TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 17/23 [i] 12:50 Monk VII. 8/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 15-16/24 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 13/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:50 FARMA - DUEL [i] 23:35 Bostonské vraždy IV. 7/16 [i] 00:35 NCIS: New Orleans I. 13/23 [i] 01:30 Monk VII. 8/16 [i] 02:30 Bostonské vraždy IV. 7/16 [i] 03:15 Teória veľkého tresku VIII. 15-16/24 [i] 03:50 Komisár Rex IV. 13/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 62/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Postupim [i] 06:55 TV ŠANCA [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 07:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamarátky [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Pravda a lži - 1.časť 7/12 [i] 09:10 Asijina voľba 63/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Horor [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dobré úmysly [i] 14:40 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cinque Terre [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Pravda a lži - 2.časť 8/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Izmir [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Had [i] 00:30 Nikto nie je dokonalý [i] 01:45 Had [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Polícia [i] 05:25 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Buvirozprávky [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MEDUŠKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Gajdošský rod [i] 09:00 Manželčatá [i] 09:40 Observatória - Medzi nebom a zemou: Kométy - archívy solárneho systému 9/20 [i] 10:10 Slovensko Advent 2015 [i] 11:20 Florbal - MS 2015 [i] 13:50 Orientácie [i] 14:30 VAT [i] 15:00 PRECHÁDZKY PRÍRODOU: Kráľovná horských riek [i] 15:20 ArtSpektrum [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Zuzany Mauréry [i] 17:00 Slovenské rody: Podnikateľ Ján Turzo z Betlanoviec [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to : Rôzne farby, jedna hra [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Na sviatok svätej Barbory [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MEDUŠKA [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 20:55 Família: Família [i] 21:25 Niet pokoja pre bezbožných [i] 23:20 Powaqqatsi [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Krv a mlieko [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Zoznamka [i] 09:35 Hoď svišťom: Biznis po rusky, Tiger [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Robil som hlúposti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 3 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Sám doma 3 [i] 22:45 Prezidentov muž [i] 00:45 Let 93 [i] 02:40 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Robil som hlúposti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zločinci III. 13 [i] 05:20 Vytunuj mi fáro 29 [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 10,11 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 3 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 12 [i] 11:00 Ochrana svedkov 8 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 5 [i] 13:10 Kosti III. 14 [i] 14:10 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 21,22/22 [i] 16:00 Faktor strachu II. 13 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 30 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 10 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 1,2/22 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16/16 [i] 20:40 X Factor Veľká Británia [i] 23:30 Nahí v raji III. 6 [i] 00:30 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 1,2/12 [i] 01:40 Späť v hre 13/13 [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 10,11 [i] 03:45 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16/16 [i] 04:20 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 1,2/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 12 [i] 08:05 Medium III. 21 [i] 09:00 Profil zločinu V. 5 [i] 10:05 Havaj 5-0 II. 20 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 11:55 Komisař Rex V. 12 [i] 13:00 Zločin I. 3 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 21 [i] 14:55 Medium III. 21 [i] 15:55 Komisař Rex V. 13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 17:55 Havaj 5-0 II. 22 [i] 18:55 Medium III. 22 [i] 19:55 Profil zločinu V. 6 [i] 21:00 Tým Škorpion I. 5 [i] 22:00 Vražedná práva II. 5 [i] 23:00 Cizinka I. 1 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev VII 7 [i] 01:20 Tým Škorpion I. 5 [i] 02:10 Cizinka I. 1 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev VII 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 13 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na velikosti nezáleží 9 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Záchrana formule IndyCar 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Chudák Bogart 25 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Podivný konec 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Konec v nedohlednu, 2. část 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): VW Corrado VR6 17 [i] 12:35 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Nebezpečné vody 4 [i] 13:30 Aljašská železnice (Series 1): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 14:25 Aljašská železnice (Series 1): Smrtící led 2 [i] 15:20 Aljašská železnice (Series 1): Bestie 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na velikosti nezáleží 9 [i] 16:40 Americké klasické vozy (Series 1): Záchrana formule IndyCar 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Chudák Bogart 25 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Podivný konec 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): VW Corrado VR6 17 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 20:00 Laik versus profesionál (Series 1) 1 [i] 21:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 1 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Výhra nebo propadák 5 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 4 [i] 00:00 Derren Brown: strach a víra (Series 1) 1 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Valentich & modroocí psi z Texasu 1 [i] 01:50 Laik versus profesionál (Series 1) 1 [i] 02:40 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 1 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Výhra nebo propadák 5 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Na cestě po Valencii [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:50 Vlak dětství a naděje: Malý muž a velká žena 2/6 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Letem světem: Mexico [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: Ohrožený druh 15/16 [i] 21:00 13. komnata Jana Hrušínského [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 01:00 Černá sanitka [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Objektiv [i] 02:20 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 18/20 [i] 09:30 Sibiřští bojovníci s ohněm [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Český žurnál: Blízký daleký východ [i] 12:15 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Povstání v Judeji 4/6 [i] 13:05 Královna gepardů [i] 14:00 Chcete mě? ZJ [i] 14:25 Minuty z Krkonoš [i] 14:30 České stopy v rostlinné říši [i] 14:50 Letecké katastrofy: Smrtící nadváha [i] 15:40 Muži, kteří dopadli Bin Ládina [i] 16:25 Věda na vlastní kůži 18/50 [i] 17:20 Genetika a věk klonů [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina prsu II [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Divoká Brazílie [i] 21:00 S gurmánem na cestách: Severoamerický Ozarks [i] 21:40 Karty na stole [i] 23:20 Válka barev [i] 00:50 Ve jménu vlasti III: Davidova věž 3/12 [i] 01:45 Pološero - Pomáhat a chránit [i] 02:10 Cesty víry: Slovanské srdce Evropy - Duchovní odkazy kardinála [i] 02:35 Náš venkov: Venkov ve městě [i] 03:05 Pro jednu generaci [i] 03:30 Ta naša kapela [i] 04:00 Vzkaz Jiřího Gaislera [i] 04:15 Na moll... [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2929 [i] 10:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zaručeně naposledy 616 [i] 11:30 Krok za krokem 5 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk III 14 [i] 13:40 Odložené případy V: Spravedlnost 10 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Sledování 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Kupecké počty 415 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 18:25 Ulice 2930 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Need for Speed [i] 22:50 Tajný agent Jack T. [i] 00:50 Atentát: Popel 8 [i] 01:55 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba V: Sledování 12 [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Kupecké počty 415 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útok na Coruscant [i] 06:40 Winx Club III: Valtorova schránka 18 [i] 07:15 M*A*S*H 124 [i] 08:00 M*A*S*H 125 [i] 08:55 M*A*S*H 126 [i] 09:25 Castle na zabití II: Domina vždy plácne dvakrát 16 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Milovaná 15 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Opilost 15 [i] 13:25 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 14:35 Castle na zabití II: Nikki bude hořet 17 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Šíleně smutná princezna [i] 22:10 Pouto s vrahem [i] 00:15 Hanin kufřík [i] 02:15 Prostřeno! [i] 03:00 Spravedlnost v krvi V: Stíny minulosti 19 [i] 03:45 Pouto s vrahem [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 154-155/182 [i] 06:35 Vojna Monteovcov 37-38/128 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Krok za krokom [i] 11:20 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 More lásky 142-143/164 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 22/22 [i] 17:30 SUPERSTAR magazín [i] 17:55 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:35 Dr. House VII. 5/23 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Vianoce v Bostone [i] 23:10 SUPERSTAR magazín [i] 23:35 Porotkyňa [i] 02:05 Ľudia, ktorých poznám [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:30 Úbohá Nasťa 120-121 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 20 [i] 06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:15 Big Screen 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hříbě0 [i] 13:35 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 15:10 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 16:45 McBride: Žena tří mužů0 [i] 18:15 Tsunami0 [i] 20:10 Beowulf: Král Barbarů0 [i] 22:00 Pouta války0 [i] 00:35 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i] 02:25 Sedm psychopatů0 [i] 04:15 Pravidla0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:30 Snooker [i] 08:30 Biatlon [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Snooker [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:15 Snooker [i] 03:00 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Obviněný 12 [i] 06:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 3: Sabotáž 13 [i] 08:20 V utajení 1: Vyšší princip 6 [i] 09:20 Milionový lékař 4: Práce a potěšení 9 [i] 10:20 Obhajoba Santy [i] 12:20 V utajení 1: Vyšší princip 6 [i] 13:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 14:20 Doylův okrsek 1: Žena, která věděla příliš málo 7 [i] 15:20 Milionový lékař 4: Kdo je tvůj táta? 10 [i] 16:20 Cokoliv, jen ne Vánoce