TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex IV. 16/18 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Kung Fu Panda III. [i] 07:55 Peter Pan [i] 10:15 SUPERSTAR magazín [i] 10:40 SUPERSTAR - SUPERFINÁLE [i] 14:10 Happy Feet (HD) [i] 16:20 Popoluška na snowboarde [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 10 pravidel jak sbalit holku (HD) [i] 22:40 Rukojemníci (HD) [i] 00:30 Skutočná guráž [i] 02:40 Rukojemníci (HD) [i] 04:15 Bostonské vraždy IV. 8/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Buvirozprávky [i] 06:30 Máša a medveď II [i] 06:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:50 Alica v krajine zázrakov [i] 07:15 Pikkuli [i] 07:20 Šmolkovia: Sestra Šmolinka [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a festival svätojánskych mušiek [i] 07:45 Veselá farma IV [i] 07:55 Veselá farma IV [i] 08:00 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a čarovná lampa [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Lekári z ostrovov 13/13 [i] 10:45 Hudba - Made in Slovakia: SIMONA MARTAUSOVÁ & SAMO TOMEČEK [i] 11:10 On air [i] 11:45 Toskánska vášeň II 8/14 [i] 13:15 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 13:25 Mamičkin zámok [i] 15:10 Milujem Slovensko [i] 16:35 Víkend [i] 17:10 Cestou necestou: Bangkok [i] 17:45 Žreb EURO 2016 vo futbale [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Noc nádejí [i] 22:35 Hudba - Made in Slovakia: SIMONA MARTAUSOVÁ & SAMO TOMEČEK [i] 23:05 Mamičkin zámok [i] 00:45 Komisár Montalbano: Pes z hliny [i] 02:25 Toskánska vášeň II 8/14 [i] 04:00 Komisár Montalbano: Pes z hliny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Národnostné správy [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Autosalón [i] 07:50 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Reflexné prvky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:05 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:05 Košický zlatý poklad 2015 [i] 11:45 5 minút po dvanástej [i] 12:45 Od veci: O Janovi Budařovi [i] 13:15 Kvarteto [i] 13:50 Európska liga - zostrihy [i] 14:15 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Duša goralských predkov [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:50 Test magazín: Test magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Oldo Hlaváček [i] 17:10 Múdry blázon [i] 18:05 Lovci lesných tíšin [i] 18:30 HiSTORY [i] 18:40 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:58 Futbal - Žreb EURO 2016 [i] 19:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Táraninky: Kuchyňa, varenie, pečenie [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ružové sny [i] 21:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Tibora Kováča [i] 22:05 Krátky film o zabíjaní [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:55 Gumkáči VI. [i] 08:20 Káčerovo [i] 09:15 Žaloba na Santu Clausa [i] 11:25 SVET PODĽA EVELYN: Diéta 8 [i] 12:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:05 Kto rozsvieti Vianoce? [i] 15:05 Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn [i] 17:35 NAJ, NAJ, NAJ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 00:00 Kill Bill 2 [i] 02:40 Zombie: Pochovaní zaživa [i] 04:10 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov III. 26,27 [i] 07:55 EUROMINÚTY [i] 08:55 Simpsonovci XV. 14,15 [i] 09:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 11 [i] 11:15 Faktor strachu II. 14,15,16,17 [i] 15:15 TOP APLIKÁCIE [i] 15:40 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:30 Šaolinský futbal [i] 18:50 Simpsonovci XV. 16,17 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Preteky chrtov 7 [i] 20:40 Trojuholník smrti [i] 22:35 Akty X: Chcem uveriť [i] 00:45 Črepiny [i] 01:25 Ničitelia mýtov III. 26,27 [i] 03:05 Profesionáli VII.: Preteky chrtov 7 [i] 03:55 Vojnové hry [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 1 [i] 08:55 Království I. 3 [i] 09:55 Království I. 4 [i] 10:50 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 11:50 Medium I. 13 [i] 12:50 Jak prosté III. 12 [i] 13:50 Jak prosté III. 13 [i] 14:50 Falco I. 2 [i] 16:00 Tým Škorpion I. 6 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 19:00 Zločin II. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 01:00 Jak prosté III. 11 [i] 02:00 Jak prosté III. 12 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Vlaky/kuličková pera 17 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 14 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Nejdřív špatné, potom dobré 11 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Demoliční koule a rikša 13 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Spiknutí 14 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dost s kouřením 21 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kradená auta 10 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Oko za oko 11 [i] 11:40 Muži Yukonu (Series 3): Výchova synů 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (Series 3): Nová krev 5 [i] 13:30 Muži Yukonu (Series 3) 7 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Není úniku 5 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Mike a Mark: klaustrofobie 5 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mexiko 4 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 11 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 21) 14 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 21:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 2 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Skrytý poklad 3 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Pátrání 4 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 29 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 30 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 00:55 Věda superlidí (Series 1) 3 [i] 01:20 Věda superlidí (Series 1) 4 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 02:40 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 2 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Skrytý poklad 3 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Pátrání 4 [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 29 [i] 04:45 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 30 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:40 Václav Hybš 80 [i] 07:55 13. komnata Ladislava Křížka [i] 08:25 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:30 Náhrdelník: Dopis 11/12 [i] 09:20 Ikarův pád [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Po stopách hvězd [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se ševcem šili čerti [i] 14:10 Duhová hora [i] 15:20 Mravnost nade vše [i] 16:40 Bróďa [i] 17:35 To je vražda, napsala III: Vražda na jevišti [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 21:35 S láskou... královny popu [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Lásce na stopě [i] 00:00 Dům na konci ulice [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:25 Sama doma [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Bedřichovice nad Temží [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letem světem: Laos [i] 10:55 Letecké katastrofy: Letadlo mrtvých duší [i] 11:45 Hitlerův vpád na východ: Oběti 2/2 [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Zoologická v africkém stylu [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Čtyři sluhové a čtyři mušketýři [i] 15:35 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i] 16:05 Kamera na cestách: Mauricius a [i] 16:55 Palawan, království perel [i] 17:50 Zázračná planeta: Obří vydry z [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velké stavby světa: Chytrý mrakodrap [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 V síti CIA 3/3 [i] 21:40 Con Air [i] 23:30 Zločin III 9/10 [i] 00:30 Zločin III 10/10 [i] 01:30 Vězněm v cizině 7/10 [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Zlatá horečka nekončí [i] 02:45 Přísně tajné vraždy [i] 03:00 Zrezivělá krása [i] 03:25 U vodníka Slámy [i] 03:40 Na hranici tradic [i] 04:10 Divočina bez hranic [i] 04:35 Velenice [i] 04:55 Vzhůru do boje: Přesuny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 5 [i] 06:50 Král džungle II 18 [i] 07:20 Chlupatá rota 1 [i] 07:45 Show Toma a Jerryho 25 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 13 [i] 08:40 Krok za krokem 10 [i] 09:05 Comeback: Holter [i] 09:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:35 Volejte Novu [i] 11:15 SuperStar [i] 14:30 Zrození šampióna [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Let mouchy [i] 18:45 Comeback: Havárie [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na samotě u lesa [i] 22:00 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:15 Resident Evil: Afterlife [i] 02:00 Volejte Novu [i] 02:30 Prásk [i] 03:00 Áčko: Jsem nesmělá, ale léčím se! [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Ninjago: Domov [i] 07:25 Ninjago: Hadí uštknutí [i] 07:55 Winx Club III: Poslední bitva 25 [i] 08:25 Winx Club III: Zúčtování 26 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:05 Autosalon Extra 10:30 M*A*S*H 135 [i] 11:10 Johanna a dobrodruh: Jeřábí legenda [i] 13:10 Princ a Večernice [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit [i] 17:05 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sám doma [i] 22:25 Náhlá smrt [i] 00:45 Karanténa [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit [i] 04:05 Náhlá smrt [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Zlaté Vianoce 2 [i] 07:25 Frasier [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Sultán 1-3/95 [i] 13:35 Úsmev Mony Lízy [i] 15:55 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 17:55 Ako prežiť Vianoce [i] 20:00 Zázračný dar [i] 22:00 Strieborné zvončeky [i] 00:05 Prípad Pelikán [i] 02:50 Strieborné zvončeky [i] 04:25 Úbohá Nasťa 126-127 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 08:00 Big Screen 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 14:15 Krása divokých koní0 [i] 16:20 Big Screen 20 [i] 16:35 Archanděl0 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 2 [i] 18:25 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 20:15 Žena v černém0 [i] 22:00 Hostel0 [i] 23:40 Městečko Pines: Rozhodnutí 6 [i] 00:25 Ať vejde ten pravý0 [i] 02:25 'Hlava v oblacích0 [i] 04:25 Blue Jean Cop0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 07:00 Fotbal [i] 07:30 Fotbal [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Snooker [i] 20:00 Zimní sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:30 Zimní sporty [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Box [i] 04:30 Zimní sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i] 06:00 Doylův okrsek 1: Tajemnství, které vyšlo najevo 8 [i] 07:00 Doylův okrsek 1: Ztráty a nálezy 9 [i] 08:00 Doylův okrsek 1: Mocné pero spisovatele 10 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 11:00 V utajení 4: Kočka a myš 12 [i] 12:00 Knihovníci 2: A pekelná smlouva 6 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Informátor 19 [i] 14:00 Spravedlnost v krvi 5: Odplata 20 [i] 15:00 Vánoční výlet [i] 17:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 19:00 Ach, ty Vánoce [i] 21:00 Táta na plný úvazek [i] 23:00 Vlkodlak: zabijácký virus [i] 01:00 Útok trojhlavého žraloka 1 [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 3: Muži v černém 14 [i] 04:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je pod vodou 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Průvodce po synagogách 3 [i] 05:30 Průvodce po synagogách 4 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 13 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye: Letecký klub0 [i] 08:00 Tajemství Číny 1 [i] 09:00 Divoké Pyreneje 2 [i] 10:00 Krvelačné rostliny 1 [i] 11:00 Nigel Marven a dobrodružství v neznámých vodách 3 [i] 12:00 Lovci drahokamů 10 [i] 13:00 Asijské příběhy 9 [i] 13:30 Asijské příběhy 10 [i] 14:00 Cestovatelův průvodce po planetách 3 [i] 15:00 Evoluce: Příběh člověka 1 [i] 16:00 Brutal Biology 2 [i] 16:50 Dlouhé, tvrdé, horké: Historie měření 3