Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 To najlepšie zo Susedov [i] 06:25 Mr. Bean [i] 06:50 Tom a Jerry: Robin Hood (HD) [i] 07:50 Honza málem králem [i] 09:25 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 09:45 Šmolkovia (HD) [i] 11:30 Vinnetou II. - Červený gentleman (HD) [i] 13:20 Blbý a blbší (HD) [i] 15:20 Avatar: Posledný vládca vetra (HD) [i] 17:10 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Veľký zázrak (HD) [i] 22:35 Vymedzený čas (HD) [i] 00:45 Veľký zázrak (HD) [i] 02:35 Červená Čiapočka (HD) [i] 04:10 To najlepšie zo Susedov [i] 04:40 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka [i] 06:50 Mimi a Líza [i] 07:00 Asterix a Kleopatra [i] 08:10 Dom kúziel [i] 09:40 Čert vie prečo [i] 11:25 Sváko Ragan 2/3 [i] 12:30 Snehová kráľovná 1/2 [i] 13:55 Snehová kráľovná 2/2 [i] 15:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada [i] 16:30 Slovácko sa nesúdi: Polienko [i] 17:15 Majster kat [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Sváko Ragan 3/3 [i] 21:30 Biblia pokračuje: Povstaňte 11/12 [i] 22:10 Biblia pokračuje: Ohavnosť 12/12 [i] 22:55 Hotel Adlon 3/3 [i] 00:35 Biblia pokračuje: Povstaňte 11/12 [i] 01:15 Biblia pokračuje: Ohavnosť 12/12 [i] 02:00 Hotel Adlon 3/3 [i] 03:35 Postav dom , zasaď strom [i] 04:05 Slovácko sa nesúdi: Polienko [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom našli poklad na Jána [i] 07:40 Strigôňove Vianoce: Strigôňova vnučka [i] 07:45 Mať tak o koliesko viac: Beatles [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - SNEHULIAČIK ŠEPOL MAME [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 VIANOCE KEDYSI: Tak prišli Vianoce [i] 09:00 Radošinské naivné divadlo [i] 10:10 Bunda [i] 10:45 Silvestrovské predsavzatia [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Umenie komédie [i] 13:50 Vojna termitov [i] 15:20 Tajomstvá pokladov II.: Veľká pyramída [i] 16:10 Pán Tau I.: Hľadá sa Pán Tau [i] 16:40 Pán Tau I.: Pán Tau a tisíc kúziel [i] 17:20 Rozmajrín [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi: Ako Maťka s Kubkom clivota prepadla [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - SNEHULIAČIK ŠEPOL MAME [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Mať tak o koliesko viac: Verne [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Agnetha - ABBA a čo bolo potom [i] 21:05 Umelec [i] 22:45 Robbie Williams - Koncert v Londýne [i] 23:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Hany Gregorovej [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Sexi postavička [i] 08:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 09:00 Sám doma 5: Vianočná lúpež [i] 10:50 NAJ, NAJ, NAJ [i] 11:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:00 Vianočné zásnuby [i] 14:40 Medové týždne [i] 16:40 Monte Carlo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Plán hry [i] 22:50 Scary Night [i] 00:55 Hawaii 5.0 V. 25/25 [i] 01:40 Ochrana svedkov II. 9 [i] 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:00 Scary Night [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Sexi postavička [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov IV. 29,30/30 [i] 06:45 Lietajúci Čestmír 4 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 2 [i] 09:45 Titanic: Krv a oceľ 4 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 14 [i] 12:25 Hawaii 5.0 V. 24 [i] 13:15 Ochrana svedkov II. 8 [i] 14:05 Kosti IV. 10 [i] 15:00 Profesionáli: Batman 12 [i] 15:50 Simpsonovci XVIII. 18,19 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:35 Vytunuj mi fáro II. 3 [i] 18:00 Lietajúci Čestmír 4 [i] 19:00 Simpsonovci XVIII. 20,21 [i] 19:45 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 20:35 Nobelov testament [i] 22:25 Vikingovia II. 9 [i] 23:20 Hannibal II. 8,9,10 [i] 01:45 Ničitelia mýtov IV. 30/30 [i] 03:00 Vikingovia II. 9 [i] 03:40 Hannibal II. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 4 [i] 07:10 Medium I. 6 [i] 08:10 Medium I. 7 [i] 09:10 Ghost Rider 1 [i] 11:10 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 12:10 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 13:10 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 14:05 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 15:05 Medium I. 8 [i] 16:05 Medium I. 10 [i] 17:05 Medium I. 11 [i] 18:05 Medium I. 12 [i] 19:05 xXx: Nová dimenze 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 23:50 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 00:45 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 01:40 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 02:30 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 03:15 Tělo jako důkaz II. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 05:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Alpha Romeo 4C 1 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ostrov Amelia 2 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Ferrari 275 v původním stavu 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 14 [i] 13:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 15 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 16 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 17 [i] 15:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 18 [i] 15:45 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 19 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ostrov Amelia 2 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Ferrari 275 v původním stavu 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Pagani Huayra 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Caterham Seven 3 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Zambie 6 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): (Díl 3) 3 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i] 00:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Hyeny 2 [i] 00:55 Říční příšery (Series 7): Hrůzy jižního Pacifiku 5 [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Zambie 6 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): (Díl 3) 3 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 09:50 Babička [i] 10:15 Adéla ještě nevečeřela [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Zvonící meče [i] 13:30 Zuby [i] 13:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:55 Silvestr hravý a dravý [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Chacha, cheche, chichi...! [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dešťová víla [i] 21:35 Muž z Acapulca [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:10 Zas je tady Silvestr [i] 00:00 Na kus řeči - Silvestrovský koktejl Miroslava Donutila [i] 00:55 Silvestrovské Banánové rybičky aneb co v Rybičkách bylo a nebylo [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:20 Walda [i] 03:15 Fleret [i] 03:55 Bydlení je hra [i] 04:20 Žiješ jenom 2x [i] 04:45 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 04:50 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Na moll... [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Balada pro královnu [i] 06:55 Alžběta I. [i] 07:45 Chcete je? ZJ [i] 07:50 Zvířecí legrácky 7/10 [i] 08:20 Benátky, ostrovní klenot [i] 09:15 Tajemství rodu Matěje Rupperta [i] 10:05 Koně - zrozeni ke svobodě [i] 10:55 Tajemství nerezivějícího sloupu [i] 11:30 Vesmír: Kosmické sondy [i] 12:15 Tanec modrých andělů [i] 12:35 Sup bělohlavý [i] 12:50 Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují [i] 14:30 Sloni pro Prahu [i] 15:00 Návrat divokých koní [i] 15:25 Wörthersee - perla Korutan [i] 16:15 Někdo to rád horké [i] 18:15 Zvířecí legrácky 8/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Roma Spirit 2015 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Manželství po italsku [i] 21:45 Bony a klid [i] 23:20 S gurmánem na cestách II.: Vánoční průšvih [i] 00:00 Vězněm v cizině 10/10 [i] 00:45 Velká vlaková loupež [i] 02:35 Slib milosrdenství [i] 03:00 Žijeme s vírou [i] 04:00 Naslouchači snů [i] 04:25 Příběhy domů: 400 let na gruntě [i] 04:40 Ta naša kapela [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Americký ocásek [i] 07:30 Výlet do Paříže [i] 09:00 Slasti Otce vlasti [i] 10:45 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 12:25 Flashdance [i] 14:05 Praštěná holka [i] 15:50 Hudbu složil, slova napsal [i] 17:45 Legendární parta [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sněžní psi [i] 22:15 Protiúder [i] 00:15 Hudbu složil, slova napsal [i] 02:05 Výlet do Paříže [i] 03:20 Áčko: Přestaňte mě vychovávat [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: V nesprávný čas na nesprávném místě [i] 06:55 Ninjago: Kamenná armáda [i] 07:20 Winx Club IV: Kouzelný ostrov 17 [i] 07:50 Dr. Dolittle 5: Lucky jede do Hollywoodu [i] 09:20 Já, padouch [i] 11:05 Film mých snů [i] 12:55 Sněhurka [i] 14:50 Hračky [i] 17:00 Dvanáct do tuctu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pí a jeho život [i] 22:35 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i] 00:10 První den zbytku tvýho života [i] 02:05 Sbohem, lásko [i] 03:45 Století Miroslava Zikmunda [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Vtedy na Vianoce [i] 07:05 Vianoce plné nádeje [i] 09:10 Veštiareň [i] 11:05 Ako prežiť Vianoce [i] 13:10 Tri želania [i] 15:20 Posteľ plná ruží [i] 17:00 Druhá alebo prvá [i] 19:40 Dr. House VII. 20/23 [i] 20:40 Mentalista III. 4/24 [i] 21:40 Princezná so smaragdom [i] 01:10 Druhá alebo prvá [i] 03:10 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Alenka v zemi za zrcadlem0 [i] 08:00 Big Screen 26 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 13:55 Cesta za snem0 [i] 15:40 Love Lasts Three Years0 [i] 17:25 'Světlušky v zahradě0 [i] 19:10 Všichni královi muži0 [i] 21:15 Městečko Pines: Zúčtování 9 [i] 22:00 Městečko Pines: Koloběh 10 [i] 22:45 Věc: Počátek0 [i] 00:35 Špinavej Joe0 [i] 02:15 Vendeta0 [i] 04:00 Oldboy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Vytrvalostní závody [i] 06:15 Skoky na lyžích [i] 07:30 Alpské lyžování [i] 08:30 Biatlon [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:15 Alpské lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:30 Alpské lyžování [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Vytrvalostní závody [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 04:45 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 1: Zkouška odvahy 8 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 07:20 Námořní hlídka 1: Ztracený Thor 9 [i] 08:20 V utajení 2: Zachraňte planetu 8 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 10:20 Vánoční ozdoba [i] 12:20 V utajení 2: Zachraňte planetu 8 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Neobyčejný detektiv 10 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 16:20 Šťastné ex-Vánoce [i] 18:20 V utajení 2: Dvojí život 9 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 20:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a UFO 3 [i] 21:20 Havaj 5-0 5: Požár 16 [i] 22:20 Knihovníci 2: A šťastné konce 9 [i] 23:20 Knihovníci 2: A závěrečná opona 10 [i] 00:20 Šílený rande [i] 02:20 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 03:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 04:15 Doylův okrsek 2: Neobyčejný detektiv 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 13 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 2 [i] 06:15 Marnotratníci: Marnotratné jachty 4 [i] 07:10 Marnotratníci 5 [i] 08:00 Od západu k východu 2 [i] 09:00 Utajená města Asie: Thajsko 3 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 3 [i] 11:00 Divoká zvářata, divoký život 4 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 5 [i] 13:00 Nejúspěšnější projekty 5