Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Susedské prípady [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Monk VII. 14-15/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 19/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Majster pekár [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 Kredenc [i] 23:05 Partička Strereo [i] 23:55 Dva a pol chlapa I. [i] 00:30 NCIS: New Orleans I. 19/23 [i] 01:25 Doktorka mafie 7/13 [i] 02:25 Monk VII. 14-15/16 [i] 03:55 NCIS: New Orleans I. 19/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 68/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Ribeira Sacra [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pomsta [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Samota - 2.časť 12/12 [i] 09:10 Asijina voľba 69/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Nebezpečné svedectvo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Priateľky [i] 14:35 DOKTOR MARTIN 16/16 [i] 15:25 Jazdi Hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cyprus [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ľudovít II. [i] 22:35 Medicopter 117: Nebezpečné svedectvo [i] 23:25 Občan za dverami [i] 23:55 Ľudovít II. [i] 02:05 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: SMS [i] 06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Lucia strážkyňa poriadku [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ADRESÁR PRIANÍ A SŤAŽNOStÍ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pred zimným slnovratom [i] 09:05 Otcovia a deti [i] 09:50 Otcovia a deti [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:00 Slovenské rody: Prečo musel zomrieť Imrich Turzo taký mladý ? [i] 11:30 Pohľad do tváre [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2015 [i] 13:25 Encyklopédia slovenských obcí: Cinobaňa [i] 13:55 5 minút po dvanástej: SOM PUBERTIAK - NO A ČO [i] 15:00 VIANOCE KEDYSI: Koledníci idú [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: India - osud hviezd [i] 16:25 Autosalón [i] 16:55 Mladí o mladých: Diana [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to : Ulita [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ADRESÁR PRIANÍ A SŤAŽNOStÍ [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 21:00 Svet podľa Krištofa Kolumba [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Umenie [i] 23:10 BJD 2014: Maringotka,Gajlík-Hodek-Oravec-Ragan Group (Slovensko) [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Štedrý večer [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Bordelárka [i] 09:40 BUČKOVCI [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Manželka alebo srnka? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:40 X FACTOR [i] 00:20 Motív II. 10 [i] 01:20 Hawaii 5.0 V. 17 [i] 02:20 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 NOVINY TV JOJ 04:40 Motív II. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Hawaii 5.0 III. 19 [i] 05:50 Ničitelia mýtov IV. 2 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 19,20 [i] 10:55 Policajt drábom [i] 13:25 Profesionáli VII.: Preteky chrtov, Áno, šéfka! 7,8 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 16,17 [i] 16:00 Faktor strachu II. 19 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 36 [i] 17:50 King a Maxwellová 4 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 18,19 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Abstinentské školenie 9/9 [i] 20:40 Robocop 2 [i] 23:00 Kill Bill 2 [i] 01:50 Zločinci III. 18 [i] 02:10 Ničitelia mýtov IV. 2 [i] 03:45 Profesionáli VII.: Abstinentské školenie 9/9 [i] 04:15 Zločinci III. 18 [i] 04:40 Hawaii 5.0 III. 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 3 [i] 08:00 Medium IV. 7 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 12:00 Merlin IV. 3 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 13:55 Bez hranic I. 4 [i] 15:00 Medium IV. 7 [i] 16:00 Merlin IV. 4 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 19:00 Medium IV. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 15 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 5 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 7 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 8 [i] 00:50 Havaj 5-0 III. 15 [i] 01:50 Myšlenky zločince X. 6 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 7 [i] 03:15 Havaj 5-0 III. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Směr noční můra 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Woodill Wildfire 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 19 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Rychlý sporťák! 15 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Supercuda 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Nelehké časy 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Na pokraji 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Woodill Wildfire 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mexiko 4 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Austrálie 3 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 15:20 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Rychlý sporťák! 15 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Supercuda 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Nelehké časy 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 12 [i] 21:00 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní Had v trávě 3 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 1) 3 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 10 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 1): Smrtící led 2 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Směr budoucnost 2 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 12 [i] 02:40 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní Had v trávě 3 [i] 03:30 Z chlapce mužem (Series 1) 3 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Na cestě po El Quiché [i] 10:20 Po stopách hvězd [i] 10:50 Kufr Silvestr [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda A plus Z [i] 13:25 Soudkyně Amy IV [i] 14:15 To je vražda, napsala III: Noc bezhlavého jezdce [i] 15:00 Hubert a Staller [i] 15:50 Záhada [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 18:00 Události v regionech A D- [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Ztracená brána 3/3 [i] 21:20 Černá sanitka [i] 21:50 Reportéři ČT [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Kriminalista [i] 23:30 Profesionálové [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:00 Sváteční slovo kněze Pavla Pacnera [i] 01:10 Malostranské palácové [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Vězněm v cizině 7/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Mauricius a [i] 09:50 S ponorkou do Arktidy [i] 10:45 S gurmánem na cestách: Nikaragua [i] 11:25 Minuty z Krkonoš [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Divnopis [i] 12:00 Cesty víry: Víra, láska, peníze [i] 12:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1965 1072/2379 [i] 13:10 Vzhůru do boje: Zbrojení [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Věda na vlastní kůži 19/50 [i] 15:30 Létající nosorožci [i] 16:20 Jak si Chruščov podmanil Ameriku [i] 17:20 Palawan, království perel [i] 18:15 Na cestě po severní Albánii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Mars - nové poznatky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Stalin [i] 21:00 Velké stavby světa: Singapurské [i] 21:50 Bílá paní [i] 23:25 Strážce zákona [i] 01:00 Setkat se s filmem [i] 01:55 Ahoj armádo! [i] 02:25 Ta naša kapela [i] 02:50 Poutní místa [i] 03:10 Žijeme s vírou [i] 04:10 Na moll... [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2935 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Velikonoční nadělení 131 [i] 11:30 Krok za krokem 10 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk IV 4 [i] 13:40 Odložené případy V: Špatná pověst 16 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Soudný den (část 1.) 18 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Střevíček pro princeznu 421 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Ve stopách Rudého Johna 23 [i] 18:25 Ulice 2936 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Atentát: Šifra 10 [i] 21:45 Teror [i] 23:25 Černá listina II: Scimitar č.22 7 [i] 00:25 Mentalista: Ve stopách Rudého Johna 23 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba V: Soudný den (část 1.) 18 [i] 02:00 Střepiny [i] 02:25 Krok za krokem 10 [i] 02:50 Áčko: Když jde o prachy, romantika stranou! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Střevíček pro princeznu 421 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Skrytá hrozba [i] 06:40 Winx Club IV: Strom života 2 [i] 07:15 M*A*S*H 136 [i] 08:00 M*A*S*H 137 [i] 08:55 M*A*S*H 138 [i] 09:25 Castle na zabití II: Na nože 22 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Lastrumský případ 1 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Překvapivé setkání 21 [i] 13:25 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 14:35 Castle na zabití II: Jedna vražda nestačí 23 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Kýč z lásky 31 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Spravedlnost v krvi III: Do hořkého konce 22 [i] 01:45 Policie Hamburk II: Překvapivé setkání 21 [i] 02:45 Místo činu: Hannover: Lastrumský případ 1 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 166-167/182 [i] 06:35 Vojna Monteovcov 49-50/128 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Krok za krokom [i] 11:15 Hviezdne Vianoce [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 154-155/164 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 6/22 [i] 17:20 Krok za krokom [i] 18:15 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VII. 11/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista II. 22/23 [i] 21:40 Vianoce so Santom [i] 23:40 Hriešnici IV. 5-6/12 [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:05 Priatelia [i] 03:00 Adela show [i] 03:35 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:15 Big Screen 24 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Krása divokých koní0 [i] 14:10 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 16:00 Big Screen 25 [i] 16:30 Panenská královna 1 [i] 18:20 Panenská královna 2 [i] 20:10 Jako za starých časů0 [i] 22:00 Skóruj!0 [i] 23:40 Nitro0 [i] 01:25 Hostel II0 [i] 03:00 Pevnost draků0 [i] 04:25 Márnice0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Biatlon [i] 06:30 Biatlon [i] 07:30 Snooker [i] 08:30 Zimní sporty [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Zimní sporty [i] 16:00 Krasobruslení [i] 18:00 Biatlon [i] 18:45 Biatlon [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:30 Snooker [i] 21:30 Watts [i] 21:45 Skoky na lyžích [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Watts [i] 00:00 Jezdectví [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 3: Přílišné protesty 17 [i] 06:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 08:20 V utajení 1: Když se protrhne hráz 12 [i] 09:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 1 15 [i] 10:20 Vánoční kauza [i] 12:20 V utajení 1: Když se protrhne hráz 12 [i] 13:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 14:20 Doylův okrsek 2: Žij a nech Doyla 1 [i] 15:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 2 16 [i] 16:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 18:20 V utajení 2: Znovu na začátku 1 [i] 19:20 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 20:20 Můj přítel Monk 7: Druhý bratr pana Monka 10 [i] 21:20 PREMIÉRA Knihovníci 2: A obraz obrazu 7 [i] 22:20 Dobrá manželka 7: Těžké rozhodnutí 4 [i] 23:20 Táta na plný úvazek