Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex IV. 12/18 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:10 Kung Fu Panda III. [i] 08:10 Postrach Dennis a Vianoce [i] 09:55 SUPERSTAR magazín [i] 10:20 SUPERSTAR [i] 13:15 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 13:45 Najsilnejšie puto (HD) [i] 16:15 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 20:35 Hotel Transylvánia (HD) [i] 22:30 Mission: Impossible 4 (HD) [i] 01:20 Kniha prežitia (HD) [i] 03:35 Underworld: Vzbura Lykanov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 Na sviatok svätej Barbory [i] 06:35 Máša a medveď II [i] 06:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:55 Alica v krajine zázrakov [i] 07:20 Pikkuli [i] 07:25 Šmolkovia: Zväčšovacia zmes [i] 07:40 Franklin a priatelia: Franklin a búrka [i] 07:55 Veselá farma IV [i] 08:00 Veselá farma IV [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a veľký útek [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Lekári z ostrovov 13/13 [i] 10:50 Hudba - Made in Slovakia: PURIST & FROM OUR HANDS [i] 11:15 On air [i] 11:50 Toskánska vášeň II 7/14 [i] 13:25 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 13:35 Sláva môjho otca [i] 15:25 Milujem Slovensko [i] 16:50 Víkend [i] 17:25 Cestou necestou: Izmir [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kleptomanka [i] 21:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Hudba - Made in Slovakia: PURIST & FROM OUR HANDS [i] 23:05 Sláva môjho otca [i] 00:50 Komisár Montalbano: Majstrovský ťah [i] 02:25 Toskánska vášeň II 7/14 [i] 04:05 Komisár Montalbano: Majstrovský ťah [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Národnostné správy [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy RTVS z regiónov [i] 06:40 Autosalón [i] 07:05 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 07:15 Piloti [i] 07:40 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Pred rokmi... [i] 09:30 Československý filmový týždenník [i] 09:35 Československý filmový týždenník [i] 09:50 Kvarteto [i] 10:15 Cesta [i] 10:45 5 minút po dvanástej: ROZVOD - ČO JA S TÝM?! [i] 11:55 Magazín Európskej ligy [i] 12:50 Florbal - MS 2015 [i] 15:00 Separé [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:25 Halali [i] 16:40 Test magazín: Test magazín [i] 17:00 Integrácia [i] 18:20 Gen.sk: Ján Mojto [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 19:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 322 [i] 21:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Simony Houda-Šaturovej [i] 22:15 Kongo: Čierne srdce, bieli muži 3/3 [i] 23:10 Náhoda [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 TOP STAR [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Gumkáči VI. [i] 08:15 Rozprávková jazda [i] 09:05 Spy Kids 3: Game Over [i] 10:55 SVET PODĽA EVELYN: Smrteľná diagnóza 7 [i] 11:30 DVOJIČKY [i] 12:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:20 Náhoda [i] 15:25 Agent v sukni 2 [i] 17:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DVOJIČKY [i] 21:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:45 Sajrajt sága [i] 00:40 Kill Bill [i] 03:00 Kaskadérka [i] 04:30 Kutyil s.r.o.: Mikuláš [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Späť v hre 13/13 [i] 05:50 Ničitelia mýtov III. 12,13 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XV. 1,2/22 [i] 09:55 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 6 [i] 11:20 Faktor strachu II. 9,10,11,12 [i] 15:15 TOP APLIKÁCIE [i] 15:40 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:45 Peklo v Ríme [i] 18:45 Simpsonovci XV. 3,4 [i] 19:45 Kutyil s.r.o.: Mikuláš [i] 20:40 Udalosť [i] 22:40 Dobrý, zlý a škaredý [i] 01:50 Črepiny [i] 02:50 Ničitelia mýtov III. 12,13 [i] 04:30 Kutyil s.r.o.: Mikuláš [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře II. 21 [i] 08:00 Vražedná čísla IV. 17 [i] 09:00 Království I. 1 [i] 10:00 Království I. 2 [i] 11:00 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 12:00 Medium I. 12 [i] 13:00 Jak prosté III. 9 [i] 14:00 Jak prosté III. 10 [i] 15:00 Falco I. 1 [i] 16:10 Tým Škorpion I. 4 [i] 17:10 Tým Škorpion I. 5 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 19:05 Zločin II. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 2 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 00:55 Jak prosté III. 9 [i] 01:50 Jak prosté III. 10 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Benzín/kapesní zavírací nože 15 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 13 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Rychle do cíle 10 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Hroší kůže 11 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Vylepšený náklaďák 12 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Médium vyvedené z míry 20 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Poklady v bednách 8 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kalifornské pikle 9 [i] 11:40 Muži Yukonu (Series 3): Kritické okamžiky 1 [i] 12:35 Muži Yukonu (Series 3): Den zúčtování 2 [i] 13:30 Muži Yukonu (Series 3): Nejdelší den 3 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Srdce temnoty 4 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Joe a Claire: výšky 4 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Florida 3 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 10 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 21) 13 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 21:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 1 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Nedokončený byznys 1 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Z chudáka boháčem 2 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 27 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 28 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 00:55 Věda superlidí (Series 1) 1 [i] 01:20 Věda superlidí (Series 1) 2 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 02:40 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 1 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Nedokončený byznys 1 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Z chudáka boháčem 2 [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 27 [i] 04:45 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 28 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:45 13. komnata Jana Hrušínského [i] 07:10 Polopatě [i] 08:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:05 Náhrdelník: Úpadek 10/12 [i] 09:00 Gejzír [i] 09:30 Jestli jednou odejdu [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Černokněžník [i] 14:00 Pohádka o splněných přáních [i] 15:20 Ať žije nebožtík [i] 16:45 Návraty [i] 17:35 To je vražda, napsala III: Zlato mrtvých [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Armageddon [i] 00:25 Schimanski [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:25 Sama doma [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Člověk, kůň a les [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letem světem: Mexico [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 11:00 Letecké katastrofy: Pád do [i] 11:55 Hitlerův vpád na východ: Počáteční dny 1/2 [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:10 Nosorožec dvourohý [i] 13:25 Babylon [i] 13:50 Zelňačka [i] 15:30 Ohře s Vladimírem Čechem: Zralá řeka [i] 16:00 Kamera na cestách: Turecko, brána [i] 16:55 Na křídlech kondora andského [i] 17:50 Zázračná planeta: Divoká Brazílie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velké stavby světa: Horská dálnice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 V síti CIA 2/3 [i] 21:35 Česká hlava 2015 [i] 22:40 Zločin III 7/10 [i] 23:35 Zločin III 8/10 [i] 00:35 Vězněm v cizině 6/10 [i] 01:20 Chcete je? ZJ [i] 01:25 Na cestě za dítětem [i] 01:55 Pulec, králík a Duch svatý [i] 02:20 Ta naša kapela [i] 02:50 Poutní místa [i] 03:05 Defilé 2005 [i] 04:00 Vzkaz Jaromíra Hniličky [i] 04:15 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 3 [i] 07:05 Král džungle II 16 [i] 07:35 Návrat do budoucnosti II 12 [i] 08:05 Show Toma a Jerryho 23 [i] 08:30 Jak vycvičit draky II 11 [i] 08:55 Comeback: Sulc [i] 09:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:25 Volejte Novu [i] 11:00 SuperStar [i] 13:40 Výměna manželek III [i] 15:05 Bejvalek se nezbavíš [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 18:50 Comeback: Sbohem, Káhiro [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nejkrásnější hádanka [i] 22:20 Smrtonosná zbraň [i] 00:25 Děti anakondy [i] 02:05 Prásk [i] 02:30 Dr. House: Průvodce věrného diváka [i] 02:55 Áčko: Chci dítě, nechci ženskou [i] 03:55 Kolotoč [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útok na Coruscant [i] 07:15 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Souboj Skywalkerů - Vader vítězí [i] 07:45 Winx Club III: Valtorova schránka 18 [i] 08:20 Winx Club III: Za pět minut dvanáct 19 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:00 Autosalon Extra 10:25 M*A*S*H 125 [i] 10:55 Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou [i] 13:05 Šíleně smutná princezna [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých [i] 17:05 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 S tebou mě baví svět [i] 22:10 Únos z vězení [i] 00:15 Smrtící triky 2 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých [i] 04:00 Únos z vězení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Na Hromnice o deň viac [i] 07:45 Frasier [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Frasier [i] 11:00 Sultán 124-126/126 [i] 15:55 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 17:55 Zlaté Vianoce [i] 20:00 Láska pod stromček [i] 22:00 Rozprávkové Vianoce [i] 00:00 Znovu a inak [i] 02:00 Porotkyňa [i] 03:50 Frasier [i] 04:35 Úbohá Nasťa 122-123 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 McBride: Žena tří mužů0 [i] 08:00 Big Screen 24 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kluci v mém životě0 [i] 14:20 Nadějné vyhlídky0 [i] 16:35 Archanděl0 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 1 [i] 18:25 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 20:00 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 22:00 Sedm psychopatů0 [i] 23:55 Městečko Pines: Pravda 5 [i] 00:40 Pouta války0 [i] 03:05 Traffic - nadvláda gangů0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:00 Watts [i] 06:45 Alpské lyžování [i] 07:45 Skoky na lyžích [i] 08:45 Severská kombinace [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 12:30 Biatlon [i] 14:00 Severská kombinace [i] 15:00 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:15 Skoky na lyžích [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:30 Jezdectví [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 02:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 04:00 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Sabotáž 13 [i] 06:00 Doylův okrsek 1: Vévodkyně z George 3 [i] 07:00 Doylův okrsek 1: Neprávem odsouzený 4 [i] 08:00 Doylův okrsek 1: Nedůvěra 5 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i] 11:00 V utajení 4: Život po životě 11 [i] 12:00 Knihovníci 2: A dutí lidé 5 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Rizika povolání 17 [i] 14:00 Spravedlnost v krvi 5: Špatná společnost 18 [i] 15:00 Obhajoba Santy [i] 17:00 Vánoční kauza [i] 19:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 21:00 Santa je úchyl! [i] 23:00 Probuzení v Renu [i] 01:00 Cesta krokodýlů [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i] 04:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk kupuje dům 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 5 [i] 05:30 Velké fotbalové úspěchy 6 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 9 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 10 [i] 07:55 Co říkají zvířata? 1 [i] 09:05 Divoké Pyreneje 1 [i] 10:00 Tajemství papoušků0 [i] 11:00 Nigel Marven a dobrodružství v neznámých vodách 1 [i] 12:00 Lovci drahokamů 8 [i] 13:00 Asijské příběhy 7