TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Susedské prípady [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:30 Monk VII. 9/16 [i] 12:30 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 14/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Kredenc [i] 22:20 FARMA [i] 23:40 Partička [i] 00:30 NCIS: New Orleans I. 14/23 [i] 01:25 Doktorka mafie 4/13 [i] 02:20 Monk VII. 9/16 [i] 03:10 Dva a pol chlapa I. [i] 03:30 NCIS: New Orleans I. 14/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Asijina voľba 63/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Cinque Terre [i] 06:55 TV ŠANCA [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dobré úmysly [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Pravda a lži - 2.časť 8/12 [i] 09:10 Asijina voľba 64/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Vyvrheľ [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Tajomstvo [i] 14:35 DOKTOR MARTIN 15/16 [i] 15:25 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Kent [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Atentát: Sarajevo 1914 [i] 22:05 Kolonáda 13/13 [i] 23:05 Medicopter 117: Vyvrheľ [i] 23:50 Atentát: Sarajevo 1914 [i] 01:30 Kolonáda 13/13 [i] 02:30 Dámsky klub [i] 03:55 Slovensko v obrazoch [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Prišiel svätý Mikuláš [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - BALET [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pán Selfridge [i] 09:15 Pán Selfridge [i] 10:00 Tvárou v tvár [i] 10:30 Kvarteto [i] 11:00 Slovenské rody: Podnikateľ Ján Turzo z Betlanoviec [i] 11:25 Mojich sedem divov: Daniel Hevier [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2015 [i] 13:25 Encyklopédia slovenských obcí: Brhlovce [i] 13:50 5 minút po dvanástej: ROZVOD - ČO JA S TÝM?! [i] 14:55 ArtSpektrum [i] 15:00 PRECHÁDZKY PRÍRODOU: Chodníčkami Karpát [i] 15:35 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Galileo - nebeský posol 10/20 [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Slovenské rody: Spriaznenec kráľovnej Alexej Turzo [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to : Aby sa kauzy nezametali pod koberec [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - BALET [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 21:00 Prekonať hranice - príbeh plavca [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Umenie [i] 23:10 BJD 2014: Joe Locke (USA) [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Hrob [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Zlaté ručičky [i] 09:40 BUČKOVCI [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Boj o miesto [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 BUČKOVCI [i] 23:30 Motív II. 6 [i] 00:30 Hawaii 5.0 V. 13 [i] 01:30 Ochrana svedkov 9 [i] 02:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 Motív II. 6 [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Hawaii 5.0 III. 17 [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 16,17 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 17,18 [i] 10:50 Butch a Sundance: Začiatky [i] 13:20 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16/16 [i] 14:10 Profesionáli VII.: Major Demovič 1/9 [i] 15:05 Simpsonovci XV. 3,4 [i] 16:00 Faktor strachu II. 14 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 31 [i] 17:50 King a Maxwellová 3 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 5,6 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Trampolína 2 [i] 20:40 RoboCop [i] 22:50 Kill Bill [i] 01:05 Zločinci III. 14 [i] 01:35 Ničitelia mýtov III. 16,17 [i] 03:15 Profesionáli VII.: Trampolína 2 [i] 03:45 Zločinci III. 14 [i] 04:15 King a Maxwellová 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 13 [i] 08:00 Medium III. 22 [i] 09:00 Profil zločinu V. 6 [i] 10:05 Havaj 5-0 II. 22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 11:55 Komisař Rex V. 13 [i] 12:55 Profil zločinu V. 6 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 22 [i] 15:00 Medium III. 22 [i] 16:00 Komisař Rex V. 14 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 19:00 Medium IV. 2 [i] 20:00 Profil zločinu V. 7 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 14 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 5 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 6 [i] 01:00 Havaj 5-0 III. 14 [i] 01:55 Myšlenky zločince X. 3 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Pod povrchem 1 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Lincoln lowrider 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 14 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Vy jste ten velký Gatsby? 10 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Corvette 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): New York 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Nebezpečné duny 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Lincoln lowrider 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Honda S2000 18 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Florida 3 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Borneo 1 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Botswana 4 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Vy jste ten velký Gatsby? 10 [i] 16:40 Americké klasické vozy (Series 1): Corvette 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): New York 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Honda S2000 18 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 11 [i] 21:00 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní Uvězněni 2 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 1) 2 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 1): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Mírná zima 1 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 11 [i] 02:40 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní Uvězněni 2 [i] 03:30 Z chlapce mužem (Series 1) 2 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Na cestě po severním Altiplanu [i] 10:30 Jožin [i] 10:55 Silvestr v kufru ´95 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala III: Vražda před uzávěrkou [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Linecké pečivo [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Ztracená brána 2/3 [i] 21:20 Černá sanitka [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Kriminalista [i] 23:30 Profesionálové [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vězněm v cizině 6/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Turecko, brána [i] 09:55 U455 - Zapomenutá ponorka [i] 10:50 S gurmánem na cestách: Severoamerický Ozarks [i] 11:30 Minuty z Krkonoš [i] 11:35 Babylon [i] 12:00 Cesty víry: Vírou proti zlu [i] 12:30 Klíč [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1965 1071/2379 [i] 13:15 Na konci světakraje [i] 13:30 Vzhůru do boje: Přesuny [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Věda na vlastní kůži 18/50 [i] 15:40 Oči krokodýla [i] 16:35 Učitelka, která se vzepřela [i] 17:20 Na křídlech kondora andského [i] 18:15 Na cestě po Languedocu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Vesmír: Sedm divů sluneční soustavy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův vpád na východ: Oběti 2/2 [i] 20:55 Velké stavby světa: Chytrý mrakodrap [i] 21:45 Žert [i] 23:05 Monte Walsh [i] 00:40 Velbloudí dostihy [i] 01:35 Queer: Jazyk levandulí [i] 02:05 Nenasytný národ [i] 02:35 Přísně tajné vraždy [i] 02:50 Zrezivělá krása [i] 03:15 Jizda kole obila [i] 03:35 Na hranici tradic [i] 04:00 Divočina bez hranic [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2930 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Plány, z kterých sešlo 130 [i] 11:30 Krok za krokem 6 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk III 15 [i] 13:40 Odložené případy V: Rodina 11 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Psí známky 13 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Tři kohouti na smetišti 416 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Vražda a hypnóza 18 [i] 18:25 Ulice 2931 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:30 Atentát: Chobotnička 9 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Perverzní komika 15 [i] 23:45 Černá listina II: Fronta č. 74 5 [i] 00:35 Mentalista: Vražda a hypnóza 18 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba V: Psí známky 13 [i] 02:10 Střepiny [i] 02:35 Krok za krokem 6 [i] 03:00 Áčko: Dítě i kariéra? Vyloučeno! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Tři kohouti na smetišti 416 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Star Wars: Impérium útočí [i] 06:45 Winx Club III: Tajemství rudé věže 21 [i] 07:15 M*A*S*H 126 [i] 08:00 M*A*S*H 127 [i] 08:55 M*A*S*H 128 [i] 09:25 Castle na zabití II: Nikki bude hořet 17 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Dřímající monstrum 16 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Na ostří nože 16 [i] 13:25 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i] 14:35 Castle na zabití II: Vražda jako předloha 18 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Květ života [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Bursíkovy brikety 29 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Spravedlnost v krvi III: Právo silnějšího 20 [i] 01:45 Policie Hamburk II: Na ostří nože 16 [i] 02:45 Spravedlnost v krvi V: Odplata 20 [i] 03:30 Autosalon [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Larina voľba 156-157/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 39-40/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:10 Najkrajší vianočný darček [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 More lásky 144-145/164 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 1/22 [i] 17:20 Krok za krokom [i] 18:20 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VII. 6/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista II. 18/23 [i] 21:40 Vianočný anjel [i] 23:40 Hriešnici III. 12/12 [i] 00:50 Frasier [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:25 Priatelia [i] 02:50 Adela show [i] 03:25 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Báječný život po životě0 [i] 08:15 Big Screen 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 13:40 Vyletět z hnízda0 [i] 15:10 Merlinův učeň0 [i] 16:50 Merlinův učeň0 [i] 18:30 Jasmíniny slzy0 [i] 20:15 V rytmu soulu0 [i] 22:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0