TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:50 Kung Fu Panda III. [i] 07:50 Happy Feet (HD) [i] 09:55 Vianočné prázdniny (HD) [i] 12:00 Miliónové Vianoce [i] 14:10 Alvin a Chipmunkovia (HD) [i] 16:00 Kredenc [i] 17:10 Shrek 2 (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tiesňová linka (HD) [i] 22:35 96 hodín [i] 00:40 Tiesňová linka (HD) [i] 02:40 7 sekúnd [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Buvirozprávky [i] 07:05 Máša a medveď II [i] 07:10 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:25 Pikkuli [i] 07:30 Šmolkovia: Maškrtný Papajko [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklin a slimačia pošta [i] 07:55 Veselá farma IV [i] 08:05 Veselá farma IV [i] 08:15 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a Hector u protinožcov [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:35 Autosalón [i] 10:00 Jazdi Hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme V. [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:15 Občan za dverami [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 15:30 Ján Lacko - 90: Skalní v ofsajde [i] 16:55 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN 16/16 [i] 21:20 Keď Harry stretol Sally [i] 22:50 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 00:20 Keď Harry stretol Sally [i] 01:50 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Geo report: Taipan - kráľ hadov [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Test magazín [i] 09:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:20 Slalom - Svetový pohár 2015 [i] 11:40 Ružová Anička [i] 12:35 Orientácie [i] 13:20 Slalom - Svetový pohár 2015 [i] 14:40 Folklórny festival Detva [i] 16:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Alkohol za volantom [i] 16:20 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:55 Večerníček: Vianočné rozprávanie [i] 19:00 Máša a medveď II [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - VÍKEND [i] 19:15 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:25 Alica v krajine zázrakov [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015: Dielo z depozitára: Július Szabó - Kázeň na hore [i] 20:15 Otcovia a deti [i] 21:00 Otcovia a deti [i] 21:45 Spoznáš muža svojich snov [i] 23:20 Kinorama [i] 23:50 On air [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Malý zázrak [i] 09:10 Káčerovo [i] 10:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:30 Vtierka Castle VII. 19,20 [i] 13:35 Krycie meno: Ruža [i] 15:40 Pestúnka v akcii [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Upírska akadémia [i] 23:00 Robocop 2 [i] 01:35 Pápež [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov III. 28,29/29 [i] 07:50 EUROMINÚTY [i] 08:50 M*A*S*H 24,25 [i] 09:55 Šaolinský futbal [i] 12:30 Faktor strachu II. 18 [i] 13:30 TOP APLIKÁCIE [i] 14:00 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 14:45 Tajomstvo Oblasti 51 [i] 15:50 M*A*S*H 24 [i] 16:20 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 17:25 Policajt drábom [i] 19:45 Profesionáli VII.: Áno, šéfka! 8 [i] 20:40 Prezidentov muž 2 - Ground Zero [i] 22:35 Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 00:30 Vojnové hry [i] 02:25 Ničitelia mýtov III. 28,29/29 [i] 04:10 Profesionáli VII.: Áno, šéfka! 8 [i] 04:40 M*A*S*H 25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla IV. 18 [i] 07:55 Vražedná čísla V. 2 [i] 08:55 Falco I. 2 [i] 10:05 Jak prosté III. 12 [i] 11:05 Jak prosté III. 13 [i] 12:00 Zločin II. 1 [i] 13:00 Zločin II. 2 [i] 14:05 Profil zločinu V. 7 [i] 15:05 Profil zločinu V. 9 [i] 16:05 Království I. 3 [i] 17:05 Království I. 4 [i] 18:00 Medium I. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 8 [i] 22:50 Bez hranic III. 10 [i] 23:50 Strážce pořádku II. 1 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 02:35 Bez hranic III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Kubánský chróm (Series 1) 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Zrcadla/reklamní potisk vozidel 18 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda jde do finiše 15 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Nadzvukový ping pong 20 [i] 09:05 Fantastické inženýrství (Series 1): Most Rio-Antirio 2 [i] 09:55 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 2 [i] 10:50 Troy (Series 2) 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 3 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 5 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 3): New York 3 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 3): Osm tun zábavy 4 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Vláčky na hraní a opravdová auta 8 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Selling a Caddy in the Carolinas 9 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Blázen do Mustangů 3 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tajemství BMW 4 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Poklad na šrotovišti 7 [i] 16:15 Dílna zatracenců (Series 1): 31 Ford Hot Rod a '71 Holy Grail Cuda 13 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Fiat Panda 4x5 11 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 1. část 12 [i] 19:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Směr noční můra 2 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Krev ve vodě 8 [i] 21:00 Dvojí přežití (Series 5): Utéct a uniknout 16 [i] 22:00 Lvi ze Sabi Sand: pokrevní bratři [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i] 00:55 Pozor, pozor (Series 1): Dům naruby 2 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 1): Krev ve vodě 8 [i] 02:40 Dvojí přežití (Series 5): Utéct a uniknout 16 [i] 03:30 Lvi ze Sabi Sand: pokrevní bratři [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Bolkoviny [i] 07:25 Mravnost nade vše [i] 08:40 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:45 Bróďa [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Slavné historky zbojnické: Róža Šándor 5/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hvězda života [i] 14:00 Lhát se nemá, princezno! [i] 14:35 Velká sázka o malé pivo [i] 16:10 Počítání oveček [i] 17:30 Adventní koncert 2015 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky: Návrat 19/39 [i] 21:30 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Roznese tě na kopytech [i] 23:20 Touha smrti [i] 00:50 Profil zločinu V [i] 01:45 Zlatá mládež: V Banátu 4/5 [i] 02:30 13. komnata Ladislava Křížka [i] 02:55 Sváteční slovo kněze Pavla Pacnera [i] 03:00 Bolkoviny [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1072/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Na sněhu i na ledě 1 [i] 09:35 Velká vlastenecká válka: Válka s [i] 10:30 Nedej se [i] 11:25 Chcete mě? ZJ [i] 11:50 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 20/20 [i] 12:20 Nález století [i] 13:00 Sváteční slovo kněze Pavla Pacnera [i] 13:05 Křesťanský magazín [i] 13:35 Uchem jehly [i] 14:00 Cesty víry: Víra, láska, peníze [i] 14:30 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 14:35 Na cestě po severní Albánii [i] 15:05 Londýn, zrcadlo světa [i] 16:00 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Úpadek 6/6 [i] 16:55 Na plovárně s Jónem Gnarrem [i] 17:20 Létající nosorožci [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu... druhou nohou na hraně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Ve stínu Hory duchů [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Strážce zákona [i] 21:40 Učitel tance [i] 23:25 Planeta šneků [i] 00:50 Fulmaya, děvčátko s tenkýma nohama [i] 02:05 Babylon [i] 02:30 České chůvičky [i] 02:55 Přísně tajné vraždy [i] 03:10 Život v pevnosti č. XVII [i] 03:25 Zatopené osudy [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Divočina bez hranic [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě 6 [i] 06:30 Král džungle II 19 [i] 07:00 Chlupatá rota 2 [i] 07:30 Show Toma a Jerryho 26 [i] 07:55 Jak vycvičit draky II 14 [i] 08:20 O šesti labutích [i] 10:10 Víkend: S hlavou v oblacích [i] 11:15 Gympl s (r)učením omezeným: Nevítaný host 54 [i] 12:35 Mr. Bean: Veselé Vánoce, pane Beane [i] 13:10 Ať to stojí, co to stojí [i] 15:05 Sestřičky [i] 16:40 Láska z pasáže [i] 18:15 Comeback: Francouzská restaurace [i] 18:50 Comeback: Snad to vyjde příště [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mystery, Aljaška [i] 22:35 Střepiny [i] 23:15 Nebezpečné hry 4 [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas V: Hadi [i] 01:45 Áčko: Jednou vám vytřu zrak a budu MISS! [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Gympl s (r)učením omezeným: Nevítaný host 54 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Hadí uštknutí [i] 06:40 Ninjago: Nikdy nevěř hadům [i] 07:10 Winx Club III: Zúčtování 26 [i] 07:40 Winx Club IV: Nový školní rok 1 [i] 08:15 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardenách: Útok na Bastogne 4 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Dva muži zákona: Rodinná pouta 9 [i] 10:50 Ano, trenére! [i] 12:05 Božské dorty od Markéty [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben III: Ideální svět 4 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje [i] 18:00 Teď vaří šéf! v Madridu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Svatba 16 [i] 21:30 Partička [i] 22:20 Základ rodiny [i] 00:40 Vegas I: Výlet do Hollywoodu 17 [i] 01:35 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardenách: Útok na Bastogne 4 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje [i] 04:10 Základ rodiny [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 07:35 Frasier [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Môj nový tučný život IV. 13/13 [i] 11:20 Roztomilé mrchy IV. 3-4/25 [i] 13:40 Strieborné zvončeky [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 17:50 Zázračný dar [i] 20:00 Hviezdne Vianoce [i] 22:00 Vianočný pozdrav [i] 23:50 Skutočný príbeh: Vražda v sekte [i] 01:35 Prípad Pelikán [i] 03:55 Môj nový tučný život IV. 13/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 08:00 Big Screen 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 2 [i] 13:00 Archanděl0 [i] 13:55 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 15:45 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 17:55 Na pokraji slávy0 [i] 20:05 Transsibiřský expres0 [i] 22:00 Hostel II0 [i] 23:40 Mrtvá hlídka0 [i] 01:15 Hostel0 [i] 02:50 Nitro0 [i] 04:35 Pevnost draků0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Watts [i] 06:00 Snooker [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:45 Snooker [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Zimní sporty [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Zimní sporty [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk se zamiluje 6 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je zhypnotizován 8 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a zázrak 9 [i] 08:00 Můj přítel Monk 7: Druhý bratr pana Monka 10 [i] 09:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 11:00 Vánoční výlet [i] 13:00 Knihovníci 2: A pekelná smlouva 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 5: Informátor 19 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 5: Odplata 20 [i] 18:00 Knihovníci 2: A pekelná smlouva 6 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Těžké rozhodnutí 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Soudný den 13 [i] 21:00 Knihovníci 2: A dutí lidé 5 [i] 22:00 Knihovníci 2: A pekelná smlouva 6 [i] 23:00 Žraločí tornádo [i] 01:00 Žraločí tornádo 2 [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 3: Bojovníci 15 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 3: Něco za něco 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Průvodce po synagogách 5 [i] 05:30 Průvodce po synagogách 6 [i] 06:00 Ohromné stroje 1 [i] 06:30 Ohromné stroje 2 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye: Velký vlakový závod0 [i] 08:00 Tajemství Číny 2 [i] 09:00 Brutal Biology 2 [i] 09:45 Něco ve vodě 2 [i] 10:00 Krvelačné rostliny 2 [i] 11:00 Nigel Marven a dobrodružství v neznámých vodách 4 [i] 12:00 Lovci drahokamů 11 [i] 12:55 Asijské příběhy 11 [i] 13:25 Asijské příběhy 12 [i] 14:00 Cestovatelův průvodce po planetách 4 [i] 15:00 Evoluce: Příběh člověka 2 [i] 16:00 Molekula, která stvořila svět 1 [i] 16:55 Matematika: Věda věd 3 [i] 18:00 Kdo se stane miliardářem? 4 [i] 19:00 Objevujeme Ameriky 2 [i] 20:00 Romanovci. Sláva a pád ruských carů0 [i] 21:00 Soukromý život Benita Mussoliniho0 [i] 22:00 ISIS: islámský stát0 [i] 23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 5 [i] 00:05 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 6 [i] 01:15 Jindřich a Anna: Milenci, kteří psali dějiny 2 [i] 02:10 ISIS: islámský stát0 [i] 03:05 Lovci vojenských pokladů 4 [i] 03:55 Ikony moci: Carova pomsta 4 [i] 04:50 Dobrý den, Malto 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO