TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Majster pekár [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista II. 22/23 [i] 13:00 Monk VII. 16/16 [i] 14:00 Kredenc [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 21/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 20/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Majster pekár [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS: New Orleans I. 20/23 [i] 01:10 Doktorka mafie 8-9/13 [i] 03:00 Monk VII. 16/16 [i] 03:50 Komisár Rex IV. 18/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 69/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Cyprus [i] 06:55 TV ŠANCA [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Priateľky [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:05 Asijina voľba 70/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Láska alebo smrť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Úspech [i] 14:25 Jazdi Hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 14:40 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Korint [i] 16:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Nerozvážni: Občianske vojny 1. časť 12/13 [i] 22:55 Luther III. 2/4 [i] 23:50 Medicopter 117: Láska alebo smrť [i] 00:35 Nerozvážni: Občianske vojny 1. časť 12/13 [i] 01:20 Luther III. 2/4 [i] 02:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Buvirozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MÓDA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Cesty za folklórom: Ždiar [i] 08:50 To je váš prípad,Šetaffy: Dobrodružstvo v Piešťanoch [i] 09:55 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: India - osud hviezd [i] 10:20 Rusínsky magazín [i] 10:50 Mladí o mladých: Diana [i] 11:25 Família: Família [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2015 [i] 13:25 Svet podľa Krištofa Kolumba [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 VIANOCE KEDYSI: Vianoce na samotách [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: India - maharadža astronómov [i] 16:25 VAT [i] 17:00 Mladí o mladých: Hľadači [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to : Záhrada [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:55 Máša a medveď II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MÓDA [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 20:55 Tajná pomoc bankám [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Prežil som svoju smrť [i] 00:15 Piloti [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Hanblivá manželka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Zabijem manžela [i] 10:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Sex za prácu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 8 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:50 Motív II. 11 [i] 23:50 Hawaii 5.0 V. 18 [i] 00:50 Ochrana svedkov II. 2 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 Motive II. 11 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Zabijem manžela [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vytunuj mi fáro 36 [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 1,3/30 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 8 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 17 [i] 11:00 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 12 [i] 13:10 Kosti IV. 4 [i] 14:10 Profesionáli VII.: Abstinentské školenie 9/9 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 18,19 [i] 16:00 Faktor strachu II. 20 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 37 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 15 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 20,21 [i] 19:45 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 20:40 Upírska akadémia [i] 22:55 Prečo lietadlá padajú 5/5 [i] 23:55 Rocky II. [i] 02:15 Zločinci III. 19 [i] 02:35 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 03:25 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 04:05 Prečo lietadlá padajú 5/5 [i] 04:55 Hawaii 5.0 III. 21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 4 [i] 08:00 Medium IV. 8 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 12:00 Merlin IV. 4 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 14:00 Bez hranic I. 5 [i] 15:05 Medium IV. 8 [i] 16:05 Merlin IV. 5 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 19:05 Medium IV. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 21:00 Vražedná práva II. 7 [i] 22:00 Sherlock III. 3 [i] 23:50 Vražedná čísla IV. 14 [i] 00:50 Vražedná práva II. 7 [i] 01:50 Sherlock III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Jedinečný hotrod 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 20 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zlato z Vegas! 16 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Zrestaurovaný vůz Boss ze stodoly 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1) 32 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Nová krev 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Konec cesty 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Jedinečný hotrod 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Citroën 2CV 4 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 2) 5 [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 13:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Blázen do Mustangů 3 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tajemství BMW 4 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 15:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 15:45 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tak do práce 7 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zlato z Vegas! 16 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Zrestaurovaný vůz Boss ze stodoly 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1) 32 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Nová krev 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Citroën 2CV 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Jablečný džus, kosmetika a ocel 3 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): (Díl 1) 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 11 [i] 00:00 Nebezpečné ostrovy (Series 1): Nejnebezpečnější okamžiky 6 [i] 00:55 Říční příšery (Series 7): Aljašský zabiják v chladné vodě 3 [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): (Díl 1) 1 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Doktor Martin: Konec doktorů v Beskydech 16/16 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda H plus [i] 13:45 Soudkyně Amy IV [i] 14:30 To je vražda, napsala III: Mrtvý letěl první třídou [i] 15:20 Hubert a Staller [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Vlak dětství a naděje: Moje druhá první láska 5/6 [i] 21:05 Komici na jedničku [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:00 Dáma ví, kdy přijít [i] 23:15 Televarieté na přeskáčku [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:20 Toulavá kamera [i] 00:50 13. komnata Ladislava Křížka [i] 01:20 Postřehy odjinud [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Londýn, zrcadlo světa [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 10:55 Jednou nohou v absolutnu... druhou nohou na hraně [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete je? ZJ [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 12:55 Letecké katastrofy: Letadlo mrtvých duší [i] 13:45 Jak si Chruščov podmanil Ameriku [i] 14:45 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Úpadek 6/6 [i] 15:40 Neznámá válka 5/5 [i] 16:35 Vesmír: Magnetická bouře [i] 17:20 Tučňáci ve městě [i] 18:15 Letem světem: Laos [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 České stopy v rostlinné říši [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zkáza torpedoborce Coventry [i] 20:55 M. Stingl: Indiáni ve městě, Indiáni ve mně jste [i] 21:50 Muži v říji [i] 23:45 Vězněm v cizině 8/10 [i] 00:35 Planeta šneků [i] 02:00 Pološero - Rekordmani všedního dne [i] 02:25 Ta naša kapela [i] 02:50 Poutní místa [i] 03:10 Žijeme s vírou [i] 04:10 Na moll... [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2936 [i] 10:20 Vánoční pohlednice [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk IV 5 [i] 13:45 Odložené případy V: Šílenství 17 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Soudný den (část 2.) 19 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Museum našeho manželství 422 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 18:25 Ulice 2937 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Krok za krokem 619 [i] 21:35 Víkend: Pohádková říše [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Voják fotbalu 16 [i] 23:35 Černá listina II: Děkabrista č.12 8 [i] 00:30 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba V: Soudný den (část 2.) 19 [i] 02:00 Atentát: Chobotnička 9 [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Museum našeho manželství 422 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Král hadů [i] 06:40 Winx Club IV: Poslední víla na Zemi 3 [i] 07:15 M*A*S*H 138 [i] 08:00 M*A*S*H 139 [i] 08:55 M*A*S*H 140 [i] 09:25 Castle na zabití II: Jedna vražda nestačí 23 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Rej čarodějnic 2 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Srdce k srdci 22 [i] 13:25 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 14:35 Castle na zabití II: Smrtelná hra 24 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Zásnuby naruby [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Ano, šéfe! [i] 00:10 Prostřeno! [i] 01:10 Kriminálka Stuttgart V: Ostré holky 25 [i] 02:10 Spravedlnost v krvi III: Tudy vede cesta 23 [i] 03:05 Místo činu: Hannover: Rej čarodějnic 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Larina voľba 168-169/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 51-52/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:35 Vianočný pozdrav [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 156-157/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 7/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 12/23 [i] 20:40 Mentalista II. 23/23 [i] 21:40 Na Vianoce nepečiem [i] 23:40 Hriešnici IV. 7-8/12 [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:10 Priatelia [i] 02:55 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:00 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Panenská královna 1 [i] 13:55 Panenská královna 2 [i] 15:45 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 17:40 Spiknutí: Echelon0 [i] 19:30 Nic než pravda0 [i] 21:15 Městečko Pines: Zrada 7