čiare [i] 13:45 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov II. - Sny o slobode [i] 14:25 Pani Heléne [i] 15:30 Tajomstvá múzeí III.: Izraelské múzeum v Jeruzaleme [i] 16:15 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:35 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a čierny dáždnik [i] 17:05 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a päť hrušiek a tri jablká [i] 17:35 Pomsta starej dámy alebo na každého raz dôjde [i] 18:30 Ako snehuliak zatúžil po vzdelaní [i] 18:45 Večerníček: Ako Maťo s Klinčekom presekávali ľad [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HODINY [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Blízko od seba [i] 22:05 Následky lásky [i] 23:50 Rallye DAKAR 2016 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Ralph Rozbi-to [i] 09:15 Sám doma 5: Vianočná lúpež [i] 11:00 Honba za Klenotom Nílu [i] 13:00 Jastrabia žena [i] 15:10 Zúbková víla 2 [i] 17:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Správny dres [i] 22:45 Čierne vlajky 4 [i] 23:55 Hadí kráľ [i] 01:35 Čierne vlajky [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 Ako potrápiť rodičov [i] 04:20 DIVOKÉ KONE II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ničitelia mýtov V. 11 [i] 06:20 M*A*S*H 29 [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:25 Profesionáli II.: Rabín 1/31 [i] 09:10 Simpsonovci III. 9 [i] 09:35 Ochrana svedkov II. 10,11 [i] 11:30 Kosti IV. 13 [i] 12:35 M*A*S*H 30,31 [i] 13:30 Ničitelia mýtov V. 12 [i] 14:30 Faktor strachu III. 6 [i] 15:25 Simpsonovci XIX. 8,9 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:15 Mesiac v ohrození [i] 18:55 Simpsonovci XIX. 10,11 [i] 19:45 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 20:35 Tsunami [i] 22:25 D-Tox [i] 00:15 Evakuácia Zeme [i] 01:50 Mesiac v ohrození [i] 03:15 Evakuácia Zeme [i] 04:45 Ničitelia mýtov 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 08:00 Merlin IV. 12 [i] 09:00 Sestra Hawthornová III. 1 [i] 10:00 Bez hranic II. 1 [i] 11:05 Vzpomínky I. 1 [i] 12:05 Merlin IV. 12 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 15:05 Bez hranic II. 2 [i] 16:10 Merlin IV. 13 [i] 17:10 Sestra Hawthornová III. 2 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 20:00 Vzpomínky I. 2 [i] 21:00 Střelec [i] 22:55 Poslové I. 1 [i] 23:50 Vražedná čísla IV. 18 [i] 00:45 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 01:45 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 02:25 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 03:05 Vražedná čísla IV. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Kde jsou teď? 7 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Vzácný nález v poušti 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 3 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Tajné zbraně 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 1): Golf 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 1): Golf 2 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 13:30 Záchrana klasických aut (Series 1) 1 [i] 14:25 Záchrana klasických aut (Series 1) 2 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 1) 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Kde jsou teď? 7 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Vzácný nález v poušti 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 1): Golf 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 1): Golf 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 20:00 Zlatá horečka (Speciál 6. řady) (Series 6): Sezóna za pět milionů dolarů 1 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Krev, pot a zlato 1 [i] 23:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Sníh 3 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Extrémní výbuch, děsivé rachejtle, nejistý seskok 3 [i] 00:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Líbánky skončily 1 [i] 00:55 Aljašská železnice (Series 1): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 01:50 Zlatá horečka (Speciál 6. řady) (Series 6): Sezóna za pět milionů dolarů 1 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Krev, pot a zlato 1 [i] 04:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Sníh 3 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Extrémní výbuch, děsivé rachejtle, nejistý seskok 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Hubert a Staller [i] 10:50 To je vražda, napsala III: Vražda bez scénáře [i] 11:35 Jeskyně [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda G plus [i] 13:45 Soudkyně Amy IV [i] 14:30 To je vražda, napsala III: Smrt podle dohody [i] 15:40 Hubert a Staller [i] 16:30 Tak neváhej a toč speciál Eduard Hrubeš společně s . [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Hercule Poirot [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Kriminálka Paříž [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Dobrovolný dárce hlasu [i] 01:15 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Banánové perličky [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kouzelný ostrov Mayotte [i] 09:55 Planeta Země: Od pólu k pólu [i] 10:45 Moderní doba [i] 12:10 Návrat divokých koní [i] 12:35 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 12:45 Děti flamenka [i] 13:40 Tábor X: Tajná škola špionů: Tajný výcvikový tábor nedaleko 1/2 [i] 14:25 Peklo zvané Alcatraz [i] 15:15 Porodnice Třetí říše [i] 16:10 Vesmír: Srážka s planetkou [i] 16:55 Potopení lodi Costa Concordia - rok po tragédii [i] 17:45 Balónem přes kanál La Manche [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kamenný příběh [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Speciální zbraně: Invaze 1944 [i] 20:55 Letecké katastrofy: Příliš rušné nebe [i] 21:50 Vítr v kapse [i] 23:05 Californication VII: Levon 1/12 [i] 23:35 Sherlock: Novoroční speciál 2016 [i] 01:05 Tajemství sexappealu [i] 02:35 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 02:40 Rasismus je, když... [i] 03:05 Přísně tajné vraždy [i] 03:20 O Hubertkách [i] 03:40 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:55 Návraty k divočině [i] 04:25 Divnopis [i] 04:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2941 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: V koncích 133 [i] 11:30 Krok za krokem 17 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Krok za krokem 18 [i] 13:05 Můj přítel Monk IV 13 [i] 13:55 Odložené případy VI: Jeden malý krůček pro lidstvo 7 [i] 14:50 Lovci zločinců: Nepřítel 8 [i] 15:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande s boubelkou 430 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 18:35 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rodinka [i] 22:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Kriminální historky 18 [i] 22:50 Černá listina II: Luther Braxton č. 21: Dokončení 10 [i] 23:35 Lovci zločinců: Nepřítel 8 [i] 00:25 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 01:10 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 01:50 Novashopping 02:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Žába na prameni 429 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande s boubelkou 430 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Duhový kaňon 5 [i] 06:45 Ninjago: Rázová vlna [i] 07:15 M*A*S*H 150 [i] 08:00 M*A*S*H 151 [i] 08:50 M*A*S*H 152 [i] 09:25 Castle na zabití III: Anatomie jedné vraždy 5 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Bez dechu 7 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Otázka důvěry 2 [i] 13:25 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i] 14:35 Castle na zabití III: Anatomie jedné vraždy 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 22:05 Očima Josefa Klímy [i] 22:50 Prostřeno! [i] 23:40 Místo činu: Hannover: Bez dechu 7 [i] 01:20 Policie Hamburk III: Otázka důvěry 2 [i] 02:05 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i] 02:55 McBride: Vždy věrný [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 66-67/128 [i] 06:35 Princezná a námorník [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Frasier [i] 10:20 Krok za krokom [i] 10:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 11:50 Sila 3-4 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 3-4/142 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 13/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 23/23 [i] 20:40 Mentalista III. 8-9/24 [i] 22:30 Nezvestná dcéra [i] 00:15 Priatelia [i] 01:05 Krok za krokom [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 20 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Báječný život po životě0 [i] 08:10 Big Screen 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Agenti dementi 20 [i] 13:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 14:20 Samotář0 [i] 15:55 Po(d)vedená charita0 [i] 17:35 Panic je nanic0 [i] 19:20 Sbohem, královno0 [i] 21:00 První republika 1 [i] 22:00 Speciální jednotka0 [i] 23:50 Top Secret0 [i] 01:30 Ptáčata0 [i] 03:05 Holky na tahu0 [i] 04:30 V zajetí teroru0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:30 Běžecké lyžování [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Watts [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 10:45 Sports Insiders [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:00 Běžecké lyžování [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:15 Zprávy [i] 18:20 Tenis [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Běžecké lyžování [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 2: Rodinný podnik 13 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 07:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kritik 6 [i] 08:20 V utajení 2: Berlín 12 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 12:20 V utajení 2: Berlín 12 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 14:20 Doylův okrsek 3: Ulice St. John´s 1 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 16:20 Co si přeji k Vánocům [i] 18:20 V utajení 2: Holka jako ty 13 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 20:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kletba voodoo 7 [i] 21:20 Havaj 5-0 5: Sledovačka 17 [i] 22:20 Dobrá manželka 7: Splácení 7 [i] 23:20 Inteligence 1: Na velikosti záleží 7 [i] 00:20 Věk dinosaurů [i] 02:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 03:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 04:15 Doylův okrsek 2: Rodinný podnik 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 19