TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 20/23 [i] 12:50 Monk VII. 12/16 [i] 13:50 Kredenc [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 19/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 17/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS: New Orleans I. 17/23 [i] 01:05 Doktorka mafie 6/13 [i] 02:05 Monk VII. 12/16 [i] 03:00 Dva a pol chlapa I. [i] 03:20 NCIS: New Orleans I. 17/23 [i] 04:10 Komisár Rex IV. 16/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Asijina voľba 66/88 [i] 06:25 Úžasné krajiny: Las Médulas [i] 06:55 TV ŠANCA [i] 07:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Útek [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Sestry - 2.časť 10/12 [i] 09:10 Asijina voľba 67/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Zachráňte Zuzi! [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smoliarka [i] 14:30 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 16:30 Úžasné krajiny: Basilikata [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Samota - 1.časť 11/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tisícročná včela: Syn 3/4 [i] 21:25 Pod kožou [i] 22:55 Reportéri [i] 23:30 Medicopter 117: Zachráňte Zuzi! [i] 00:15 Tisícročná včela: Syn 3/4 [i] 01:15 Pod kožou [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Buvirozprávky [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Srdénko moje [i] 09:00 Najkrajšie roky života 2/2 [i] 10:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Havajské ostrovy - observatóirium klímy 11/20 [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Slovenské rody: Palatín Juraj Turzo z Betlanoviec [i] 11:25 Cesta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Slovensko Advent 2015 [i] 13:30 Divoká Amerika: Krajina aligátorov [i] 14:30 Od veci: O Janovi Budařovi [i] 15:00 PRECHÁDZKY PRÍRODOU: Slovenské lesy [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rómska beseda [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Havajské ostrovy - pieseň hviezd 12/20 [i] 16:30 Encyklopédia slovenských obcí: Hačava [i] 16:40 Tempo [i] 17:00 Slovenské rody: Palatín Turzo a Alžbeta Bátoriová [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - MER-MAID [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 23:20 VAT [i] 23:45 Pred rokmi... [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Starožitník [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Pomsta [i] 10:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Syn robot [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 6 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:50 Motív II. 9 [i] 23:50 Hawaii 5.0 V. 16 [i] 00:50 Ochrana svedkov 12/12 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 Motív II. 9 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Pomsta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vytunuj mi fáro 33 [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 22,23 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 6 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 15 [i] 11:00 Ochrana svedkov 11 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 9 [i] 13:10 Kosti IV. 2 [i] 14:10 Profesionáli VII.: Dôkaz 4 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 10,11 [i] 16:00 Faktor strachu II. 17 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 34 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 13 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 12,13 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 20:40 Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn [i] 22:50 Rocky I. [i] 01:20 Zločinci III. 17 [i] 01:45 Ničitelia mýtov III. 22,23 [i] 03:25 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 03:55 Rocky I. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 1 [i] 08:00 Medium IV. 4 [i] 08:55 Profil zločinu V. 10 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 10:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 11:50 Merlin IV. 1 [i] 12:50 Profil zločinu V. 10 [i] 13:55 Bez hranic I. 2 [i] 14:55 Medium IV. 4 [i] 15:55 Merlin IV. 2 [i] 16:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 17:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 18:45 Medium IV. 5 [i] 19:50 Profil zločinu V. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 15 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 14 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 15 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 03:15 Havaj 5-0 III. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Zchátralý Rambler 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 17 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Mama Mia! 13 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Ferrari 275 v původním stavu 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Na kordy 29 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Zimní hry 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Nikdo není sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Zchátralý Rambler 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 12:35 Troy (Series 1) 5 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Demoliční derby 6 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Superlidé 7 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Přírodní síly 8 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Mama Mia! 13 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Ferrari 275 v původním stavu 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Na kordy 29 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Zimní hry 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Nezvaní škůdci 11 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Přichází změna 12 [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 3 [i] 21:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 4 [i] 22:00 Poklady z garáží (Series 3) 11 [i] 22:30 Poklady z garáží (Series 3) 12 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 6 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1) 8 [i] 00:55 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Nezvaní škůdci 11 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Přichází změna 12 [i] 02:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 3 [i] 03:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 4 [i] 03:30 Poklady z garáží (Series 3) 11 [i] 03:55 Poklady z garáží (Series 3) 12 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Hříšní lidé Města pražského: Turecké náušnice 9/13 [i] 10:55 Hříšní lidé Města pražského: Kaprova smrt 10/13 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 To je vražda, napsala III: Vražda na jevišti [i] 15:30 Hubert a Staller [i] 16:20 Potvrzení [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Bezpečně na sněhu [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Vlak dětství a naděje: Válka si nevybírá 4/6 [i] 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Krvavý seznam [i] 23:50 Kriminalista [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:10 Toulavá kamera [i] 01:45 Zlatá mládež: V Banátu 4/5 [i] 02:35 Chalupa je hra [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Mars - nové poznatky [i] 09:45 Provedu - Afghánská mise 1/2 [i] 10:15 Provedu - Afghánská mise 2/2 [i] 10:45 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 11:40 Příběhy domů: Doktorský dům [i] 12:00 Velká vlastenecká válka: Válka s [i] 12:55 Neznámá válka 4/5 [i] 13:45 Věda na vlastní kůži 18/50 [i] 14:40 Chcete je? ZJ [i] 14:45 Velké stavby světa: Chytrý mrakodrap [i] 15:30 Dalajlama v Buddhových stopách [i] 16:25 Karty na stole [i] 18:00 S gurmánem na cestách: Severoamerický Ozarks [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství podzemního království [i] 19:10 Ohře s Vladimírem Čechem: Zralá řeka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Český žurnál: Má vlast Afghánistán [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Rekordmani všedního dne [i] 22:00 Anděl s ďáblem v těle [i] 23:40 Kanadská soda [i] 00:00 Uchem jehly [i] 00:30 Folklorika [i] 00:55 Babylon [i] 01:20 Putování za muzikou [i] 01:50 Velké Karlovice [i] 02:10 Ať žije průměrnost! [i] 02:35 Přísně tajné vraždy [i] 02:50 Zrezivělá krása [i] 03:20 Na hranici tradic [i] 03:45 Poslední hrnčíř? [i] 04:00 Divočina bez hranic [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2933 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Krok za krokem 9 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk IV 2 [i] 13:40 Odložené případy V: Andy v C moll 14 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Zpětný náraz 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Kapr na suchu 419 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 18:25 Ulice 2934 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokážeme velké věci 618 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 00:15 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba V: Zpětný náraz 16 [i] 01:45 Krok za krokem 9 [i] 02:10 Áčko: Mami, tati, přestaňte mě špehovat! [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Kapr na suchu 419 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Vzpoura hadů [i] 06:40 Winx Club III: Odhalení 24 [i] 07:15 M*A*S*H 132 [i] 08:00 M*A*S*H 133 [i] 08:55 M*A*S*H 134 [i] 09:25 Castle na zabití II: Vražedná sledovanost 20 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Svatební noc 19 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19 [i] 13:25 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 14:35 Castle na zabití II: Špinavý polda 21 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kdo je kdo? [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:30 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, trenére! [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Policejní bažanti III: Návrat domů 6 [i] 01:45 Místo činu: Brémy: Svatební noc 19 [i] 03:35 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Larina voľba 162-163/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 45-46/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:35 Vianočná návšteva [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 150-151/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 4/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 9/23 [i] 20:40 Mentalista II. 21/23 [i] 21:40 Zlaté Vianoce 2 [i] 23:40 Hriešnici IV. 3-4/12 [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:15 Priatelia [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 Dopis Pro Krále0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ztracen v Arménii0 [i] 13:50 Holky fotbal nehrajou0 [i] 15:30 Nezvaný host0 [i] 17:05 Královský víkend0 [i] 18:45 Temné vody0 [i] 20:25 Černá skříňka0