Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 13/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 24/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 11/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 12/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 8/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:50 FARMA - DUEL [i] 23:40 Bostonské vraždy IV. 6/16 [i] 00:35 NCIS: New Orleans I. 8/23 [i] 01:30 Odložený prípad IV. 24/24 [i] 02:25 Bostonské vraždy IV. 6/16 [i] 03:15 Dva a pol chlapa XII. 12/16 [i] 03:35 Teória veľkého tresku VIII. 11/24 [i] 03:50 Komisár Rex IV. 9/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:35 Asijina voľba 57/88 [i] 06:20 Úžasné krajiny: Carrara [i] 06:50 TV ŠANCA [i] 07:20 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Každý deň sa počíta [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Zodpovednosť - 1.časť 3/12 [i] 09:10 Asijina voľba 58/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Únos [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mama v puberte [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Malta [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Zodpovednosť - 2.časť 4/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Sicília [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Harry Brown [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Medicopter 117: Únos [i] 02:15 Harry Brown [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Polícia [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy RTVS z regiónov [i] 06:00 Fokus právo "N" [i] 06:45 Mám rád školu [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Sarka Farka [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŽABIATKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lazovné nôty [i] 09:05 Jediná 2/2 [i] 10:05 Observatória - Medzi nebom a zemou: Kalifornia - zvuky z vesmíru 5/20 [i] 10:30 Rómska beseda [i] 11:00 Jeden deň: Nočná služba [i] 11:30 Televízny posol [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Tradičná medicína vo svete I.: Peru [i] 13:00 Geo report: Guáno - vtáčie hnojivo [i] 13:55 Mestá a tváre: Trebišov [i] 14:20 Magazín FIFA [i] 15:00 PO NEŽNEJ: Únik mozgov [i] 15:30 ArtSpektrum [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Zdenky Beckerovej [i] 17:00 Jeden deň: Viva káva ! [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Používanie slúchadiel v premávke [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Sarka Farka [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŽABIATKO [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anička Jurkovičová 3/3 [i] 21:20 Família: Família [i] 21:50 Start up [i] 22:00 Hlboko [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: On je gay [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Smrť je konečná stanica [i] 09:40 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby, Frajer [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Akvarista [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 17 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Príbehy na dobrú noc [i] 22:40 Prepadnutie v Pacifiku [i] 00:55 Diabolská hora [i] 02:45 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Akvarista [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tretia ríša 3 [i] 05:45 Ničitelia mýtov II. 22,23 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 21 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 8 [i] 10:55 Ochrana svedkov 4 [i] 12:10 Áno, šéfe! USA V. 14 [i] 13:05 Kosti III. 10 [i] 14:05 Profesionáli VI.: Teroristi 8 [i] 14:55 Simpsonovci XIV. 9,10 [i] 15:50 Faktor strachu II. 8 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 23 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 6 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 11,12 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 20:40 X Factor Veľká Británia [i] 00:00 Nahí v raji III. 5 [i] 01:00 Californication - Orgie v Kalifornii VI. - PREMIÉRA 11,12/12 [i] 02:00 Späť v hre 11,12 [i] 02:45 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 03:30 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 04:10 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 11,12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem III. 10 [i] 07:10 Cesty života I. 23 [i] 07:40 Komisař Rex V. 6 [i] 08:45 Medium III. 16 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 10:45 Havaj 5-0 II. 15 [i] 11:40 Vražedná čísla VI. 11 [i] 12:35 Komisař Rex V. 7 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 14:40 Havaj 5-0 II. 16 [i] 15:40 Medium III. 16 [i] 16:40 Star Wars: Impérium vrací úder [i] 19:00 Medium III. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 21:00 Scorpion I. 4 [i] 22:00 Vražedná práva II. 4 [i] 23:00 Medium I. 2 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev VII 6 [i] 00:55 Scorpion I. 4 [i] 01:50 True Blood - Pravá krev VII 6 [i] 02:35 Medium I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Keels & Wheels 3 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Restaurování vozu Martyho Robbinse 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Médium vyvedené z míry 20 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Špatná situace 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 12:35 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 5): Monumentální těžba 9 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 5): Parkerova nehoda 10 [i] 15:20 Zlatá horečka (Series 5): Jen samí pošetilci 11 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Keels & Wheels 3 [i] 16:40 Americké klasické vozy (Series 1): Restaurování vozu Martyho Robbinse 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Médium vyvedené z míry 20 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 20:00 Troy (Series 2) 4 [i] 21:00 Pouliční kouzelník (Series 1) 2 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): No Limits 4 [i] 23:00 Masakr v Norsku: V mysli vraha [i] 00:00 Odhalení mimozemšťanů (Series 1): Invaze vetřelců 4 [i] 00:55 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Blaine Milam 4 [i] 01:50 Troy (Series 2) 4 [i] 02:40 Pouliční kouzelník (Series 1) 2 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): No Limits 4 [i] 04:20 Masakr v Norsku: V mysli vraha [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Kluci v akci [i] 10:20 Prášky [i] 10:40 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 6/7 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Letem světem: Tibet [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: Erotománie 14/16 [i] 21:00 13. komnata Veroniky Kašákové [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:20 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 01:00 Černá sanitka [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Objektiv [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 17/20 [i] 09:30 Guyana - zelené peklo [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Český žurnál: Ubytovny [i] 11:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Tiberius Gracchus 3/6 [i] 12:50 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 13:00 Poslední šance pro tygra 2/2 [i] 13:55 Chcete mě? ZJ [i] 14:20 Minuty z Krkonoš [i] 14:25 České stopy v rostlinné říši [i] 14:45 Letecké katastrofy: Exploze nad [i] 15:35 Bitva o Iwodžimu kamerou Billa [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 17/50 [i] 17:25 Okamžik smrti [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Divoká Brazílie [i] 21:00 S gurmánem na cestách: Haiti [i] 21:45 Viděla jsem vraždu [i] 23:15 Inspektor Regan [i] 01:05 Ve jménu vlasti III 2/12 [i] 01:55 Cesty víry: Bláznovství nebo víra? [i] 02:20 Náš venkov: Úl [i] 02:45 Odvrácená strana stáří [i] 03:10 Divnopis [i] 03:20 Král z Polanky [i] 03:35 Zrezivělá krása [i] 04:00 Na hranici tradic [i] 04:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2924 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Striptýz 614 [i] 11:30 Kutil Tim II 25 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk III 9 [i] 13:35 Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou 5 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba V: Requiem 7 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemůžu ti věřit 410 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Rudé běsnění 12 [i] 18:25 Ulice 2925 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Salt [i] 22:20 Na život a na smrt [i] 00:40 Atentát: Trhej! 7 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Mentalista: Rudé běsnění 12 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba V: Requiem 7 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemůžu ti věřit 410 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Marvel Superhrdinové [i] 06:40 Winx Club III: Past na víly 11 [i] 07:10 M*A*S*H 114 [i] 08:00 M*A*S*H 115 [i] 08:55 M*A*S*H 116 [i] 09:25 Castle na zabití II: Pátá kulka 11 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Šeherezáda 10 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Na život a na smrt 10 [i] 13:25 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 14:35 Castle na zabití II: Navěky družičkou 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sedmero krkavců [i] 22:25 Max Payne [i] 00:45 Touha smrti 5 [i] 02:45 Spravedlnost v krvi V: Život v luxusu 14 [i] 03:30 Policie Hamburk II: Na život a na smrt 10 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Vojna Monteovcov 27-28/128 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:40 Dila 123-124 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Kukučka - FINÁLE [i] 17:00 SUPERSTAR magazín [i] 17:25 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:35 Dr. House III. 24/24 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Jeho foter, to je lotor! [i] 23:40 SUPERSTAR magazín [i] 00:10 Čierna vdova [i] 02:10 Vízie vraždy: Danielin príbeh [i] 03:40 Priatelia [i] 04:15 Úbohá Nasťa 116-117 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 20 [i] 06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 600 kilo zlata0 [i] 08:15 Big Screen 20 [i] 08:30 Big Screen 21 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Letní čas0 [i] 13:55 Big Screen 23 [i] 14:10 Producenti0 [i] 16:25 Zakázané království0 [i] 18:15 Tygr a drak0 [i] 20:20 Útěk z MS-10 [i] 22:00 Riddick0 [i] 00:10 Experiment0 [i] 01:45 Pryč od pece0 [i] 03:40 Riddick0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Fotbal [i] 07:15 Watts [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Vzpírání [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 14:00 Curling [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:45 Jezdectví [i] 19:00 Cestovní vozy [i] 19:30 Cestovní vozy [i] 20:30 Cestovní vozy [i] 21:30 Watts [i] 22:00 Vzpírání [i] 23:45 Motorsport [i] 00:00 Vzpírání [i] 00:30 Vzpírání [i] 02:15 Skoky na lyžích [i] 03:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Noční můry 7 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 3: Vyšší vzdělání 8 [i] 08:20 V utajení 1: Pilot - Part 1 1 [i] 09:20 Milionový lékař 4: Úsvit 4 [i] 10:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 12:20 V utajení 1: Pilot - Part 1 1 [i] 13:20 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 14:20 Doylův okrsek 1: Návrat anděla 2 [i] 15:20 Milionový lékař 4: Případ pro kecala 5 [i] 16:20 Vánoční kauza