TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Kobra 11 IX. 5/16 [i] 06:50 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:20 Kung Fu Panda III. [i] 07:50 Scooby-Doo na ostrove Zombiov [i] 09:25 Dostaňte agenta Smarta! [i] 11:45 CHART SHOW [i] 14:15 Captain America: Prvý Avenger (HD) [i] 16:50 Kredenc [i] 18:00 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:25 SUPERSTAR [i] 23:10 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 23:40 Captain America: Prvý Avenger (HD) [i] 02:25 G. I. Joe 2: Odveta (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 Sarka Farka [i] 06:30 Máša a medveď II [i] 06:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:50 Alica v krajine zázrakov [i] 07:15 Pikkuli [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a strašidlo [i] 07:45 Veselá farma IV [i] 07:55 Veselá farma IV [i] 08:05 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a indiánsky chlapec [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:25 Autosalón [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme V. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 15:10 Zlatá klasika: Hádaj, kto príde na večeru [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN 14/16 [i] 21:20 Domov, sladký domov [i] 22:15 Laura [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:15 Laura [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Geo report: Škótsko [i] 07:20 Extrémne v horách [i] 07:45 Test magazín: Test magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapurka [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:00 Služby Božie na 1. adventnú nedeľu [i] 11:30 Fedor Fridrich Ruppeldt - Hlas nepotlačeného svedomia [i] 12:05 Jablonka [i] 13:10 Orientácie [i] 13:50 Futbal - Fortuna liga [i] 16:10 Jazdi Hlavou: Autocvičiská [i] 16:20 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:55 Večerníček: Sarka Farka [i] 19:00 Máša a medveď II [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - DYM [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015: Dielo z depozitára: Katarína Balúnová - Nekrajiny [i] 20:15 Pán Selfridge [i] 21:00 Pán Selfridge [i] 21:45 Divadlo nás baví: Prorok Štúr a jeho tiene [i] 22:00 Prorok Štúr a jeho tiene [i] 23:20 Kinorama [i] 23:45 On air [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 Spy Kids 2: Ostrov stratených snov [i] 08:40 Rozprávková jazda [i] 10:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:20 Vtierka Castle VII. 15,16 [i] 13:30 Snežné psy [i] 15:40 Príbehy na dobrú noc [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Ja, Frankenstein [i] 22:40 Žena zabijak [i] 01:05 Scary Movie 5 [i] 03:00 Žena zabijak [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 05:50 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i] 06:40 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Za bránami Egypta 6/6 [i] 10:00 Boj o syna [i] 12:15 Faktor strachu II. 8 [i] 13:20 TOP APLIKÁCIE [i] 13:50 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 14:45 Kapor na torte 4/4 [i] 16:15 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 17:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:40 Joe Kidd [i] 19:45 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 20:40 Snežné psy [i] 22:40 Vražedná opatrovateľka [i] 00:20 Črepiny [i] 01:10 McBride: Requiem [i] 02:30 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i] 03:15 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 04:05 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 04:40 Kapor na torte 4/4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře II. 20 [i] 07:55 Vražedná čísla IV. 15 [i] 08:50 Vražedná čísla IV. 16 [i] 09:50 Ghost Rider [i] 11:50 Star Wars: Nová naděje [i] 14:10 Star Wars: Impérium vrací úder [i] 16:30 Star Wars: Návrat Jediho [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 22:00 Motel smrti [i] 23:40 Bez hranic III. 8 [i] 00:40 Myšlenky zločince X. 22 [i] 01:40 Motel smrti [i] 03:10 Bez hranic III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátá rychlost (Series 21) 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Hydroelektrická přehrada/mikročipy 14 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): 31 Ford Hot Rod a '71 Holy Grail Cuda 13 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Kaňonem s lepicí páskou 18 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Ocelová hora 7 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 13 [i] 10:20 Co se dělo dál? (Series 2) 5 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 12 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 13 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 12 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 2) 9 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 2) 10 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Zrestaurovaný vůz Boss ze stodoly 4 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Nezkušený nákupčí a Superbird 5 [i] 14:25 Lovci automobilových perel (Series 1): Triumph Herald 1 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Vyhov mi 5 [i] 16:15 Dílna zatracenců (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): To nejlepší z USA 9 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 21:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mongolsko 2 [i] 22:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Žraloci 4 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Já jsem kapitán 17 [i] 00:00 Nejhorší na světě (Series 1): Výpravy 3 [i] 00:55 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Omrzliny a medvědi 5 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 02:40 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mongolsko 2 [i] 03:30 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Žraloci 4 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Já jsem kapitán 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Přezůvky s sebou [i] 07:20 Andula vyhrála [i] 08:45 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Slavné historky zbojnické: Jan Jiří Grasel 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O hloupé havířce [i] 14:00 Pavouk se smaragdovýma očima [i] 14:40 Městem chodí Mikuláš [i] 16:10 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 7/7 [i] 17:30 Adventní koncert 2015 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky: Ochotníci 17/39 [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 My 2 [i] 23:35 Nicolas Le Floch [i] 01:15 Profil zločinu IV [i] 02:10 Zlatá mládež: V Chanově 2/5 [i] 02:55 Hobby naší doby [i] 03:25 13. komnata Veroniky Kašákové [i] 03:50 Sváteční slovo dominikána Jindřicha Poláčka [i] 03:55 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1070/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 13 [i] 09:30 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Adventní bohoslužba [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 18/20 [i] 12:50 Kryštofovo Údolí [i] 13:10 Sváteční slovo dominikána Jindřicha Poláčka [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:10 Cesty víry: Slovanské srdce Evropy - Duchovní odkazy kardinála [i] 14:40 Na cestě po bolivijské Soratě [i] 15:05 Příběh alpské řeky Inn [i] 16:00 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Povstání v Judeji 4/6 [i] 16:55 Na plovárně s Pavlem Klenerem [i] 17:20 Královna gepardů [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Ztracené adresy: Herčivald [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rio Lobo [i] 21:55 Návrat Sommersbyho [i] 23:45 Dámy v bílém [i] 00:40 Kauza Cervanová [i] 02:20 Babylon [i] 02:50 Sbohem, národe čtenářů? [i] 03:15 Přísně tajné vraždy [i] 03:30 Zrezivělá krása [i] 03:55 Šťastný domov [i] 04:10 Na hranici tradic [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Oggy a Škodíci 3 [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 2 [i] 06:35 Král džungle II 15 [i] 07:05 Návrat do budoucnosti II 11 [i] 07:35 Show Toma a Jerryho 22 [i] 08:00 Jak vycvičit draky II 10 [i] 08:25 Kutil Tim II 25 [i] 08:55 Šestka táhne světem [i] 10:15 Víkend: Pomalu ale jistě [i] 11:20 Gympl s (r)učením omezeným: Dnes je ples 52 [i] 12:45 Pan tělocvikář [i] 14:25 Smích se lepí na paty [i] 16:25 Discopříběh 2 [i] 18:10 Comeback: Zlatá ledvina [i] 18:45 Comeback: Boží frisbee [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 23:00 Rozhodnutí [i] 23:35 Střepiny [i] 00:10 Kriminálka New York III [i] 01:00 Kriminálka New York III [i] 01:45 Novashopping 02:00 Volejte Novu [i] 02:30 Áčko: Chci žít s vámi, i když jsem pedofil [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Superhrdinové: Batman do Ligy! [i] 06:45 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky [i] 07:15 Winx Club III: Slzy černé vrby 12 [i] 07:45 Winx Club III: Poslední let 13 [i] 08:15 Největší tankové bitvy I: Bitva o Golanské výšiny 2 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Moře slz 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Big Ben III: Hon 2 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Loupež 14 [i] 21:30 Partička [i] 22:20 Hlídka v Ardenách [i] 00:45 Vegas I: Jedna jako druhá 15 [i] 01:40 Největší tankové bitvy I: Bitva o Golanské výšiny 2 [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 07:50 Frasier [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život IV. 11/13 [i] 11:30 Roztomilé mrchy III. 23-24/24 [i] 13:50 Snehový raj [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Opustené dieťa [i] 17:55 Predvianočná láska [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:10 Vianoce naruby [i] 23:15 Štyridsiatka na krku [i] 01:15 Vianoce naruby [i] 03:00 Štyridsiatka na krku [i] 04:25 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Železná lady0 [i] 08:15 Big Screen 20 [i] 08:30 Big Screen 21 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Jako buldok0 [i] 13:40 Big Screen 24 [i] 13:55 Osudové setkání0 [i] 16:25 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti0 [i] 18:00 Jana Eyrová0 [i] 20:05 'Bílý oleandr0 [i] 22:00 Grázlové z vidlákova0 [i] 23:40 Oldboy0 [i] 01:25 Legionář0 [i] 03:10 Maniac Cop0 [i] 04:35 Pravidla násilí0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Vzpírání [i] 06:00 Alpské lyžování [i] 07:00 Biatlon [i] 08:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Watts [i] 08:45 Severská kombinace [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 12:15 Severská kombinace [i] 12:45 Severská kombinace [i] 13:45 Biatlon [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 03:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Opravdoví padouši 15 [i] 06:00 Agentura Jasno 6: Město Santa Barbara 16 [i] 07:00 V utajení 1: Pilot - Part 1 1 [i] 08:00 V utajení 1: Pilot - Part 2 2 [i] 09:00 Vánoční výlet [i] 11:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 13:00 Knihovníci 2: Díl čtvrtý 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 5: Mocní hráči 15 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 5: Rukojmí 16 [i] 18:00 Knihovníci 2: Díl čtvrtý 4 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Innocents 2 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Krádež 11 [i] 21:00 Knihovníci 2: Díl třetí 3 [i] 22:00 Knihovníci 2: Díl čtvrtý 4 [i] 23:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 01:00 Věk dinosaurů [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 3: Zelenější trávník 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 3 [i] 05:30 Velké fotbalové úspěchy 4 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 7 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 8 [i] 08:00 Sloní král0 [i] 09:00 Dingové0 [i] 10:00 Svět kolibříků0 [i] 11:00 David Attenborough: Afrika 5 [i] 12:00 Lovci drahokamů 7 [i] 13:00 Asijské příběhy 6