Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Princezna ze mlejna (HD) [i] 10:35 Hviezdny prach [i] 12:55 Krokodíl Dundee 2 [i] 15:05 Stroskotaná láska [i] 16:45 Hra o Niké [i] 16:50 Záložný plán [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Frajeri vo Vegas (HD) [i] 22:30 Týždeň bez záväzkov (HD) [i] 00:30 Temné tiene (HD) [i] 02:25 Frajeri vo Vegas (HD) [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 "Sněženky a machři" [i] 06:30 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka [i] 07:05 Správy RTVS "N" [i] 07:50 Škrečok v nočnej košeli: Ukradnutý vynález 1/6 [i] 08:40 Zázračná láska [i] 09:55 Hrbáč [i] 11:40 Danielle Steelová: Prsteň [i] 13:10 Tŕne lásky 1/4 [i] 14:55 Naša Zoo 1/6 [i] 15:55 Slovácko sa nesúdi: Medveď [i] 16:30 Správna Agáta I. 1/15 [i] 17:15 Kapitán [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 22:05 Kondomédia [i] 23:25 Naša Zoo 1/6 [i] 00:20 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 02:00 Tŕne lásky 1/4 [i] 03:40 Kondomédia [i] 04:55 Danielle Steelová: Prsteň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Chalúpka na vŕšku [i] 07:40 Kamarát z chodníka [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - TRPASLÍK ROKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Dvíhanie mládencov [i] 09:05 Tajomstvá pokladov II.: Kopija osudu [i] 09:55 Slnečný cirkus: Amaluna [i] 10:50 Katarína Veľká 2/10 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Chlapec a pes: Bak [i] 12:55 Spomíname na Ľudovíta Grešša: Starý včelár [i] 13:55 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov I. - Súboj velikánov [i] 14:35 Hasičský plášť [i] 15:25 Tajomstvá múzeí III.: Kráľovský palác v Madride [i] 16:10 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:30 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a rodinná oslava [i] 17:00 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau ide do práce [i] 17:30 Kocúrkovo [i] 18:45 Večerníček: Snehožrút [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - TRPASLÍK ROKA [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Doors - "When you're strange" [i] 21:35 Marlon Brando, herec zvaný Túžba [i] 22:30 V prístave [i] 00:15 Rallye DAKAR 2016 [i] 00:35 Marlon Brando, herec zvaný Túžba [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 08:10 Rin Tin Tin: Skutočný príbeh [i] 09:50 Sám doma 4: Chceme náš dom späť! [i] 11:20 Honba za drahokamom [i] 13:20 Mafiánova dcéra [i] 15:10 Zúbková víla [i] 17:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V utajení [i] 22:25 Čierne vlajky 3 [i] 23:35 Ochrana svedkov II. 10,11 [i] 01:15 Čierne vlajky 3 [i] 02:10 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:15 DIVOKÉ KONE II. [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Podvodníci vo Vegas 3/3 [i] 05:50 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:25 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 09:05 Simpsonovci XIX. 4,5 [i] 09:50 Simpsonovci III. 8 [i] 10:30 Šimpanz [i] 12:00 Karel Gott: Miláčik nášho národa skolaboval [i] 12:35 M*A*S*H 28,29 [i] 13:30 Ničitelia mýtov V. 11 [i] 14:30 Faktor strachu III. 5 [i] 15:25 Simpsonovci XIX. 6,7 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 Útek na Horu čarodejníc [i] 18:55 Simpsonovci XIX. 8,9 [i] 19:50 Profesionáli II.: Rabín 1/31 [i] 20:35 Návrat do budúcnosti 3 [i] 23:00 Faunov labyrint [i] 01:15 Profesionáli II.: Rabín 1/31 [i] 01:55 Faunov labyrint [i] 03:50 Ničitelia mýtov 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tým Škorpion I. 5 [i] 07:55 Tým Škorpion I. 7 [i] 08:50 Charlieho andílci I. 7 [i] 09:45 Charlieho andílci I. 8 [i] 10:40 Zločin 2. [i] 13:10 Medium II. 21 [i] 14:05 Medium II. 22 [i] 15:00 Bez hranic II. 1 [i] 16:00 Merlin IV. 12 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 1 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 20:00 Vzpomínky I. 1 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 11 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 12 [i] 00:55 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 01:50 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 02:35 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Muž velkých ryb (Series 1): Kongo 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ferrari 275 6 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Nezkušený nákupčí a Superbird 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 10 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Špatný pozemek 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Noční můra v Namibii 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 1): Saab 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 1): Saab 2 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 13:30 Zkus přežít (Series 1): Skutečně krušné chvilky 1 [i] 14:25 Zkus přežít (Series 1): Zelené peklo 2 [i] 15:20 Zkus přežít (Series 1): S chutí do toho 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ferrari 275 6 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Nezkušený nákupčí a Superbird 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 10 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 1): Saab 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 1): Saab 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 20:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Sám v divočině 2 [i] 21:00 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dnů - Oběť 6 [i] 22:00 Muži Yukonu (Series 4) 3 [i] 23:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Práce 2 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Nebezpečí pod hladinou, problematický seskok, ruský rachot 2 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 1): Ledová dýka 5 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): S velkou vervou 5 [i] 01:50 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Sám v divočině 2 [i] 02:40 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dnů - Oběť 6 [i] 03:30 Muži Yukonu (Series 4) 3 [i] 04:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Práce 2 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Nebezpečí pod hladinou, problematický seskok, ruský rachot 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Bohoušův syn [i] 10:45 Kufr [i] 11:30 Po stopách hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda N plus Y [i] 13:25 Soudkyně Amy IV [i] 14:10 To je vražda, napsala III: Vražda bez scénáře [i] 15:00 Hubert a Staller [i] 15:50 Cestománie [i] 16:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Případy 1. oddělení II.: Slepý svědek 1/8 [i] 21:10 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:20 Silnice [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 Chalupa je hra [i] 01:10 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:30 Kolem Pražského hradu [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Vězněm v cizině 10/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Wörthersee - perla Korutan [i] 09:50 Jestliže je úterý, musíme být v [i] 11:25 Minuty z Krkonoš [i] 11:30 Příběhy domů: U moravského Bivoje [i] 11:55 Tajemství kláštera v Hájku [i] 12:25 Československý filmový týdeník 1966 1076/2379 [i] 12:40 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 12:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:20 Letecké katastrofy: Cíl zničen [i] 14:10 Dotek modrého krokodýla [i] 15:45 Příběhy mrtvých bojovníků 1/3 [i] 16:35 Tábor X: Tajná škola špionů: Tajný výcvikový tábor nedaleko 1/2 [i] 17:20 Poslední orangutani na Sumatře [i] 18:15 Na cestě po Champagni [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Kosmické sondy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Přicházející bouře [i] 20:55 Prezidentská limuzína [i] 21:45 Vládce severní dráhy [i] 23:45 Samuraj [i] 01:25 Kanadská soda [i] 01:50 Kanadská soda [i] 02:10 Divnopis [i] 02:15 Beskydské studánky [i] 02:35 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 02:55 Návraty k divočině [i] 03:20 Amatéři [i] 03:45 Přísně tajné vraždy [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2940 [i] 10:05 Slavnosti sněženek [i] 11:30 Krok za krokem 15 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Krok za krokem 16 [i] 13:05 Můj přítel Monk IV 12 [i] 13:55 Odložené případy VI: Autosalon 6 [i] 14:50 Lovci zločinců: Svědek 7 [i] 15:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Žába na prameni 429 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 18:35 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: V koncích 133 [i] 21:30 Doktoři z Počátků: Iluze není omyl 134 [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Pokušení hazardu 17 [i] 23:25 Černá listina II: Luther Braxton č. 21 9 [i] 00:15 Lovci zločinců: Svědek 7 [i] 01:05 Novashopping 01:35 Krok za krokem 15 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Zlodějka 4 [i] 06:45 Ninjago: Nejvyšší mistr Spinjitzu [i] 07:15 M*A*S*H 148 [i] 08:00 M*A*S*H 149 [i] 08:55 M*A*S*H 150 [i] 09:25 Castle na zabití III: Subkultura 4 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Temné cesty 6 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Nováček 1 [i] 13:25 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i] 14:35 Castle na zabití III: Subkultura 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Jedna nula 33 [i] 21:25 TOP STAR magazín [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:25 Prostřeno! [i] 00:25 Místo činu: Hannover: Temné cesty 6 [i] 02:05 Policie Hamburk III: Nováček 1 [i] 02:50 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 64-65/128 [i] 06:35 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:10 Frasier [i] 11:35 Sila 1-2 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 1-2/142 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 12/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VII. 22/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 6-7/24 [i] 22:30 Princezná a námorník [i] 00:15 Priatelia [i] 01:10 Krok za krokom [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Malé ženy0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Holky fotbal nehrajou0 [i] 13:45 2 dny v New Yorku0 [i] 15:20 Báječný život po životě0 [i] 17:00 Po(d)vedená charita0 [i] 18:40 Samotář0 [i] 20:15 Panic je nanic0 [i] 22:00 Superbad0 [i] 23:55 Píseční žraloci0 [i] 01:25 Speciální jednotka0 [i] 03:10 Oběť0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Běžecké lyžování [i] 05:45 Skoky na lyžích [i] 06:45 Zimní sporty [i] 07:45 Běžecké lyžování [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Sports Insiders [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:15 Zimní sporty [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:30 Tenis [i] 19:00 Zprávy [i] 19:05 Tenis [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Zimní sporty [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Námořní hlídka 1: Vzorný otec 10 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 07:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědčí u soudu 5 [i] 08:20 V utajení 2: Smolná série 11 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 10:20 Zamilovaný profesor [i] 12:20 V utajení 2: Smolná série 11 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Rodinný podnik 13 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 18:20 V utajení 2: Berlín 12 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 20:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kritik 6 [i] 21:20 Underworld: Boj v podsvětí [i] 23:20 Scary Movie 2 [i] 01:20 Kletba bratří Grimmů [i] 03:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 04:15 Doylův okrsek 2: Město St. John´s 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 18 [i] 05:30 Kamenná nářadí našich předků0 [i] 06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 1 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 1 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 [i] 08:00 Spojený svět 1 [i] 09:00 Víkend bojovníků:Hra na vojáky 1 [i] 10:00 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 1 [i] 11:00 Deratizátor 1 [i] 11:30 Velká pětka Jižní Ameriky 1