Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby-Doo [i] 06:20 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:35 Happy Feet 2 (HD) [i] 08:25 Snehulienka [i] 10:45 Kocúr v čižmách (HD) [i] 12:25 FARMA - FINÁLE [i] 14:50 Zlatý kompas [i] 17:10 Shrek Tretí Sur [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Kráska a zviera (HD) [i] 23:05 Navždy v mojom srdci (HD) [i] 01:10 Prípad číslo 39 [i] 03:20 Navždy v mojom srdci (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Pikkuli [i] 07:20 Šmolkovia: Trasúci sa šmolkovia [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a poklad [i] 07:50 Veselá farma IV [i] 08:00 Veselá farma IV [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a tajomstvo stratených včiel [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Lesná zver [i] 10:05 Mláďatká: Mláďatá africkej savany [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:50 Tajomstvo starej bambitky [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 14:55 Ján Lacko - 90: Šťastie príde v nedeľu [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Zypa Cupák [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rudolph Valentino 1/2 [i] 22:05 Rudolph Valentino 2/2 [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 01:15 Mláďatká: Mláďatá africkej savany [i] 02:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 02:40 Rudolph Valentino 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Geo report: Gibraltar - loď do Afriky [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 09:55 Test magazín: Práškové kakao [i] 10:05 Škola klebiet [i] 11:30 Família: Família [i] 11:55 Turandot [i] 12:55 Orientácie - Televízny posol [i] 13:25 Slovenský raj [i] 13:55 Slovensko Advent 2015 [i] 14:55 Herecké legendy: Juraj Kukura [i] 15:10 Čudný človek [i] 16:20 Pan Tau I.: Pan Tau prichádza [i] 16:45 Pan Tau I.: Pan Tau rozdáva [i] 17:20 Integrácia [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - CUKOR [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Otcovia a deti [i] 20:50 Otcovia a deti [i] 21:40 Polnoc v Paríži [i] 23:10 Sviatočný koncert [i] 23:50 On air [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 Ako zachrániť Vianoce [i] 09:35 Káčerovo [i] 10:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:50 Vtierka Castle VII. 10 [i] 12:50 27 šiat [i] 15:20 Čarodejov učeň [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Sám doma [i] 23:00 Rambo IV. [i] 01:05 RoboCop 3 [i] 03:10 Prievozník [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov IV. 12,13 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 M*A*S*H 26,27 [i] 10:05 Bláznivý sejf [i] 12:25 Faktor strachu III. 2 [i] 13:30 TOP APLIKÁCIE [i] 14:00 Profesionáli: Kroner 4 [i] 14:55 M*A*S*H 26,27 [i] 16:10 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 17:15 Policajt v Hongkongu [i] 19:45 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 20:40 Max Payne [i] 22:50 27 šiat [i] 01:10 Črepiny [i] 01:45 Ničitelia mýtov IV. 12,13 [i] 03:25 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 04:10 Salón krásy [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla V. 3 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 4 [i] 09:00 Falco I. 3 [i] 10:05 Jak prosté III. 14 [i] 11:00 Jak prosté III. 15 [i] 11:55 Zločin II. 2 [i] 12:55 Zločin II. 3 [i] 13:55 Profil zločinu V. 10 [i] 15:00 Profil zločinu V. 11 [i] 16:10 Království I. 5 [i] 17:05 Království I. 6 [i] 18:00 Medium I. 15 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 11 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 12 [i] 22:55 Bez hranic III. 11 [i] 23:55 Strážce pořádku II. 2 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 02:35 Bez hranic III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Kubánský chróm (Series 1) 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Navigační systém GPS/hliník 20 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Celý žhaví do Fordu 1931 16 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Mythssion Impossible 21 [i] 09:05 Fantastické inženýrství (Series 1): Šanghajská věž 3 [i] 09:55 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 3 [i] 10:50 Troy (Series 2) 3 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 6 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 7 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 3): S větrem o závod 5 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 3): Zimní hry 6 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Jessica’s Healey 10 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Closing Deals and Cleaning Floors 11 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Náprava problémů 8 [i] 16:15 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda/Sbohem Malej Richarde 14 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i] 19:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Útoky 3 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Cesta ke spáse 4 [i] 21:00 Dvojí přežití (Series 5): Rozbitá cesta 17 [i] 22:00 Politici a přežití [i] 23:00 Muž velkých ryb (Series 1): Oblast řeky Amazonky 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 3): Fact or Fiction 3 [i] 00:55 Pozor, pozor (Series 1): Lodě plné bomb 3 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Cesta ke spáse 4 [i] 02:40 Dvojí přežití (Series 5): Rozbitá cesta 17 [i] 03:30 Politici a přežití [i] 04:20 Muž velkých ryb (Series 1): Oblast řeky Amazonky 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Kluci v akci [i] 06:50 Čepice [i] 07:10 Banánové hvězdičky [i] 08:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:05 Kristian [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Slavné historky zbojnické: Trestanec Salvador 6/6 [i] 12:00 Život je kabaret [i] 12:55 O spanilé Jašince [i] 13:55 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 15:05 Bohyně krásy [i] 16:10 O perlové panně [i] 17:30 Adventní koncert 2015 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Čert ví proč [i] 21:45 Policajt nebo rošťák "Časy jsou zlé, Kamile" aneb [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 23:30 Smrt na černo [i] 01:00 Profesionálové [i] 01:50 Zlatá mládež: Mezi důchodci 5/5 [i] 02:40 Bolkoviny [i] 03:25 Žiješ jenom 2x [i] 03:50 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 03:55 Zahrada je hra [i] 04:20 Banánové rybičky [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vzhůru do boje: Zbrojení [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Zkáza torpedoborce Coventry [i] 06:50 Sicílie není jen mafie [i] 07:20 Život cestovatelů Jiřího Hanzelky [i] 07:35 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 2/6 [i] 08:05 Zvířecí legrácky 1/10 [i] 08:30 Československý filmový týdeník 1965 1073/2379 [i] 08:45 Hledání ztraceného času: Na sněhu i na ledě 2 [i] 09:05 Tajemství rodu Jiřiny Bohdalové [i] 10:00 Nedej se [i] 10:55 Chcete mě? ZJ [i] 11:20 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 11:25 Křesťanský magazín [i] 11:55 Biatlon: SP 2015/16 Slovinsko [i] 13:00 Dvě minuty mého života [i] 13:50 Sláva vítězům: Jiří Raška [i] 14:10 Biatlon: SP 2015/16 Slovinsko [i] 15:10 Ztraceni v Evropě [i] 15:40 Poštovna v zemi tučňáků [i] 16:30 Clouseau na stopě [i] 18:10 Zvířecí legrácky 2/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Potřebujeme skřivana? [i] 19:15 Postřehy odjinud [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Návrat Růžového pantera [i] 21:55 Milénium [i] 00:20 Blízký soumrak [i] 01:10 Ztraceni v Evropě [i] 01:40 Babylon [i] 02:05 Světští domácí [i] 02:30 Ta naša kapela [i] 03:00 Poutní místa [i] 03:15 Divnopis [i] 03:20 Žijeme s vírou [i] 04:20 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Král džungle II 21 [i] 06:40 Chlupatá rota 4 [i] 07:05 Kačer Kabrňák II 2 [i] 07:35 Jak vycvičit draky II 16 [i] 08:05 Paní Zima [i] 09:20 Vánoční prázdniny [i] 11:20 Gympl s (r)učením omezeným: Aprílové nachytávky 55 [i] 12:45 Jack Frost [i] 14:45 V peřině [i] 17:00 Sněženky a machři po 25 letech [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chceš mě, chci tě [i] 22:20 Sběratel polibků [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas V: Andělský hlas [i] 01:25 Kriminálka Miami IV: Cvičná vražda [i] 02:05 Áčko: Ne a ne se rozejít! [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Gympl s (r)učením omezeným: Aprílové nachytávky 55 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago: Zelený nindža [i] 06:35 Ninjago: Všechno, nebo nic [i] 07:05 Winx Club IV: Síla Believixu 7 [i] 07:35 Winx Club IV: Tajuplný kruh 8 [i] 08:05 Největší tankové bitvy I: Bitva o Hochwaldský les 5 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:40 Tři mušketýři I 1 [i] 10:50 Ano, trenére! [i] 12:05 Pečení s Markétou [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben III: www.vražda.de 5 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť [i] 18:00 Očima Josefa Klímy [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pyšná princezna [i] 22:00 Ztracené [i] 00:50 Vegas I: Ničemové 18 [i] 01:50 Největší tankové bitvy I: Bitva o Hochwaldský les 5 [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť [i] 04:20 Karanténa 2: Terminál [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 07:50 Frasier [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Roztomilé mrchy IV. 5-7/25 [i] 13:55 Dokonalé Vianoce [i] 15:40 Rosamunde Pilcherová: Srdcia vo vetre [i] 17:45 Popletené Vianoce [i] 20:00 Posadnutá [i] 22:15 Dosť! [i] 00:45 Posadnutá [i] 02:50 Dosť! [i] 04:35 Torty snov [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 17 [i] 06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 3 [i] 12:55 Archanděl0 [i] 13:50 Big Screen 19 [i] 14:20 Rivalové0 [i] 16:30 Bláznivá svatba0 [i] 18:05 Kupec benátský0 [i] 20:25 Open Road0 [i] 22:00 Červený stan 2 [i] 23:40 Mnich0 [i] 01:25 Červený stan 1 [i] 03:00 Červený stan 2 [i] 04:35 Pravidla násilí0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Zimní sporty [i] 06:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Běžecké lyžování [i] 17:30 Běžecké lyžování [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Biatlon [i] 20:00 Zimní sporty [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 21:45 Jezdectví [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Biatlon [i] 02:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a dáma od vedle 12 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk rozhoduje zápasy playoff 13 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a tyran 14 [i] 08:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 09:00 Ach, ty Vánoce [i] 11:00 Obhajoba Santy [i] 13:00 Knihovníci 2: A obraz obrazu 7 [i] 14:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 5: Nová pravidla 21 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 5: Umění války 22 [i] 18:00 Knihovníci 2: A obraz obrazu 7 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Episode 5 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Výpadek 14 [i] 21:00 Knihovníci 2: A pekelná smlouva 6 [i] 22:00 Knihovníci 2: A obraz obrazu 7 [i] 23:00 40 let panic 1 [i] 01:00 Santa je úchyl! [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 3: Ďáblův dech 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Motorshow 3 [i] 05:30 Motorshow 4 [i] 06:00 Ohromné stroje 5 [i] 06:30 Ohromné stroje 6 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye: Action Man0 [i] 08:00 Podivné páry ve světě zvířat0 [i] 09:00 Brutal Biology 3 [i] 09:45 Něco ve vodě 3 [i] 10:00 Člověk a bestie 2 [i] 11:00 Nigel Marven a dobrodružství v neznámých vodách 6 [i] 12:00 Lovci drahokamů 13 [i] 12:55 Tajemství Velikonočního ostrova0 [i] 14:00 Cestovatelův průvodce po planetách 6 [i] 15:00 Tajemství černých děr0 [i] 16:00 Oázy na Zemi0 [i] 16:55 Matematika: Věda věd 4 [i] 18:00 Kdo se stane miliardářem? 6 [i] 19:00 Objevujeme Ameriky 4 [i] 20:05 Příběh Perestrojky - Začátek procesu 2 [i] 21:00 Berlínská zeď0 [i] 22:00 Bývalí nepřátelé0 [i] 23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 9 [i] 00:05 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 10 [i] 01:15 ČÍNA: Zakázané město 2 [i] 02:15 Bývalí nepřátelé0 [i] 03:15 Lovci vojenských pokladů 6 [i] 04:00 Bradford: Město snů 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Cesta do vyšší společnosti