Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 18/23 [i] 12:50 Monk VII. 10/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 17/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 15/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS: New Orleans I. 15/23 [i] 01:05 Doktorka mafie 5/13 [i] 02:05 Monk VII. 10/16 [i] 03:00 Dva a pol chlapa I. [i] 03:20 NCIS: New Orleans I. 15/23 [i] 04:05 Komisár Rex IV. 14/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Asijina voľba 64/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Kent [i] 06:55 TV ŠANCA [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Tajomstvo [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 65/88 [i] 10:00 Medicopter 117: Correrova pomsta [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Obeť [i] 14:20 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 14:35 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Jazero Lago Maggiore [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Sestry - 1.časť 9/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Nerozvážni: A tak sa to začína... 11/13 [i] 22:55 Luther III. 1/4 [i] 23:45 Medicopter 117: Correrova pomsta [i] 00:35 Nerozvážni: A tak sa to začína... 11/13 [i] 01:15 Luther III. 1/4 [i] 02:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:15 Libanon nepoznaná krajina [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Buvirozprávky [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Žriedla národnej kultúry [i] 09:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Galileo - nebeský posol 10/20 [i] 09:30 Zahraničný duchovný prenos [i] 11:50 Slovenské rody: Spriaznenec kráľovnej Alexej Turzo [i] 12:15 Slovensko Advent 2015 [i] 13:15 Prekonať hranice - príbeh plavca [i] 14:20 Florbal - MS 2015 [i] 16:30 VAT [i] 17:00 Slovenské rody: František Turzo na biskupskom stolci v Nitre 4 [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to : Domec [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - LODE [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 21:00 Zlatá ryža [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2015: BRATISLAVA V POHYBE [i] 00:10 Tempo [i] 00:20 Kvarteto [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Už neutečiem [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Adrenalínový let [i] 09:40 Rodinné záležitosti: Snubný prsteň, Volanie o pomoc 2 [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Krivda z minulosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 4 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:50 Motív II. 7 [i] 23:50 Hawaii 5.0 V. 14 [i] 00:50 Ochrana svedkov 10 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:45 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 Motív II. 7 [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Už neutečiem [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Hawaii 5.0 III. 18 [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 18,19 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 4 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 13 [i] 11:00 Ochrana svedkov 9 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 7 [i] 13:10 Kosti III. 15/15 [i] 14:10 Profesionáli VII.: Trampolína 2 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 5,6 [i] 16:00 Faktor strachu II. 15 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 32 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 11 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 8,9 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Padla kosa na kameň 3 [i] 20:40 Takmer normálne dievča [i] 22:40 Prečo lietadlá padajú 3,4 [i] 00:45 Zločinci III. 15 [i] 01:15 Highland Tower: Veža smrti [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 02:55 Profesionáli VII.: Padla kosa na kameň 3 [i] 03:30 Prečo lietadlá padajú 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 14 [i] 08:00 Medium IV. 2 [i] 09:00 Profil zločinu V. 7 [i] 10:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 12:00 Komisař Rex V. 14 [i] 13:00 Profil zločinu V. 7 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 15:00 Medium IV. 2 [i] 16:00 Komisař Rex V. 15 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 19:00 Medium IV. 3 [i] 19:55 Profil zločinu V. 9 [i] 21:00 Vražedná práva II. 6 [i] 22:00 Sherlock III. 2 [i] 23:45 Vražedná čísla IV. 12 [i] 00:45 Vražedná práva II. 6 [i] 01:45 Sherlock III. 2 [i] 03:15 Vražedná čísla IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Monstrózní Ford 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 15 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Cesta za snem 11 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Smokeyho auto 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Donův svět 27 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Osm tun zábavy 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Ledovcový pád 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Monstrózní Ford 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 2): Páni vozu Zephyr 4 [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 13:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Rockabilly hotrod 9 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Pole Position 10 [i] 15:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 15:45 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Cesta za snem 11 [i] 16:40 Americké klasické vozy (Series 1): Smokeyho auto 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Donův svět 27 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Osm tun zábavy 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 1) 3 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 7 [i] 00:00 Nebezpečné ostrovy (Series 1): Čertův ostrov 5 [i] 00:55 Říční příšery (Series 7): Nejnebezpečnější ryby Afriky 2 [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 03:30 Z chlapce mužem (Series 1) 3 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Hobby naší doby [i] 10:25 168 hodin [i] 11:00 Doktor Martin: Ohrožený druh 15/16 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala III: Detektiv Magnum na tenkém ledě [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Hrachová polívka [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Vlak dětství a naděje: Trápení kocoura Žolyho 3/6 [i] 21:05 Komici na jedničku [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:00 Rubikova kostka [i] 23:25 Brak [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 13. komnata Jana Hrušínského [i] 02:10 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jednou nohou v absolutnu [i] 09:30 Zahájení Svatého roku milosrdenství [i] 11:30 Římský azyl [i] 12:00 Zachráníme supy? [i] 12:20 Nedej se [i] 13:15 Auto Moto Revue [i] 13:40 Bonbónky světa [i] 14:00 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 14:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Konstantin Veliký 5/6 [i] 15:45 Neznámá válka 4/5 [i] 16:35 Vesmír: Mars - nové poznatky [i] 17:20 S ponorkou do Arktidy [i] 18:15 Letem světem: Mexico [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 České stopy v rostlinné říši [i] 19:15 Chcete je? ZJ [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Válka s [i] 21:05 Dalajlama v Buddhových stopách [i] 22:00 Čtyři slunce [i] 23:40 Vězněm v cizině 7/10 [i] 00:25 Mumifikace taxikáře Alana - [i] 01:10 Pološero - Pomáhat a chránit [i] 01:40 Učitelka, která se vzepřela [i] 02:25 Někdo to rád hloupé [i] 02:50 Divnopis [i] 02:55 Ptačí oblast Beskydy [i] 03:10 Zrezivělá krása [i] 03:35 Na hranici tradic [i] 04:05 Divočina bez hranic [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2931 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Krok za krokem 7 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk III 16 [i] 13:40 Odložené případy V: Sabotáž 12 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Vnitřní záležitost 14 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemoc z milování 417 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Tucet rudých růží 19 [i] 18:25 Ulice 2932 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pohoda a klídek 617 [i] 21:35 Víkend: S hlavou v oblacích [i] 22:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Voják fotbalu 16 [i] 23:30 Černá listina II: Mombaský kartel č.114 6 [i] 00:25 Mentalista: Tucet rudých růží 19 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba V: Vnitřní záležitost 14 [i] 01:55 Atentát: Popel 8 [i] 03:00 Krok za krokem 7 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemoc z milování 417 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago [i] 06:40 Winx Club III: Křišťálové bludiště 22 [i] 07:15 M*A*S*H 128 [i] 08:00 M*A*S*H 129 [i] 08:55 M*A*S*H 130 [i] 09:25 Castle na zabití II: Vražda jako předloha 18 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Nic není, jak se zdá 17 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Strach 17 [i] 13:25 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 14:35 Castle na zabití II: Prastará kletba 19 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Rudolf 357 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Kriminálka Stuttgart V: Mrtvá na ledě 24 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi III: Ďáblův dech 21 [i] 02:40 Policie Hamburk II: Strach 17 [i] 03:40 Spravedlnost v krvi V: Nová pravidla 21 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Larina voľba 158-159/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 41-42/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:30 Vianočný bozk [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 146-147/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 2/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 7/23 [i] 20:40 Mentalista II. 19/23 [i] 21:40 Vianočná návšteva [i] 23:25 Hriešnici IV. 1/12 [i] 00:45 Frasier [i] 01:55 Seinfeld [i] 02:15 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Jasmíniny slzy0 [i] 08:15 Big Screen 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Merlinův učeň0 [i] 13:45 Merlinův učeň0 [i] 15:25 Big Screen 20 [i] 15:55 Rande měsíce0 [i] 17:50 Po(d)vedená charita0 [i] 19:35 Den zrady0 [i] 21:15 Městečko Pines: Rozhodnutí 6 [i] 22:00 District 90 [i] 00:05 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 02:00 Revenge of the Green Dragons0 [i] 03:35 Osudový dotek0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Watts [i] 06:30 Fotbal [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Fotbal [i] 10:45 Jezdectví [i] 11:00 Skoky na lyžích