Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mr. Bean [i] 06:20 Obušku, z pytle ven! [i] 07:30 Tom a Jerry: Kúzelný prsteň [i] 08:30 Čertova nevěsta (HD) [i] 10:30 Císařův pekař [i] 11:50 Pekařův císař [i] 12:55 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 15:00 Tady hlídám já (HD) [i] 17:05 S čerty nejsou žerty [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:25 Kredenc - novoročný príhovor [i] 20:30 Život je život (HD) [i] 22:30 Muži v naději [i] 00:45 Život je život (HD) [i] 02:25 Muži v naději [i] 04:40 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 06:55 Asterix v Británii [i] 08:10 Posledný jednorožec [i] 09:30 Neberte nám princeznú [i] 10:30 Novoročná svätá omša [i] 12:10 Film o seriáli Kolonáda II. [i] 12:40 Bratislavský hrad pre tretie tisícročie [i] 13:00 Novoročný príhovor prezidenta SR [i] 13:30 Milujem Slovensko [i] 15:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Popoluška [i] 16:30 Slovácko sa nesúdi: Divadlo [i] 17:20 Gróf Monte Christo [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rukojemník [i] 22:05 Anjeli [i] 23:35 Gróf Monte Christo [i] 01:15 Rukojemník [i] 02:55 Anjeli [i] 04:30 Slovácko sa nesúdi: Divadlo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Anjel a čert: Čert a lampa [i] 07:15 Chalúpka na vŕšku [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TICHO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Vinšujem Vám Nový rok hojný [i] 08:55 Slovenský raj [i] 09:15 Tajomstvá pokladov II.: Nefertitina busta [i] 10:05 Divoké Slovensko [i] 11:00 Novoročný koncert Viedenských filharmonikov [i] 13:45 Dómska koruna [i] 14:05 Putovanie vtákov [i] 15:40 Tajomstvá pokladov II.: Kapitán Čierna Brada a jeho loď [i] 16:30 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau sa vracia [i] 17:00 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a Robinson [i] 17:30 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 18:40 Pesničky z Hviezdičky: Nový rok [i] 18:45 Novoročný Večerníček: Anjel a čert [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 18:55 Jurošík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TICHO [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Táraninky: Nový rok [i] 20:00 Nový rok - sviatok Panny Márie Bohorodičky [i] 20:10 Biele objatie [i] 21:05 SURI [i] 22:10 Big Beat de Luxe - lekcia Ursiny [i] 23:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Paľa Hammela [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 MIXÉR [i] 06:50 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:55 Traja hlupáci [i] 09:30 Leví kráľ 3 - Hakuna Matata [i] 10:50 G-Force: Veľmi zvláštna jednotka [i] 12:20 Kutyil s.r.o.: Silvestrovský ohňostroj [i] 13:00 Tajomstvo Karla Gotta [i] 13:40 Neserte nám pestúnku [i] 15:30 Návrat do budúcnosti [i] 17:40 Divočina [i] 18:55 NOVOROČNÝ PRÍHOVOR [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Manželský sľub [i] 22:35 Nájomný vrah [i] 00:30 Vojna proti nemŕtvym [i] 02:15 Kliatba múmie [i] 03:45 KRIMI 04:15 NOVINY TV JOJ 04:55 SÚDNA SIEŇ: Sanitka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov V. 3,4 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 Ničitelia mýtov V. 5,6 [i] 08:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:30 Podvodníci vo Vegas 1/3 [i] 10:20 Simpsonovci - novoročný maratón [i] 13:10 Podnikavé dievča [i] 15:05 Kliatba múmie [i] 16:50 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 20:00 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 20:35 Pravdivé lži [i] 23:05 Let Fénixa [i] 01:00 Texas addios [i] 02:30 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 03:55 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 04:30 Ničitelia mýtov V. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 5 [i] 07:10 Medium II. 4 [i] 08:10 Medium II. 6 [i] 09:10 Domácí mazlíček [i] 11:05 Charlieho andílci I. 1 [i] 12:05 Charlieho andílci I. 2 [i] 13:05 Charlieho andílci I. 3 [i] 14:05 Charlieho andílci I. 4 [i] 15:00 Medium II. 7 [i] 16:00 Medium II. 8 [i] 17:00 Medium II. 9 [i] 18:00 Medium II. 10 [i] 19:00 Tým Škorpion I. 5 [i] 20:00 Tým Škorpion I. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 23:00 Underworld: Probuzení [i] 00:35 Medium II. 7 [i] 01:35 Medium II. 8 [i] 02:25 Medium II. 9 [i] 03:10 Medium II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Ginetta G40 6 [i] 05:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Lucra LC470 7 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Utažská sbírka 5 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Zrestaurovaný vůz Boss ze stodoly 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mazlíček, činčila 9 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Milionová sezona 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5) 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 1): Porsche 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 1): Porsche 2 [i] 12:35 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Líbánky skončily 1 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 1 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 2 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Utažská sbírka 5 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Zrestaurovaný vůz Boss ze stodoly 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mazlíček, činčila 9 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 1): Porsche 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 1): Porsche 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 20:00 Záhadná Země (Series 1): Krvavé jezero 1 [i] 21:00 Nejpodivnější na světě (Series 1): Místa 1 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Povolení na vzrušující zážitky 1 [i] 23:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Hledači vzrušení 1 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivé tornádo, volně padající ohnivá koule, roztavený kov 1 [i] 00:00 Neobjasněné případy: Napadají mimozemšťané naše jaderné zbraně? 7 [i] 00:55 Setkání s mimozemšťany (Series 3): Aura 1 [i] 01:50 Záhadná Země (Series 1): Krvavé jezero 1 [i] 02:40 Nejpodivnější na světě (Series 1): Místa 1 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Povolení na vzrušující zážitky 1 [i] 04:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Hledači vzrušení 1 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivé tornádo, volně padající ohnivá koule, roztavený kov 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 O buchtách a milování [i] 06:40 Tři zlaté vlasy děda Vševěda [i] 07:45 Dům U Zlatého úsvitu [i] 09:20 To neznáte Hadimršku [i] 10:55 Saturnin [i] 12:35 Dalskabáty, hříšná ves aneb [i] 14:35 Čarodějné námluvy [i] 15:50 Jezerní královna [i] 17:20 Královský slib [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Fair play [i] 21:35 Občanský průkaz [i] 23:44 Výsledky losování Šťastných 10 23:45 To neznáte Hadimršku [i] 01:20 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i] 02:10 Banánové perličky [i] 02:40 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:30 Bolkoviny [i] 04:15 Kde bydlely princezny [i] 04:35 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hemerlovy masky [i] 05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Folklorika [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Tanec modrých andělů [i] 06:20 Divnopis [i] 06:25 Alžběta I. [i] 07:15 Chcete mě? ZJ [i] 07:45 Zvířecí legrácky 10/10 [i] 08:15 Medvědi - špionáž v lese [i] 09:05 Šampaňské - bublinky touhy [i] 10:00 Naše tradice: Silvestr a Nový rok [i] 10:30 Kolínský Dóm [i] 11:15 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2016 [i] 13:40 Novoroční promluva synodního seniora Daniela Ženatého [i] 13:50 Zlatý oříšek 2015 [i] 14:40 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 14:50 Zahradník z Argenteuil [i] 16:20 University - Tajemství evropského zázraku [i] 17:15 Společný výslech: Dominik Duka a [i] 18:00 Novoroční ekumenická slavnost [i] 19:00 Postřehy odjinud [i] 19:05 Benátky, ostrovní klenot [i] 20:00 Filmový dobrodruh Karel Zeman [i] 21:40 Vynález zkázy [i] 23:05 Poirot řídí Orient expres [i] 23:55 Na cestě po Champagni [i] 00:20 Ve jménu vlasti III: Čas se krátí 7/12 [i] 01:10 Děti flamenka [i] 02:00 Rodinné album [i] 02:30 Žijeme s vírou [i] 03:30 Příběhy domů: Kolektivní soukromí ve Zlíně [i] 03:45 Ta naša kapela [i] 04:15 Na moll... [i] 04:55 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Scooby-Doo a děsivý strašák [i] 06:35 Země dinosaurů [i] 07:40 Jedeme k babičce [i] 09:15 Lelíček ve službách Sherlocka Holmese [i] 10:45 Babe: Galantní prasátko [i] 12:15 Tři bratři [i] 13:55 Princezna ledu [i] 15:35 Šťastný Nový rok [i] 17:30 Pod jednou střechou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Císařův pekař [i] 21:45 Pekařův císař [i] 22:55 Na dostřel [i] 00:35 Šťastný Nový rok [i] 02:20 Novashopping 03:10 Kolotoč [i] 03:35 Pod jednou střechou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I 1 [i] 06:40 Ninjago: Poslední plavba [i] 07:05 Ninjago: Ostrov temnot [i] 07:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTRA [i] 08:30 Víla Zuběnka [i] 10:15 Král džungle [i] 12:00 Poslední mohykán [i] 13:35 Kapitán Ron [i] 15:30 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 17:05 U pokladny stál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Croodsovi [i] 22:00 Nebezpečný mstitel [i] 23:45 Život a doba soudce Roye Beana [i] 01:55 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 03:15 Víla Zuběnka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Späť na zem [i] 07:45 Tri želania [i] 10:20 Druhá alebo prvá [i] 13:10 Odviate vetrom 1-2/2 [i] 17:45 Nahlas a naplno [i] 20:00 Šťastný Nový rok [i] 22:10 Rock of Ages [i] 00:25 Šťastný Nový rok [i] 02:15 Posadnutí láskou [i] 03:50 Koncert pre ľudstvo [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Kočičí slečna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Justin Bieber: Believe0 [i] 13:40 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 15:10 Vánoce u Cartwrightů0 [i] 16:45 Mongol - Čingischán0 [i] 18:50 Narušitel0 [i] 20:30 Městečko Pines: Tam, kde domov je ráj 1 [i] 21:15 Městečko Pines: Nemluv o svém minulém životě 2 [i] 22:00 Městečko Pines: Naše město, naše zákony 3 [i] 22:45 Městečko Pines: Jeden z našich makléřů se rozhodl odejít 4 [i] 23:30 Co čas nezahojil0 [i] 01:30 Oběť0 [i] 03:40 Jízda o život0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:15 Watts [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Sports Insiders [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:15 Běžecké lyžování [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:45 Sports Insiders [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 06:20 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 07:20 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 08:20 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 09:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 10:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 11:20 Knihovníci 2: A utopená kniha 1 [i] 12:20 Knihovníci 2: A zlomená hůl 2 [i] 13:20 Knihovníci 2: A co se skrývá pod kameny 3 [i] 14:20 Knihovníci 2: A cena vzdělání 4 [i] 15:20 Knihovníci 2: A dutí lidé 5 [i] 16:20 Knihovníci 2: A pekelná smlouva 6 [i] 17:20 Knihovníci 2: A obraz obrazu 7 [i] 18:20 Knihovníci 2: A okamžik spásy 8 [i] 19:20 Knihovníci 2: A šťastné konce 9 [i] 20:20 Knihovníci 2: A závěrečná opona 10 [i] 21:20 Underworld: Boj v podsvětí [i] 23:20 Kill Bill 2 [i] 02:10 Šílený rande [i] 04:10 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 17 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 16 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 5 [i] 06:15 Marnotratníci: Marnotratné zahrady 4 [i] 07:10 Marnotratníci: Marnotratné domy na pláži 5 [i] 08:00 Od západu k východu 5 [i] 09:00 Utajená města Asie: Sečuánsko a Čchung-čching 6 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 6 [i] 11:00 Divoká zvářata, divoký život 7 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 8 [i] 13:00 Zlatý věk formule 10 [i] 14:55 Armstrong: Záhada objasněna0 [i] 16:00 Tajné spisy Marka Pola0 [i] 17:00 Katastrofy, které otřásly světem 5 [i] 17:55 Jak se to dělá: vysavač a mini mozzarella 5 [i] 18:05 Metropole 4 [i] 19:00 Génius 6 [i] 19:55 Šokující příběh elektřiny 3 [i] 21:00 Jak se točila Afrika0 [i] 22:00 Rytíři 1 [i] 23:00 Závislost 1 [i] 23:55 Vítejte v Indii 1 [i] 01:00 Vzestup nacistické strany: Spiknutí a klamy 8 [i] 02:00 Rytíři 1 [i] 03:00 Co formuje člověka 11 [i] 03:30 Tajemství Rio de Janeira: Rio de Žanéro 5 [i] 04:00 Tajemství vesmíru: Supersopky 3 [i] 04:30 Tajemství vesmíru: Záhadný zrod Měsíce 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Železný obr [i] 07:25 O Schmidtovi [i] 09:30 Zvonilka a piráti