Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Rodinné prípady [i] 08:15 Majster pekár [i] 09:20 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 11:20 Kobra 11 XV. 14/14 [i] 12:20 Mentalista III. 10/24 [i] 13:20 Shrek Tretí *12Dolby Sur (Shrek the Third) Rodinná komédia (90'), USA, 2007. Réžia Ch. Miller. 15:05 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Pyšná princezna [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Pacho, hybský zbojník [i] 22:35 Diktátor (HD) [i] 00:20 Macík (HD) [i] 02:15 Diktátor (HD) [i] 03:30 Bláznivá vianočná dovolenka bratranca Eddieho (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Svet v obrazoch [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:35 Kováč z Podlesia [i] 09:00 Dúhenka [i] 10:20 Medveď [i] 12:00 Zypa Cupák [i] 13:20 Nesmrteľná teta [i] 15:00 Železný Ján [i] 16:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 17:25 Snežný drak [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Asterix a Obelix [i] 22:10 Všetci sú v pohode [i] 23:45 Na krásnom modrom Dunaji [i] 01:55 Všetci sú v pohode [i] 03:30 Na krásnom modrom Dunaji [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Pán Tau I.: Pán Tau prichádza [i] 06:15 Pán Tau I.: Pán Tau rozdáva [i] 06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko a Maťko s medveďom skamarátili [i] 07:40 Mimi a Líza [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZLOMENINA SRDCA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Otcovia a deti [i] 09:15 Otcovia a deti [i] 10:00 Tri prasiatka [i] 11:05 Ako Benjamín melódiu našiel [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Dobrí ľudia ešte žijú 1/3 [i] 13:40 Návrat rysov [i] 14:40 Veľký, väčší, najväčší: Veža [i] 15:30 Po stopách Svätého Pavla 1/2 [i] 16:25 Pán Tau I.: Pán Tau v horách [i] 17:00 Pán Tau I.: Pán Tau a nedeľa [i] 17:35 Pod vládou ženy aj na svitaní [i] 18:35 Strigôňove Vianoce: Čarovné premeny [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom naučili vílu ovečky dojiť [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZLOMENINA SRDCA [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Pocta Majstrovi [i] 21:05 Dva dni v New Yorku [i] 22:40 Roxette - všetko sa začína tam, kde to končí [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Obyčajná závisť [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Som sebec, egoista a mamonár [i] 09:20 BUČKOVCI [i] 10:50 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 15:00 Stratení v horách [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kráľovské Vianoce [i] 22:40 Koniec sveta na Vianoce [i] 00:40 Hawaii 5.0 V. 21 [i] 01:40 Ochrana svedkov II. 5 [i] 02:30 Koniec sveta na Vianoce [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Som sebec, egoista a mamonár [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov IV. 14,15 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 21,22 [i] 10:55 Policajt v Hongkongu [i] 13:40 Profesionáli: Falošní policajti, Mama a Žeňa 5,6 [i] 15:30 Simpsonovci XVIII. 6,7 [i] 16:25 Faktor strachu III. 3 [i] 17:20 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:50 King a Maxwellová 5 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 8,9 [i] 19:40 Profesionáli: Bordel 7 [i] 20:40 21 Jump Street [i] 22:55 Rocky IV. [i] 00:50 Mafstory VIANOCE [i] 02:10 Ničitelia mýtov IV. 14,15 [i] 04:05 Rocky IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 8 [i] 08:00 Medium IV. 12 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 12:00 Merlin IV. 8 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 14:00 Bez hranic I. 9 [i] 15:00 Medium IV. 12 [i] 16:00 Merlin IV. 9 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 19:00 Medium IV. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 16 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 9 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 9 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 10 [i] 00:50 Havaj 5-0 III. 16 [i] 01:50 Myšlenky zločince X. 10 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Útoky 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Jersey Style! 20 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Vláčky na hraní a opravdová auta 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dramatické změny 36 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Odstranění následků 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Země bažin 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Skotsko 5 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Thajsko 6 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Venezuela 5 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Jersey Style! 20 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Vláčky na hraní a opravdová auta 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dramatické změny 36 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Odstranění následků 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Chevrolet Corvette Stingray 8 [i] 19:30 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Morgan Aero Coupe 1 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 13 [i] 21:00 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní Bohatství džungle 4 [i] 22:00 Muži Yukonu (Series 4): Temné dny 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zátah 13 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 15 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 1): Bestie 3 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Je tady jaro 3 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 13 [i] 02:40 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní Bohatství džungle 4 [i] 03:30 Muži Yukonu (Series 4): Temné dny 1 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Zátah 13 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Sešívaný [i] 09:55 A zlehka zazvoní [i] 11:05 Hříšní lidé Města pražského: Svědomí 13/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 15:15 Cestománie [i] 15:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:50 Jak chutná láska [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Od folkloru k rokenrolu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Peklo s princeznou [i] 21:40 Sportovec roku 2015 [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Zběsilý útěk [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Objektiv [i] 02:25 Kalendárium [i] 02:40 Všechnopárty [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:20 Kuchařská pohotovost [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Vězněm v cizině 8/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Věda na vlastní kůži 20/50 [i] 06:50 Babylon [i] 07:20 Řím: neviditelné město [i] 08:15 Zvířecí legrácky 2/10 [i] 08:45 Tučňáci ve městě [i] 09:40 Tajemství rodu Natálie Kocábové [i] 10:35 Jacqueline Kennedyová [i] 11:25 Poštovna v zemi tučňáků [i] 12:20 Islandská peříčka [i] 12:45 Bonbónky světa [i] 13:00 Minuty z Krkonoš [i] 13:05 Klíč [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1965 1073/2379 [i] 13:45 Na plovárně s Václavem Havlem [i] 14:10 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 14:35 Divocí koně v dunajské deltě [i] 15:30 Kamera na cestách: Provence [i] 16:25 Návrat Růžového pantera [i] 18:15 Zvířecí legrácky 3/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Vesmír: Magnetická bouře [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Růžový panter znovu zasahuje [i] 21:45 Jára Cimrman, ležící, spící [i] 23:10 Charles - osud prince 1/2 [i] 00:05 Koleda, koleda... [i] 02:05 Moravské Vánoce [i] 02:35 Chcete mě? ZJ [i] 03:00 Lidé na obtíž [i] 03:25 Generace "0" [i] 03:40 Rešov [i] 04:00 Na hranici tradic [i] 04:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:50 Divočina bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:15 Princezna ze mlejna 1 [i] 10:15 Doktoři z Počátků: Ženy osudové, osudné a soudné 132 [i] 11:30 Krok za krokem 14 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk IV 9 [i] 13:40 Odložené případy VI: Středeční ženy 3 [i] 14:35 Lovci zločinců: Anděl strážný 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Spěchej za láskou 426 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista II: Duch 5 [i] 18:25 Ulice 2941 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čtyřlístek ve službách krále [i] 22:15 Česká spojka [i] 00:30 Mentalista II: Duch 5 [i] 01:20 Lovci zločinců: Anděl strážný 4 [i] 02:05 Bez předsudků [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Spěchej za láskou 426 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Všechno, nebo nic [i] 06:45 Ninjago: Bájný požírač ožívá [i] 07:05 Winx Club IV: Tajuplný kruh 8 [i] 07:35 Winx Club IV: Nebula 9 [i] 08:05 Jen na lásce záleží [i] 09:50 Flicka 2 [i] 11:35 Program na ochranu princezen [i] 13:20 Deník malého poseroutky [i] 15:05 Láska mezi starožitnostmi [i] 16:55 Grinch [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Tři mušketýři [i] 22:15 Prázdniny [i] 00:45 Láska mezi starožitnostmi [i] 02:30 Flicka 2 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Larina voľba 176-177/182 [i] 07:00 Vojna Monteovcov 59-60/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Torty snov [i] 11:35 Dokonalé Vianoce [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Vianočný bozk [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 10/22 [i] 17:20 Krok za krokom [i] 18:20 Priatelia [i] 19:25 Dr. House VII. 17/23 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Priateľ pod stromček [i] 22:35 Vianočný príbeh lásky [i] 00:35 Vianočný bozk [i] 02:05 Vezmeš si ma? [i] 03:30 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Joe the King0 [i] 08:15 Big Screen 21 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Open Road0 [i] 13:45 Nadějné vyhlídky0 [i] 16:00 Bílá hraběnka0 [i] 18:20 Kon-Tiki0 [i] 20:25 Zbožňuju prachy!0 [i] 22:00 Neposlušné tenisáky0 [i] 23:40 Cesta do pekel0 [i] 01:15 Pravidla násilí0 [i] 02:35 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru0 [i] 04:05 Libertin0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Biatlon [i] 06:00 Biatlon [i] 06:30 Zimní sporty [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:00 Biatlon [i] 10:30 Zimní sporty [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 13:30 Zimní sporty [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Biatlon [i] 16:30 Alpské lyžování [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:15 Biatlon [i] 20:45 Biatlon [i] 21:15 Alpské lyžování [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Watts [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Zimní sporty [i] 02:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Watts [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 3: Do hořkého konce 22 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i] 07:20 Námořní hlídka 1: Vítejte na palubě 1 [i] 08:20 V utajení 2: Cesta tam a zase zpátky 5 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 10:20 Ach, ty Vánoce [i] 12:20 V utajení 2: Cesta tam a zase zpátky 5 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 16:20 Vánoční výlet [i] 18:20 V utajení 2: Jako psanci 6 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 20:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 21:20 PREMIÉRA Knihovníci 2: A okamžik spásy 8 [i] 22:20 Dobrá manželka 7: Episode 5 5 [i] 23:20 Baba na zabití [i] 01:20 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i] 02:20 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 03:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 04:15 Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 8 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 7 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 11 [i] 06:30 Budapešť nadivoko 1 [i] 07:00 Díla z garáže 3 [i] 07:30 Malé kamery pro velké záběry 1 [i] 08:00 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 08:30 Pán časového prstenu: DRŽTE SI KLOBOUKY 1 [i] 09:05 Nebezpečný svět: Pláže 1 [i] 10:05 Tajemné Seychely0 [i] 11:05 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 3 [i] 12:00 Divoké Německo 2 [i] 13:00 Profesionální hromadné stravování 4 [i] 14:00 Historie světa ve dvou hodinách 2 [i] 15:00 Brutální biologie 3 [i] 16:00 Tajemství Velikonočního ostrova0 [i] 17:00 Tajemství černých děr0 [i] 18:00 Utajený šéf 3 [i] 19:00 Putování dinosaur 1 [i] 20:00 Řád a chaos: Příběh energie 1