TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Majster pekár [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 X. 2/16 [i] 12:40 Monk VIII. 3/16 [i] 13:40 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 24/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 23/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Majster pekár [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA - FINÁLE [i] 23:00 Smrtonosná jazda (HD) [i] 01:00 Bostonské vraždy IV. 9/16 [i] 01:55 NCIS: New Orleans I. 22-23/23 [i] 03:40 Dva a pol chlapa I. [i] 04:00 Komisár Rex V. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Asijina voľba 72/88 [i] 06:25 Úžasné krajiny: Ostrov Syros [i] 06:50 TV ŠANCA [i] 07:20 Jazdi Hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mladá láska [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:05 Asijina voľba 73/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Kokaín [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Sestrin muž [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cornwall [i] 16:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Wasabi [i] 21:50 Cestou necestou: Rím [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Amistad [i] 01:10 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:00 Wasabi [i] 03:25 Amistad [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Polícia [i] 05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Heidi [i] 07:30 Pásli ovce valasi [i] 07:35 Mimi a Líza [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - O KRESBE, KTORÁ OŽILA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pramene a premeny [i] 08:55 To je váš prípad,Šetaffy: Pamätné Vianoce [i] 10:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Namíbia - nebeská safari [i] 10:30 Kvarteto [i] 10:55 Extrémne v horách [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2015 [i] 13:30 Veľké presuny: Veľký vrtuľník [i] 14:30 VAT: Špeciálny nákupný vozík [i] 15:00 VIANOCE KEDYSI: Vianočné impresie [i] 15:20 ArtSpektrum [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 16:00 Hokej - Arosa Challenge 2015 [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - O KRESBE, KTORÁ OŽILA [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 20:55 Família: Família [i] 21:25 Láska [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Matka sa zopsula [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Ty si rybár? [i] 10:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:05 SÚDNA SIEŇ: Vráť tie peniaze [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 11 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Čarodejov učeň [i] 23:00 Max Payne [i] 01:20 Rozsudok smrti [i] 03:20 NOVINY TV JOJ 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Vráť tie peniaze [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Vytunuj mi fáro 39 [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 8,9 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 11 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 20 [i] 11:00 Ochrana svedkov II. 4 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 15 [i] 13:10 Kosti IV. 7 [i] 14:10 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 14:55 Simpsonovci XVIII. 2,3 [i] 16:00 Faktor strachu III. 2 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 40/40 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 18 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 4,5 [i] 19:45 Profesionáli: Kroner 4 [i] 20:40 X Factor Veľká Británia [i] 02:00 Nahí v raji III. 8/8 [i] 02:40 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 5,6 [i] 03:40 Smrtonosný výlet 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 7 [i] 08:00 Medium IV. 11 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 12:00 Merlin IV. 7 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 13:55 Bez hranic I. 8 [i] 15:00 Medium IV. 11 [i] 16:00 Merlin IV. 8 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 19:00 Medium IV. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 21:00 Tým Škorpion I. 7 [i] 22:00 Vražedná práva II. 7 [i] 23:00 Cizinka I. 3 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev VII 9 [i] 01:20 Tým Škorpion I. 7 [i] 02:10 Cizinka I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Kopírovací papír, džíny a počítače 5 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na čičiči… 19 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Překvapení v podobě Shelby 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Rodinná hádka 35 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Venkovní dobrodružství 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Usměj se a vydrž to 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 12:35 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Impozantní bitva 6 [i] 13:30 Aljašská železnice (Series 2): Napadeni medvědem 1 [i] 14:25 Aljašská železnice (Series 2): Horské nebezpečí 2 [i] 15:20 Aljašská železnice (Series 2): Na kolizní dráze 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na čičiči… 19 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Překvapení v podobě Shelby 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Rodinná hádka 35 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Venkovní dobrodružství 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Jogurty, svíčky a neonové nápisy 6 [i] 20:00 Laik versus profesionál (Series 1) 3 [i] 21:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 3 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Superlidé 7 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 14 [i] 00:00 Derren Brown: Apokalypsa (Series 1) 1 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Zmrzačený skot a kletba ledové mumie 3 [i] 01:50 Laik versus profesionál (Series 1) 3 [i] 02:40 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 3 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Superlidé 7 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo kněze Pavla Pacnera [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Na cestě po Lamaleře [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:50 Vlak dětství a naděje: Návrat domů 6/6 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Světáci [i] 14:10 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Letem světem: Kambodža [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Šťastný smolař [i] 21:50 Všechnopárty [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 22:45 Silvestrovský koktejl [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 Černá sanitka [i] 01:00 Kriminálka Paříž [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Objektiv [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 20/20 [i] 09:30 Palawan, království perel [i] 10:25 České stopy v rostlinné říši [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:50 Středozemní moře - moře nás všech [i] 12:20 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Úpadek 6/6 [i] 13:10 Létající nosorožci [i] 14:05 Chcete mě? ZJ [i] 14:30 Minuty z Krkonoš [i] 14:35 Jak si Chruščov podmanil Ameriku [i] 15:35 Věda na vlastní kůži 20/50 [i] 16:30 Budoucnost transplantací [i] 17:20 Poslední odcházení Václava Havla [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu... druhou nohou na hraně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - Naděje pro slané děti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Růžový panter [i] 21:55 Milénium [i] 00:25 Ve jménu vlasti III: Akce jóga 5/12 [i] 01:15 Cesty víry: Víra, láska, peníze [i] 01:40 Náš venkov: Bedřichovice nad Temží [i] 02:05 V zajetí vůle [i] 02:35 Ta naša kapela [i] 03:00 Poutní místa [i] 03:20 Na moll [i] 04:00 Defilé 2007 [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2939 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno nebo nic 620 [i] 11:30 Krok za krokem 13 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk IV 8 [i] 13:40 Odložené případy VI: To pravé povolání 2 [i] 14:40 Lovci zločinců: Hazardní mise 3 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Nomen omen 425 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 18:25 Ulice 2940 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Karate Kid [i] 23:10 Tísňová linka [i] 01:00 Atentát: Šifra 10 [i] 02:00 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 02:50 Lovci zločinců: Hazardní mise 3 [i] 03:35 Krok za krokem 13 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Nomen omen 425 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Královští kovotepci [i] 06:40 Winx Club IV: Víla v nebezpečí 6 [i] 07:10 M*A*S*H 144 [i] 08:00 M*A*S*H 145 [i] 08:50 M*A*S*H 146 [i] 09:25 Castle na zabití III: On mrtvý, ona mrtvá 2 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Pohádkový les 5 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Kde je Luisa? 25 [i] 13:25 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 14:35 Castle na zabití III: Lovci pokladů 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Třetí princ [i] 21:55 Zelená míle [i] 01:50 Purpurové květy [i] 04:05 Prostřeno! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 174-175/182 [i] 06:35 Vojna Monteovcov 57-58/128 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Krok za krokom [i] 11:20 Mamička pod stromček [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 162-164/164 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:35 Dr. House VII. 16/23 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Líbáš jako Bůh [i] 23:40 Hriešny zoznam [i] 01:40 Dr. House VII. 15/23 [i] 02:30 Priatelia [i] 03:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:10 Torty snov [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 Dostihová horečka0 [i] 08:15 Big Screen 24 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tvář anděla0 [i] 14:10 Škola života0 [i] 16:00 Big Screen 25 [i] 16:30 4.3.2.10 [i] 18:35 O smyslu života0 [i] 20:20 Ztraceni na Manhattanu0 [i] 22:00 Mr. Jones0 [i] 00:00 Barneyho ženy0 [i] 02:15 Věž smrti0 [i] 04:15 Zrůda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Plavání [i] 06:00 Atletika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Dřevorubecké sporty [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Biatlon [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Watts [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:30 Fotbal [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:45 Skoky na lyžích [i] 21:45 Dřevorubecké sporty [i] 22:45 Biatlon [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Silové sporty [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Box [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Do hořkého konce 22 [i] 06:20 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 3: Tudy vede cesta 23 [i] 08:20 V utajení 2: V nouzi poznáš přítele 4 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 10:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 12:20 V utajení 2: V nouzi poznáš přítele 4 [i] 13:20 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Něco starého, něco nového 5 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 16:20 Ach, ty Vánoce [i] 18:20 V utajení 2: Cesta tam a zase zpátky 5 [i] 19:20 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i] 20:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a tyran 14 [i] 21:20 Spravedlnost v krvi 5: Nová pravidla 21 [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 5: Umění války 22 [i] 23:20 Táta na plný úvazek [i] 01:20 Vlkodlak: zabijácký virus [i] 03:20 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 04:15 Doylův okrsek 2: Něco starého, něco nového 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Současná architektura v Budapešti 6 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 6 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 10 [i] 06:30 Bence a další zvláštní osobnosti0