TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Majster pekár [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 X. 1/16 [i] 12:50 Monk VIII. 2/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 22/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Majster pekár [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 23:30 Rodinné prípady [i] 00:30 NCIS: New Orleans I. 22/23 [i] 01:25 Doktorka mafie 12-13/13 [i] 03:15 Dva a pol chlapa I. [i] 03:30 Teória veľkého tresku VIII. 23/24 [i] 03:50 Komisár Rex V. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 71/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Alentejo [i] 06:55 TV ŠANCA [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozdelení [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 72/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Amok [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mladá láska [i] 14:35 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 14:50 Slovensko chutí [i] 15:25 HiSTORY [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 16:30 Úžasné krajiny: Ostrov Syros [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tisícročná včela: Deti detí 4/4 [i] 21:20 Noc plná zázrakov [i] 23:15 Reportéri [i] 23:45 Medicopter 117: Amok [i] 00:35 Tisícročná včela: Deti detí 4/4 [i] 01:30 Noc plná zázrakov [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Heidi [i] 07:35 Buvirozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - CLOUDS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Sviatočné chvíle rodov Hontu a Novohradu [i] 09:05 To je váš prípad,Šetaffy: Ako okradli slávneho herca [i] 10:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Mount Graham - astronómovia z posvätnej hory [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Mladí o mladých: Sila tanca [i] 11:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2015 [i] 13:30 Divoká Amerika: Noc grizzlyho [i] 14:30 Od veci: O učení a mučení [i] 15:00 VIANOCE KEDYSI: Tak slávia Vianoce [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Kvarteto [i] 16:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Namíbia - nebeská safari [i] 16:25 Encyklopédia slovenských obcí: Domaša [i] 16:40 Energetika [i] 17:00 Extrémne v horách [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:50 Pásli ovce valasi [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - CLOUDS [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 20:55 Veľké presuny: Veľký vrtuľník [i] 21:40 Gen.sk: Karol Šafařík [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 VAT: Špeciálny nákupný vozík [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Tempo [i] 23:25 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Sklon k riskovaniu [i] 23:45 Ambulancia: S boľavými krížami po novom [i] 00:10 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ: Sviňa lakomá [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Nie si otcom [i] 10:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Tetin byt [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 10 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:50 Motív II. 13/13 [i] 23:50 Hawaii 5.0 V. 20 [i] 00:50 Ochrana svedkov II. 4 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 04:00 Motív II. 13/13 [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Nie si otcom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Hawaii 5.0 III. 22 [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 6,7 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 10 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 19 [i] 11:00 Ochrana svedkov II. 3 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 14 [i] 13:10 Kosti IV. 6 [i] 14:10 Profesionáli: Semafor 2 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 22/22 [i] 15:25 Simpsonovci XVIII. 1/22 [i] 16:00 Faktor strachu III. 1/34 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 39 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 17 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 2,3 [i] 19:45 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 20:40 Bodyguard proti svojej vôli [i] 22:40 Rocky III. [i] 00:45 Ničitelia mýtov IV. 6,7 [i] 02:30 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 03:05 Rocky III. [i] 04:45 Hawaii 5.0 III. 23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Merlin IV. 6 [i] 08:05 Medium IV. 10 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 10:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 11:55 Merlin IV. 6 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 13:55 Bez hranic I. 7 [i] 15:00 Medium IV. 10 [i] 16:00 Merlin IV. 7 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 19:00 Medium IV. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 16 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 00:00 Havaj 5-0 III. 15 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 16 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Ford Galaxie - /Nash Healey (Díl 1) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nález za milion dolarů 18 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Vzácný nález v poušti 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Vyzvědači 34 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Větší je lepší 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Výprava do kaňonů 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Ford Galaxie - /Nash Healey (Díl 1) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 12:35 Troy (Series 1) 6 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Šílené vynálezy 9 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Podivná věda 10 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 1): Domácí hrdinové 1 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nález za milion dolarů 18 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Vzácný nález v poušti 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Vyzvědači 34 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Větší je lepší 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Kopírovací papír, džíny a počítače 5 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Totální porážka 13 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Záhadný přídavek 14 [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 5 [i] 21:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 6 [i] 22:00 Poklady z garáží (Series 3) 13 [i] 22:30 Poklady z garáží (Series 1): Bingo 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 13 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 00:55 Rození obchodníci (Series 12): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Totální porážka 13 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Záhadný přídavek 14 [i] 02:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 5 [i] 03:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 6 [i] 03:30 Poklady z garáží (Series 3) 13 [i] 03:55 Poklady z garáží (Series 1): Bingo 1 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Potvrzení [i] 10:15 Hříšní lidé Města pražského: Hra 11/13 [i] 11:10 Hříšní lidé Města pražského: Špion přijede v sedm 12/13 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda K plus X [i] 13:30 Soudkyně Amy IV [i] 14:10 To je vražda, napsala III: Vražda v molové tónině [i] 15:00 Hubert a Staller [i] 15:50 Zavazadlo [i] 16:10 Cestománie [i] 16:35 Besipky: Lyžařská výstroj v autě [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Hříšní lidé Města pražského: Svědomí 13/13 [i] 20:55 Vlak dětství a naděje: Návrat domů 6/6 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Světáci [i] 23:40 Kriminalista [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Zlatá mládež: Mezi důchodci 5/5 [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Magnetická bouře [i] 09:45 Šlechticem bez rodokmenu [i] 10:20 V umění volnost - 150 let Umělecké besedy [i] 10:50 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 11:45 Příběhy domů: Vizovická pekárna [i] 12:05 Zkáza torpedoborce Coventry [i] 13:00 Neznámá válka 5/5 [i] 13:50 Věda na vlastní kůži 19/50 [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Velké stavby světa: Singapurské [i] 15:35 M. Stingl: Indiáni ve městě, Indiáni ve mně jste [i] 16:30 Vražda se nevyplácí [i] 18:00 S gurmánem na cestách: Nikaragua [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Charlie Chaplin [i] 19:10 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Středozemní moře - moře nás všech [i] 21:30 Václav Havel [i] 22:10 Dopisy Olze [i] 22:35 Anděl svádí ďábla [i] 00:15 Kanadská soda [i] 00:40 Uchem jehly [i] 01:05 Folklorika [i] 01:30 Babylon [i] 02:00 Putování za muzikou [i] 02:25 Zastavení poslední [i] 02:55 Žijeme s vírou [i] 03:55 Poutní místa [i] 04:10 Na moll [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:20 Ulice 2938 [i] 10:15 MasterChef Česko [i] 11:30 Krok za krokem 12 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk IV 7 [i] 13:40 Odložené případy VI: Dny slávy 1 [i] 14:40 Lovci zločinců: Duchové 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Pěkná bouda 424 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 18:25 Ulice 2939 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno nebo nic 620 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Policajt z Beverly Hills 3 [i] 00:15 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 01:05 Lovci zločinců: Duchové 2 [i] 01:50 Krok za krokem 12 [i] 02:15 Áčko [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Pěkná bouda 424 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Jedno kousnutí bolí dvakrát [i] 06:40 Winx Club IV: Dárek pro Mitzi 5 [i] 07:15 M*A*S*H 142 [i] 08:00 M*A*S*H 143 [i] 08:55 M*A*S*H 144 [i] 09:25 Castle na zabití III: Smrtelná známost 1 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Výhoda domácího hřiště 4 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Útěk z domova 24 [i] 13:25 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 14:35 Castle na zabití III: On mrtvý, ona mrtvá 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kdo je kdo? [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Ano, trenére! [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Policejní bažanti III: Těžko uvěřit 7 [i] 01:40 Místo činu: Hamburk: Oko za oko [i] 03:30 Policie Hamburk II: Útěk z domova 24 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Larina voľba 172-173/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 55-56/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:30 Na Vianoce nepečiem [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 160-161/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 9/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 14/23 [i] 20:40 Mentalista III. 2/24 [i] 21:40 Zlaté Vianoce 3 [i] 23:40 Hriešnici IV. 11-12/12 [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:05 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade