TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mr. Bean [i] 06:20 Ako vycvičiť draka na Vianoce [i] 06:45 Blázniví Mimoni [i] 06:55 Tom a Jerry: Rýchlo a chlpato [i] 08:05 Z pekla štěstí [i] 10:25 Šťastné a veselé Vianoce s Markizou [i] 10:30 Príbeh o rytierovi (HD) [i] 13:00 Kredenc [i] 13:30 Cesta do stredu Zeme (HD) [i] 15:15 Šmolkovia (HD) [i] 17:05 Ja, zloduch (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:25 SHREKove druhé Vianoce [i] 20:30 Andílek na nervy (HD) [i] 22:45 Chceš ma, chcem ťa (HD) [i] 00:30 Sexi roztlieskavači [i] 02:10 Pomsta vlkolakov [i] 03:40 Chceš ma, chcem ťa (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Prvý sneh zimy [i] 05:40 Snehová kráľovná [i] 07:05 Mimi a Líza [i] 07:15 Pikkuli [i] 07:20 Šmolkovia: Piskáčik [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a tímové preteky [i] 07:50 Veselá farma IV [i] 07:55 Veselá farma IV [i] 08:05 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a dedina upírov [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:10 Najkrajšie rozprávky: Sedmokráska [i] 11:15 Pávie pierko [i] 12:55 Láska na vlásku [i] 14:45 Zlatá hus [i] 16:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Ako sa šiestim vo svete vodilo [i] 17:20 O dvanástich mesiačikoch [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Svätojánsky venček [i] 21:55 Biblia pokračuje: Posledný mučeník 5/12 [i] 22:40 Biblia pokračuje: Prenasledovaní 6/12 [i] 23:20 Modré z neba [i] 01:05 Biblia pokračuje: Posledný mučeník 5/12 [i] 01:50 Biblia pokračuje: Prenasledovaní 6/12 [i] 02:30 Modré z neba [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Pán Tau I.: Pán Tau a cesta okolo sveta [i] 06:20 Pán Tau I.: Pán Tau v cirkuse [i] 07:00 Zadná Poľana [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 VIANOCE KEDYSI: Štefanská veselica [i] 09:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:10 Poklady Jeruzalema [i] 12:00 Rajecký betlehem [i] 12:05 Štipku soli 3/3 [i] 13:35 Il Divo: Naživo v Japonsku [i] 14:35 Poklady Vatikánu [i] 16:25 Pán Tau I.: Pán Tau a taxikár [i] 17:00 V slovenskom betleheme [i] 18:25 Poviem ti básničku: O Vianociach [i] 18:35 Vták Gabo na Vianoce [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi: Ako Kubkovi a Maťkovi do koliby hrom udrel [i] 18:55 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Máme málo, dáme veľa [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:55 Táraninky [i] 20:10 Bedári [i] 22:20 Koncert Demisa Roussosa [i] 23:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Štefana Kvietika [i] 23:55 Poklady Vatikánu [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 Macko Elko na južnom póle [i] 07:45 Niko [i] 09:10 Ratatouille [i] 11:20 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 11:50 Traja psí mušketieri [i] 13:50 Mamy na Mars [i] 15:30 Sám doma 4: Chceme náš dom späť! [i] 17:10 Doba ľadová 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Divé svine [i] 22:30 Šesť výstrelov [i] 01:00 Pikantných 10 [i] 02:30 Základ rodiny [i] 04:10 Profesionáli: Dušičky [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Rocky V. [i] 06:40 Ničitelia mýtov IV. 24,25 [i] 08:20 Lietajúci Čestmír 1/6 [i] 09:05 Simpsonovci XVIII. 12,13 [i] 09:50 Titanic: Krv a oceľ 1/6 [i] 11:35 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 12:20 Podivné dedičstvo [i] 14:40 Austrália [i] 17:50 Lietajúci Čestmír 1/6 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 14,15 [i] 19:40 Profesionáli: Vražda 10 [i] 20:30 Sám doma [i] 22:30 Základ rodiny [i] 00:30 Haló 3,4 [i] 01:40 Ničitelia mýtov IV. 24,25 [i] 03:15 Profesionáli: Vražda 10 [i] 04:00 Podivné dedičstvo [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 08:55 Sisi 2 [i] 11:00 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 12:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 13:00 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 14:00 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 18:55 Profesor v ringu 1 [i] 21:00 Seznam nežádoucích 1 [i] 22:45 Hitch: Lék pro moderního muže 1 [i] 01:05 Seznam nežádoucích 1 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Lamborghini Aventador 8 [i] 05:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Jaguar F-Type 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Podzemí/výrobci zbraní 1 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 17 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Jen špička ledovce 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Spousta whisky 17 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Animatronika 18 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Chudák Bogart 25 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Šok a překvapení 14 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Zlá krev 1 [i] 11:40 Muži Yukonu (Series 4) 3 [i] 12:35 Muži Yukonu (Series 4) 4 [i] 13:30 Muži Yukonu (Series 4) 5 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Jižní Karolína 6 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 13 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 21) 17 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 21:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 4 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Klid 7 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Scott v malém 8 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 33 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 34 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 00:55 Věda superlidí (Series 1) 7 [i] 01:20 Věda superlidí (Series 1) 8 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 02:40 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 4 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Klid 7 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Scott v malém 8 [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 33 [i] 04:45 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 34 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Anděl [i] 06:15 Tři veteráni [i] 07:50 O štěstí a kráse [i] 08:55 Jak si zasloužit princeznu [i] 10:05 Tři životy [i] 11:25 RumplCimprCampr [i] 13:00 Vánoční poselství prezidenta republiky [i] 13:50 Ať přiletí čáp, královno! [i] 15:25 Princezna ze mlejna II. [i] 17:20 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Johančino tajemství [i] 21:25 Adéla ještě nevečeřela [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:10 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 00:05 Ráno budeme moudřejší [i] 01:10 Kavárnička dříve narozených [i] 02:00 Hra pro tři [i] 03:10 Halabalašou [i] 03:50 Hezký Štědrý večer [i] 04:35 Čepice [i] 04:55 Z Divadélka pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Postřehy odjinud [i] 05:05 Letecké katastrofy: Pilot versus letadlo [i] 06:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál: Člověče, pozor, nepřibližuj se! 1/6 [i] 06:25 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 2/6 [i] 06:55 Divocí koně v dunajské deltě [i] 07:50 Sup bělohlavý [i] 08:00 Zpívání na Zelené hoře [i] 08:40 Vracaja sa dom od Betléma [i] 09:05 Folklorika [i] 09:30 Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují [i] 11:10 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i] 11:35 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 12:05 Pražské Jezulátko [i] 13:05 Návrat divokých koní [i] 13:35 Srí Lanka - země slonů [i] 14:00 Sloni pro Prahu [i] 14:30 Charles - osud prince 1/2 [i] 15:25 Zahrada Buckinghamského paláce [i] 16:20 Králova řeč [i] 18:15 Na cestě po Skotské vysočině [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Koncert pro betlém [i] 19:40 Folklorika [i] 20:00 Ranhojič [i] 22:35 Královský víkend [i] 00:10 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 01:05 Vězněm v cizině 9/10 [i] 01:50 Chcete je? ZJ [i] 01:55 Sušický betlém [i] 02:55 Charlie Chaplin [i] 03:10 Dobrý sponzor ještě žije... [i] 03:35 Přísně tajné vraždy [i] 03:50 Ta kobylka vychrtlá [i] 04:05 Na hranici tradic [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:20 Scooby-Doo: Strašidelné hry [i] 06:45 Chladné srdce [i] 08:20 Eva tropí hlouposti [i] 09:50 Postrach Dennis [i] 11:30 Stav ztroskotání [i] 13:00 Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana 13:20 Postřižiny [i] 15:00 Dařbuján a Pandrhola [i] 16:25 Shrek Třetí [i] 18:00 Kamarád do deště [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princezna se zlatou hvězdou [i] 21:50 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:05 Nezvratný osud 5 [i] 01:40 Koncert Karla Gotta [i] 02:40 Kamarád do deště [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Dvojité trable [i] 07:00 Ninjago: Závod Ninjaball [i] 07:25 Winx Club IV: Sedmá do party 14 [i] 07:50 O medvědu Ondřejovi [i] 08:45 Valentin Dobrotivý [i] 10:30 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 12:25 Katakomby [i] 13:55 Jak se budí princezny [i] 15:30 Strašidelný dům [i] 17:10 Honza málem králem [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Poslušně hlásím [i] 21:50 Austrálie [i] 00:45 Bezva vejška [i] 02:25 Austrálie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Pasca na Santu [i] 07:10 Santova dcéra [i] 08:50 Deduško pod stromček [i] 10:20 Sultán 6-8/95 [i] 13:05 Vtedy na Vianoce [i] 14:55 Santa hľadá manželku [i] 16:30 Najúžasnejšie Vianoce [i] 18:20 Vianočný stromček [i] 20:00 Priateľka pod stromček [i] 21:40 Vianočná romanca [i] 23:25 Život a smrť Ježiša Krista 1-2/2 [i] 01:45 Vianočná romanca [i] 03:15 Extrémne vianočné stromčeky [i] 04:00 Smotánka [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Hačikó - příběh psa0 [i] 08:15 Big Screen 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Blázni a poloblázni0 [i] 13:50 New Yorku, miluji tě0 [i] 15:35 'Bílý oleandr0 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 4 [i] 18:15 Pokojný bojovník0 [i] 20:15 Astronaut0 [i] 22:00 Tut 3 [i] 23:30 Městečko Pines: Nejpřívětivější místo na zemi 8 [i] 00:15 Země naděje0 [i] 02:00 Odpor0 [i] 04:15 Tajemný muž0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Motorsport [i] 06:30 Biatlon [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Sports Insiders [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Biatlon [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Sports Insiders [i] 22:30 Biatlon [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Plavání [i] 03:00 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 06:00 Městečko Haven 4: William 9 [i] 07:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 09:00 Obhajoba Santy [i] 11:00 Ach, ty Vánoce [i] 13:00 Vánoční kauza [i] 15:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 17:00 Vánoce podruhé [i] 19:00 Vánoční ozdoba [i] 21:00 Jiný vánoční polibek [i] 23:00 Šťastné ex-Vánoce [i] 01:00 Ach, ty Vánoce [i] 03:00 Obhajoba Santy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Motorshow 5 [i] 05:30 Motorshow 6 [i] 06:00 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady: Vůně rýže 3 [i] 07:00 Něco ve vodě 2 [i] 07:15 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace mezi Dunajem a Tisou 2 [i] 08:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 1 [i] 09:00 Utajená města Asie: Vietnam 1 [i] 10:00 Máme rádi tučňáky0 [i] 11:00 Divoká zvářata, divoký život 1 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 2 [i] 13:00 Nejúspěšnější projekty 2 [i] 14:00 Mezinárodní vesmírná stanice0 [i] 15:00 Vesmír 3 [i] 16:00 Brutal Biology 4 [i] 16:50 Austrálie: Cestování časem 3 [i] 17:50 Věda kolem nás 4 [i] 18:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 3 [i] 19:00 Génius 1 [i] 20:00 Světlo a tma 1 [i] 21:00 Ken Follett: Cesta do dob temna: Černá smrt 1