TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Jack Frost [i] 07:45 Arthur zachráni Vianoce [i] 09:30 Bláznivá vianočná dovolenka bratranca Eddieho [i] 11:20 Už sme tam? [i] 13:20 Happy Feet 2 (HD) [i] 15:20 Snehulienka [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Kocúr v čižmách (HD) [i] 22:15 Macík [i] 00:35 Dlhý bozk na dobrú noc (HD) [i] 03:05 Smrtonosná jazda (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Jazdi Hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Pikkuli [i] 07:20 Šmolkovia: Kto šetrí, má za tri [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a sobo-ceratops [i] 07:45 Veselá farma IV [i] 07:55 Veselá farma IV [i] 08:05 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a kung-fu mních [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 On air [i] 10:35 Toskánska vášeň II 9/14 [i] 12:05 Jazdi Hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 12:10 Krakonoš a lyžníci [i] 13:30 Dúhenka [i] 14:45 Tajomstvo starej bambitky [i] 16:15 Medveď [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Hodina deťom [i] 22:35 Edith Piaf [i] 00:55 Toskánska vášeň II 9/14 [i] 02:20 Edith Piaf [i] 04:40 Krakonoš a lyžníci [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Národnostné správy [i] 06:55 Energetika [i] 07:10 Tempo [i] 07:25 Autosalón [i] 07:50 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Pred rokmi... [i] 09:30 Československý filmový týždenník [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:50 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:20 Cesta [i] 10:50 Ambulancia: S boľavými krížami po novom [i] 11:15 Piloti [i] 11:45 VAT: Špeciálny nákupný vozík [i] 12:10 5 minút po dvanástej: VEDIEŤ DÁVAŤ, VEDIEŤ PRIJÍMAŤ [i] 13:15 Od veci: O učení a mučení [i] 13:50 Kapura [i] 14:35 Farmárska revue [i] 14:55 Halali [i] 15:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:40 Test magazín: Práškové kakao [i] 16:00 Hokej - Arosa Challenge 2015 [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIŽELÉ [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ja milujem, ty miluješ [i] 21:50 Krátky film o láske [i] 23:15 Vietorisova tabulatura [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 TOP STAR [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:00 Káčerovo [i] 08:50 Ako zachrániť Vianoce [i] 11:00 SVET PODĽA EVELYN: Stávka 9 [i] 11:35 Hoď svišťom: Lavína [i] 12:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:25 Sexi Santa [i] 15:25 Bodyguard proti svojej vôli [i] 17:35 NAJ, NAJ, NAJ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 21 Jump Street [i] 00:30 Dom na konci ulice [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 Hoď svišťom: Lavína [i] 04:20 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Hawaii 5.0 III. 24/24 [i] 05:50 Ničitelia mýtov IV. 10,11 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XVIII. 4,5 [i] 09:55 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 16 [i] 11:20 Faktor strachu II. 19,20,21/21 [i] 14:15 Faktor strachu III. 1/34 [i] 15:20 TOP APLIKÁCIE [i] 15:45 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:50 Bláznivý sejf [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 6,7 [i] 19:45 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 20:40 Dom na konci ulice [i] 22:55 Rozsudok smrti [i] 01:00 Črepiny [i] 02:05 Ničitelia mýtov IV. 10,11 [i] 03:45 Denník nymfomanky [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 3 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 08:10 Vražedná čísla V. 3 [i] 09:10 Království I. 5 [i] 10:05 Království I. 6 [i] 11:00 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 12:00 Medium I. 15 [i] 13:00 Jak prosté III. 14 [i] 13:55 Jak prosté III. 15 [i] 14:55 Falco I. 3 [i] 16:05 Tým Škorpion I. 7 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 19:05 Zločin II. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 3 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 10 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 01:00 Jak prosté III. 14 [i] 01:55 Jak prosté III. 15 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Jogurty, svíčky a neonové nápisy 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Džínovina/skleničky na víno 19 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 15 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Očekávejte neočekáváné 12 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Nepotopitelný Ton 15 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Odpalovač puků 16 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Poklady v bednách 24 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2) 12 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Lháři, lháři 13 [i] 11:40 Muži Yukonu (Series 3) 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (Series 4): Temné dny 1 [i] 13:30 Muži Yukonu (Series 4): Zvláštní zima 2 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Jmění na dosah 6 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Maricela a Mike: stromy a hmyz 6 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Skotsko 5 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 12 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 21) 15 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 21:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 3 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Boháči ze staré doby 5 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Štěnice 6 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 31 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 32 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i] 00:55 Věda superlidí (Series 1) 5 [i] 01:20 Věda superlidí (Series 1) 6 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 02:40 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 3 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Boháči ze staré doby 5 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Štěnice 6 [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 31 [i] 04:45 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 32 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 07:00 Kost v krku [i] 07:30 Sešívaný [i] 08:25 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:30 Náhrdelník: Návrat 12/12 [i] 09:20 Tažní ptáci [i] 11:00 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Veselé vánoční (pří)hody 2007 [i] 13:20 O dívce, která šlápla na chléb [i] 14:20 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 15:15 Kristian [i] 16:55 Kotva u přívozu [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 22:30 Zvíře [i] 00:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 00:10 Profil zločinu V [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Kuchařská pohotovost [i] 02:40 Chalupa je hra [i] 03:35 Zahrada je hra [i] 03:55 Fleret [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Letecké katastrofy: Pilot versus letadlo [i] 06:45 Stalin [i] 07:45 Letem světem: Kambodža [i] 08:15 Náš venkov: Pochod na Slavkov [i] 08:40 Putování za muzikou [i] 09:10 Folklorika [i] 09:35 Tajemství rodu Jaromíra Hanzlíka [i] 10:30 Čtyři sluhové a kardinál [i] 12:05 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál: Člověče, pozor, nepřibližuj se! 1/6 [i] 12:35 Divnopis [i] 12:45 Babylon [i] 13:10 Řím: neviditelné město [i] 14:05 Kamera na cestách: Provence [i] 15:00 Divocí koně v dunajské deltě [i] 15:55 Růžový panter [i] 17:50 Moravské Vánoce [i] 18:15 Zvířecí legrácky 1/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velké stavby světa: Singapurské [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Clouseau na stopě [i] 21:45 Milénium [i] 23:50 Jacqueline Kennedyová [i] 00:45 Cestománie [i] 01:15 Vězněm v cizině 8/10 [i] 02:00 Chcete je? ZJ [i] 02:05 Za jízdy se držeti [i] 02:30 Ta naša kapela [i] 02:55 Poutní místa [i] 03:15 Na moll [i] 03:55 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Jake a piráti ze Země Nezemě 7 [i] 07:05 Král džungle II 20 [i] 07:30 Chlupatá rota 3 [i] 07:55 Kačer Kabrňák II 1 [i] 08:25 Jak vycvičit draky II 15 [i] 08:55 Krok za krokem 13 [i] 09:15 Comeback: Strakonický bubák [i] 09:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:45 Volejte Novu [i] 11:25 Listopadová romance [i] 13:45 Výměna manželek III [i] 15:10 Vánoce naruby [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Slepák [i] 18:50 Comeback: Heavy Christmas [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vesničko má středisková [i] 22:10 Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:30 Námořní pěchota [i] 02:30 Volejte Novu [i] 03:00 Prásk [i] 03:30 Áčko: Žena pod čtyřicet mě nevzruší! [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Královští kovotepci [i] 06:50 Ninjago: Zelený nindža [i] 07:20 Winx Club IV: Víla v nebezpečí 6 [i] 07:50 Winx Club IV: Síla Believixu 7 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:30 Autosalon Extra 09:55 Jeden a půl policajta 1/2 [i] 11:55 Jen na lásce záleží [i] 14:00 Třetí princ [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 22:50 Krvavá pomsta [i] 00:50 Karanténa 2: Terminál [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra [i] 04:05 Krvavá pomsta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Zlaté Vianoce 3 [i] 07:25 Frasier [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:45 Sultán 4-5/95 [i] 13:15 Vezmeš si ma? [i] 15:15 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 17:20 Líbáš jako Bůh [i] 20:00 Popletené Vianoce [i] 22:00 Dokonalé Vianoce [i] 23:45 Podozrenie [i] 02:25 Vráť mi moje deti [i] 03:50 Frasier [i] 04:30 Torty snov [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kupec benátský0 [i] 14:25 Big Screen 16 [i] 14:55 Ztraceni na Manhattanu0 [i] 16:35 Archanděl0 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 3 [i] 18:20 Bláznivá svatba0 [i] 19:55 Rivalové0 [i] 22:00 Červený stan 1 [i] 23:40 Městečko Pines: Zrada 7 [i] 00:25 Zrůda0 [i] 02:15 Mr. Jones0 [i] 04:05 Mnich0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Watts [i] 06:00 Snooker [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:00 Zimní sporty [i] 19:00 Biatlon [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 21:00 Box [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Biatlon [i] 02:00 Alpské lyžování [i] 03:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Tudy vede cesta 23 [i] 06:00 Doylův okrsek 2: Žij a nech Doyla 1 [i] 07:00 Doylův okrsek 2: Pepek Doyle 2 [i] 08:00 Doylův okrsek 2: Na stojáka 3 [i] 09:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 11:00 V utajení 4: Chata v lese 13 [i] 12:00 Knihovníci 2: A obraz obrazu 7 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Nová pravidla 21 [i] 14:00 Spravedlnost v krvi 5: Umění války 22 [i] 15:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 17:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 19:00 Obhajoba Santy [i] 21:00 40 let panic 1 [i] 23:00 Santa je úchyl! [i] 01:00 Žraločí tornádo 2 [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 04:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk na vozíčku 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Motorshow 1 [i] 05:30 Motorshow 2 [i] 06:00 Ohromné stroje 3 [i] 06:30 Ohromné stroje 4 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye: Deník motocyklu0 [i] 08:00 Tajemství Číny 3 [i] 09:00 Divoké Pyreneje 3 [i] 10:00 Člověk a bestie 1