TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:30 Kukučka [i] 11:40 Monk VII. 4/16 [i] 12:30 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 13/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 9/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Kredenc [i] 22:20 FARMA [i] 23:40 Partička [i] 00:30 NCIS: New Orleans I. 9/23 [i] 01:25 Doktorka mafie 1/13 [i] 02:20 Monk VII. 4/16 [i] 03:10 NCIS: New Orleans I. 9/23 [i] 03:50 Dva a pol chlapa XII. 13/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Asijina voľba 58/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Malta [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mama v puberte [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Zodpovednosť - 2.časť 4/12 [i] 09:10 Asijina voľba 59/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Porucha systému [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dieťa od susedov [i] 14:30 DOKTOR MARTIN 14/16 [i] 15:25 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Lanzarote - Kanárske ostrovy [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Usmievavá sestra [i] 22:25 Kolonáda 12/13 [i] 23:20 Medicopter 117: Porucha systému [i] 00:10 Usmievavá sestra [i] 02:10 Kolonáda 12/13 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Jazdi Hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 06:00 Fokus rodina "N" [i] 06:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Sarka Farka [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SOLÁRIUM [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pán Selfridge [i] 09:15 Pán Selfridge [i] 10:00 Jeden deň: Viva káva ! [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Mestá a tváre: Ružomberok [i] 11:20 Jazyky [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Geo report: Tunisko - Tajomstvá lovcov chobotníc [i] 13:20 Reportér [i] 14:00 5 minút po dvanástej: ČO JE DOBRÉ A ČO JE ZLÉ [i] 15:00 PO NEŽNEJ: Naša cesta k slobode - 20. výročie sviečkovej manifestácie [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Kanárske ostrovy - slnko pod dohľadom 6/20 [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Jeden deň: Železní muži [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to : Proti veľkým šelmám [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Podvečer svätého Ondreja [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SOLÁRIUM [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2015 [i] 20:55 Divoký muž - príbeh Philippa Ribiéra [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Vivaldiano [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Autobazár [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Hypochonder [i] 09:40 BUČKOVCI [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Otec a syn [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 BUČKOVCI [i] 23:30 Motive II. 2 [i] 00:30 Hawaii 5.0 V. 9 [i] 01:30 Ochrana svedkov 5 [i] 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 Motive II. 2 [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov III. 2,3 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 15, 16 [i] 11:00 Joe Kidd [i] 13:10 Profesionáli VI.: Čierna sanitka, Dieťa 10,11 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 13,14 [i] 16:00 Faktor strachu II. 9 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 26 [i] 17:50 King a Maxwellová 2 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 15,16 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 20:40 Scary Movie 5 [i] 22:25 Margaret [i] 01:40 Zločinci III. 10 [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 2,3 [i] 03:40 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 04:20 Zločinci III. 10 [i] 04:40 King a Maxwellová 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 23 [i] 07:30 Komisař Rex V. 7 [i] 08:30 Medium III. 17 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 10:30 Havaj 5-0 II. 16 [i] 11:25 Komisař Rex V. 8 [i] 12:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 13:30 Havaj 5-0 II. 17 [i] 14:30 Star Wars: Návrat Jediho [i] 17:00 Vražedná čísla VI. 12 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 19:00 Medium III. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 13 [i] 22:00 Medium I. 3 [i] 23:00 NCIS: New Orleans I. 3 [i] 23:55 NCIS: New Orleans I. 4 [i] 00:50 Havaj 5-0 III. 13 [i] 01:50 Medium I. 3 [i] 02:35 NCIS: New Orleans I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): F jako Ferrari 4 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Rayovy kořeny a žlutý vůz č. 303 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dost s kouřením 21 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Trosečníci 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Caterham 8 13 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mongolsko 2 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Bolestivý les 6 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Srdce temnoty 7 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Krev ve vodě 8 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): F jako Ferrari 4 [i] 16:40 Americké klasické vozy (Series 1): Rayovy kořeny a žlutý vůz č. 303 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dost s kouřením 21 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Caterham 8 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 10 [i] 21:00 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní a 40 nocí 1 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 1): Sobí lidé 1 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 00:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Neo a Joe: krysy a pavouci 3 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Odstřelovač americké námořní pěchoty 6 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 10 [i] 02:40 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dní a 40 nocí 1 [i] 03:30 Z chlapce mužem (Series 1): Sobí lidé 1 [i] 04:20 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Na cestě po Ománu [i] 10:35 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 7/7 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala III: Nevyřízené účty [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Tatínek [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Ztracená brána 1/3 [i] 21:15 Černá sanitka [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Kriminalista [i] 23:25 Na stopě [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Vězněm v cizině 5/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Vietnam [i] 09:55 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 10:45 S gurmánem na cestách: Haiti [i] 11:25 Minuty z Krkonoš [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Cesty víry: Slovanské srdce Evropy - Duchovní odkazy kardinála [i] 12:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1965 1070/2379 [i] 13:10 Vzhůru do boje: Jak vyhrát válku [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Věda na vlastní kůži 17/50 [i] 15:25 Královna gepardů [i] 16:20 Muži, kteří dopadli Bin Ládina [i] 17:05 Sibiřští bojovníci s ohněm [i] 18:00 The Tap Tap - Mikulášská v Opeře [i] 19:00 Na cestě po bolivijské Soratě [i] 19:30 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův vpád na východ: Počáteční dny 1/2 [i] 20:55 Velké stavby světa: Horská dálnice [i] 21:45 Proč Havel? [i] 23:20 Božská extáze [i] 00:50 Pohledy z vesmíru "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 01:40 Queer: Země se chvěje [i] 02:05 Otcem v požehnaném věku [i] 02:35 Vzkaz Ludvíka Kundery [i] 02:50 Ta naša kapela [i] 03:15 Brno Open 2008 [i] 04:00 Poutní místa [i] 04:15 Divnopis [i] 04:20 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2925 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Ženy, které ovládají muže 129 [i] 11:30 Krok za krokem 1 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk III 10 [i] 13:40 Odložené případy V: Zázračné dítě 6 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Určený cíl 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Třetí na talíři 411 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 18:25 Ulice 2926 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:30 Atentát: Popel 8 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Vrchol zrady 13 [i] 23:40 Černá listina II: Dr. James Covington č. 89 3 [i] 00:40 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 01:30 Střepiny [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Hrozba Sithů [i] 06:40 Winx Club III: Zuřivost 14 [i] 07:15 M*A*S*H 116 [i] 08:00 M*A*S*H 117 [i] 08:55 M*A*S*H 118 [i] 09:25 Castle na zabití II: Navěky družičkou 12 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Doutnající oheň 11 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Výjimečný stav 11 [i] 13:25 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 14:35 Castle na zabití II: Rána pod pás 13 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Dost bylo švestek 27 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Spravedlnost v krvi III: Nelítostně 18 [i] 01:45 Takoví normální Američané I: Plukovník 13 [i] 02:50 Spravedlnost v krvi V: Nátlak 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Vojna Monteovcov 29-30/128 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 11:10 Vianoce naruby [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 More lásky 134-135/164 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 18/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VII. 1/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista II. 14/23 [i] 21:40 Celebrita pod stromček [i] 23:40 Hriešnici III. 8/12 [i] 00:45 Frasier [i] 02:15 Seinfeld [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Instruktor Schmidt0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Big Screen 23 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti0 [i] 13:35 Big Screen 21 [i] 14:05 Jana Eyrová0 [i] 16:10 'Bílý oleandr0 [i] 18:05 Mongol - Čingischán0 [i] 20:15 Legionář0 [i] 22:00 Bullet0 [i] 23:35 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 01:15 Grázlové z vidlákova0 [i] 02:55 Pravidla násilí0 [i] 04:15 'McBain0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Biatlon [i] 07:00 Vzpírání [i] 08:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Šerm [i] 09:30 Zápas [i] 10:30 Vzpírání [i] 11:15 Curling [i] 12:15 Curling [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Watts [i] 00:15 Zápas [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:00 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 3: Noční můry 7 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i] 08:20 V utajení 1: Pilot - Part 2 2 [i] 09:20 Milionový lékař 4: Případ pro kecala 5 [i] 10:20 Věk dinosaurů [i] 12:20 V utajení 1: Pilot - Part 2 2 [i] 13:20 Námořní hlídka 5: Báječný den 13