TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 14/23 [i] 12:50 Monk VII. 5/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 12/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 14/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 10/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS: New Orleans I. 10/23 [i] 01:10 Doktorka mafie 2/13 [i] 02:05 Monk VII. 5/16 [i] 03:05 NCIS: New Orleans I. 10/23 [i] 03:45 Komisár Rex IV. 10/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 59/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Lanzarote - Kanárske ostrovy [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dieťa od susedov [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:05 Asijina voľba 60/88 [i] 10:00 Medicopter 117: Štvanci [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Najvyššia moc [i] 14:20 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 14:35 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Sprévsky les [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Bez budúcnosti - 1.časť 5/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Nerozvážni: 51% 10/13 [i] 22:50 Luther II. 4/4 [i] 23:45 Medicopter 117: Štvanci [i] 00:35 Nerozvážni: 51% 10/13 [i] 01:15 Luther II. 4/4 [i] 02:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:20 Slovensko v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Vianočné rozprávanie: Podvečer svätého Ondreja [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - LIETADLÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Za tucet pjesničiek,za dvje hrsci smíchu [i] 08:50 Deti 1/2 [i] 10:05 Observatória - Medzi nebom a zemou: Kanárske ostrovy - slnko pod dohľadom 6/20 [i] 10:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 11:00 Jeden deň: Železní muži [i] 11:25 Família: Família- Holubí dom [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2015 [i] 13:25 Divoký muž - príbeh Philippa Ribiéra [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 PRECHÁDZKY PRÍRODOU: Domaša - ročné obdobia [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Jubilejný koncert Márie Macoškovej [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Čile - astronómova púšť 7/20 [i] 16:30 VAT: Centrum pre nanodiagnostiku [i] 17:00 Jeden deň: Novousadlíci [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to: Nechajte auto doma [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - LIETADLÁ [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 21:00 Berlínsky pacient - vyliečený z AIDS [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2014: ARS POETICA [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i] 01:05 Berlínsky pacient - vyliečený z AIDS [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Narcis [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Obecná cesta [i] 09:50 Rodinné záležitosti: Zruším ti zubnú kartu, Maternica na prenájom 1 [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Malý Oidipus [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 18/18 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:50 Motive II. 3 [i] 23:50 Hawaii 5.0 V. 10 [i] 00:50 Ochrana svedkov 6 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 Motive II. 3 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Obecná cesta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vytunuj mi fáro 26 [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 4,5 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 22/22 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 9 [i] 11:00 Ochrana svedkov 5 [i] 12:10 Áno, šéfe! USA V. 16 [i] 13:10 Kosti III. 11 [i] 14:10 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 15,16 [i] 16:00 Faktor strachu II. 10 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 27 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 7 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 17,18 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Profesionáli na dovolenke 13 [i] 20:40 Ja, Frankenstein [i] 22:40 Prečo lietadlá padajú 2 [i] 23:40 Tretia ríša 4/4 [i] 00:35 Zločinci III. 11 [i] 01:05 Ničitelia mýtov III. 4,5 [i] 02:45 Profesionáli VI.: Profesionáli na dovolenke 13 [i] 03:20 Prečo lietadla padajú 2 [i] 04:10 Zločinci III. 11 [i] 04:30 Tretia ríša 4/4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 8 [i] 08:05 Medium III. 18 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 10:05 Havaj 5-0 II. 17 [i] 11:05 Vražedná čísla VI. 12 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 3 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 15:00 Medium III. 18 [i] 16:00 Komisař Rex V. 9 [i] 17:00 Vražedná čísla VI. 14 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 19 [i] 19:00 Medium III. 19 [i] 20:00 Profil zločinu V. 3 [i] 21:00 Vražedná práva II. 5 [i] 22:00 Sherlock III. 1 [i] 23:45 Vražedná čísla IV. 10 [i] 00:45 Vražedná práva II. 5 [i] 01:45 Sherlock III. 1 [i] 03:15 Vražedná čísla IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Vanilka/kotvy 10 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Pátrání po voze Healey 6 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Úžasná Kalifornie: vozy Woodie Wagon s dřevěnými panely 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Vysoko ve Skalistých horách 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Ford Escort RS2000 Rally Car 14 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 2) 3 [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 13:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 15:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 15:45 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): To je závod 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Pátrání po voze Healey 6 [i] 16:40 Americké klasické vozy (Series 1): Úžasná Kalifornie: vozy Woodie Wagon s dřevěnými panely 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Ford Escort RS2000 Rally Car 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Jmění na dosah 6 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 1) 2 [i] 23:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Napospas osudu: pravidla přežití 9 [i] 00:00 Nebezpečné ostrovy (Series 1): Sopečný ostrov 4 [i] 00:55 Říční příšery (Series 7): Mekongský vrah 1 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Jmění na dosah 6 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 03:30 Z chlapce mužem (Series 1) 2 [i] 04:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Napospas osudu: pravidla přežití 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Hobby naší doby [i] 10:25 168 hodin [i] 11:00 Doktor Martin: Erotománie 14/16 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala III: Jedna bílá růže pro smrt [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:25 Syn [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Vlak dětství a naděje: Sněhurčina smrt 1/6 [i] 21:05 Komici na jedničku [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:00 Zrcadlo nenávisti [i] 22:55 Na stopě [i] 23:25 Otec Brown [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Mnohotvárná Troja [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 13. komnata Veroniky Kašákové [i] 02:15 Sváteční slovo dominikána: Jindřicha Poláčka [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Příběh alpské řeky Inn [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 10:50 Jednou nohou v absolutnu [i] 11:20 Nedej se [i] 12:10 Zvláštní znamení touha [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:10 Letecké katastrofy: Smrtící nadváha [i] 14:05 Muži, kteří dopadli Bin Ládina [i] 14:50 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Povstání v Judeji 4/6 [i] 15:40 Neznámá válka 3/5 [i] 16:35 Vesmír: Sedm divů sluneční soustavy [i] 17:20 U455 - Zapomenutá ponorka [i] 18:15 Letem světem: Tibet [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Laurel a Hardy: Strom ve zkumavce [i] 19:00 České stopy v rostlinné říši [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Berlínská operace [i] 20:55 Je nám spolu dobře [i] 22:15 Poupata [i] 23:45 Vězněm v cizině 6/10 [i] 00:35 Dámy v bílém [i] 01:30 Pološero - Děti ze zkumavky [i] 01:55 Vzkaz Ladislava Pilky [i] 02:10 Mezní situace [i] 02:40 Ta naša kapela [i] 03:05 Poutní místa [i] 03:20 Počesku [i] 03:30 Franta - všude, jinde [i] 04:15 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2926 [i] 10:15 MasterChef Česko [i] 11:30 Krok za krokem 2 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk III 11 [i] 13:40 Odložené případy V: Konec světa 7 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Ztráty a nálezy 9 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdo nás nerozdělí 412 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 18:25 Ulice 2927 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem jako ty 615 [i] 21:30 Víkend: Život je pes [i] 22:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Středeční dítě 14 [i] 23:25 Černá listina II: Dr. Linus Creel č. 82 4 [i] 00:20 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 01:10 Atentát: Trhej! 7 [i] 02:15 Krok za krokem 1 [i] 02:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Třetí na talíři 411 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdo nás nerozdělí 412 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Jediové útočí [i] 06:40 Winx Club III: Ostrov draků 15 [i] 07:15 M*A*S*H 118 [i] 08:00 M*A*S*H 119 [i] 08:55 M*A*S*H 120 [i] 09:25 Castle na zabití II: Rána pod pás 13 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Zářivá budoucnost 12 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Jednou vyhrát 12 [i] 13:25 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 14:35 Castle na zabití II: Ten třetí 14 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Nemusíš to dělat 356 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Kriminálka Stuttgart V: Podfuk na pánaboha 23 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi III: Ztráta důvěry 19 [i] 02:35 Policie Hamburk II: Jednou vyhrát 12 [i] 03:35 Spravedlnost v krvi V: Rukojmí 16 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Larina voľba 148-149/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 31-32/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:30 Predvianočná láska [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 136-137/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19/22 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 2/23 [i] 20:40 Mentalista II. 15/23 [i] 21:40 Vianočná láska [i] 23:40 Hriešnici III. 9/12 [i] 00:45 Frasier [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Agenti dementi 20