Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 21/23 [i] 12:50 Monk VII. 13/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 20/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 18/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 22:20 Rodinné prípady [i] 23:20 Bostonské vraždy IV. 8/16 [i] 00:15 NCIS: New Orleans I. 18/23 [i] 01:15 Monk VII. 13/16 [i] 02:10 Bostonské vraždy IV. 8/16 [i] 03:10 Dva a pol chlapa I. [i] 03:30 Teória veľkého tresku VIII. 20/24 [i] 03:45 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 04:35 Reflex [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Asijina voľba 67/88 [i] 06:25 Úžasné krajiny: Basilikata [i] 06:55 TV ŠANCA [i] 07:20 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smoliarka [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Samota - 1.časť 11/12 [i] 09:10 Asijina voľba 68/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Peniaze alebo život [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pomsta [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ribeira Sacra [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Samota - 2.časť 12/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Bangkok [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Žena v klietke [i] 00:10 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:10 Žena v klietke [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Polícia [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Buvirozprávky [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Žaškovské kolovraty [i] 09:05 To si ty,Anna? [i] 10:10 Observatória - Medzi nebom a zemou: Havajské ostrovy - pieseň hviezd 12/20 [i] 10:35 Rómska beseda [i] 11:00 Slovenské rody: Palatín Turzo a Alžbeta Bátoriová [i] 11:30 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Slovensko Advent 2015 [i] 13:25 Geo report: Falklandy - raj tučniakov [i] 14:25 VAT [i] 14:55 ArtSpektrum [i] 15:00 PRECHÁDZKY PRÍRODOU: Slovenský raj [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Simony Houda-Šaturovej [i] 17:00 Slovenské rody: Prečo musel zomrieť Imrich Turzo taký mladý ? [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to : Farmári [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - BRUMLIČKOVÉ ROZPRÁVKY [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 20:55 Família: Família [i] 21:25 Dvíha sa vietor [i] 23:30 One Day Jazz [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Deti deťmi [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Pupkáč [i] 10:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Potrebovali ste ma iba na dieťa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 7 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pestúnka v akcii [i] 22:50 Prezidentov muž 2 - Ground Zero [i] 00:50 PREDPREMIÉRA: Trojuholník smrti [i] 02:45 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Pupkáč [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov III. 24,25 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 7 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 16 [i] 11:00 Ochrana svedkov 12/12 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 10 [i] 13:10 Kosti IV. 3 [i] 14:10 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 12,13 [i] 16:00 Faktor strachu II. 18 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 35 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 14 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 14,15 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 20:40 X Factor Veľká Británia [i] 23:45 Nahí v raji III. 7 [i] 00:45 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 3,4 [i] 02:00 Črepiny [i] 02:30 Ničitelia mýtov III. 24,25 [i] 04:10 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 04:40 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 2 [i] 07:55 Medium IV. 5 [i] 09:00 Profil zločinu V. 11 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 12:00 Merlin IV. 2 [i] 13:00 Profil zločinu V. 11 [i] 14:10 Bez hranic I. 3 [i] 15:10 Medium IV. 5 [i] 16:15 Merlin IV. 3 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 19:05 Medium IV. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 21:00 Tým Škorpion I. 6 [i] 22:00 Vražedná práva II. 6 [i] 23:00 Cizinka I. 2 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev VII 8 [i] 01:15 Tým Škorpion I. 6 [i] 02:05 Cizinka I. 2 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev VII 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Skvělá Impala 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 18 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Kde jsou teď? 7 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Thunderbolt 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Malý Roy 30 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Divoké vlny 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Mayský chaos 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Skvělá Impala 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 12:35 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Vrcholná sezona 5 [i] 13:30 Aljašská železnice (Series 1): Katastrofická cesta 4 [i] 14:25 Aljašská železnice (Series 1): Ledová dýka 5 [i] 15:20 Aljašská železnice (Series 1): Jaro útočí 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Kde jsou teď? 7 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Thunderbolt 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Malý Roy 30 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Divoké vlny 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 20:00 Laik versus profesionál (Series 1) 2 [i] 21:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 2 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Demoliční derby 6 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 8 [i] 00:00 Derren Brown: strach a víra (Series 1) 2 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Podivné požáry & opuštěná jachta 2 [i] 01:50 Laik versus profesionál (Series 1) 2 [i] 02:40 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 2 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Demoliční derby 6 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Na cestě po Provence [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:50 Vlak dětství a naděje: Válka si nevybírá 4/6 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Letem světem: Laos [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: Konec doktorů v Beskydech 16/16 [i] 21:00 13. komnata Ladislava Křížka [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 01:00 Černá sanitka [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:50 Objektiv [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 19/20 [i] 09:30 Na křídlech kondora andského [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Ve stínu Hory duchů [i] 11:20 Český žurnál: Má vlast Afghánistán [i] 12:15 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Konstantin Veliký 5/6 [i] 13:10 Oči krokodýla [i] 14:00 Chcete mě? ZJ [i] 14:25 Minuty z Krkonoš [i] 14:30 České stopy v rostlinné říši [i] 14:50 Letecké katastrofy: Pád do [i] 15:40 Učitelka, která se vzepřela [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 19/50 [i] 17:20 Pitva muže z ledovce [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - artróza II. [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Obří vydry z [i] 20:55 S gurmánem na cestách: Nikaragua [i] 21:40 Vražda se nevyplácí [i] 23:10 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 00:50 Ve jménu vlasti III: Jde se na to 4/12 [i] 01:35 Cesty víry: Vírou proti zlu [i] 02:05 Náš venkov: Člověk, kůň a les [i] 02:30 Rodič, nebo únosce? [i] 02:55 Přísně tajné vraždy [i] 03:10 Zrezivělá krása [i] 03:40 U tlustého Jana [i] 03:55 Na hranici tradic [i] 04:20 Divočina bez hranic [i] 04:45 Divnopis [i] 04:50 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2934 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokážeme velké věci 618 [i] 11:30 Krok za krokem 10 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk IV 3 [i] 13:40 Odložené případy V: Cesta 15 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Tvář 17 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalá láska 420 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Pokrevní bratři 22 [i] 18:25 Ulice 2935 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ledové království [i] 22:30 Těžko ho zabít [i] 00:20 Atentát: Chobotnička 9 [i] 01:30 Mentalista: Pokrevní bratři 22 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba V: Tvář 17 [i] 03:00 Krok za krokem 10 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalá láska 420 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Domov [i] 06:40 Winx Club III: Poslední bitva 25 [i] 07:15 M*A*S*H 134 [i] 08:00 M*A*S*H 135 [i] 08:55 M*A*S*H 136 [i] 09:25 Castle na zabití II: Špinavý polda 21 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Kdo tahá za nitky 20 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20 [i] 13:25 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 14:35 Castle na zabití II: Na nože 22 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Princ a Večernice [i] 22:05 Království nebeské [i] 01:15 Dědictví strachu [i] 03:10 Prostřeno! [i] 03:55 Dědictví strachu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Larina voľba 164-165/182 [i] 06:45 Vojna Monteovcov 47-48/128 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Krok za krokom [i] 11:25 Najlepšia vianočná pieseň [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 152-153/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 5/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:35 Dr. House VII. 10/23 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Ako prežiť Vianoce [i] 23:10 Jednoducho sexi [i] 01:00 Dawg [i] 02:30 Jednoducho sexi [i] 03:45 Priatelia [i] 04:20 Úbohá Nasťa 124-125 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Holky fotbal nehrajou0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Královský víkend0 [i] 13:50 Big Screen 16 [i] 14:10 Temné vody0 [i] 15:50 Big Screen 17 [i] 16:05 'Zkáza lodi Estonie0 [i] 18:10 Nezvaný host0 [i] 19:50 Na pokraji slávy0 [i] 22:00 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 23:40 96 hodin: Odplata0 [i] 01:15 Identita0 [i] 02:45 Sex nebo život!0 [i] 04:15 Dvojí nepřítel0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Snooker [i] 07:00 Watts [i] 08:30 Jezdectví [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:15 Biatlon [i] 13:00 Freestylové lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Snooker [i] 21:30 Watts [i] 22:00 Dřevorubecké sporty [i] 22:30 Biatlon [i] 23:15 Biatlon [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Silové sporty [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Box [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Přílišné protesty 17 [i] 06:20 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i] 08:20 V utajení 1: Londýnská mise 11 [i] 09:20 Milionový lékař 4: Nohy z písku 14 [i] 10:20 Vánoční výlet [i] 12:20 V utajení 1: Londýnská mise 11 [i] 13:20 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 14:20 Doylův okrsek 1: Pád republiky 12 [i] 15:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 1 15 [i] 16:20 Vánoční kauza [i] 18:20 V utajení 1: Když se protrhne hráz 12 [i] 19:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 20:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a zázrak 9 [i] 21:20 Spravedlnost v krvi 5: Informátor 19 [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 5: Odplata 20 [i] 23:20 Probuzení v Renu [i] 01:20 Žraločí tornádo [i] 03:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 1 15 [i] 04:15 Doylův okrsek 1: Pád republiky 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 1 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 1