TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Varte s nami [i] 06:15 Scooby-Doo a strašidelné Vianoce [i] 06:35 Scooby-Doo: Strašidelné hry [i] 07:00 Kúzelná opatrovateľka [i] 08:40 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 10:40 Fontána pre Zuzanu [i] 12:25 Kučeravá Sue (HD) [i] 14:40 Šmolkovia - Vianočná koleda [i] 15:00 Alvin a Chipmunkovia 3 (HD) [i] 16:40 Posledné Vianoce [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Princezna se zlatou hvězdou [i] 21:50 Pelíšky [i] 00:20 Přijde letos Ježíšek? (HD) [i] 02:20 Posledné Vianoce [i] 04:00 Vaši Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 07:15 Spajk 1/2 [i] 07:55 Spajk 2/2 [i] 08:35 Santov pomocník [i] 10:00 Kráska a zviera [i] 11:35 Asterix a Obelix [i] 13:25 Jazerná kráľovná [i] 14:55 Tri životy [i] 16:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel [i] 17:20 Pávie pierko [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 21:30 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 22:40 Bathory [i] 00:55 Nemožná [i] 02:10 Bathory [i] 04:25 Slovensko v obrazoch [i] 04:50 Tri životy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Pán Tau I.: Pán Tau ide do školy [i] 06:05 Pán Tau I.: Pán Tau a všade voda [i] 06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko s Maťkom pochytili za pasy [i] 07:40 Mimi a Líza [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SNEŽÍ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 VIANOCE KEDYSI: F Sekulách okouo Vánoc [i] 09:00 Po stopách Svätého Pavla 2/2 [i] 09:55 Mrázik [i] 11:25 Koledníci,vinšovníci,poďte k nám [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Dobrí ľudia ešte žijú 3/3 [i] 13:40 Namiesto pamätí: Ocinko [i] 14:00 Jankove hračky [i] 15:05 Radostná zvesť- Koledy II. [i] 15:15 Po stopách Svätého Petra 1/2 [i] 16:20 Pán Tau I.: Pán Tau a Claudia [i] 16:50 Pán Tau I.: Pán Tau to zariadi [i] 17:25 Vianoce Adama Boronču [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko s Maťkom dali na zboj [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SNEŽÍ [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Universum: Čarovný les [i] 21:05 Keď príde kocúr [i] 22:45 Od veci: O Michalovi Kaščákovi [i] 23:15 Mosty Gesharim 2015 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Zvukové stopy Mauricea Jarrea [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Profesor v akcii [i] 08:50 Chobotnice z druhého patra 1,2/4 [i] 11:35 Dobrodružné Vianoce [i] 13:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. [i] 14:25 Kráľovské Vianoce [i] 16:30 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 18:55 ŠTEDRÁ NOC [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 23:10 Vtákomlátič [i] 01:10 Hawaii 5.0 V. 23 [i] 02:10 Ochrana svedkov II. 7 [i] 02:50 Vtákomlátič [i] 04:15 Súdna sieň: Profesor v akcii [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Vytunuj mi fáro II. 1/33 [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 18,19 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 13 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 22 [i] 11:00 Ochrana svedkov II. 6 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 18 [i] 13:10 Kosti IV. 9 [i] 14:10 Profesionáli: Mních 8 [i] 15:10 Simpsonovci XVIII. 10,11 [i] 16:00 "Chobotnice z druhého patra" 1,2/4 [i] 18:45 Simpsonovci VIANOCE [i] 19:40 Profesionáli VIANOCE [i] 20:40 V zajatí ľadu [i] 22:25 Čiernobiely svet [i] 01:25 Mafstory VIANOCE [i] 02:20 Ničitelia mýtov IV. 18,19 [i] 04:10 Profesionáli VIANOCE [i] 04:55 Mafstory VIANOCE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 10 [i] 08:00 Medium IV. 14 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 12:00 Merlin IV. 10 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 14:00 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 15:00 Medium IV. 14 [i] 16:00 Merlin IV. 11 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 19:00 Medium IV. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 21:00 Bez hranic III. 12 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 23:00 Tým Škorpion I. 7 [i] 00:00 Vražedná čísla IV. 17 [i] 01:00 Lhostejnost 1 [i] 02:40 Vražedná čísla IV. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Porsche 911 2 [i] 05:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Ferrari FF 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Customline 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Extrémně vzácná auta 22 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Jessica’s Healey 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Od pana Peckera 2 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 1. část 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Customline 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 1 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 3): Záchrana New Orleans 5 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 3): Stavba Space Tower 6 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 4): Super rychlá válečná loď 1 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Extrémně vzácná auta 22 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Jessica’s Healey 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Od pana Peckera 2 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Audi R8 4 [i] 19:30 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Rolls-Royce Phantom 5 [i] 20:00 Kubánský chróm (Series 1) 8 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 2. část 18 [i] 22:00 Dílna zatracenců (Series 1): 31 Ford Hot Rod a '71 Holy Grail Cuda 13 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Připravuje se 15 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 1) 1 [i] 00:00 Muži Yukonu (Series 4): Temné dny 1 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (Series 1) 4 [i] 01:50 Kubánský chróm (Series 1) 8 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 2. část 18 [i] 03:30 Dílna zatracenců (Series 1): 31 Ford Hot Rod a '71 Holy Grail Cuda 13 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Připravuje se 15 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 1) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Šance [i] 10:10 Hejkalka [i] 10:55 Jak přišli kováři k měchu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Princ a já: Sloní dobrodružství [i] 14:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:50 Chobotnice z II. patra: Všechno napůl! 3/4 [i] 15:50 Chobotnice z II. patra: Veselé Vánoce přejí Zelená a Modrý 4/4 [i] 16:50 Marie Růžička: Výpravná pohádka o lásce prince 2/2 [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Pořád se něco děje [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Anděl Páně [i] 21:35 Noc na Karlštejně [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Vánoce [i] 00:05 Sněženky a machři [i] 01:30 Manéž Bolka Polívky [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:35 Strejda Čtvrtek [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:45 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Postřehy odjinud [i] 05:10 Letem světem: Kambodža [i] 05:35 České stopy v rostlinné říši [i] 06:00 Folklorika [i] 06:25 Chcete mě? ZJ [i] 06:55 Jacqueline Kennedyová [i] 07:50 Zvířecí legrácky 4/10 [i] 08:20 Poštovna v zemi tučňáků [i] 09:10 Tajemství rodu Aleny Zárybnické [i] 10:05 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 11:00 Na cestě po Alsasku [i] 11:25 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál: Člověče, pozor, nepřibližuj se! 1/6 [i] 11:55 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 2/6 [i] 12:20 Minuty z Krkonoš [i] 12:25 Sušický betlém [i] 13:25 Moravské Vánoce [i] 13:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 14:20 Hledání ztraceného času: Roky rybníku Rožmberk [i] 14:40 Cestománie [i] 15:10 Středozemní moře - moře nás všech [i] 16:35 Pomsta Růžového pantera [i] 18:15 Zvířecí legrácky 5/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Legenda o sv. Jiří [i] 19:00 Folklorika [i] 19:30 Příběhy domů: Vizovická pekárna [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Stopa Růžového pantera [i] 21:40 Bezva finta [i] 23:30 Balada pro královnu [i] 00:25 Půjdem spolu do Betléma [i] 00:50 Křesťanský magazín [i] 01:15 Ve jménu vlasti III: Akce jóga 5/12 [i] 02:00 Babička by zaplakala [i] 02:25 Brána do Branné [i] 02:45 Vzkaz Kurta Gebauera [i] 03:00 Ta naša kapela [i] 03:25 Folklorika [i] 03:50 Návraty do dětství [i] 04:15 Na hranici tradic [i] 04:40 Putování za muzikou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Princezna ze mlejna 3 [i] 10:20 Sněhová kalamita [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Tescoma s chutí [i] 12:55 Můj přítel Monk IV 11 [i] 13:50 Odložené případy VI: Propustka na břeh 5 [i] 14:45 Lovci zločinců: Náprava 6 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Pozdě bycha honit 428 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 18:30 Ulice 2943 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 O statečném kováři [i] 21:50 Poldové [i] 23:45 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 00:30 Lovci zločinců: Náprava 6 [i] 01:15 Česká spojka [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Pozdě bycha honit 428 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Temnota ustoupí [i] 06:40 Winx Club IV: Konflikt 10 [i] 07:05 Winx Club IV: Winx klub si věří 11 [i] 07:35 Deník malého poseroutky 2 [i] 09:30 Sám doma 3 [i] 11:25 Tři mušketýři [i] 13:25 Deník malého poseroutky 3 [i] 15:15 Nový život s Lucy [i] 17:05 Rolničky, kam se podíváš [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Láska nebeská [i] 22:45 Bez kalhot [i] 00:55 Milenci v čase [i] 02:50 Nový život s Lucy [i] 04:20 Slunce, seno, Helena [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Larina voľba 180-182/182 [i] 07:50 Vojna Monteovcov 63/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Torty snov [i] 12:15 Santova dcéra [i] 14:20 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 16:10 Pokoj a pohoda [i] 18:00 Vianočný sen [i] 20:00 Cirque du Soleil: Vzdialené svety [i] 22:00 Vianočný zázrak [i] 23:40 Priateľ pod stromček [i] 01:25 Santova dcéra [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 24 [i] 06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Snílek0 [i] 08:15 Big Screen 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Železná lady0 [i] 13:55 Jana Eyrová0 [i] 16:00 Emperor0 [i] 17:55 Krvavá volba0 [i] 20:10 Legionář0 [i] 22:00 3:10 Vlak do Yumy0 [i] 00:10 Django0 [i] 01:40 Pryč od pece0 [i] 03:35 Traffic - nadvláda gangů0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Box [i] 06:30 Alpské lyžování [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Biatlon [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Tenis [i] 16:30 Sports Insiders [i] 17:00 Vytrvalostní závody [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Sports Insiders [i] 20:30 Plavání [i] 21:30 Atletika [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Sports Insiders [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:30 Sports Insiders [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Watts [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 1: Drogová cesta 2 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 07:20 Námořní hlídka 1: Duch minulosti 3 [i] 08:20 V utajení 2: Na druhém konci světa 7 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 10:20 Vánoční kauza [i] 12:20 V utajení 2: Na druhém konci světa 7 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Soucit s ďáblem 8 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 16:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 18:20 V utajení 2: Zachraňte planetu 8 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 20:20 Můj přítel Monk 8: Oblíbený seriál pana Monka 1 [i] 21:20 Dobrá manželka 7: Episode 6 6 [i] 22:20 Inteligence 1: Pacient nula 6 [i] 23:20 Havaj 5-0 5: Hledání pravdy 15 [i] 00:20 40 let panic 1 [i]