Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Rodinné prípady [i] 09:10 Pacho, hybský zbojník [i] 10:55 Kráska a zviera (HD) [i] 13:05 Moja super Ex [i] 15:10 Legenda o sovích strážcoch (HD) [i] 16:55 Kúzelná opatrovateľka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 S tebou mě baví svět [i] 22:35 Láska na karí (HD) [i] 01:00 Kráska a zviera (HD) [i] 03:00 Láska na karí (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 07:55 Zachránené Vianoce [i] 09:10 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 10:10 Železný Ján [i] 11:35 Snežný drak [i] 13:15 Vták Ohnivák [i] 14:50 Kráska a zviera [i] 16:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 17:25 Orest z rodu čarodejníkov [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Športovec roka [i] 22:25 Slovensko chutí [i] 23:00 Nerozvážni: Občianske vojny 2. časť 13/13 [i] 23:45 Luther III. 3/4 [i] 00:40 Luther III. 4/4 [i] 01:30 Rošáda [i] 03:10 Luther III. 3/4 [i] 04:05 Luther III. 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Pán Tau I.: Pán Tau v horách [i] 06:15 Pán Tau I.: Pán Tau a nedeľa [i] 06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom naučili vílu ovečky dojiť [i] 07:40 Mimi a Líza [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - TOPÁNKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 VIANOCE KEDYSI: Sekerečku tupú mám [i] 09:00 Po stopách Svätého Pavla 1/2 [i] 09:50 Mátohy [i] 11:05 Tanec nad zlato [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Dobrí ľudia ešte žijú 2/3 [i] 13:35 Roxette - všetko sa začína tam, kde to končí [i] 14:45 Veľký, väčší, najväčší: Vlak [i] 15:30 Po stopách Svätého Pavla 2/2 [i] 16:25 Pán Tau I.: Pán Tau ide do školy [i] 17:05 Pán Tau I.: Pán Tau a všade voda [i] 17:40 Ako sa Štrbania s Važťanmi o bujaka Šándora pasovali [i] 18:35 Rozprávky pod stromček: Ako kapor po prvý raz v živote uvidel prskavky [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko s Maťkom pochytili za pasy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - TOPÁNKY [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Atlas mrakov [i] 23:00 Zvukové stopy Mauricea Jarrea [i] 23:50 Záhrada [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 TOP STAR [i] 05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ: Chorá láska [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Oklamaná láska [i] 10:00 Hoď svišťom: Lavína [i] 10:40 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 12 [i] 14:30 Pravá blondínka 3 [i] 16:30 Denník princeznej [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Na vlásku [i] 22:30 Dvojitý zásah [i] 01:00 Hawaii 5.0 V. 22 [i] 02:00 Ochrana svedkov II. 6 [i] 02:50 Hlas smrti 2 [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Oklamaná láska [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ničitelia mýtov IV. 16,17 [i] 07:20 EUROMINÚTY [i] 08:40 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 12 [i] 09:40 Hawaii 5.0 V. 21 [i] 10:50 Ochrana svedkov II. 5 [i] 12:00 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 17 [i] 13:00 Kosti IV. 8 [i] 14:00 Profesionáli: Bordel 7 [i] 15:00 Simpsonovci XVIII. 8,9 [i] 16:00 Faktor strachu III. 4 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro II. 1/33 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 19 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 10,11 [i] 19:40 Profesionáli: Mních 8 [i] 20:40 RoboCop 3 [i] 22:50 Vikingovia II. 6 [i] 23:50 Hannibal II. 5 [i] 00:45 Mafstory VIANOCE [i] 01:35 Ničitelia mýtov IV. 16,17 [i] 03:15 Profesionáli: Mních 8 [i] 04:00 Vikingovia II. 6 [i] 04:45 Hannibal II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 9 [i] 08:00 Medium IV. 13 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 12:00 Merlin IV. 9 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 14:00 Bez hranic I. 10 [i] 15:00 Medium IV. 13 [i] 16:00 Merlin IV. 10 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 19:00 Medium IV. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 21:00 Vražedná práva II. 8 [i] 22:00 Lhostejnost 1 [i] 23:45 Vražedná čísla IV. 16 [i] 00:45 Vražedná práva II. 8 [i] 01:45 Myšlenky zločince X. 11 [i] 02:30 Myšlenky zločince X. 12 [i] 03:10 Vražedná práva II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Chevrolet Corvette Stingray 8 [i] 05:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Morgan Aero Coupe 1 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Senzační Copo Camaro 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zrzci se víc baví 21 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Selling a Caddy in the Carolinas 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Senzační Copo Camaro 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 2): Až nadoraz 6 [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zářivá anglická kometa 8 [i] 13:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Ve městě je nový žralok 11 [i] 15:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Mustangové 12 [i] 15:45 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Babiččina Galaxie 13 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zrzci se víc baví 21 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Selling a Caddy in the Carolinas 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Porsche 911 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Ferrari FF 3 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): (Díl 2) 2 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nezvyklá silnice 14 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 16 [i] 00:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lvi 1 [i] 00:55 Říční příšery (Series 7): Kanadská hrůza 4 [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): (Díl 2) 2 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Nezvyklá silnice 14 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Zajíc v pytli [i] 10:15 Poutníci [i] 11:00 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Princ a já - Královské líbánky [i] 14:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:55 Chobotnice z II. patra 1/4 [i] 15:50 Chobotnice z II. patra: Blesky nad Čertovkou 2/4 [i] 16:50 Marie Růžička 1/2 [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Humor barevně a černobíle [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dvanáct měsíčků [i] 21:35 Sněženky a machři [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Humoriády Felixe Holzmanna [i] 00:00 Smrt na černo [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:25 Josef Lux - Kříž... [i] 03:20 Banánové rybičky [i] 03:50 Náš venkov: Ježíšek měl jméno [i] 04:10 Chalupa je hra [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Sabotáž [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Nedej se [i] 06:50 Budoucnost transplantací [i] 07:45 Chcete je? ZJ [i] 07:50 Zvířecí legrácky 3/10 [i] 08:20 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 09:15 Tajemství rodu Jiřího Mádla [i] 10:05 Řím: neviditelné město [i] 11:00 Letecké katastrofy: Pilot versus letadlo [i] 11:50 S veterány ze Šumavy do Bavorska [i] 12:15 Vesmír: Cestování časem [i] 13:00 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 13:55 Neznámá Indonésie [i] 14:45 Most nad Zlatou bránou [i] 15:35 Potápěči na Yukatánu [i] 16:30 Růžový panter znovu zasahuje [i] 18:15 Zvířecí legrácky 4/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Půjdem spolu do Betléma [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pomsta Růžového pantera [i] 21:40 Nenapravitelný [i] 23:20 Charles - osud prince 2/2 [i] 00:20 Vězněm v cizině 9/10 [i] 01:05 Sicílie není jen mafie [i] 01:35 Charlie Chaplin [i] 01:45 Náš venkov: Pochod na Slavkov [i] 02:10 Folklorika [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Když památky žalují [i] 03:30 Mladý muž ze staré školy [i] 03:45 Na hranici tradic [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Divočina bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:15 Princezna ze mlejna 2 [i] 10:15 Veselé Vánoce, Santo Clausi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk IV 10 [i] 13:40 Odložené případy VI: Bruslařka 4 [i] 14:40 Lovci zločinců: Rozsudek 5 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnešek patří mně 427 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev [i] 18:25 Ulice 2942 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 22:00 Likvidátor [i] 00:05 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev [i] 00:55 Lovci zločinců: Rozsudek 5 [i] 01:40 Atentát: Šifra 10 [i] 03:05 Áčko: Dítě i kariéra? Vyloučeno! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnešek patří mně 427 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Den bájného požírače [i] 06:55 Winx Club IV: Konflikt 10 [i] 07:25 Deník malého poseroutky [i] 09:05 Grinch [i] 11:00 Prázdniny [i] 13:30 Deník malého poseroutky 2 [i] 15:25 Všechen čas světa [i] 17:15 Pyšná princezna [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Milenci v čase [i] 22:10 Notting Hill [i] 00:30 Baby máma [i] 02:20 Notting Hill [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Larina voľba 178-179/182 [i] 07:00 Vojna Monteovcov 61-62/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Torty snov [i] 11:30 Zlaté Vianoce 3 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Vianoce plné lásky [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 11/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:35 Dr. House VII. 18/23 [i] 20:30 Romantické Vianoce [i] 22:35 Pokoj a pohoda [i] 00:25 Zlaté Vianoce [i] 01:55 Romantické Vianoce [i] 03:20 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Okruh0 [i] 08:00 Big Screen 23 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kon-Tiki0 [i] 14:10 Snílek0 [i] 16:05 Železná lady0 [i] 18:00 Lidi, co znám0 [i] 19:45 Teror0 [i] 21:15 Městečko Pines: Nejpřívětivější místo na zemi 8 [i] 22:00 Riddick0 [i] 00:10 Neposlušné tenisáky0 [i] 01:45 Libertin0 [i] 03:40 Riddick0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Alpské lyžování [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Dřevorubecké sporty [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Biatlon [i] 10:45 Biatlon [i] 11:15 Zimní sporty [i] 12:15 Jezdectví [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Zimní sporty [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Biatlon [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Box [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Formule [i] 23:45 Watts [i] 00:15 Silové sporty [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:30 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Watts [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 1: Vítejte na palubě 1 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 07:20 Námořní hlídka 1: Drogová cesta 2 [i] 08:20 V utajení 2: Jako psanci 6 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 10:20 Vánoční výlet [i] 12:20 V utajení 2: Jako psanci 6 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Na pohovce u psychiatra 7 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 16:20 Vánoční kauza [i] 18:20 V utajení 2: Na druhém konci světa 7 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 20:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk bojuje s radnicí 16 [i] 21:20 Havaj 5-0 5: Hledání pravdy 15 [i] 22:20 Knihovníci 2: A okamžik spásy 8 [i] 23:20 Inteligence 1: Záchranná akce 5 [i] 00:20 Santa je úchyl! [i] 02:20 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 03:20 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 04:15 Doylův okrsek 2: Na pohovce u psychiatra 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 9 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 8 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 12