Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 06:45 Lego príbeh: Batman (HD) [i] 08:15 Frajeri na vlnách (HD) [i] 09:50 Hotel Transylvánia (HD) [i] 11:55 CHART SHOW [i] 14:00 Chlpatá odplata [i] 16:00 Kredenc [i] 17:15 Shrek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:25 SUPERSTAR - SUPERFINÁLE [i] 23:45 Na túto nemám (HD) [i] 02:00 Krv bojovníkov: Posvätná zem [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Buvirozprávky [i] 06:35 Máša a medveď II [i] 06:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:55 Alica v krajine zázrakov [i] 07:20 Pikkuli [i] 07:25 Šmolkovia: Bláznivý stroj na počasie [i] 07:40 Franklin a priatelia: Franklin a záhada modrej begónie [i] 07:55 Veselá farma IV [i] 08:00 Veselá farma IV [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a prvý bicykel na svete [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:35 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme V. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Zlatá klasika: Lawrence z Arábie [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN 15/16 [i] 21:15 Domov, sladký domov [i] 22:15 Lilly Schönauerová: Láska z minulosti [i] 23:45 O 5 minút 12 [i] 00:50 Občan za dverami [i] 01:15 Lilly Schönauerová: Láska z minulosti [i] 02:45 Čarovné miesta Zeme V. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Geo report: Laponsko [i] 07:00 Test magazín: Test magazín [i] 07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Florbal - MS 2015 [i] 11:45 Família: Família [i] 12:15 Detský čin roka [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Magazín Ligy majstrov [i] 13:50 Futbal - Fortuna liga [i] 16:05 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 16:20 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:55 Večerníček: Prišiel svätý Mikuláš [i] 19:00 Máša a medveď II [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - JAZYKY [i] 19:15 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:25 Alica v krajine zázrakov [i] 19:50 Slovo Igora Rintela [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015: Dielo z depozitára: Kalich Františky Andrássyovej [i] 20:15 Pán Selfridge [i] 21:00 Pán Selfridge [i] 21:50 Tiene a hmla [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 On air [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Slovo Igora Rintela [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 Spy Kids 3: Game Over [i] 09:10 Gumkáči VI. [i] 09:35 Rozprávková jazda [i] 10:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:50 Vtierka Castle VII. 17,18 [i] 13:45 Na hrane [i] 15:45 Sám doma 3 [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Takmer normálne dievča [i] 22:40 RoboCop [i] 01:05 Dobrý, zlý a škaredý [i] 04:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Hawaii 5.0 III. 16 [i] 05:50 Ničitelia mýtov III. 14,15 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 M*A*S*H 22,23 [i] 10:00 Peklo v Ríme [i] 12:15 Faktor strachu II. 13 [i] 13:15 TOP APLIKÁCIE [i] 13:40 Kutyil s.r.o.: Mikuláš [i] 14:30 Let 93 [i] 16:20 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 17:25 Butch a Sundance: Začiatky [i] 19:45 Profesionáli VII.: Major Demovič 1/9 [i] 20:40 Prezidentov muž [i] 22:35 Sajrajt sága [i] 00:15 Ničitelia mýtov III. 14,15 [i] 02:10 Profesionáli VII.: Major Demovič 1/9 [i] 02:40 Zlatá futbalová lopta [i] 04:10 M*A*S*H 22,23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře II. 22 [i] 07:55 Vražedná čísla IV. 18 [i] 08:50 Falco I. 1 [i] 10:00 Jak prosté III. 9 [i] 11:00 Jak prosté III. 10 [i] 12:00 Zločin II. 1 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 1 [i] 13:55 Profil zločinu V. 5 [i] 15:00 Profil zločinu V. 6 [i] 16:05 Dívka odjinud II. 21 [i] 17:05 Dívka odjinud II. 22 [i] 18:05 Medium I. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 4 [i] 22:55 Bez hranic III. 9 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 02:35 Bez hranic III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Kubánský chróm (Series 1): Sbohem embargo 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Koberec/lego 16 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda/Sbohem Malej Richarde 14 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Hollywoodská klišé 19 [i] 09:05 Fantastické inženýrství (Series 1): Letadlová loď 1 [i] 09:55 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 1 [i] 10:50 Troy (Series 2) 1 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 2 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 3): Hon za penězi 1 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 3): Podivný konec 2 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Vzácný nález v poušti 6 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Překvapení v podobě Shelby 7 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Krmení obra 6 [i] 16:15 Dílna zatracenců (Series 1): Zrezavělé '67 Camoro 2. část 12 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Rover P5 B 10 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 19:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Pod povrchem 1 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Nepokoje v džungli 2 [i] 21:00 Dvojí přežití (Series 5): Námořní noční můra 15 [i] 22:00 Zastavte vymírání [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i] 00:55 Pozor, pozor (Series 1): Selhání je nepřijatelné 1 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Nepokoje v džungli 2 [i] 02:40 Dvojí přežití (Series 5): Námořní noční můra 15 [i] 03:30 Zastavte vymírání [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Bolkoviny [i] 07:20 Ať žije nebožtík [i] 08:45 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:50 Návraty [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Slavné historky zbojnické: Schinderhannes 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O víle Arnoštce [i] 13:55 Pošťácká pohádka [i] 14:30 Útěk ze seriálu [i] 16:00 Utopím si ho sám [i] 17:30 Adventní koncert 2015 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky: Čest rodu 18/39 [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Tchyně a uzený [i] 23:30 Nicolas Le Floch [i] 01:05 Profil zločinu V [i] 01:55 Zlatá mládež: V armádě 3/5 [i] 02:40 Hobby naší doby [i] 03:10 13. komnata Jana Hrušínského [i] 03:35 Sváteční slovo kardinála Miloslava: Vlka [i] 03:40 Bolkoviny [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vzhůru do boje: Jak vyhrát válku [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1071/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Když [i] 09:35 Velká vlastenecká válka: Berlínská operace [i] 10:25 Nedej se [i] 11:20 Chcete mě? ZJ [i] 11:50 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 19/20 [i] 12:20 Expedice Rattanakiri [i] 13:15 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:50 Uchem jehly [i] 14:15 Cesty víry: Vírou proti zlu [i] 14:40 Na cestě po Languedocu [i] 15:10 Velbloudí dostihy [i] 16:05 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Konstantin Veliký 5/6 [i] 16:55 Na plovárně s Adamem Plachetkou [i] 17:25 Oči krokodýla [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Zachráníme supy? [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Monte Walsh [i] 21:40 Všichni dobří rodáci [i] 23:40 Mumifikace taxikáře Alana - [i] 00:25 Plán [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Na dně [i] 02:55 Když policista spáchá trestný čin [i] 03:20 Ta naša kapela [i] 03:45 Poutní místa [i] 04:05 Vzkaz Věry Mikuláškové [i] 04:20 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 4 [i] 06:40 Král džungle II 17 [i] 07:10 Návrat do budoucnosti II 13 [i] 07:35 Show Toma a Jerryho 24 [i] 08:05 Jak vycvičit draky II 12 [i] 08:30 Sněhová královna [i] 10:15 Víkend: Život je pes [i] 11:15 Gympl s (r)učením omezeným 53 [i] 12:35 Mr. Bean: Odpal, pane Beane [i] 13:05 Rande naslepo [i] 15:05 Setkání v červenci [i] 16:35 Vítr v kapse [i] 18:15 Comeback: Bejk [i] 18:50 Comeback: Křik kormorána [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 23:40 Střepiny [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas V: Viva Las Vegas [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas V: Ztraceno v odpadu [i] 01:45 Volejte Novu [i] 02:15 Kolotoč [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Gympl s (r)učením omezeným 53 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Souboj Skywalkerů - Vader vítězí [i] 06:40 Star Wars: Padawanská hrozba [i] 07:10 Winx Club III: Za pět minut dvanáct 19 [i] 07:45 Winx Club III: Pixies útočí 20 [i] 08:15 Největší tankové bitvy I: El Alamein 3 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Dva muži zákona: Pod palbou 8 [i] 10:50 Ano, trenére! [i] 12:05 Božské dorty od Markéty [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Big Ben III: Smrtící aféra 3 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Nedokonale dokonalé vraždy [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Úplněk 15 [i] 21:30 Partička [i] 22:20 Neopouštěj mě [i] 00:25 Vegas I: Malá ryba 16 [i] 01:25 Největší tankové bitvy I: El Alamein 3 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XIV: Nedokonale dokonalé vraždy [i] 04:00 Neopouštěj mě [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 07:45 Frasier [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život IV. 12/13 [i] 11:30 Roztomilé mrchy IV. 1-2/25 [i] 13:45 Rozprávkové Vianoce [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 17:50 Láska pod stromček [i] 20:00 Najkrajší vianočný darček [i] 22:00 Vianočný bozk [i] 00:00 Skutočný príbeh: Môj manžel - môj vrah [i] 02:05 Vianočný bozk [i] 03:35 Frasier [i] 04:40 Môj nový tučný život IV. 12/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 1 [i] 13:00 Archanděl0 [i] 13:55 Big Screen 15 [i] 14:15 Neprůstřelný mnich0 [i] 16:05 Kluci v mém životě0 [i] 18:20 Rande měsíce0 [i] 20:15 Předtucha0 [i] 22:00 Traffic - nadvláda gangů0 [i] 00:30 Mistři magie0 [i] 02:30 Mexický kartel0 [i] 04:25 Dealer0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:30 Biatlon [i] 07:45 Skoky na lyžích [i] 08:45 Severská kombinace [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Severská kombinace [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Biatlon [i] 02:15 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a génius 2 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk si vylepšuje kondici 4 [i] 08:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je pod vodou 5 [i] 09:00 Vánoční kauza [i] 11:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 13:00 Knihovníci 2: A dutí lidé 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 5: Rizika povolání 17 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 5: Špatná společnost 18 [i] 18:00 Knihovníci 2: A cena vzdělání 4 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Vaření 3 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Nezapomenutí 12 [i] 21:00 Knihovníci 2: A cena vzdělání 4 [i] 22:00 Knihovníci 2: A dutí lidé 5 [i] 23:00 Scary Movie 2 [i] 01:00 Čupakabra [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 3: Otcové a synové 10 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 3: Palcové titulky 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Průvodce po synagogách 1 [i] 05:30 Průvodce po synagogách 2 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 11 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 12 [i] 07:55 Co říkají zvířata? 2 [i] 09:00 Brutal Biology 1 [i] 09:45 Něco ve vodě 1 [i] 10:00 Akce anakonda0 [i] 11:00 Nigel Marven a dobrodružství v neznámých vodách 2 [i] 12:00 Lovci drahokamů 9 [i] 13:00 Asijské příběhy 8 [i] 13:30 Asijská města v rozkvětu 8 [i] 14:00 Cestovatelův průvodce po planetách 2 [i] 15:00 Ledová říše 6 [i] 16:00 Světlo a tma 2 [i] 17:00 Matematika: Věda věd 2 [i] 18:00 Kdo se stane miliardářem? 2 [i] 19:00 Sedm divů budhistického světa0 [i] 20:05 Dějiny Ruska od Petra Velikého po pád S