TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Mr. Bean [i] 06:00 Šmolkovia - Vianočná koleda [i] 06:20 Legendárna partia [i] 07:45 Tři oříšky pro Popelku (HD) [i] 09:30 Tučniaky z Madagaskaru: Vianočná misia [i] 09:40 Kráľ Drozdia brada (HD) [i] 11:35 S tebou mě baví svět [i] 13:15 Mrázik [i] 15:00 Šťastné a veselé Vianoce s Markizou [i] 15:05 Soľ nad zlato [i] 16:50 Kúzelná opatrovateľká 2 (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Kocúr v čižmách: Vianočné prekvapenie [i] 20:30 Snehulienka a lovec (HD) [i] 23:00 Zakázané kráľovstvo [i] 01:00 Snehulienka a lovec (HD) [i] 03:00 Fontána pre Zuzanu [i] 04:20 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Tri pierka [i] 07:15 Mimi a Líza [i] 07:20 Vianočná koleda [i] 08:40 Prvý sneh zimy [i] 09:10 Krtkove Vianoce [i] 09:40 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 10:45 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 11:55 Urbi et Orbi: Vianočné požehnanie pápeža Františka [i] 12:25 Zázračná rosa [i] 13:10 Sedem zhavranelých bratov [i] 14:50 Snehová kráľovná [i] 16:20 Najkrajšie rozprávky: Sedmokráska [i] 17:20 Sokoliar Tomáš [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Johankino tajomstvo [i] 21:40 Biblia pokračuje: Duch prichádza 3/12 [i] 22:25 Biblia pokračuje: Hnev 4/12 [i] 23:05 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 00:55 Biblia pokračuje: Duch prichádza 3/12 [i] 01:35 Biblia pokračuje: Hnev 4/12 [i] 02:20 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 04:05 Správy RTVS "N" [i] 04:55 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 06:30 Fidlibum [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom vlkovi kožuch vyprášili [i] 07:40 Štedrý večer nastal [i] 07:45 Anjelské zvonenie [i] 07:50 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Siedmi koledníci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Po stopách Svätého Petra 2/2 [i] 09:30 Služby Božie na 1. slávnosť vianočnú [i] 11:15 Drevený klenot [i] 11:25 VIANOCE KEDYSI: Piesne domova 1 [i] 12:00 Štipku soli 2/3 [i] 13:25 Vianočné koledy - ALELUJA [i] 13:40 Zem menom láska [i] 14:30 Poklady Jeruzalema [i] 16:25 Pán Tau I.: Pán Tau a cesta okolo sveta [i] 17:00 Pán Tau I.: Pán Tau v cirkuse [i] 17:35 Bičianka z doliny [i] 18:45 Štedrý deduško Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom naučili kukučku kukať [i] 18:55 Dohviezdny večer [i] 19:05 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Siedmi koledníci [i] 19:10 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:20 Heidi [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:55 Táraninky: Vianoce [i] 20:05 Sviatočné slovo [i] 20:10 Vek nevinnosti [i] 22:25 Il Divo: Naživo v Japonsku [i] 23:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubice Čekovskej [i] 23:55 Pocta Majstrovi [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Zachránené Vianoce 2 [i] 07:30 Chobotnice z druhého patra 4/4 [i] 08:40 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 10:55 Hľadá sa Nemo [i] 12:40 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 14:55 Ratatouille [i] 16:55 Sám doma 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Doba ľadová: Zem v pohybe [i] 22:10 Jurský park 3 [i] 00:10 Krajina strelcov [i] 02:30 Darček z lásky [i] 04:05 KRIMI 04:30 Profesionáli: Mikiho Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Mafstory VIANOCE [i] 06:00 Ničitelia mýtov IV. 22,23 [i] 07:40 Malý pán - Veľká cesta Malého pána [i] 09:10 Profesionáli VIANOCE [i] 10:00 Kutyil s.r.o. VIANOCE [i] 11:25 Hoď svišťom VIANOCE [i] 12:40 Profesionáli VIANOCE [i] 13:25 Pomsta rytiera [i] 15:55 V zajatí ľadu [i] 17:35 "Chobotnice z druhého patra" 4/4 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 12,13 [i] 19:40 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 20:30 Nič nás nerozdelí [i] 22:40 Rocky V. [i] 00:45 Haló 1,2/12 [i] 01:50 Ničitelia mýtov IV. 22,23 [i] 03:25 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 04:10 Haló 1,2/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 08:50 Sisi 1 [i] 10:55 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 11:50 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 12:45 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 13:45 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 14:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 15:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 16:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 17:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 18:40 Hitch: Lék pro moderního muže 1 [i] 21:00 Španglicky snadno a rychle 1 [i] 23:30 Mysli jako on 1 [i] 01:50 Mizerové 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Maserati Quattroporte 6 [i] 05:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Weismann MF5 7 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7) 24 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): A Brotherly Deal 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Skrz naskrz 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 12:35 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Namáhavá rutina 7 [i] 13:30 Aljašská železnice (Series 2): Lavinová zóna 4 [i] 14:25 Aljašská železnice (Series 2): Velký mráz 5 [i] 15:20 Aljašská železnice (Series 2): Ledové peklo 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7) 24 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): A Brotherly Deal 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Lamborghini Aventador 8 [i] 19:30 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Jaguar F-Type 9 [i] 20:00 Laik versus profesionál (Series 1) 4 [i] 21:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 4 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Přírodní síly 8 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Psi za volantem 17 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 00:00 Derren Brown: Apokalypsa (Series 1) 2 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Lidské samovznícení a Carlos de los Santos 4 [i] 01:50 Laik versus profesionál (Series 1) 4 [i] 02:40 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 4 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Přírodní síly 8 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Psi za volantem 17 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Vůně jehličí [i] 06:00 Cesta do Rokycan [i] 06:35 Tajemství mořské panny [i] 07:20 Noc na Karlštejně [i] 08:50 O princezně, která ráčkovala [i] 09:55 Tajemství Lesní země [i] 11:05 Sněžný drak [i] 12:35 Duch nad zlato [i] 14:10 Co takhle svatba, princi? [i] 15:40 Princezna ze mlejna [i] 17:30 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svatojánský věneček [i] 21:35 Marečku, podejte mi pero! [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 23:10 Vladimír Menšík nonstop [i] 00:05 Arabesky [i] 01:15 Kavárnička dříve narozených [i] 02:00 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo [i] 03:15 Herecké Vánoce [i] 04:15 Vánoční Růženka [i] 04:50 Felixír [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Vánoce v Evropě [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Balada pro královnu [i] 06:55 Psaní Ježíškovi [i] 07:55 Josef Lada - malíř český [i] 08:25 Genesis [i] 10:00 Vánoční bohoslužba [i] 11:10 Naše tradice: Boží hod a svatý [i] 11:40 Svatý František z Assisi [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:20 Slib milosrdenství [i] 12:45 Magický kruh Vánoc [i] 13:40 Tajemství nerezivějícího sloupu [i] 14:15 Minuty z Krkonoš [i] 14:20 Tanec modrých andělů [i] 14:40 Medvědi [i] 16:15 Stopa Růžového pantera [i] 17:50 Dopisy od Karla Čapka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zpívánky [i] 19:05 Na Vánoce zpívám [i] 19:30 Vánoce podle Dickense [i] 20:00 Nedotknutelní [i] 21:55 Králova řeč [i] 23:50 Alžběta a její premiéři [i] 00:45 Ve jménu vlasti III: Stále pozitivní 6/12 [i] 01:30 Náš venkov: Pochod na Slavkov [i] 01:55 Nejoblíbenější koledy [i] 02:25 Vzkaz Jindřicha Štreita [i] 02:40 Řekni mi, co jíš... [i] 03:05 Ryžoviště [i] 03:25 Na hranici tradic [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Divočina bez hranic [i] 04:45 Svatá země na přelomu tisíciletí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Obří dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Myšák Stuart Little 2 [i] 08:25 Nebe a dudy [i] 10:00 Sám doma a bohatý [i] 11:40 Moderní Popelka [i] 13:25 O statečném kováři [i] 14:50 Shrek 2 [i] 16:30 Z pekla štěstí 2 [i] 18:30 Ulice 2945 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 S čerty nejsou žerty [i] 22:10 Vítejte v džungli [i] 00:00 Harley Davidson a Marlboro Man [i] 01:40 Nebe a dudy [i] 03:15 Áčko: Mé dítě je dopping [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Dvojité trable [i] 06:45 Winx Club IV: Velké odhalení 12 [i] 07:10 Winx Club IV: Útok kouzelníků 13 [i] 07:40 Rio [i] 09:20 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 11:05 Dunston: Sám v hotelu [i] 12:40 Turbo [i] 14:20 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 16:00 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 17:55 O medvědu Ondřejovi [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dobrý voják Švejk [i] 22:05 Vdaná snoubenka [i] 23:45 Sbohem, lásko [i] 01:35 Vdaná snoubenka [i] 03:05 Dunston: Sám v hotelu [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Princ a bedár [i] 07:10 Pes, ktorý zachránil Vianoce 2 [i] 08:45 Vianočný príbeh 2 [i] 10:20 Pasca na Santu [i] 12:10 Zlaté Vianoce [i] 13:50 Extrémne vianočné stromčeky [i] 14:40 Mária, matka Ježišova [i] 16:30 Celebrita pod stromček [i] 18:10 Romantické Vianoce [i] 20:00 Najúžasnejšie Vianoce [i] 21:45 Vianočný stromček [i] 23:35 Celebrita pod stromček [i] 01:15 Vianočný stromček [i] 02:45 Vianočný sen [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 08:15 Big Screen 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Až vyjde měsíc0 [i] 13:45 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 16:10 Hačikó - příběh psa0 [i] 17:45 Hook0 [i] 20:20 Blázni a poloblázni0 [i] 22:00 Tut 2 [i] 23:35 Na život a na smrt0 [i] 01:35 Dům snů0 [i] 03:05 Maniac Cop0 [i] 04:30 Černý přízrak0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:30 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Biatlon [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Vytrvalostní závody [i] 02:30 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Watts [i] 04:30 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 1: Smrtící medúza 4 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 07:20 Obhajoba Santy [i] 09:20 Ach, ty Vánoce [i] 11:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 13:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 15:20 Vánoční výlet [i] 17:20 Jiný vánoční polibek [i] 19:20 Šťastné ex-Vánoce [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Vánoce podruhé [i] 23:20 PREMIÉRA FILM Vánoční ozdoba [i] 01:20 Jiný vánoční polibek [i] 03:20 Šťastné ex-Vánoce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 12 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 11 [i] 06:00 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady: Ve stínu kakaovníku 2 [i] 07:00 Něco ve vodě 1 [i] 07:15 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace v Zadunají (Dunántúl) 1 [i] 08:10 Máme rádi tučňáky0 [i] 09:00 Napůl hmyz, napůl rostlina. Co to je?0 [i] 10:00 Madagaskar: Země chameleonů0 [i] 11:00 Lovci drahokamů 14 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 1 [i] 13:00 Nejúspěšnější projekty 1 [i] 14:00 Kometa 2 [i] 15:00 Vesmír 2 [i] 15:50 Země v roce 2025: Závislost na energii 2 [i] 16:50 Věda kolem nás 3 [i] 17:00 Austrálie: Cestování časem 2