TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 V peřině [i] 07:40 Scooby-Doo: Abrakadabra! (HD) [i] 08:55 Harry Potter a Kameň mudrcov (HD) [i] 11:45 Cesta na tajomný ostrov (HD) [i] 13:30 CHART SHOW [i] 16:05 Kredenc [i] 16:55 Šmolkovia 2 (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Podfukári [i] 22:40 Počiatok (HD) [i] 01:30 Paranormal Activity 2 [i] 02:50 Chata v horách [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 07:10 Pikkuli [i] 07:15 Šmolkovia: Smradoško [i] 07:30 Šmolkovia: Hasiči [i] 07:40 Franklin a priatelia: Franklin projektantom [i] 07:55 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:45 Spadla z oblakov: Zjavenie 1/13 [i] 09:20 Slovensko v roku 2015 [i] 10:10 Svet v roku 2015 [i] 11:05 Šport v roku 2015 [i] 12:00 Popoluška 1/2 [i] 13:40 Popoluška 2/2 [i] 15:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa! [i] 16:40 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka [i] 17:15 Hrbáč [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rysavá jalovica [i] 21:30 "Sněženky a machři" [i] 22:55 Baščovanský a zať [i] 00:20 Popoluška 1/2 [i] 02:00 Popoluška 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a príliš veľký balón [i] 06:30 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a pes Kozopes [i] 07:00 V pralesoch Karpát [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na záhumní;Variácia [i] 08:50 Tajomstvá pokladov II.: Archa zmluvy [i] 09:45 Zjazdové lyžovanie - SP 2015 [i] 11:10 Neďaleko do neba [i] 12:30 Zjazdové lyžovanie - SP 2015 [i] 14:10 Slnečný cirkus: Amaluna [i] 15:05 Tajomstvá pokladov II.: Kopija osudu [i] 15:50 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:15 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:55 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 19:00 Chalúpka na vŕšku [i] 19:10 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:20 Heidi [i] 19:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 2/10 [i] 21:10 Fidlikant na streche [i] 00:05 Rallye DAKAR 2016 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:30 Macko Elko na južnom póle [i] 09:00 G-Force: Veľmi zvláštna jednotka [i] 10:40 Divočina [i] 11:55 Neuveriteľné svetové talenty [i] 12:50 Ralph Rozbi-to [i] 14:40 Návrat do budúcnosti 3 [i] 17:00 Manželský sľub [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Čierne vlajky [i] 22:40 D-Tox [i] 00:20 41-ročný panic [i] 01:40 Faunov labyrint [i] 03:35 Superklamár [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:00 Podvodníci vo Vegas 2 [i] 06:40 Ničitelia mýtov V. 9,10 [i] 08:20 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:00 Podvodníci vo Vegas 3/3 [i] 09:50 Let Fénixa [i] 11:50 Následky otrasu: Zemetrasenie v New Yorku 1,2/2 [i] 14:50 Šimpanz [i] 16:10 Tajomstvo Karla Gotta [i] 16:55 Karel Gott: Miláčik nášho národa skolaboval [i] 17:15 Honba za Klenotom Nílu [i] 19:05 Simpsonovci XIX. 6,7 [i] 19:50 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16/16 [i] 20:35 Návrat do budúcnosti 2 [i] 22:30 41-ročný panic [i] 00:00 Následky otrasu: Zemetrasenie v New Yorku 1,2/2 [i] 02:40 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16/16 [i] 03:25 Ničitelia mýtov V. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 28 [i] 07:30 Medium II. 15 [i] 08:30 Charlieho andílci I. 5 [i] 09:25 Charlieho andílci I. 6 [i] 10:20 Charlieho andílci I. 7 [i] 11:15 Charlieho andílci I. 8 [i] 12:10 Medium II. 16 [i] 13:05 Medium II. 20 [i] 14:05 Medium II. 21 [i] 15:05 Medium II. 22 [i] 16:00 Zločin 2. [i] 18:30 Poznáš, až to přijde? [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 00:00 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 01:00 Medium II. 20 [i] 01:55 Medium II. 21 [i] 02:40 Medium II. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 05:35 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Ve městě je nový žralok 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky 4 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1) 8 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Paličské mýty 23 [i] 09:05 Fantastické inženýrství (Series 1): Šanghajský maglev 5 [i] 09:55 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 5 [i] 10:50 Troy (Series 1) 1 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Za dveřmi 1 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Neúspěch 2 [i] 13:30 Králové aukcí (Series 3): Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán 1 [i] 13:55 Králové aukcí (Series 3): Jeffersonův stůl/jeu de course 2 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Ford Escort RS2000 Rally Car 14 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 19:00 Záhadná Země (Series 1): Krvavé jezero 1 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Pán krys 6 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Až ke zlatu 1 [i] 22:00 Zvědavost: Zřícení letadla [i] 00:00 Muž velkých ryb (Series 1): Kongo 3 [i] 00:55 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lvi 1 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Pán krys 6 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Až ke zlatu 1 [i] 03:30 Zvědavost: Zřícení letadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Nespoutaný živel [i] 07:35 Kam slunce nechodí [i] 08:40 Tchyně [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Dynastie Nováků: Narozeniny 1/13 [i] 11:50 Každý má šanci [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O kumburské Meluzíně [i] 14:00 Princezna za dukát [i] 14:45 Vondráčkovo pozdní odpoledne [i] 15:40 Pěnička a Paraplíčko [i] 17:15 Král sokolů [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Andělé všedního dne [i] 21:35 Snowboarďáci [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 23:20 Komisař Moulin [i] 00:45 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 01:35 Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 Banánové perličky [i] 03:20 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Bydlení je hra [i] 04:05 Valdštejnův manýrismus [i] 04:25 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 04:30 Padající květináč [i] 04:55 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na moll... [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Zlatý oříšek 2015 [i] 06:50 Koně - zrozeni ke svobodě [i] 07:40 Společný výslech: Dominik Duka a [i] 08:25 Tradice Bílých Karpat [i] 08:55 Československý filmový týdeník 1966 1076/2379 [i] 09:05 Hledání ztraceného času: Na sněhu i na ledě 4 [i] 09:25 Filmový dobrodruh Karel Zeman [i] 11:05 Vynález zkázy [i] 12:25 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 4/6 [i] 12:55 Medvědi - špionáž v lese [i] 13:50 Gorily mezi Prahou a Afrikou [i] 14:20 Krásy evropského pobřeží: Útěk do [i] 14:25 Planeta Země: Od pólu k pólu [i] 15:20 Zlaté opojení [i] 16:30 Kouzelný ostrov Mayotte [i] 17:25 Husí kůže - Zimomriavky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Recyklační architektura [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Samuraj [i] 21:45 Pokoj s vyhlídkou [i] 23:40 Tajemství sexappealu [i] 01:10 S gurmánem na cestách II.: Vánoční průšvih [i] 01:50 Otcové a dcérky [i] 02:20 Tajemství kláštera v Hájku [i] 02:45 Příběhy domů: Kouzelný život [i] 03:05 Ta naša kapela [i] 03:30 Padesátiletý Ondráš [i] 04:20 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 10, 11 [i] 07:30 Král džungle II 23 [i] 07:55 Chlupatá rota 6 [i] 08:20 Kačer Kabrňák II 4 [i] 08:45 Jak vycvičit draky II 18 [i] 09:10 Gólová výměna [i] 10:40 Gympl s (r)učením omezeným: Mejdan století 56 [i] 11:55 Zlatý kompas [i] 13:45 Dokonalá bouře [i] 15:55 Maska [i] 17:40 Profesor v ringu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slavnosti sněženek [i] 21:45 Střepiny [i] 22:30 Striptýz [i] 00:30 Dokonalá bouře [i] 02:30 Novashopping 03:00 Největší české hity 20. století [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Mejdan století 56 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:20 Astro Boy I: Cesta na Deimos 3 [i] 07:45 Ninjago: Poslední naděje [i] 08:10 Ninjago: Návrat Pána temnot [i] 08:35 Největší tankové bitvy I: Normandie 7 [i] 09:25 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Tři mušketýři I: Dokonalý trik 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Johnny English se vrací [i] 13:30 Croodsovi [i] 15:20 Big Ben III: Vražda ve sboru 6 [i] 17:10 Vraždy v Midsomeru XV: Vražda nevinnosti [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dopisy pro Julii [i] 22:15 Osudný případ [i] 00:05 Vegas I: Hříchy minulosti 19 [i] 00:50 Největší tankové bitvy I: Normandie 7 [i] 01:40 Vraždy v Midsomeru XV: Vražda nevinnosti [i] 03:10 Havran [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rodina pod stromček [i] 06:40 Uletená rodinka [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Taká obyčajná rodinka III. 1-3/24 [i] 11:40 Rozprávkové Vianoce [i] 14:00 Na Vianoce nepečiem [i] 15:40 Cecelia Ahernová: Tajomná kniha lásky [i] 17:25 Láska cez internet [i] 20:00 LET'S DANCE [i] 22:40 Šialene zamilovaní [i] 00:25 Láska cez internet [i] 02:20 Šialene zamilovaní [i] 03:40 Taká obyčajná rodinka III. 1-3/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 17 [i] 06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Instruktor Schmidt0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 5 [i] 12:55 5 dnů do půlnoci 1 [i] 13:45 Malé ženy0 [i] 15:45 Holky fotbal nehrajou0 [i] 17:25 McBride: Vždy věrný0 [i] 18:55 2 dny v New Yorku0 [i] 20:30 Městečko Pines: Nejpřívětivější místo na zemi 8 [i] 21:15 Městečko Pines: Zúčtování 9 [i] 22:00 Městečko Pines: Koloběh 10 [i] 22:45 Pytel kostí 2 [i] 00:10 Dealer0 [i] 01:40 Píseční žraloci0 [i] 03:10 Pytel kostí 1 [i] 04:35 Pytel kostí 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Zimní sporty [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:00 Rallye [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:00 Zimní sporty [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:45 Běžecké lyžování [i] 20:15 Běžecké lyžování [i] 20:45 Zimní sporty [i] 21:45 Skoky na lyžích [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Zimní sporty [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 06:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 07:00 Knihovníci 2: A utopená kniha 1 [i] 08:00 Knihovníci 2: A zlomená hůl 2 [i] 09:00 Knihovníci 2: A co se skrývá pod kameny 3 [i] 10:00 Knihovníci 2: A cena vzdělání 4 [i] 11:00 Knihovníci 2: A dutí lidé 5 [i] 12:00 Knihovníci 2: A pekelná smlouva 6 [i] 13:00 Knihovníci 2: A obraz obrazu 7 [i] 14:00 Knihovníci 2: A okamžik spásy 8 [i] 15:00 Knihovníci 2: A šťastné konce 9 [i] 16:00 Knihovníci 2: A závěrečná opona 10 [i] 17:00 Dobrá manželka 7: Splácení 7 [i] 18:00 Havaj 5-0 5: Hledání pravdy 15 [i] 19:00 Havaj 5-0 5: Požár 16 [i] 20:00 Knihovníci 2: A okamžik spásy 8 [i] 21:00 Knihovníci 2: A šťastné konce 9 [i] 22:00 Knihovníci 2: A závěrečná opona 10 [i] 23:00 Underworld: Boj v podsvětí [i] 01:00 Kill Bill 2 [i] 03:50 Šílený rande [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vojákův příběh0 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 7 [i] 06:15 Marnotratníci: Marnotratné domy ze dřeva 2 8 [i] 07:10 Marnotratníci: Marnotratné domy ze dřeva 3 9 [i] 08:00 Od západu k východu 7 [i] 09:00 Utajená města Asie: Sarawak. 8 [i] 10:00 Divoká Aljaška0 [i] 11:00 Divoká zvářata, divoký život 9 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 10 [i] 12:55 Boeing 747: Revoluce0 [i] 14:05 Očima pouště Atacama0 [i] 15:05 Z deníčku naší planety0 [i] 16:00 Záhady lidského hlasu0