TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mr. Bean [i] 06:25 SHREKove prvé Vianoce [i] 06:45 Tučniaky z Madagaskaru: Vianočná misia [i] 06:55 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 07:15 Tom a Jerry [i] 07:30 Kúzelná opatrovateľká 2 (HD) [i] 09:20 Perinbaba (HD) [i] 11:10 Poklad na Striebornom jazere (HD) [i] 13:15 Nejkrásnější hádanka [i] 15:20 Červená Čiapočka (HD) [i] 17:15 Shrek: Zvonec a koniec (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:25 Shrek a SuperStar [i] 20:30 Preteky s časom (HD) [i] 22:15 Únos vlaku 1 2 3 (HD) [i] 00:15 Preteky s časom (HD) [i] 01:50 Únos vlaku 1 2 3 (HD) [i] 03:30 Cesta do stredu Zeme (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 06:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Ako sa šiestim vo svete vodilo [i] 07:15 Mimi a Líza [i] 07:25 Pikkuli [i] 07:30 Šmolkovia: Priletelo to zo Šmolkomíru [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklin a snehový drak [i] 08:00 Veselá farma IV [i] 08:05 Zabudnuté hračky [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Asterix a Vikingovia [i] 10:20 Zlatá hus [i] 11:50 O dvanástich mesiačikoch [i] 13:30 Svätojánsky venček [i] 15:05 Šesť labutí [i] 16:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Chlapec, ktorý sa ničoho nebál [i] 17:35 Princezná a pisár [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Sváko Ragan 1/3 [i] 21:25 Biblia pokračuje: Návšteva 7/12 [i] 22:10 Biblia pokračuje: Cesta do Damasku 8/12 [i] 22:55 Hotel Adlon 1/3 [i] 00:35 Biblia pokračuje: Návšteva 7/12 [i] 01:15 Biblia pokračuje: Cesta do Damasku 8/12 [i] 02:00 Hotel Adlon 1/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Pán Tau I.: Pán Tau a taxikár [i] 06:50 Rýchle vody hôr [i] 07:15 História Tatier [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 VIANOCE KEDYSI: Vianoce na Liptove [i] 08:50 Halali [i] 09:05 Vysoké Tatry - divočina zamrznutá v čase [i] 10:00 Zahraničný duchovný prenos [i] 11:45 František, pápež chudobných [i] 12:30 Čarovný nápev [i] 13:05 Slnečný cirkus: La nouba [i] 14:45 Hokej - MS do 20 rokov [i] 17:30 Hokej - MS 2015 [i] 18:35 Modlitbičky [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko s Maťkom do popuku slaniny najedli [i] 18:55 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Vianoční anjeli [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 1/10 [i] 21:05 West Side Story [i] 23:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ivana Fialu [i] 00:00 História Tatier [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:35 Macko Pú [i] 07:40 Sám doma 3 [i] 09:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:45 Divé svine [i] 13:40 Jurský park 3 [i] 15:20 Sám doma 5: Vianočná lúpež [i] 17:15 Doba ľadová: Zem v pohybe [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Monte Carlo [i] 23:00 V pätici po opici [i] 01:05 Pevnosť [i] 02:40 V pätici po opici [i] 04:15 KRIMI 04:40 Profesionáli: Alex a sex [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Ničitelia mýtov IV. 26,27 [i] 07:40 Lietajúci Čestmír 2 [i] 08:25 Simpsonovci XVIII. 14,15 [i] 09:10 Titanic: Krv a oceľ 2 [i] 10:55 Veľká zem [i] 14:00 Vianoce v putách [i] 15:45 Aféra Thomasa Crowna [i] 17:55 Lietajúci Čestmír 2 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 16,17 [i] 19:40 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 20:30 Česká spojka [i] 22:50 Komando [i] 00:35 Haló 5,6 [i] 01:40 Ničitelia mýtov IV. 26,27 [i] 03:15 Veľká zem [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 08:05 Profesor v ringu 1 [i] 10:10 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 11:10 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 12:10 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 13:10 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 18:10 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 21:00 Dost 1 [i] 23:15 Motel smrti 1 [i] 00:55 Medium I. 1 [i] 01:55 Medium I. 2 [i] 02:35 Medium I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Kubánský chróm (Series 1) 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Bagry/chuť Orientu/do prázdna 2 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1) 7 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 1. část 12 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Filmové nesmysly 22 [i] 09:05 Fantastické inženýrství (Series 1): Letiště Kensai 4 [i] 09:55 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 4 [i] 10:50 Troy (Series 2) 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 8 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 1 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 3): Divoké vlny 7 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 3): Nelehké časy 8 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): A Brotherly Deal 12 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Race Shop and a GTX Resto Mod 13 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tak do práce 7 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zářivá anglická kometa 8 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 16:15 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda jde do finiše 15 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Caterham 8 13 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 19:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Srdce temnoty 4 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Zahrada zla 5 [i] 21:00 Dvojí přežití (Series 5): Bolivijský boj 18 [i] 22:00 Přežití exodu [i] 23:00 Muž velkých ryb (Series 1): Mongolsko 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 3): No Limits 4 [i] 00:55 Pozor, pozor (Series 1): Těžký úkol 4 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Zahrada zla 5 [i] 02:40 Dvojí přežití (Series 5): Bolivijský boj 18 [i] 03:30 Přežití exodu [i] 04:20 Muž velkých ryb (Series 1): Mongolsko 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Herbář [i] 06:50 Zkouška [i] 07:10 Přednosta stanice [i] 08:40 Nevěsta [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život je kabaret [i] 11:55 O bojácném Floriánkovi [i] 13:05 Čerte, drž se svého kopyta! [i] 14:15 Byl jednou jeden král... [i] 15:55 Pták Ohnivák [i] 17:25 Tři oříšky pro Popelku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Správnej dres [i] 21:45 Tankový prapor [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Možná přijde i kouzelník aneb [i] 00:45 Kavárnička dříve narozených [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:05 Oltáře útěchy [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Chalupa je hra [i] 03:50 Kuchařská pohotovost [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Sváteční slovo opavského děkana Jana Czudka [i] 04:45 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divočina bez hranic [i] 05:25 Sabotáž [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Vesmír: Cestování časem [i] 06:45 Neznámá Indonésie [i] 07:35 Zvířecí legrácky 5/10 [i] 08:05 Československý filmový týdeník 1965 1074/2379 [i] 08:15 Československý filmový týdeník 1965 1075/2379 [i] 08:30 Hledání ztraceného času: Na sněhu i na ledě 3 [i] 08:50 Tajemství rodu Miroslava Donutila [i] 09:45 Alžběta a její premiéři [i] 10:35 Most nad Zlatou bránou [i] 11:30 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 3/6 [i] 12:00 Chcete mě? ZJ [i] 12:30 Roma Spirit 2015 [i] 13:25 Sváteční slovo ředitele Diakonie [i] 13:30 Úsměvy Františka Filipa [i] 14:10 Charles - osud prince 2/2 [i] 15:10 Benátky, ostrovní klenot [i] 16:05 Na cestě po Římě [i] 16:30 Alžběta I. [i] 17:25 Koně - zrozeni ke svobodě [i] 18:10 Zvířecí legrácky 6/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Laurel a Hardy: Když šla teta kolem [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Někdo to rád horké [i] 22:05 Rain Man [i] 00:15 Dopisy od Karla Čapka [i] 01:10 Skalní kláštery v Etiopii [i] 01:35 České mechanické betlémy [i] 02:10 Charlie Chaplin [i] 02:30 Pánbůh za každým rohem [i] 02:55 Svobodné Heřmanice [i] 03:10 Přísně tajné vraždy [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Návraty k divočině [i] 04:15 Na hranici tradic [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Scooby-Doo: Souboj Titánů [i] 06:50 Scooby-Doo: Upíří hudba [i] 08:15 Přítelkyně pana ministra [i] 09:45 Dennis postrach okolí znovu zasahuje [i] 11:10 Milionové Vánoce [i] 12:55 Třetí skoba pro Kocoura [i] 14:25 S čerty nejsou žerty [i] 16:15 Shrek: Zvonec a konec [i] 17:45 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Madagaskar 3 [i] 21:55 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života [i] 00:05 Vražda v Čínské čtvrti [i] 01:45 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 03:10 Áčko: Tchyně mě dostala za mříže! [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Nikdo není dokonalý [i] 06:55 Ninjago: Závod Ninjaball [i] 07:25 Ninjago: Dětská hra [i] 07:50 Winx Club IV: Zlá kouzla 15 [i] 08:15 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardenách: Útok tanků SS 6 [i] 09:10 Dr. Dolittle [i] 10:45 Strašidelný dům [i] 12:25 Království lesních strážců [i] 14:20 K-9: Můj přítel se studeným čumákem [i] 16:15 Anna a král [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sněhurka [i] 22:05 Válka Roseových [i] 00:10 Jmenuji se Khan [i] 02:55 Válka Roseových [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Santa hľadá manželku [i] 06:40 Loďou snov okolo sveta [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Mamička pod stromček [i] 12:20 Druhé Vianoce [i] 14:30 Santa Claus sa žení! [i] 16:15 Priateľka pod stromček [i] 18:00 Vianočná romanca [i] 20:00 Ľadové sny [i] 22:00 Láska na druhý pokus [i] 00:00 Vianočný sen [i] 01:35 Láska na druhý pokus [i] 03:10 Celebrita pod stromček [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 'Bílý oleandr0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 4 [i] 12:55 Big Screen 22 [i] 13:10 Astronaut0 [i] 14:55 Hook0 [i] 17:30 Jakub lhář0 [i] 19:40 Odpor0 [i] 22:00 Země naděje0 [i] 23:55 Tajemný muž0 [i] 01:40 Teror0 [i] 03:10 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 04:35 Krvelačný netvor0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Atletika [i] 06:30 Biatlon [i] 07:30 Biatlon [i] 08:00 Biatlon [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Sports Insiders [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Biatlon [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Biatlon [i] 22:30 Biatlon [i] 23:00 Biatlon [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Atletika [i] 02:30 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka 1: Lidský náklad 6 [i] 06:00 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 07:00 Ach, ty Vánoce [i] 09:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 11:00 Vánoce podruhé [i] 13:00 Vánoční ozdoba [i] 15:00 Jiný vánoční polibek [i] 17:00 Šťastné ex-Vánoce [i] 19:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 21:00 Obhajoba Santy [i] 23:00 Vánoční výlet [i] 01:00 Vánoční kauza [i] 03:00 Jmelí nad Manhattanem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Motorshow 7 [i] 05:30 Motorshow 8 [i] 06:00 Marnotratníci: Sruby 1 [i] 07:00 Něco ve vodě 3 [i] 07:15 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace v Severní velké planině 3 [i] 08:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 2 [i] 09:00 Brutal Biology 4 [i] 09:45 Mravenci vědí všechno 3 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 1 [i] 11:00 Divoká zvářata, divoký život 2 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 3 [i] 13:00 Nejúspěšnější projekty 3 [i] 14:00 Hubblův teleskop po 25 letech0 [i] 15:00 Vesmír 4 [i] 15:50 Kód 1 [i] 17:00 Austrálie: Cestování časem 4 [i] 18:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 4 [i] 19:00 Génius 2 [i] 20:00 Světlo a tma 2 [i] 21:00 Ken Follett: Cesta do dob temna: Velké ženy 2 [i] 22:00 Kdo zabil Ježíše?: Místo činu0 [i] 23:00 Bible: Historie 7 [i] 23:55 Diamantová cesta: Diamantové pole 1 [i] 00:45 Nestoudní idealisté: Magic Johnson 4