TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mr. Bean [i] 06:20 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 06:50 Príšerka v Paríži (HD) [i] 08:10 Aj Santa má brata [i] 10:10 Cesta do Ameriky (HD) [i] 12:20 Maska (HD) [i] 14:10 Susedia [i] 15:05 Kredenc [i] 15:50 Silvester s Markízou [i] 17:15 Mrázik [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Kredenc [i] 21:20 CHART SHOW [i] 00:05 Najväčšie hity [i] 01:00 Kredenc [i] 01:55 Susedia [i] 02:45 Partička [i] 03:40 Kredenc [i] 04:20 Večera pre jedného [i] 04:40 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 06:50 Asterix a prekvapenie pre Cézara [i] 08:05 Sammyho dobrodružstvá [i] 09:30 Koník Hrbáčik [i] 10:40 Johankino tajomstvo [i] 12:05 Sváko Ragan 3/3 [i] 13:05 Most do krajiny Terabithia [i] 14:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 15:45 Slovácko sa nesúdi: Hody [i] 16:25 Čierny tulipán [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Milujem Slovensko [i] 22:00 Nikto nie je dokonalý [i] 00:05 V slepých uličkách [i] 02:05 Zábava až do rána [i] 04:20 Slovácko sa nesúdi: Hody [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Chalúpka na vŕšku [i] 07:40 Anjel a čert: Čert a prameň [i] 07:45 Rozprávky pod stromček [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - ZRKADLO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Test magazín: Kvasená kapusta [i] 08:40 Na silvestrovskom trhu [i] 09:10 Tajomstvá pokladov II.: Sochy na Veľkonočnom ostrove [i] 10:00 Kráľovstvo surikát: príbeh začína [i] 11:10 Záznam beží č.1 [i] 11:25 Záznam beží č.2 [i] 11:50 Silvestrovské pranie [i] 12:45 Hokej - MS do 20 rokov [i] 15:45 Tajomstvá pokladov II.: Nefertitina busta [i] 16:35 Jožko Púčik a jeho kariéra [i] 18:00 Kapura [i] 18:45 Večerníček: Anjel a čert [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - ZRKADLO [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Heidi [i] 19:35 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Niekto to rád horúce [i] 21:50 Dobrodružstvá baróna Prášila [i] 00:00 Barón Prášil [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 SÚDNA SIEŇ: Tyran [i] 06:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Sanitka [i] 08:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 09:35 Horton [i] 11:10 SILVESTROVSKÝ 15 min. KUCHÁR [i] 11:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:50 12 podmienok dedičstva [i] 15:00 Plán hry [i] 17:10 Vtáčí úlet [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SILVESTROVSKÁ MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:15 SILVESTROVSKÉ INKOGNITO [i] 00:00 Neuveriteľné svetové talenty [i] 00:50 Profesionáli: Silvester [i] 01:45 Kutyil s.r.o.: Silvestrovský ohňostroj [i] 02:15 NAJ, NAJ, NAJ [i] 04:10 Mafstory [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. 3,4 [i] 06:45 Lietajúci Čestmír 6/6 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 4 [i] 09:45 Titanic: Krv a oceľ 6/6 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 16 [i] 12:05 Vtierka Castle III. 23 [i] 12:50 Kosti IV. 12 [i] 13:45 SILVESTROVSKÁ VÝHRA [i] 14:45 Profesionáli: Silvester [i] 15:50 Simpsonovci XVIII. 22/22 [i] 16:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:30 Vytunuj mi fáro II. 5 [i] 18:00 Lietajúci Čestmír 6/6 [i] 18:55 Simpsonovci XIX. 2,3 [i] 19:55 Kutyil s.r.o.: Silvestrovský ohňostroj [i] 20:35 Kameňák [i] 22:35 Kameňák 2 [i] 00:20 Kameňák 3 [i] 02:20 Bez šance [i] 03:45 Pomsta rytiera [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 27 [i] 07:30 Medium I. 16 [i] 08:25 Medium II. 1 [i] 09:25 Tým Škorpion I. 1 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 2 [i] 11:15 Domácí mazlíček 1 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 11 [i] 14:10 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 15:05 Medium II. 2 [i] 16:05 Medium II. 3 [i] 17:05 Medium II. 4 [i] 18:05 Medium II. 6 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 3 [i] 20:00 Tým Škorpion I. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 00:00 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 01:00 Underworld: Probuzení 1 [i] 02:35 Tým Škorpion I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Bugatti Veyron 4 [i] 05:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Tříkolka Morgan 5 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Vozy Packard 4 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Supercuda 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nejhorší plány 8 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 2. část 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Nejoblíbenější vozy diváků 5 [i] 12:35 Troy (Series 2) 2 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 1): Milovníci výkonu 5 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 1): Králové zmatků 6 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 1): Nejlepší klipy 7 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Vozy Packard 4 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Supercuda 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nejhorší plány 8 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Nejoblíbenější vozy diváků 5 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Ginetta G40 6 [i] 19:30 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Lucra LC470 7 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1) 17 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1) 18 [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 9 [i] 21:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 10 [i] 22:00 Poklady z garáží (Series 1): Pinballové hoře 4 [i] 22:30 Poklady z garáží (Series 1): Hrůza a panenky 5 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 1) 7 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 00:30 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 01:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 01:25 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 01:50 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 02:15 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 02:40 Kola, která zklamou (Series 1): Zátah 13 [i] 03:05 Kola, která zklamou (Series 1): Nezvyklá silnice 14 [i] 03:30 Zastavte vymírání [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 06:45 Tři vejce do skla [i] 08:10 Tři zlaté vlasy děda Vševěda [i] 09:20 Silvestr svobodného pána [i] 09:50 Silvestr s dědou [i] 10:10 Restaurace U prince [i] 11:10 Tajemství hradu v Karpatech [i] 12:45 Koloběžka první [i] 14:00 O pokladech [i] 15:25 Silvestry Vladimíra Menšíka [i] 16:05 Císař a tambor [i] 17:19 Výsledky losování Šťastných 10 17:20 Lotrando a Zubejda [i] 19:00 Bohouš [i] 19:25 168 hodin [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:00 Nezapomenutelné scénky [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:55 Do roka a do dna [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:03 U muziky na Silvestra [i] 00:55 Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí [i] 03:30 Góly, fóry, legendy [i] 04:10 Co v Silvestru nebylo [i] 04:30 Tři vejce do skla [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Příběhy domů: Třicet lopat renesance [i] 05:50 Divnopis [i] 06:00 Peklo zvané Alcatraz [i] 06:50 Laurel a Hardy: Pomeranče a citrony [i] 07:10 Balónem přes kanál La Manche [i] 08:05 Zvířecí legrácky 9/10 [i] 08:30 Mláďata z mrazivých končin [i] 09:25 Svatba jako řemen [i] 11:00 Charlie Chaplin [i] 11:20 Ach pryč, ach pryč je všechno [i] 12:10 Kanadská soda [i] 12:35 Růžový panter [i] 14:05 Kanadská soda [i] 14:25 Himbové před i za kamerou [i] 15:20 Medvěd [i] 15:55 Kanadská soda [i] 16:15 Trabantem až na konec světa [i] 17:50 Zvířecí legrácky 10/10 [i] 18:20 Růžový panter 2 [i] 19:55 Hospoda Na mýtince [i] 21:35 Lucie 2014 - koncert v O2 Aréně [i] 23:00 Na stojáka... the best of [i] 23:30 Silvestr Na stojáka [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:03 Česká soda [i] 00:30 Česká soda [i] 01:00 Bestie v blázinci [i] 01:40 Kanadská soda [i] 02:00 Při strážnickej bráně [i] 02:50 Vínečko, ne voda [i] 03:40 Dixie jako Brno [i] 04:05 Šelepka hraje a zpívá [i] 04:45 Folklorika [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Scooby-Doo: Šapitó [i] 07:25 Krásná Locika [i] 08:35 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 10:00 Dožeň, co se dá! [i] 11:45 Mrazík [i] 13:20 Robot a Frank [i] 14:50 Mr. Bean: Udělej si sám, pane Beane [i] 15:20 Kocour v botách [i] 16:55 Televizní noviny [i] 17:15 Cesta do Ameriky [i] 19:30 Silvestrovské Televizní noviny [i] 20:40 SuperStar - Příběh hvězdy [i] 22:00 Bláznivá noc [i] 00:01 Novoroční přípitek 00:05 Hity z Václaváku [i] 01:00 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 02:20 Cesta do Ameriky [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago: Poslední plavba [i] 06:30 Winx Club IV: V Dianině království 19 [i] 06:55 Putování s dinosaury [i] 08:30 Dvanáct do tuctu 2 [i] 10:15 Návrat ke Sněžné řece [i] 12:10 Falešná hraběnka [i] 13:50 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i] 15:30 Zná ji jako svý boty [i] 17:50 Zprávy FTV Prima [i] 18:00 Svatba upírů [i] 19:50 Zprávy na divoko [i] 20:15 Silvestrovský TOP STAR magazín [i] 21:25 Partička [i] 22:05 Partička [i] 22:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTRA [i] 00:00 Partička [i] 01:15 Velcí bratři [i] 03:00 Umění lhát [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Schôdzka naslepo [i] 07:05 Slečna Škvŕňa [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:55 Posadnutí láskou [i] 13:05 Vezmeš si ma? 1-2/2 [i] 16:10 Späť na zem [i] 17:45 Manžel na jedno použitie [i] 20:00 Priatelia - SILVESTROVSKÝ MARATÓN [i] 23:40 Koncert pre ľudstvo [i] 00:50 Priatelia [i] 04:20 Posadnutí láskou [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Autopohadky0 [i] 08:00 Big Screen 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kočičí slečna0 [i] 13:40 Hezké sny0 [i] 15:20 Láska přichází zvolna0 [i] 16:55 Zvláštní vztahy0 [i] 18:35 Sbohem, královno0 [i] 20:20 Blondýna na předpis0 [i] 22:00 99 franků0 [i] 23:50 Přizdis*áči0 [i] 01:30 eXistenZ0 [i] 03:05 Lekce umírání0 [i] 04:30 Snajpr0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:45 Alpské lyžování [i] 07:45 Alpské lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:15 Plavání [i] 20:15 Atletika [i] 21:15 Skoky na lyžích [i] 22:30 Tenis [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Námořní hlídka 1: Vzorný otec 10 [i] 06:20 Městečko Haven 4: William 9 [i] 07:20 Námořní hlídka 1: Tajná zásilka 11 [i] 08:20 V utajení 2: Údajný vládce světa 10 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 10:20 Šťastné ex-Vánoce [i] 12:20 V utajení 2: Údajný vládce světa 10 [i] 13:20 Městečko Haven 4: William 9 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Město St. John´s 12 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 16:20 Vánoční ozdoba [i] 18:20 V utajení 2: Smolná série 11 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 20:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědčí u soudu 5 [i] 21:20 Scary Movie 2 [i] 23:20 Kletba bratří Grimmů [i] 01:20 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 02:20 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 03:20 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 04:15 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 15 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 4 [i] 06:15 Marnotratníci: Marnotratné koupelny 2 [i] 07:10 Marnotratníci: Superchytré domy 3 [i] 08:00 Od západu k východu 4 [i] 09:00 Utajená města Asie: Řeka Jang Ce a Velký čínský kanál 5 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 5 [i] 11:00 Divoká zvářata, divoký život 6 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 7