TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Susedia [i] 06:30 Mr. Bean [i] 06:55 Tom a Jerry [i] 07:10 Princ a Večernice [i] 08:45 SHREKove prvé Vianoce [i] 09:05 Ako vycvičiť draka na Vianoce [i] 09:30 O statečném kováři [i] 11:10 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 11:35 Plavčík a Vratko [i] 13:20 Byl jednou jeden král... [i] 15:00 Blázniví Mimoni [i] 15:10 Legendárna partia (HD) [i] 17:00 Perinbaba (HD) [i] 18:55 Šťastné a veselé Vianoce s Markizou [i] 19:00 Tři oříšky pro Popelku (HD) [i] 20:50 Mrázik [i] 22:30 CHART SHOW [i] 00:30 Rituál (HD) [i] 02:30 Pelíšky [i] 04:25 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel [i] 07:05 Príbeh vianoc [i] 07:55 Santov pomocník a zázračná snehová vločka [i] 09:15 Tajomstvo šťastia [i] 10:40 Orest z rodu čarodejníkov [i] 12:15 Úsmev ako dar [i] 13:45 Čert vie prečo [i] 15:30 Kubo [i] 16:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Tri pierka [i] 17:45 Láska na vlásku [i] 19:30 Sedem zhavranelých bratov [i] 21:20 Biblia pokračuje: Hrob je otvorený 1/12 [i] 22:05 Biblia pokračuje: Telo je preč 2/12 [i] 22:50 Vianočné oblátky [i] 00:00 Polnočná svätá omša [i] 01:30 Vianočné oblátky [i] 02:35 Biblia pokračuje: Hrob je otvorený 1/12 [i] 03:20 Biblia pokračuje: Telo je preč 2/12 [i] 04:00 Príbeh vianoc [i] 04:50 Santov pomocník a zázračná snehová vločka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Pán Tau I.: Pán Tau a Claudia [i] 06:10 Pán Tau I.: Pán Tau to zariadi [i] 06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko s Maťkom dali na zboj [i] 07:35 Mimi a Líza [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VIANOČNÁ MODLITBA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 VIANOCE KEDYSI: Sláva Bohu na výsosti... [i] 08:55 Slovenský betlehem [i] 09:10 Po stopách Svätého Petra 1/2 [i] 10:05 Universum: Čarovný les [i] 11:00 Tri poviedky s Marošom Kramárom [i] 12:00 Štipku soli 1/3 [i] 13:10 Moje obľúbené omyly\Vianoce [i] 13:50 Kamenný chodníček [i] 14:50 Harmonia pastoralis [i] 15:20 Po stopách Svätého Petra 2/2 [i] 16:15 Vianoce na Honte [i] 17:10 Ženský zákon [i] 18:40 Tichá noc [i] 18:45 Štedrý deduško Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom vlkovi kožuch vyprášili [i] 18:55 Štedrý večer nastal [i] 19:05 Anjelské zvonenie [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VIANOČNÁ MODLITBA [i] 19:15 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:25 Heidi [i] 19:50 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:05 Sviatočné slovo [i] 20:10 Škriatok [i] 21:20 Rodná zem [i] 23:00 Vianočný koncert s Petrom Dvorským [i] 00:00 Nesmrteľní: Dlhá cesta domov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:50 Dobrodružné Vianoce [i] 08:10 Chobotnice z druhého patra 3 [i] 09:15 Shelby: Pes, ktorý zachránil Vianoce [i] 10:45 Dobrodružstvo na Aljaške [i] 12:05 Denník princeznej [i] 13:55 Na vlásku [i] 15:25 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 15:45 Sám doma [i] 17:20 Niko [i] 18:40 Hľadá sa Nemo [i] 20:10 Doba ľadová 3 [i] 21:35 Nič nás nerozdelí [i] 23:15 Pomsta rytiera [i] 01:05 Darček z lásky [i] 02:35 Profesionáli NA VIANOCE [i] 04:40 Shelby: Pes, ktorý zachránil Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov IV. 20,21 [i] 07:20 Ničitelia mýtov VIANOCE [i] 08:15 Ničitelia mýtov - Vianočný špeciál [i] 09:10 Kosti III. 9 [i] 10:00 Vtierka Castle VII. 10 [i] 10:45 Simpsonovci VIANOCE [i] 11:35 Všade samé zvončeky [i] 13:10 Profesionáli VIANOCE [i] 14:50 Kutyil s.r.o. VIANOCE [i] 16:30 Hoď svišťom VIANOCE [i] 17:50 "Chobotnice z druhého patra" 3 [i] 19:00 Profesionáli VIANOCE [i] 20:00 Krajina strelcov [i] 22:35 Simpsonovci VIANOCE [i] 23:30 Dvojitý zásah [i] 01:35 Mafstory VIANOCE [i] 02:20 Ničitelia mýtov IV. 20,21 [i] 04:00 Ničitelia mýtov VIANOCE [i] 04:45 Ničitelia mýtov - Vianočný špeciál [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 24 [i] 07:35 Havaj 5-0 III. 11 [i] 08:35 Sherlock III. 3 [i] 10:25 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 11:20 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 12:15 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 13:15 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 19:10 50x a stále poprvé 1 [i] 21:00 Mizerové 1 [i] 23:15 Mizerové 2 1 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Audi R8 4 [i] 05:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Rolls-Royce Phantom 5 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Koupit a prodat 23 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Closing Deals and Cleaning Floors 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 2. část 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 12:35 Troy (Series 2) 1 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 1): Lidští pokusní králíci 2 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 1): Hledači vzrušení 3 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 1): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Koupit a prodat 23 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Closing Deals and Cleaning Floors 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Maserati Quattroporte 6 [i] 19:30 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Weismann MF5 7 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Záchodová tragédie 15 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Nákupčí pozor 16 [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 7 [i] 21:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 8 [i] 22:00 Poklady z garáží (Series 1): Mizerný pocit 2 [i] 22:30 Poklady z garáží (Series 1): Špatná strana stodoly 3 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zločinci za volantem 16 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 10) 2 [i] 00:55 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Záchodová tragédie 15 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Nákupčí pozor 16 [i] 02:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 7 [i] 03:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 8 [i] 03:30 Poklady z garáží (Series 1): Mizerný pocit 2 [i] 03:55 Poklady z garáží (Series 1): Špatná strana stodoly 3 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Zločinci za volantem 16 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle [i] 07:05 Vánoční panenka [i] 07:55 Zimní víla [i] 08:50 Princové jsou na draka [i] 09:50 Zlatovláska [i] 11:05 Tři veteráni [i] 12:40 Nesmrtelná teta [i] 14:20 Losování Mimořádné Sportky a Šance 14:25 Princezna a písař [i] 15:44 Výsledky losování Šťastných 10 15:45 Láska rohatá [i] 17:20 Byl jednou jeden král... [i] 19:00 Korunní princ [i] 20:30 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:55 Pelíšky [i] 23:55 Přednosta stanice [i] 01:25 Štědrý večer pana rady Vacátka [i] 02:05 Noc pastýřů [i] 04:00 Poklad [i] 04:15 Činčin [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Divočina bez hranic [i] 05:35 Bonbónky světa [i] 06:00 Přišli jsme k vám na koledu [i] 06:25 Folklorika [i] 06:50 Nohama na rovníku, hlavou v nebi [i] 07:45 Za onoho času [i] 08:15 Poselství z Betléma [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:00 České mechanické betlémy [i] 09:40 Arcibiskupské Vánoce [i] 10:00 Naše tradice: Štědrý den [i] 10:30 Vánoce s Jožkou Černým [i] 11:15 České stopy k severnímu pólu [i] 11:40 Ledové srdce [i] 12:40 Go! [i] 13:10 Blázen z La Verny [i] 14:10 Jára Cimrman, ležící, spící [i] 15:35 Bílé Vánoce a další hity Binga Crosbyho v podání Ondřeje Havelky a jeho [i] 16:15 Tajemství jeskyně [i] 16:45 Perličky z Poniklé [i] 17:10 Vánoční posezení u muziky [i] 17:40 Vánoční promluva kardinála [i] 17:45 Betlemáři [i] 18:15 Nejoblíbenější koledy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 V jeslích dítě spinká [i] 19:30 Skalní kláštery v Etiopii [i] 20:00 Genesis [i] 21:35 Vánoční koncert Karla Gotta z pražské Lucerny . [i] 23:00 Pražské Jezulátko [i] 00:00 Půlnoční mše [i] 01:15 Šťastné a veselé [i] 01:50 Česká mše vánoční v Římě [i] 02:15 Lilium koleda [i] 02:55 Nesváteční čas sváteční [i] 03:20 Na pomezí [i] 03:40 Modrý důl [i] 04:00 Na hranici tradic [i] 04:25 Není betlém jako betlém [i] 04:55 Divočina bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Scooby-Doo a strašidelné svátky [i] 06:30 Tom a Jerry letí na Mars [i] 07:50 Myšák Stuart Little [i] 09:20 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 10:35 Kouzelný měšec [i] 12:15 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 13:50 Shrek [i] 15:20 Z pekla štěstí [i] 17:30 Televizní noviny [i] 17:55 Ulice 2944 [i] 18:55 Dařbuján a Pandrhola [i] 20:20 Tři bratři [i] 22:00 Postřižiny [i] 23:40 Showtime [i] 01:15 Cirque du Soleil: Vzdálené světy [i] 02:45 Tenkrát o Vánocích [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Piráti a nindžové [i] 06:35 Winx Club IV: Velké odhalení 12 [i] 07:05 Deník malého poseroutky 3 [i] 08:45 Rio [i] 10:30 Sám doma 5: Vánoční loupež [i] 12:10 Valentin Dobrotivý [i] 13:55 Turbo [i] 15:40 Láska nebeská [i] 18:10 Zprávy FTV Prima [i] 18:20 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 20:15 Jak se budí princezny [i] 21:50 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 23:35 Naše rodinná svatba [i] 01:30 Kluci z kalendáře [i] 02:55 Naše rodinná svatba [i] 04:30 Vánoce s Troškou pohádek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vianoce plné lásky [i] 06:35 Vianočný zázrak [i] 08:10 Šťastné a veselé! [i] 09:50 Na Vianoce nepečiem [i] 11:25 Princ a bedár [i] 13:25 Priateľ pod stromček [i] 15:15 Cirque du Soleil: Vzdialené svety [i] 17:00 Extrémne vianočné stromčeky [i] 18:00 Mária, matka Ježišova [i] 20:00 Život a smrť Ježiša Krista 1-2/2 [i] 22:30 Láska na karí [i] 00:50 Mária, matka Ježišova [i] 02:20 Život a smrť Ježiša Krista 1-2/2 [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 (Ne)šťastně až na věky0 [i] 08:00 Big Screen 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 13:55 Annie0 [i] 16:10 Až vyjde měsíc0 [i] 17:50 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 20:15 New Yorku, miluji tě0 [i] 22:00 Tut 1 [i] 23:35 Pryč od pece0 [i] 01:30 3:10 Vlak do Yumy0 [i] 03:30 Na život a na smrt0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Alpské lyžování [i] 06:30 Biatlon [i] 07:00 Biatlon [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Watts [i] 08:45 Motorsport [i] 09:00 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Motorsport [i] 11:00 Motorsport [i] 12:00 Atletika [i] 13:00 Biatlon [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Watts [i] 03:00 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 1: Duch minulosti 3 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 07:20 Ach, ty Vánoce [i] 09:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 11:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 13:20 Vánoční výlet [i] 15:20 Obhajoba Santy [i] 17:20 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 19:20 Ach, ty Vánoce [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Jiný vánoční polibek [i] 23:20 PREMIÉRA FILM Šťastné ex-Vánoce [i] 01:20 Vánoční výlet [i] 03:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 10 [i] 06:00 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady: Hořká pachuť cukru 1