TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mr. Bean [i] 06:20 Vianoce bez Santa Clausa [i] 07:45 Cesta do stredu Zeme (HD) [i] 09:15 Ja, zloduch (HD) [i] 11:00 Vinnetou I. (HD) [i] 12:55 Shrek: Zvonec a koniec (HD) [i] 14:35 Andílek na nervy (HD) [i] 16:45 Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Blbý a blbší sú späť [i] 22:40 Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda (HD) [i] 00:25 Blbý a blbší sú späť (HD) [i] 02:15 Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda (HD) [i] 03:35 Preteky s časom (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Chlapec, ktorý sa ničoho nebál [i] 07:00 Mimi a Líza [i] 07:10 Asterix a Galovia [i] 08:20 Yoko [i] 10:00 Medulienka [i] 10:55 Princezná a pisár [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 14:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 15:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka [i] 16:45 Slovácko sa nesúdi: Parohy [i] 17:25 Posledná bosorka [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Sváko Ragan 2/3 [i] 21:30 Biblia pokračuje: Šavlov návrat 9/12 [i] 22:10 Biblia pokračuje: Bratia v zbrani 10/12 [i] 22:55 Hotel Adlon 2/3 [i] 00:35 Biblia pokračuje: Šavlov návrat 9/12 [i] 01:15 Biblia pokračuje: Bratia v zbrani 10/12 [i] 02:00 Hotel Adlon 2/3 [i] 03:35 Slovensko v obrazoch [i] 04:00 Slovácko sa nesúdi: Parohy [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko s Maťkom do popuku slaniny najedli [i] 07:40 Strigôňove Vianoce: Dievčičkine bábiky [i] 07:45 Mať tak o koliesko viac: Robot [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - WINTER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 VIANOCE KEDYSI: Došiel som k vám na koledu [i] 08:55 Zima v Poloninách [i] 09:05 Slnečný cirkus: La nouba [i] 10:35 Katarína Veľká 1/10 [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 Magazín FIFA [i] 12:45 Hokej - MS do 20 rokov [i] 15:45 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom našli poklad na Jána [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - WINTER [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Mať tak o koliesko viac: Beatles [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Pátranie po Sugar Manovi [i] 21:35 Pena dní [i] 23:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Anny Javorkovej [i] 00:15 Energetika [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Keby to naši vedeli [i] 08:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 09:00 Sám doma 4: Chceme náš dom späť! [i] 10:40 NAJ, NAJ, NAJ [i] 11:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:50 Vianoce s Holly [i] 14:40 Hľadači svetla [i] 16:40 Česká spojka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Gróf Monte Cristo [i] 23:20 Pestúnka pre dospelých [i] 01:10 Hawaii 5.0 V. 24 [i] 01:50 Ochrana svedkov II. 8 [i] 02:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:20 Komando [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Keby to naši vedeli [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 06:40 Lietajúci Čestmír 3 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:30 Haló 5,6 [i] 09:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 10:00 Titanic: Krv a oceľ 3 [i] 11:55 Tiene minulých Vianoc [i] 13:40 Profesionáli: Dušičky, Vražda, Alex a sex 9,10,11 [i] 16:10 Simpsonovci XVIII. 14,15 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:30 Vytunuj mi fáro II. 2 [i] 17:55 Lietajúci Čestmír 3 [i] 18:55 Simpsonovci XVIII. 18,19 [i] 19:45 Profesionáli: Batman 12 [i] 20:35 Rocky Balboa [i] 22:30 Vikingovia II. 7,8 [i] 00:30 Hannibal II. 6,7 [i] 02:10 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 03:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 03:30 Rocky Balboa [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 25 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 08:30 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 11:20 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 12:15 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 13:10 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 14:10 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 15:05 Medium I. 4 [i] 16:05 Medium I. 5 [i] 17:00 Medium I. 6 [i] 17:55 Medium I. 7 [i] 18:55 Ghost Rider 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 00:50 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 01:50 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 02:35 Tělo jako důkaz II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Srdce temnoty 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Hudson Hornet 1 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Race Shop and a GTX Resto Mod 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): To se stává 5 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Pobřežní katastrofa 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Jižní Karolína 6 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rumunsko 2 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Zambie 6 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Napospas osudu: pravidla přežití 9 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Hudson Hornet 1 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Race Shop and a GTX Resto Mod 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): To se stává 5 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Alpha Romeo 4C 1 [i] 20:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Líbánky skončily 1 [i] 21:00 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní Pochod smrti 5 [i] 22:00 Muži Yukonu (Series 4): Zvláštní zima 2 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Neuvěřitelné 18 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 1): Katastrofická cesta 4 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): V pohybu 4 [i] 01:50 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Líbánky skončily 1 [i] 02:40 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní Pochod smrti 5 [i] 03:30 Muži Yukonu (Series 4): Zvláštní zima 2 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Neuvěřitelné 18 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 09:50 Činčin [i] 10:35 To byl Jiří Sovák [i] 11:30 Od folkloru k rokenrolu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Marečku, podejte mi pero! [i] 14:00 Pyžamo [i] 14:20 Zkřížené meče [i] 15:30 Silvestrovské televarieté [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Tak neváhej a toč i na Silvestra! [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:25 Pupendo [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 23:30 Tak se ukaž, Silvestře [i] 00:05 Na kus řeči - Silvestrovský koktejl Miroslava Donutila [i] 01:00 Bolkoviny [i] 01:55 Dobrovolný dárce hlasu [i] 02:50 Kalendárium [i] 03:00 Sváteční slovo opavského děkana Jana Czudka [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:35 Pod pokličkou [i] 04:00 Bydlení je hra [i] 04:25 Kde bydlely princezny [i] 04:45 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Vězněm v cizině 9/10 [i] 06:00 České stopy k severnímu pólu [i] 06:25 Ledové srdce [i] 07:25 Go! [i] 07:50 Zvířecí legrácky 6/10 [i] 08:20 Minuty z Krkonoš [i] 08:25 Potápěči na Yukatánu [i] 09:20 Tajemství rodu Barbory Polákové [i] 10:10 Cirque du Soleil: Dralion [i] 11:45 Srí Lanka - země slonů [i] 12:10 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 12:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:45 Československý filmový týdeník 1965 1074/2379 [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1965 1075/2379 [i] 13:10 Charles - osud prince 1/2 [i] 14:10 Charles - osud prince 2/2 [i] 15:05 Paul Smith [i] 16:05 Rain Man [i] 18:15 Zvířecí legrácky 7/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Cestování časem [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlaková loupež [i] 21:55 Žena v kleci [i] 23:30 Poslední bitva Vikingů [i] 00:30 Ranhojič [i] 03:00 Blanskogolsko [i] 03:25 Příběhy domů: Pohled kláštera [i] 03:40 Žijeme s vírou [i] 04:40 Ta naša kapela [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Scooby-Doo! Maska Modrého sokola [i] 07:45 O zlaté huse [i] 09:20 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 11:00 Postrach Dennis o Vánocích [i] 12:35 Madagaskar 3 [i] 14:05 Princezna se zlatou hvězdou [i] 15:30 Moje krásná čarodějka [i] 17:20 Přes palubu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 22:05 60 sekund [i] 00:10 Moje krásná čarodějka [i] 01:50 Postrach Dennis o Vánocích [i] 03:15 Áčko: K čemu věrnost, když jsi na vojně! [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago: Dětská hra [i] 06:30 Ninjago: V nesprávný čas na nesprávném místě [i] 06:55 Winx Club IV: Virtuální svět 16 [i] 07:25 Dr. Dolittle [i] 08:55 Království lesních strážců [i] 10:40 Dr. Dolittle 2 [i] 12:15 Katakomby [i] 13:40 Honza málem králem [i] 15:20 K-9 II: Můj přítel se studeným čumákem [i] 17:00 Já, padouch [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Století Miroslava Zikmunda [i] 22:10 Vlkodlak [i] 23:55 Prázdniny v ráji [i] 01:50 Vlkodlak [i] 03:25 K-9 II: Můj přítel se studeným čumákem [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Santa Claus sa žení! [i] 06:35 Loď snov v Riu de Janeiro [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Odkaz vo fľaši [i] 11:50 Rodina pod stromček [i] 14:00 Ako prežiť Vianoce [i] 15:45 Vianoce plné nádeje [i] 17:30 Ľadové sny [i] 19:30 Dr. House VII. 19/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 3/24 [i] 21:40 Manžel na jedno použitie [i] 23:50 Moll Flandersová [i] 01:55 Ľadové sny [i] 03:25 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 Děti deště0 [i] 08:00 Big Screen 24 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Jakub lhář0 [i] 14:15 Černý korzár0 [i] 16:25 Zorro0 [i] 18:30 La Bamba0 [i] 20:25 Prachy0 [i] 22:00 Špinavej Joe0 [i] 23:45 Teror0 [i] 01:15 Věc: Počátek0 [i] 03:00 Krvelačný netvor0 [i] 04:30 Ochránce0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Skoky na lyžích [i] 06:15 Skoky na lyžích [i] 07:15 Skoky na lyžích [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:30 Biatlon [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Dřevorubecké sporty [i] 23:00 Atletika [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:15 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka 1: Záchranářský komplex 7 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 07:20 Námořní hlídka 1: Zkouška odvahy 8 [i] 08:20 V utajení 2: Na druhém konci světa 7 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 10:20 Vánoce podruhé [i] 12:20 V utajení 2: Na druhém konci světa 7 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Může se skutečný Des Courtney, prosím postavit? 9 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 16:20 Jiný vánoční polibek [i] 18:20 V utajení 2: Zachraňte planetu 8 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 20:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a cizinec 2 [i] 21:20 PREMIÉRA Knihovníci 2: A šťastné konce 9 [i] 22:20 PREMIÉRA Knihovníci 2: A závěrečná opona 10 [i] 23:20 Spy Game [i] 01:50 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 02:40 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 03:30 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 04:20 Doylův okrsek 2: Může se skutečný Des Courtney, prosím postavit? 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 13 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 12 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 1 [i] 06:15 Marnotratníci: Marnotratné bazény 2 [i] 07:10 Marnotratníci: Marnotratné hausbóty 3 [i] 08:00 Od západu k východu 1 [i] 09:00 Utajená města Asie: Singapur. 2 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 2 [i] 11:00 Divoká zvářata, divoký život 3 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 4 [i] 13:00 Nejúspěšnější projekty 4 [i] 14:00 Sluneční záhady0 [i] 15:00 Vesmír 5 [i] 15:50 Kód 2 [i] 17:00 Katastrofy, které otřásly světem 1 [i] 17:55 Jak se to dělá: terasa z akátového dřeva a paštikový krém 1 [i] 18:05 Nejnebezpečnější cesty do školy 5