TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex IV. 8/18 [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:15 Z nuly hviezdou [i] 09:20 SUPERSTAR magazín [i] 09:50 SUPERSTAR [i] 12:40 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 13:15 Jeho foter, to je lotor! [i] 15:50 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 G. I. Joe 2: Odveta (HD) [i] 22:45 Lovec policajtov (HD) [i] 01:00 Matrix Revolutions (HD) [i] 03:25 Lovec zločincov I. 23/23 [i] 04:05 Bostonské vraždy IV. 6/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Sarka Farka [i] 06:25 Máša a medveď II [i] 06:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:40 Alica v krajine zázrakov [i] 07:10 Pikkuli [i] 07:15 Požiarnik Sam IX [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklin a strašidelné hodiny [i] 07:40 Veselá farma IV [i] 07:45 Veselá farma IV [i] 07:55 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a robotický dom [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Lekári z ostrovov 12/13 [i] 10:35 Hudba - Made in Slovakia: VEC & MOJA REČ [i] 11:05 On air [i] 11:35 Toskánska vášeň II 18/14 [i] 13:05 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 13:15 MacKennovo zlato [i] 15:25 Milujem Slovensko [i] 16:55 Víkend [i] 17:25 Cestou necestou: Sicília [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Súrodenci [i] 21:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:40 Hudba - Made in Slovakia: VEC & MOJA REČ [i] 23:10 MacKennovo zlato [i] 01:15 Elisa z Rivombrosy III 8/8 [i] 03:10 Toskánska vášeň II 18/14 [i] 04:40 Víkend [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Národnostné správy [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:55 Správy RTVS z regiónov [i] 07:10 Autosalón [i] 07:35 Jazdi Hlavou: Motorkári [i] 07:40 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 HiSTORY [i] 09:00 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:00 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:55 Kvarteto - špeciál [i] 11:20 Piloti [i] 11:50 VAT: Centrum pre nanodiagnostiku [i] 12:15 5 minút po dvanástej: ČO JE DOBRÉ A ČO JE ZLÉ [i] 13:15 Od veci: O Lujze Garajovej Schramekovej [i] 13:45 Festivaly 2015: Biela noc [i] 14:25 Európska liga - zostrihy [i] 14:50 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 Kapurka [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Test magazín: Test magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Oldo Hlaváček [i] 17:10 Súboj [i] 18:25 Gen.sk: Ján Zoričak [i] 18:45 Večerníček: Sarka Farka [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - EMOVINY [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Umenie pre život [i] 21:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Zuzany Mauréry [i] 21:50 Kongo: Čierne srdce, bieli muži 2/3 [i] 22:45 Amatér [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Rozprávková jazda [i] 08:30 Spy Kids 2: Ostrov stratených snov [i] 10:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:45 Zasa doma [i] 15:30 Liga výnimočných [i] 17:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DVOJIČKY [i] 21:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:50 Vražedná opatrovateľka [i] 00:40 Kód Navajo [i] 03:20 INKOGNITO [i] 04:20 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Späť v hre 11,12 [i] 05:50 Ničitelia mýtov II. 24,25 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XIV. 11,12 [i] 09:55 Áno, šéfe! USA V. 15 [i] 11:05 Faktor strachu II. 4,5,6,7 [i] 15:10 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 16:00 TOP APLIKÁCIE [i] 16:30 Boj o syna [i] 18:20 Vytunuj mi fáro 23 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 13,14 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 20:40 Prepadnutie v Pacifiku [i] 22:50 Diabolská hora [i] 00:45 Črepiny [i] 01:50 Vražedná divočina [i] 03:25 Ničitelia mýtov II. 24,25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 1 [i] 07:10 Kráska a zvíře II. 19 [i] 08:10 Vražedná čísla IV. 14 [i] 09:10 Jak prosté III. 7 [i] 10:10 Jak prosté III. 8 [i] 11:10 Star Wars: Skrytá hrozba [i] 13:45 Star Wars: Klony útočí [i] 16:30 Star Wars: Pomsta Sithů [i] 19:05 xXx: Nová dimenze [i] 21:00 Ghost Rider [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 01:00 xXx: Nová dimenze [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Dopravní letadla/řetězová pila 13 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 12 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Wrangle This! 9 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Nákup v Louisianě 9 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Výprava do Missouri 10 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hotovost nade vše 6 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Brnění a Drákula 7 [i] 11:40 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Velký náklad 5 [i] 12:35 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Výpravy na smetiště 6 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Sami doma 7 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Útoky 3 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Neo a Joe: krysy a pavouci 3 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mongolsko 2 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 9 [i] 18:05 Mrazivé zlato (Series 3): Zpět do jámy lvové 13 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 21) 12 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Honda S2000 18 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3) 16 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na čičiči… 19 [i] 22:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): Jersey Style! 20 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Fact or Fiction 3 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zátah 13 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Nezvyklá silnice 14 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Připravuje se 15 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Zločinci za volantem 16 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Honda S2000 18 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3) 16 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na čičiči… 19 [i] 03:55 Pátrání po klasických autech (Series 7): Jersey Style! 20 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Fact or Fiction 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:50 Bolkoviny [i] 07:30 13. komnata Veroniky Kašákové [i] 08:00 Polopatě [i] 08:50 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:55 Náhrdelník: Hurá, žijeme 9/12 [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čarovné prstýnky [i] 14:10 Zlaté kapradí [i] 15:15 Andula vyhrála [i] 16:45 Hana Maciuchová - 70 let: Neobyčejné životy [i] 17:40 To je vražda, napsala II: Spadla klec [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 21:35 Ahoj, Marie! [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Robinson Crusoe [i] 00:20 Schimanski [i] 01:50 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:15 Žiješ jenom 2x [i] 03:40 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Venkov ve městě [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letem světem: Tibet [i] 10:55 Letecké katastrofy: Smrtící nadváha [i] 11:45 Apokalypsa: 2. světová válka 6/6 [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Jak se žije obrům a trpaslíkům podle Jána Piroha [i] 13:30 Babylon [i] 14:00 Hra o královnu [i] 15:25 Ohře s Vladimírem Čechem: Mladá řeka [i] 16:00 Kamera na cestách: Vietnam [i] 16:55 Sibiřští bojovníci s ohněm [i] 17:50 Zázračná planeta: Divoká Brazílie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velké stavby světa: Nejvyšší mrakodrap [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 V síti CIA 1/3 [i] 21:40 Železný kříž [i] 23:50 Zločin III 5/10 [i] 00:50 Zločin III 6/10 [i] 01:50 Vězněm v cizině 5/10 [i] 02:35 Chcete je? ZJ [i] 02:40 Hledám sponzora. Zn: Pro nemocné dítě [i] 03:05 Přísně tajné vraždy [i] 03:20 Na Rychtářském potoce [i] 03:35 Zrezivělá krása [i] 04:00 Na hranici tradic [i] 04:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:55 Tito - Poslední svědci testamentu 13/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě 1 [i] 06:45 Král džungle II 14 [i] 07:15 Návrat do budoucnosti II 10 [i] 07:45 Show Toma a Jerryho 21 [i] 08:10 Jak vycvičit draky II 9 [i] 08:35 Kutil Tim II 24 [i] 08:55 Comeback: Zabijačka [i] 09:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:25 Volejte Novu [i] 11:05 SuperStar [i] 13:40 Výměna manželek III [i] 15:05 Božský Bruce [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 18:45 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Český slavík Mattoni 2015 [i] 22:40 S ledovým klidem [i] 00:25 Upíři [i] 02:00 Novashopping 02:15 Prásk [i] 02:45 Áčko [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Marvel Superhrdinové [i] 06:40 Superhrdinové: Batman do Ligy! [i] 07:10 Winx Club III: Past na víly 11 [i] 07:45 Winx Club III: Slzy černé vrby 12 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Autosalon Extra 09:50 M*A*S*H 115 [i] 10:20 Osudové léto [i] 12:45 Sedmero krkavců [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt závodníka [i] 17:05 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hobit: Neočekávaná cesta [i] 23:55 Doktor Jekyll a pan Hyde [i] 02:10 Smrtící triky [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt závodníka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Pán babysitter [i] 07:25 Frasier [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Sultán 121-123/126 [i] 13:55 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 15:55 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 17:55 Snehový raj [i] 20:00 Predvianočná láska [i] 22:00 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 00:00 Ľudia, ktorých poznám [i] 02:10 Čierna vdova [i] 03:35 Môj nový tučný život IV. 11/13 [i] 04:35 Úbohá Nasťa 118-119 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 18 [i] 06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 (Ne)šťastně až na věky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 08:30 Big Screen 23 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tygr a drak0 [i] 14:10 Big Screen 21 [i] 14:25 Železná lady0 [i] 16:15 McBride: Jako buldok0 [i] 17:50 'Světlušky v zahradě0 [i] 19:35 Osudové setkání0 [i] 22:00 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 23:40 Městečko Pines: Jeden z našich makléřů se rozhodl odejít 4 [i] 00:25 Pryč od pece0 [i] 02:25 Oldboy0 [i] 04:10 99 franků0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Vzpírání [i] 06:00 Cestovní vozy [i] 08:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Watts [i] 08:45 Severská kombinace [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 22:15 Vzpírání [i] 23:45 Vzpírání [i] 00:30 Vzpírání [i] 02:15 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cestovní vozy [i] 04:00 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Vyšší vzdělání 8 [i] 06:00 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 07:00 Doylův okrsek 1: Otcové a synové 1 [i] 08:00 Doylův okrsek 1: Návrat anděla 2 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 11:00 V utajení 4: Neopouštěj mě 10 [i] 12:00 Knihovníci 2: Díl čtvrtý 4 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Mocní hráči 15 [i] 14:00 Spravedlnost v krvi 5: Rukojmí 16 [i] 15:00 Cesta Vikingů [i] 17:00 10 000 dnů [i] 19:00 Věk dinosaurů [i] 21:00 Obhajoba Santy [i] 23:00 Vánoční kauza [i] 01:00 Cesta zítřka [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 3: Vyprahlá země 4 [i] 04:00 Agentura Jasno 6: Pitva naruby 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 1 [i] 05:30 Velké fotbalové úspěchy 2 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 5 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 6 [i] 08:00 Bitva o slony0 [i] 09:00 Hmyz pod lupou0 [i] 10:00 Nejmenší ptáci na světě0 [i] 11:00 David Attenborough: Afrika 4 [i] 12:00 Jimmy Grow a jeho Štědrovečerní večeře0 [i] 13:00 Asijské příběhy 5 [i] 13:30 Asijská města v rozkvětu 5 [i] 14:00 Obři doby ledové 2 [i] 15:00 Ledová říše 3 [i] 16:00 Brutální historie 4 [i] 16:50 Dlouhé, tvrdé, horké: Historie měření 1 [i] 18:00 Touha po vědění: V nitru sopky 14