TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mr. Bean [i] 06:20 Shaggy, Scooby a tajomný Yetti [i] 07:30 Tom a Jerry: Kto dobehne pirátov? [i] 08:40 Snehová kalamita [i] 10:20 Zathura: Vesmírne dobrodružstvo [i] 12:10 Tintinove dobrodružstvá (HD) [i] 14:15 Krokodíl Dundee [i] 16:05 Harry Potter a Kameň mudrcov (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Cesta na tajomný ostrov (HD) [i] 22:10 Dvojitý agent [i] 00:15 Chata v horách [i] 01:55 Dvojitý agent [i] 03:30 Cesta na tajomný ostrov (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Popoluška [i] 07:05 Pikkuli [i] 07:10 Šmolkovia: Prvý šmolkapríl [i] 07:15 Šmolkovia: Kúzelná palička [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklin a jeho tím [i] 07:50 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:15 Takmer ružový príbeh [i] 10:55 Rukojemník [i] 12:35 Biely Bim, Čierne ucho 1/2 [i] 14:10 Biely Bim, Čierne ucho 2/2 [i] 15:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 16:40 Slovácko sa nesúdi: Medicína [i] 17:20 Muž so železnou maskou [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Drž hubu ! [i] 21:45 Jeden blbec na večeru [i] 23:05 Muž so železnou maskou [i] 00:45 Drž hubu ! [i] 02:05 Jeden blbec na večeru [i] 03:20 Cestou necestou: Rím [i] 03:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:30 Slovácko sa nesúdi: Medicína [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau sa vracia [i] 06:10 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a Robinson [i] 06:40 Príroda: Zrodená v lone vulkánu [i] 07:10 Tajomstvá pokladov II.: Kapitán Čierna Brada a jeho loď [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Za koledu ďakujeme [i] 09:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:05 Putovanie vtákov [i] 11:40 Tlieska im celý svet [i] 12:05 Pred rokmi... [i] 12:50 Predajňa 044 [i] 14:30 Špiónka v galérii [i] 15:35 Tajomstvá pokladov II.: Archa zmluvy [i] 16:25 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a príliš veľký balón [i] 16:55 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a pes Kozopes [i] 17:25 Geľo Sebechlebský [i] 18:45 Večerníček: Zima je, zima je... [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - POPLETA [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Limonádový Joe [i] 21:45 Mustangy [i] 23:50 Rallye DAKAR 2016 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:00 Simpsonovci - novoročný maratón [i] 09:10 Garfield šokuje [i] 10:30 Vtáčí úlet [i] 12:00 X FACTOR [i] 13:20 Mafiánova dcéra [i] 15:00 Návrat do budúcnosti 2 [i] 17:10 Zúbková víla [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Útek na Horu čarodejníc [i] 22:30 Ako vylúpiť spermobanku [i] 00:20 Luxusná spoločníčka [i] 01:40 Pomsta rytiera [i] 03:40 X FACTOR [i] 04:50 Traja hlupáci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vytunuj mi fáro II. 5 [i] 05:40 Podvodníci vo Vegas 1/3 [i] 06:40 Ničitelia mýtov V. 7,8 [i] 08:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:35 Simpsonovci novoročný maratón [i] 09:05 Podvodníci vo Vegas 2 [i] 09:55 Môj pes Skip [i] 11:30 Záhada bermudského trojuholníka 1,2,3/3 [i] 16:00 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 17:30 Honba za drahokamom [i] 19:15 Simpsonovci XIX. 4,5 [i] 20:00 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 20:35 Návrat do budúcnosti [i] 22:40 Nájomný vrah [i] 00:20 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 03:20 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 04:00 Ničitelia mýtov V. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Medium II. 9 [i] 08:00 Medium II. 10 [i] 09:00 Charlieho andílci I. 3 [i] 09:55 Charlieho andílci I. 4 [i] 10:50 Charlieho andílci I. 5 [i] 11:45 Charlieho andílci I. 6 [i] 12:40 Poznáš, až to přijde? [i] 15:05 Medium II. 14 [i] 16:05 Medium II. 15 [i] 17:05 Medium II. 16 [i] 18:00 Medium II. 20 [i] 19:00 Tým Škorpion I. 6 [i] 20:00 Tým Škorpion I. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 00:00 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 01:00 Medium II. 14 [i] 01:55 Medium II. 15 [i] 02:40 Medium II. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Arašídové máslo/bod zlomu 3 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 1 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Rychlí a nebezpeční 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Domácí pivovar 19 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Chceš můj drift? 20 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Donův svět 27 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Neopič se po mně 28 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3): Figuríny 2 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Štěstěna 3 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Fact or Fiction 3 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Ben Stiller 2 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 1): Skutečně krušné chvilky 1 [i] 17:10 Záhadná Země (Series 1): Krvavé jezero 1 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Zambie 6 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Ve městě je nový žralok 11 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 21:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 5 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Studená vlna 9 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Trojitá hrozba 10 [i] 23:00 Likvidátor (Series 3): Kořist od soudu 1 [i] 23:30 Likvidátor (Series 3): Na velikosti záleží 2 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 00:55 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivé tornádo, volně padající ohnivá koule, roztavený kov 1 [i] 01:20 Chaos před kamerou (Series 1): Ledový náraz, náhlá záplava, smrtící jelen 5 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 02:40 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 5 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Studená vlna 9 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Trojitá hrozba 10 [i] 04:20 Likvidátor (Series 3): Kořist od soudu 1 [i] 04:45 Likvidátor (Series 3): Na velikosti záleží 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Objektiv [i] 06:00 Zajíc v pytli [i] 06:55 Princ Chocholouš [i] 08:15 Úsměvy Jaroslava Weigela [i] 08:55 Jezerní královna [i] 10:25 Všechnopárty [i] 11:10 Bohoušův syn [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Po stopách hvězd [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lolinka a kníráč [i] 13:55 Pták Ohnivák [i] 15:30 Kam slunce nechodí [i] 16:35 Nespoutaný živel [i] 17:30 O svatební krajce [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kouzla králů [i] 21:35 Slavné parodie [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Muž z Hongkongu [i] 00:05 168 hodin [i] 00:35 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 01:25 Manéž Bolka Polívky [i] 02:45 Banánové perličky [i] 03:15 Pod pokličkou [i] 03:35 Zahrada je hra [i] 03:55 Chalupa je hra [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:45 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Vesmír: Kosmické sondy [i] 06:45 Poslední bitva Vikingů [i] 07:45 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 07:50 Himbové před i za kamerou [i] 08:45 Poirot řídí Orient expres [i] 09:30 Cirkus [i] 10:40 Na cestě po Bangkoku [i] 11:10 Cirque du Soleil: Amaluna [i] 12:05 Route 66 - jedna jízda nestačí [i] 13:35 Letecké katastrofy: Cíl zničen [i] 14:25 Archa Davida Attenborougha [i] 15:15 Mláďata z mrazivých končin [i] 16:10 Poslední orangutani na Sumatře [i] 17:05 Jestliže je úterý, musíme být v [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 19:00 Kanadská soda [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sherlock: Novoroční speciál 2016 [i] 21:35 Jeden musí z kola ven [i] 23:40 Kanadská soda [i] 00:00 Vězněm v cizině 10/10 [i] 00:45 Chcete je? ZJ [i] 00:50 Paul Smith [i] 01:45 University - Tajemství evropského zázraku [i] 02:40 Cesty [i] 02:55 Malý velký třesk [i] 03:20 Příběhy domů: Vila Primavesi [i] 03:40 Žijeme s vírou [i] 04:40 Ta naša kapela [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Jake a piráti ze Země Nezemě 8, 9 [i] 07:30 Král džungle II 22 [i] 07:55 Chlupatá rota 5 [i] 08:20 Kačer Kabrňák II 3 [i] 08:40 Jak vycvičit draky II 17 [i] 09:05 Željesboj [i] 10:40 Stroj času [i] 12:10 Pýcha a předsudek [i] 14:25 Výměna manželek III [i] 15:40 Muž na míru [i] 17:15 Mocný vládce Oz [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jobs [i] 22:30 XXX [i] 00:35 Mám tě rád, brácho [i] 02:10 Novashopping 02:40 Film o filmu: Bláznivá noc [i] 03:20 Pýcha a předsudek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:10 Astro Boy I: Šampionát v rocket ballu 2 [i] 07:35 Ninjago: Ostrov temnot [i] 07:55 Ninjago: Poslední naděje [i] 08:25 Autosalon [i] 09:25 M*A*S*H 147 [i] 09:55 Kapitán Ron [i] 11:50 Král džungle [i] 13:30 Správná holka [i] 15:10 Dopisy pro Julii [i] 17:10 Vraždy v Midsomeru XV: Tajemný jezdec [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Johnny English se vrací [i] 22:05 Havran [i] 00:05 Carrie 2 [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru XV: Tajemný jezdec [i] 03:25 Život a doba soudce Roye Beana [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Vezmeš si ma? 1-2/2 [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:20 Sultán 9-11/95 [i] 14:00 Tanečná horúčka: Povstanie [i] 15:35 Tanečná horúčka: Tajomstvo Ra [i] 17:35 Šťastný Nový rok [i] 20:00 Manželská terapia [i] 22:00 Láska cez internet [i] 00:20 Pevné puto [i] 02:25 Rock of Ages [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Vánoce u Cartwrightů0 [i] 13:40 Instruktor Schmidt0 [i] 15:15 McBride: Vždy věrný0 [i] 16:40 5 dnů do půlnoci 1 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 5 [i] 18:20 Big Screen 16 [i] 18:35 Tvář anděla0 [i] 20:30 Městečko Pines: Pravda 5 [i] 21:15 Městečko Pines: Rozhodnutí 6 [i] 22:00 Městečko Pines: Zrada 7 [i] 22:45 Pytel kostí 1 [i] 00:10 Jízda o život0 [i] 02:00 Superbad0 [i] 03:50 Mexický kartel0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Běžecké lyžování [i] 05:45 Skoky na lyžích [i] 07:30 Běžecké lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Severská kombinace [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Severská kombinace [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:15 Běžecké lyžování [i] 17:00 Zimní sporty [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Běžecké lyžování [i] 19:30 Běžecké lyžování [i] 20:00 Zimní sporty [i] 21:00 Cyklistika [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Běžecké lyžování [i] 01:00 Zimní sporty [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Plavání [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Knihovníci 2: A utopená kniha 1 [i] 06:00 Knihovníci 2: A zlomená hůl 2 [i] 07:00 Knihovníci 2: A co se skrývá pod kameny 3 [i] 08:00 Knihovníci 2: A cena vzdělání 4 [i] 09:00 Knihovníci 2: A dutí lidé 5 [i] 10:00 Knihovníci 2: A pekelná smlouva 6 [i] 11:00 Knihovníci 2: A obraz obrazu 7 [i] 12:00 Knihovníci 2: A okamžik spásy 8 [i] 13:00 Knihovníci 2: A šťastné konce 9 [i] 14:00 Knihovníci 2: A závěrečná opona 10 [i] 15:00 Věk dinosaurů [i] 17:00 Bostonské tornádo [i] 19:00 Zamilovaný profesor [i] 21:00 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 22:00 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 23:00 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 00:00 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 01:00 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 02:00 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 03:00 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 04:00 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Motorshow 9 [i] 05:30 Motorshow 10 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 6 [i] 06:15 Marnotratníci: Soukromé ostrovy 6 [i] 07:10 Marnotratníci: Zámky 7 [i] 08:00 Od západu k východu 6 [i] 09:00 Utajená města Asie: Filipíny 7 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 7