TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista II. 16/23 [i] 13:00 Monk VII. 7/16 [i] 14:00 Kredenc [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 14/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 16/16 - FINÁLE SÉRIE [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 12/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS: New Orleans I. 12/23 [i] 01:05 Doktorka mafie 3/13 [i] 02:05 Monk VII. 7/16 [i] 03:05 NCIS: New Orleans I. 12/23 [i] 03:45 Komisár Rex IV. 12/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 61/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Oblasť Elche [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový domov [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Bez budúcnosti - 2.časť 6/12 [i] 09:10 Asijina voľba 62/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Pád [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamarátky [i] 14:30 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 16:30 Úžasné krajiny: Postupim [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Pravda a lži - 1.časť 7/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tisícročná včela: Otec 2/4 [i] 21:20 Búrka [i] 23:10 Reportéri [i] 23:45 Medicopter 117: Pád [i] 00:30 Tisícročná včela: Otec 2/4 [i] 01:25 Búrka [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy a komentáre [i] 06:05 Divoká Amerika: Puma proti muflónovi [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Buvirozprávky [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na ľudovú nôtu [i] 09:00 Podobizeň prvej lásky [i] 10:05 Observatória - Medzi nebom a zemou: Čile - astronómia bez hraníc 8/20 [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Jeden deň: Zima na horách [i] 11:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Slovensko Advent 2015 [i] 13:20 Família: Família - Som jednička [i] 13:50 Jednoduché šťastie [i] 14:30 Od veci: O deťoch a psoch [i] 15:00 PRECHÁDZKY PRÍRODOU: Ej, hory naše [i] 15:30 Rómska beseda [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Kométy - archívy solárneho systému 9/20 [i] 16:25 Profesionál [i] 16:40 Tempo [i] 17:00 Slovenské rody: Juraj Turzo z Levoče [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - SHADOW [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 20:55 Start up - galavečer [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Jazdi Hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 23:00 Profesionál [i] 23:20 VAT [i] 23:45 Ambulancia: Tancujúce srdcia (srdcové arytmie) [i] 00:10 Noc v archíve: Cas M po revolúcii [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 TOP STAR [i] 05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Nechaj ma, nič nebude [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Rodiča si nevyberáš [i] 10:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Cvičme v rytme [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 2 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Motive II. 5 [i] 23:40 Hawaii 5.0 V. 12 [i] 00:40 Ochrana svedkov 8 [i] 01:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:40 KRIMI 03:05 NOVINY TV JOJ 03:45 Motive II. 5 [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Nechaj ma, nič nebude [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vytunuj mi fáro 28 [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 8,9 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 2 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 11 [i] 11:00 Ochrana svedkov 7 [i] 12:10 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 4 [i] 13:10 Kosti III. 13 [i] 14:10 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 19,20 [i] 16:00 Faktor strachu II. 12 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 29 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 9 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 21,22/22 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 20:40 Agent v sukni 2 [i] 22:45 Sekundy pred katastrofou IV. 5,6/6 [i] 00:45 Zločinci III. 13 [i] 01:15 Ničitelia mýtov III. 8,9 [i] 02:55 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 03:30 Sekundy pred katastrofou IV. 5,6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 11 [i] 08:00 Medium III. 20 [i] 09:00 Profil zločinu V. 4 [i] 10:00 Havaj 5-0 II. 19 [i] 11:00 Vražedná čísla VI. 16 [i] 12:00 Komisař Rex V. 11 [i] 13:05 Zločin I. 2 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 20 [i] 15:00 Medium III. 20 [i] 15:55 Komisař Rex V. 12 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 21 [i] 18:55 Medium III. 21 [i] 19:55 Profil zločinu V. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 14 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 14 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná okna a kašmír 20 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 12 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na dvou kolech 8 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Vanderbiltův pohár 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Poklady v bednách 24 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 3): Hon za penězi 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Konec v nedohlednu, 1. část 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Citroën HY Van 16 [i] 12:35 Troy (Series 1) 4 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Fact or Fiction 3 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): No Limits 4 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Výhra nebo propadák 5 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na dvou kolech 8 [i] 16:40 Americké klasické vozy (Series 1): Vanderbiltův pohár 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Poklady v bednách 24 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 3): Hon za penězi 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Citroën HY Van 16 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Studená vlna 9 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Trojitá hrozba 10 [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 1 [i] 21:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 2 [i] 22:00 Poklady z garáží (Series 3) 9 [i] 22:30 Poklady z garáží (Series 3) 10 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1) 7 [i] 00:55 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Studená vlna 9 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Trojitá hrozba 10 [i] 02:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 1 [i] 03:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 2 [i] 03:30 Poklady z garáží (Series 3) 9 [i] 03:55 Poklady z garáží (Series 3) 10 [i] 04:20 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 04:45 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Sváteční slovo dominikána: Jindřicha Poláčka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:50 Tatínek [i] 10:15 Hříšní lidé Města pražského: Lodní uzel 7/13 [i] 10:55 Hříšní lidé Města pražského: Telegram z Neapole 8/13 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:40 To je vražda, napsala III: Zlato mrtvých [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Jožin [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Horší pneumatiky dozadu? [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Vlak dětství a naděje: Malý muž a velká žena 2/6 [i] 21:05 Gejzír [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Schimanski [i] 00:05 Kriminalista [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:35 Zlatá mládež: V armádě 3/5 [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Sedm divů sluneční soustavy [i] 09:45 Čeští indiáni dobyli Ameriku [i] 10:50 S kuchařem kolem světa: Nový [i] 11:45 Příběhy domů: Blücherův palác [i] 12:05 Velká vlastenecká válka: Berlínská operace [i] 12:55 Neznámá válka 3/5 [i] 13:45 Paměť mramoru [i] 14:15 Chcete je? ZJ [i] 14:25 Velké stavby světa: Horská dálnice [i] 15:10 Je nám spolu dobře [i] 16:30 Viděla jsem vraždu [i] 18:00 S gurmánem na cestách: Haiti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Obrázky z Francie: Provence [i] 19:10 Ohře s Vladimírem Čechem: Mladá řeka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Český žurnál: Blízký daleký východ [i] 21:15 Cestománie [i] 21:45 Pološero - Pomáhat a chránit [i] 22:15 Sněžná noc [i] 23:50 Kanadská soda [i] 00:10 Uchem jehly [i] 00:40 Folklorika [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Putování za muzikou [i] 02:00 Ta naša kapela [i] 02:25 Bláznit je normální [i] 02:55 Poutní místa [i] 03:10 Divnopis [i] 03:15 Diskodrom 2007 [i] 04:00 Vzkaz Jiřího Vorlíčka [i] 04:15 Na moll... [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2928 [i] 10:15 MasterChef Česko [i] 11:30 Krok za krokem 4 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk III 13 [i] 13:45 Odložené případy V: Šílená po klucích 9 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Kmeny 11 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Sbohem, Leo 414 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 18:25 Ulice 2929 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zaručeně naposledy 616 [i] 21:30 Prásk [i] 22:15 Policajt v Beverly Hills [i] 00:05 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba V: Kmeny 11 [i] 01:40 Krok za krokem 4 [i] 02:00 Áčko: Dostanu tě z hazardu [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Sbohem, Leo 414 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Honba za holokrony [i] 06:40 Winx Club III: V dračím doupěti 17 [i] 07:15 M*A*S*H 122 [i] 08:00 M*A*S*H 123 [i] 08:55 M*A*S*H 124 [i] 09:25 Castle na zabití II: Cuba Libre 15 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Vraždy z lásky 14 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Tajemství čtvrti na předměstí 14 [i] 13:25 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i] 14:35 Castle na zabití II: Domina vždy plácne dvakrát 16 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kdo je kdo? [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:30 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, trenére! [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Policejní bažanti III: Nepořádní lidé 5 [i] 01:45 Policie Hamburk II: Tajemství čtvrti na předměstí 14 [i] 02:45 Spravedlnost v krvi V: V přítomnosti vraha 18 [i] 03:30 Místo činu: Brémy: Vraždy z lásky 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Larina voľba 152-153/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 35-36/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:30 Svadobné zvončeky [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 140-141/164 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 21/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 4/23 [i] 20:40 Mentalista II. 17/23 [i] 21:40 Zlaté Vianoce [i] 23:40 Hriešnici III. 11/12 [i] 00:45 Frasier [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Muž, který se směje0 [i] 08:15 Big Screen 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 O myšce a medvědovi0 [i] 13:30 McBride: Žena tří mužů0 [i] 15:05 V tátově stínu0 [i] 16:55 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 18:30 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 20:05 Tsunami0 [i] 22:00 Pravidla0 [i] 23:55 Atentát v Ambassadoru0 [i] 01:50 Co čas nezahojil0 [i] 03:50 Střet impérií: Bitva o Asii0