TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Varte s nami [i] 06:10 Mr. Bean [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 08:00 Avatar: Posledný vládca vetra (HD) [i] 09:50 Tři bratři (HD) [i] 11:30 Vinnetou III. - Posledný výstrel (HD) [i] 13:15 Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva [i] 15:15 Bláznivá škôlka (HD) [i] 17:00 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Ostreľovač [i] 23:00 Kráčajúca skala [i] 00:30 Ostreľovač [i] 02:40 Blbý a blbší (HD) [i] 04:40 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada [i] 07:00 Mimi a Líza [i] 07:10 Dvanásť úloh pre Asterixa [i] 08:30 Najlepší kamaráti [i] 09:45 Sokoliar Tomáš [i] 11:30 Sváko Ragan 3/3 [i] 12:30 Pinocchio 1/2 [i] 14:00 Pinocchio 2/2 [i] 15:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 16:40 Slovácko sa nesúdi: Nádielka [i] 17:20 Fanfan tulipán [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 3.10 Vlak do Yumy [i] 22:20 Stoj, lebo netrafím [i] 23:50 Fanfan tulipán [i] 03:10 Vlak do Yumy [i] 03:25 Slovácko sa nesúdi: Nádielka [i] 04:05 Slovensko chutí [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Pán Tau I.: Hľadá sa Pán Tau [i] 06:05 Pán Tau I.: Pán Tau a tisíc kúziel [i] 06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Pásli ovce valasi: Ako Maťka s Kubkom clivota prepadla [i] 07:40 Strigôňove Vianoce: Snehový mužík [i] 07:45 Mať tak o koliesko viac: Verne [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKALENDÁR [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 VIANOCE KEDYSI: Deň koláčový [i] 09:00 Tajomstvá pokladov II.: Veľká pyramída [i] 09:50 Vojna termitov [i] 11:10 Hodinky [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 Moje obľúbené omyly /Silvester [i] 13:15 Sobota, nedeľa, pondelok [i] 14:30 Kráľovstvo surikát: príbeh začína [i] 15:50 Tajomstvá pokladov II.: Sochy na Veľkonočnom ostrove [i] 16:45 Hokej - MS do 20 rokov [i] 19:30 Večerníček: Anjel a čert [i] 19:35 Chalúpka na vŕšku [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKALENDÁR [i] 19:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Irónia osudu: Irónia osudu č.1 [i] 21:45 Irónia osudu: Irónia osudu č.2 [i] 23:10 3.10 Vlak do Yumy [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:40 SÚDNA SIEŇ: Daj mi svätý pokoj [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:10 Hľadači svetla [i] 10:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 10:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:40 Dobrodružstvo [i] 13:40 Pomsta rytiera [i] 16:20 Gróf Monte Cristo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Neserte nám pestúnku [i] 22:40 Pravdivé lži [i] 01:30 Bloodrayne - Smäd upírov [i] 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 KRIMI 04:00 Bloodrayne - Smäd upírov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. 1,2/30 [i] 06:45 Lietajúci Čestmír 5 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 3 [i] 09:40 Titanic: Krv a oceľ 5 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 15 [i] 12:20 Hawaii 5.0 V. 25/25 [i] 13:05 Ochrana svedkov II. 9 [i] 14:00 Kosti IV. 11 [i] 14:50 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 15:40 Simpsonovci XVIII. 20,21 [i] 16:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro II. 4 [i] 17:45 Lietajúci Čestmír 5 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 22/22 [i] 19:10 Simpsonovci XIX. 1/20 [i] 19:35 Profesionáli: Silvester [i] 20:35 Pestúnka pre dospelých [i] 22:25 Vikingovia II. 10/10 [i] 23:20 Hannibal II. 11,12,13/13 [i] 01:40 Ničitelia mýtov V. 2 [i] 02:30 Profesionáli: Silvester [i] 03:45 Hannibal II. 12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 26 [i] 07:30 Medium I. 11 [i] 08:25 Medium I. 12 [i] 09:20 xXx: Nová dimenze 1 [i] 11:15 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 12:15 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 13:15 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 14:10 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 15:10 Medium I. 13 [i] 16:10 Medium I. 15 [i] 17:10 Medium I. 16 [i] 18:10 Medium II. 1 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 1 [i] 20:05 Tým Škorpion I. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 00:55 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 01:55 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 02:40 Tělo jako důkaz II. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Pagani Huayra 2 [i] 05:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Caterham Seven 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Miniauta 3 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Thunderbolt 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Drtivý úder 7 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 2. část 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 2 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 4): Tunel - úsek prasklin 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 4): Výcvikový tábor pro nováčky 3 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 4): Nejvyšší mrakodrap světa 4 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Miniauta 3 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Thunderbolt 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Drtivý úder 7 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Bugatti Veyron 4 [i] 19:30 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Tříkolka Morgan 5 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): (Díl 19) 19 [i] 22:00 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda/Sbohem Malej Richarde 14 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 1) 6 [i] 00:00 Muži Yukonu (Series 4): Zvláštní zima 2 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (Series 1) 5 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): (Díl 19) 19 [i] 03:30 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda/Sbohem Malej Richarde 14 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 1) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 09:50 Humor barevně a černobíle [i] 10:20 Záhada hlavolamu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Zázračné meče [i] 13:35 Miluji Tě [i] 14:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:25 Silvestr 79 aneb Hrajeme si jako děti [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Silvestrovská hitparáda televizní zábavy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Láska na vlásku [i] 21:55 Muž z Ria [i] 23:44 Výsledky losování Šťastných 10 23:45 Silvestr 1985 [i] 00:55 Silvestrovská Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 Banánové rybičky [i] 03:15 Kuchařská pohotovost ... a šneka sníš? [i] 03:40 Chalupa je hra [i] 04:05 Bydlení je hra [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Na moll... [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Srí Lanka - země slonů [i] 06:25 Sloni pro Prahu [i] 06:55 Alžběta a její premiéři [i] 07:45 Zvířecí legrácky 8/10 [i] 08:15 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 3/6 [i] 08:45 Minuty z Krkonoš [i] 08:50 Folklorika [i] 09:15 Tajemství rodu Jana Pirka [i] 10:10 Dotek modrého krokodýla [i] 11:45 Děti flamenka [i] 12:40 Dopisy od Karla Čapka [i] 13:35 Kamenný příběh [i] 14:00 Nohama na rovníku, hlavou v nebi [i] 14:55 Poslední bitva Vikingů [i] 15:55 Balónem přes kanál La Manche [i] 16:50 Šampaňské - bublinky touhy [i] 17:45 Na cestě po Champagni [i] 18:15 Zvířecí legrácky 9/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návrat divokých koní [i] 19:20 Příběhy domů: U moravského Bivoje [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Podraz [i] 22:10 Svatba jako řemen [i] 23:45 Peklo zvané Alcatraz [i] 00:35 Bony a klid [i] 02:10 Ve jménu vlasti III: Stále pozitivní 6/12 [i] 02:55 Velmi intimní dialogy [i] 03:20 Ta naša kapela [i] 03:50 Na moll... [i] 04:30 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Americký ocásek 2 [i] 07:50 Tlouštík z Beverly Hills [i] 09:25 Hrdinný kapitán Korkorán [i] 10:55 Sněžní psi [i] 12:40 Cable Guy [i] 14:20 Modrý blesk [i] 16:00 Raubíř Ralf [i] 17:45 Tisíc slov [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mrazík [i] 21:55 Muži v černém 2 [i] 23:30 Modrý blesk [i] 01:00 Film o filmu: Bláznivá noc [i] 01:20 Tlouštík z Beverly Hills [i] 02:45 Áčko: Živí mě alkoholická minulost [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Den, kdy Ninjago osiřelo [i] 06:35 Winx Club IV: Příroda se hněvá 18 [i] 07:05 Roboti [i] 08:40 Dvanáct do tuctu [i] 10:25 Muž od Sněžné řeky [i] 12:20 Putování s dinosaury [i] 13:50 Seznamte se, Joe Black [i] 17:00 Dvanáct do tuctu 2 [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Svatba upírů [i] 22:10 Kazatelovy hříchy [i] 23:50 Zná ji jako svý boty [i] 02:05 Seznamte se, Joe Black [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Druhé Vianoce [i] 06:25 Dievča mesiaca [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:30 Posteľ plná ruží [i] 12:30 Princezná so smaragdom [i] 16:10 Vezmeš si ma? 1-2/2 [i] 19:40 Dr. House VII. 21/23 [i] 20:40 Mentalista III. 5/24 [i] 21:40 HITOVICA [i] 23:35 Láska a iné kratochvíle [i] 01:25 Pochybná sláva [i] 03:15 Adela show [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 14 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Cesta za snem0 [i] 08:15 Big Screen 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 La Bamba0 [i] 14:00 'Zkáza lodi Estonie0 [i] 16:05 Big Screen 17 [i] 16:20 Všichni královi muži0 [i] 18:35 Hezké sny0 [i] 20:15 eXistenZ0 [i] 22:00 Vendeta0 [i] 23:50 Oldboy0 [i] 01:35 99 franků0 [i] 03:20 Maturitní sex0 [i] 04:40 Vítej v džungli0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Alpské lyžování [i] 06:45 Skoky na lyžích [i] 08:30 Motorsport [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Tenis [i] 16:15 Tenis [i] 17:15 Tenis [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 21:00 Plavání [i] 22:00 Atletika [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Dřevorubecké sporty [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 1: Ztracený Thor 9 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 07:20 Námořní hlídka 1: Vzorný otec 10 [i] 08:20 V utajení 2: Dvojí život 9 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 10:20 Jiný vánoční polibek [i] 12:20 V utajení 2: Dvojí život 9 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Nesázejte na radnici 11 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 16:20 Vánoce podruhé [i] 18:20 V utajení 2: Údajný vládce světa 10 [i] 19:20 Městečko Haven 4: William 9 [i] 20:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk je někdo jiný 4 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 7: Episode 7 7 [i] 22:20 Inteligence 1: Na velikosti záleží 7 [i] 23:20 Havaj 5-0 5: Požár 16 [i] 00:20 Spy Game [i] 02:50 Městečko Haven 4: William 9 [i] 03:40 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 04:30 Doylův okrsek 2: Nesázejte na radnici 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 15 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 14 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 3 [i] 06:15 Marnotratníci: Marnotratné grily 6 [i] 07:10 Marnotratníci: Obytné vozy 1 [i] 08:00 Od západu k východu 3 [i] 09:00 Utajená města Asie: Sumatra 4 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 4 [i] 11:00 Divoká zvářata, divoký život 5 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 6 [i] 13:00 Nejúspěšnější projekty 6 [i] 14:00 Objevování vesmíru 2 [i] 15:00 Vesmír 7 [i] 15:50 Dlouhé, tvrdé, horké: Historie měření 1 [i]