TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 19/23 [i] 12:50 Monk VII. 11/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 18/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 16/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 23:10 SUPERSTAR - SUPERFINÁLE [i] 02:30 Monk VII. 11/16 [i] 03:25 NCIS: New Orleans I. 16/23 [i] 04:10 Komisár Rex IV. 15/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Asijina voľba 65/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Jazero Lago Maggiore [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Obeť [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Sestry - 1.časť 9/12 [i] 09:10 Asijina voľba 66/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Lietadlo bez pilota [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Útek [i] 14:35 Postav dom , zasaď strom [i] 15:10 Slovensko v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Las Médulas [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Sestry - 2.časť 10/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Liga majstrov - zápasy [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:15 Medicopter 117: Lietadlo bez pilota [i] 01:00 Komisár Montalbano: Zájazd do Tindari [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:55 Správy RTVS z regiónov [i] 06:10 Fokus zdravie [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Buvirozprávky [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - POPLETA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Detiská [i] 09:00 Najkrajšie roky života 1/2 [i] 10:05 Rómska beseda [i] 10:30 Národnostný magazín: Český [i] 11:00 Slovenské rody: František Turzo na biskupskom stolci v Nitre [i] 11:25 Senior klub [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2015 [i] 13:30 Zlatá ryža [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 PRECHÁDZKY PRÍRODOU: Krásy našej prírody [i] 15:25 HiSTORY [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Havajské ostrovy - observatóirium klímy 11/20 [i] 16:25 Ambulancia: Tancujúce srdcia (srdcové arytmie) [i] 17:00 Slovenské rody: Palatín Juraj Turzo z Betlanoviec [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to : Dôstojný život - právo, nie privilégium [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - POPLETA [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 20:55 Divoká Amerika: Krajina aligátorov [i] 21:40 Gen.sk: Marián Labuda [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Od veci: O Janovi Budařovi [i] 23:10 Robinson & Crusoe [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Chudobný študent [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Nepohodlný zamestnanec [i] 10:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Oklamala si ma [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 5 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 18:55 ŠTEDRÁ NOC [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAJ, NAJ, NAJ [i] 22:00 Neuveriteľné svetové talenty [i] 22:30 SVET PODĽA EVELYN: Diéta 8 [i] 23:00 Motív II. 8 [i] 00:10 Hawaii 5.0 V. 15 [i] 01:10 Ochrana svedkov 11 [i] 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:00 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 04:05 Motív II. 8 [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Oklamala si ma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Zločinci III. 15 [i] 05:25 Vytunuj mi fáro 32 [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 20,21 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 5 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 14 [i] 11:00 Ochrana svedkov 10 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 8 [i] 13:10 Kosti IV. 1/26 [i] 14:10 Profesionáli VII.: Padla kosa na kameň 3 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 8,9 [i] 16:00 Faktor strachu II. 16 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 33 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 12 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 10,11 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Dôkaz 4 [i] 20:40 Vikingovia II. 2,3 [i] 22:40 Hannibal II. 1,2/13 [i] 00:35 Zločinci III. 16 [i] 01:05 Ničitelia mýtov III. 20,21 [i] 02:50 Profesionáli VII.: Dôkaz 4 [i] 03:25 Hannibal II. 1,2/13 [i] 04:50 Zločinci III. 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 15 [i] 08:00 Medium IV. 3 [i] 08:55 Profil zločinu V. 9 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 11:55 Komisař Rex V. 15 [i] 12:55 Profil zločinu V. 9 [i] 14:00 Bez hranic I. 1 [i] 15:05 Medium IV. 3 [i] 16:00 Merlin IV. 1 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 19:00 Medium IV. 4 [i] 19:55 Profil zločinu V. 10 [i] 21:00 Bez hranic III. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 23:00 Tým Škorpion I. 5 [i] 00:00 Vražedná čísla IV. 13 [i] 00:55 Bez hranic III. 10 [i] 01:55 Tým Škorpion I. 5 [i] 02:40 Vražedná čísla IV. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 16 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Hvězdy a jejich auta 12 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Hotrody a dragstery 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Neopič se po mně 28 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): S větrem o závod 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Na konci cesty k novým začátkům 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Best Of 20 [i] 12:35 V zákulisí megaletiště (Series 1): Globální letiště 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 1): Výstavba hongkongského letiště 8 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 1): Rozšíření Panamského kanálu 9 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 3): Arizonští kardinálové 1 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Hvězdy a jejich auta 12 [i] 16:40 Americké klasické vozy (Series 1): Hotrody a dragstery 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Neopič se po mně 28 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): S větrem o závod 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Best Of 20 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 20:00 Kubánský chróm (Series 1) 6 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 22:00 Dílna zatracenců (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 5 [i] 00:00 Muži Yukonu (Series 3) 7 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (Series 1) 2 [i] 01:50 Kubánský chróm (Series 1) 6 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 03:30 Dílna zatracenců (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Reportéři ČT [i] 10:35 Hrachová polívka [i] 10:55 Vlak dětství a naděje: Trápení kocoura Žolyho 3/6 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 To je vražda, napsala III: Nekrolog pro televizní hvězdu [i] 15:30 Hubert a Staller [i] 16:20 Výslech [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Hříšní lidé Města pražského: Turecké náušnice 9/13 [i] 21:05 Hříšní lidé Města pražského: Kaprova smrt 10/13 [i] 22:05 Zlatá mládež: V Banátu 4/5 [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 22:50 Profil zločinu V [i] 23:45 Kriminálka Paříž [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Divoká Brazílie [i] 09:50 Minuty z Krkonoš [i] 09:55 Hitlerův vpád na východ: Oběti 2/2 [i] 10:45 Náš venkov: Člověk, kůň a les [i] 11:10 Putování za muzikou [i] 11:40 Folklorika [i] 12:05 Ohře s Vladimírem Čechem: Zralá řeka [i] 12:40 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 19/20 [i] 13:10 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 13:15 Kvarteto [i] 13:45 Provedu - Afghánská mise 1/2 [i] 14:15 Provedu - Afghánská mise 2/2 [i] 14:45 Genetika a věk klonů [i] 15:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:10 Český žurnál: Blízký daleký východ [i] 17:20 Velbloudí dostihy [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Blücherův palác [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Mauricius a [i] 20:55 Na cestě po severní Albánii [i] 21:25 Letem světem: Laos [i] 21:55 Fulmaya, děvčátko s tenkýma nohama [i] 23:10 Letecké katastrofy: Pád do [i] 00:00 České stopy v rostlinné říši [i] 00:20 Ve jménu vlasti III: Davidova věž 3/12 [i] 01:15 Křesťanský magazín [i] 01:40 Chcete mě? ZJ [i] 02:05 Řemeslo už nemá zlaté dno? [i] 02:30 Hranice bez hranic [i] 03:00 Na samotě [i] 03:15 Zrezivělá krása [i] 03:40 Na hranici tradic [i] 04:05 Divočina bez hranic [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2932 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Pohoda a klídek 617 [i] 11:30 Krok za krokem 8 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk IV 1 [i] 13:40 Odložené případy V: Pavouci 13 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: V zóně 15 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Další rána vyšší moci 418 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 18:25 Ulice 2933 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Doktoři z Počátků: Velikonoční nadělení 131 [i] 23:00 Dřív než půjdu spát [i] 00:35 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba V: V zóně 15 [i] 02:10 Krok za krokem 8 [i] 02:35 Áčko: Nedali mi práci, protože jsem ženská [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Další rána vyšší moci 418 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Král stínů [i] 06:40 Winx Club III: Past 23 [i] 07:15 M*A*S*H 130 [i] 08:00 M*A*S*H 131 [i] 08:55 M*A*S*H 132 [i] 09:25 Castle na zabití II: Prastará kletba 19 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Mrtví uprchlíci 18 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Výpadek paměti 18 [i] 13:25 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 14:35 Castle na zabití II: Vražedná sledovanost 20 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Had na prsou 30 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Hawaii 5-0 III: Slib 20 [i] 01:45 Policie Hamburk II: Výpadek paměti 18 [i] 02:45 Spravedlnost v krvi V: Umění války 22 [i] 03:35 Místo činu: Brémy: Mrtví uprchlíci 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Larina voľba 160-161/182 [i] 06:45 Vojna Monteovcov 43-44/128 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Krok za krokom [i] 11:25 Vianočný anjel [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 148-149/164 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 3/22 [i] 17:25 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 8/23 [i] 20:40 Mentalista II. 20/23 [i] 21:40 Najlepšia vianočná pieseň [i] 23:40 Hriešnici IV. 2/12 [i] 00:45 Frasier [i] 01:40 Seinfeld [i] 02:00 Priatelia [i] 02:55 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Vyletět z hnízda0 [i] 08:00 Big Screen 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Po(d)vedená charita0 [i] 13:50 Big Screen 23 [i] 14:20 Ztracen v Arménii0 [i] 16:10 Den zrady0 [i] 18:00 Umírající zvíře0 [i] 20:00 Osudový dotek0