Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:55 Mentalista II. 12/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 23/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 10/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 11/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 7/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS: New Orleans I. 7/23 [i] 01:10 Lovec zločincov I. 23/23 [i] 02:05 Odložený prípad IV. 23/24 [i] 03:05 NCIS: New Orleans I. 7/23 [i] 03:45 Komisár Rex IV. 8/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Asijina voľba 56/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Údolie Val d´Orcia [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Sudcovia [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 2.časť 2/12 [i] 09:10 Asijina voľba 57/88 [i] 10:10 Medicopter 117: Jazda do pekla [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Každý deň sa počíta [i] 14:30 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 16:30 Úžasné krajiny: Carrara [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Zodpovednosť - 1.časť 3/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tisícročná včela: Murári 1/4 [i] 21:20 Matka, pomôž mi 4/4 [i] 23:00 Reportéri [i] 23:35 Murdochove záhady I.: Hrozba z červenej planéty 13/13 [i] 00:20 Medicopter 117: Jazda do pekla [i] 01:10 Matka, pomôž mi 4/4 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy a komentáre [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy RTVS z regiónov [i] 06:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 06:45 Mám rád školu [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Sarka Farka [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - STAMP [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na návšteve v Cíferi [i] 09:00 Jediná 1/2 [i] 10:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Kalifornia - vesmír a Hubbleov ďalekohľad 4/20 [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Jeden deň: Svetlý svet [i] 11:30 Cesta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Divoká Amerika: Super los [i] 13:20 V zajatí odpadu [i] 14:25 Od veci: O Lujze Garajovej Schramekovej [i] 14:55 ArtSpektrum [i] 15:00 PO NEŽNEJ: Dvory /Špitzer/ [i] 15:30 Rómska beseda [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Kalifornia - zvuky z vesmíru 5/20 [i] 16:25 Profesionál [i] 16:40 Tempo [i] 17:00 Jeden deň: Nočná služba [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Sarka Farka [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - STAMP [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Peru [i] 20:35 Start up [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Jazdi Hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 23:20 Profesionál [i] 23:35 VAT: Centrum pre nanodiagnostiku [i] 00:00 Pred rokmi... [i] 00:25 Filmová kronika "17. november" 1989 [i] 00:35 Filmová kronika : Reflexie 1989 [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 TOP STAR [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ: Odhodený syn [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Sledovačka [i] 10:05 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Dlh [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 16 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Motív II. 1/13 [i] 23:40 Hawaii 5.0 V. 8 [i] 00:40 Ochrana svedkov 4 [i] 01:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:35 KRIMI 03:00 NOVINY TV JOJ 03:45 Motív II. 1/13 [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Dlh [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Vytunuj mi fáro 21 [i] 05:45 Ničitelia mýtov II. 20,21 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 20 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 7 [i] 10:55 Ochrana svedkov 3 [i] 12:10 Áno, šéfe! USA V. 13 [i] 13:05 Kosti III. 8 [i] 14:05 Profesionáli VI.: Sargofág 7 [i] 14:55 Simpsonovci XIV. 7,8 [i] 15:50 Faktor strachu II. 7 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 22 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 5 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 9,10 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Teroristi 8 [i] 20:40 Liga výnimočných [i] 22:55 Sekundy pred katastrofou IV. 4 [i] 23:55 Tretia ríša 3 [i] 01:00 Zločinci III. 9 [i] 01:25 Ničitelia mýtov II. 20,21 [i] 03:05 Profesionáli VI.: Teroristi 8 [i] 03:45 Sekundy pred katastrofou IV. 4 [i] 04:30 Zločinci III. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 5 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 10 [i] 09:00 Vražedná čísla VI. 11 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 10:50 Havaj 5-0 II. 14 [i] 11:45 Vražedná čísla VI. 10 [i] 12:45 Komisař Rex V. 6 [i] 13:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 14:50 Havaj 5-0 II. 15 [i] 15:45 Vražedná čísla VI. 11 [i] 16:40 Star Wars: Nová naděje [i] 19:00 Medium III. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 22:00 NCIS: New Orleans I. 13 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 12 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 01:55 NCIS: New Orleans I. 13 [i] 02:35 Havaj 5-0 III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Pianino, vlajka 15 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 1. část 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Sekačka na trávu má větší výkon! 2 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Nelegální paliči alkoholu a Ford 1940 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Vyhrocená situace 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Fiat Panda 4x5 11 [i] 12:35 Troy (Series 1) 3 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Městské legendy 10 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Sekačka na trávu má větší výkon! 2 [i] 16:40 Americké klasické vozy (Series 1): Nelegální paliči alkoholu a Ford 1940 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Fiat Panda 4x5 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Klid 7 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Scott v malém 8 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 36 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 22:00 Poklady z garáží (Series 3) 7 [i] 22:30 Poklady z garáží (Series 3) 8 [i] 23:00 Lovci automobilových perel (Series 1): To nejlepší 6 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda jde do finiše 15 [i] 00:55 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Klid 7 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Scott v malém 8 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 36 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 03:30 Poklady z garáží (Series 3) 7 [i] 03:55 Poklady z garáží (Series 3) 8 [i] 04:20 Lovci automobilových perel (Series 1): To nejlepší 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Sváteční slovo generálního vikáře ostravsko-opavské diecéze Martina Davida [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Na cestě po Filipínách [i] 10:30 Hříšní lidé Města pražského: Černé rukavice 5/13 [i] 11:10 Hříšní lidé Města pražského: Případ lichého střevíce 6/13 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala III: Smrt si vybírá nejvyšší daň 2. část [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Telegram [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Bičové trauma [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Tichá noc 13/13 [i] 21:05 Gejzír [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Schimanski [i] 00:05 Kriminalista [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zlatá mládež: V Chanově 2/5 [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pohledy z vesmíru "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 09:50 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 10:45 Příběhy domů: U Hofmanů na Soláni [i] 11:05 Divnopis [i] 11:10 Velká vlastenecká válka: Útok na západ [i] 12:05 Neznámá válka 2/5 [i] 13:00 Věda na vlastní kůži 16/50 [i] 13:50 Chcete je? ZJ [i] 14:00 Velké stavby světa: Nejvyšší mrakodrap [i] 14:45 Stále spolu [i] 15:55 Proč nepožádali Martina? [i] 17:35 S gurmánem na cestách: Vídeň [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Živá země [i] 19:20 Ztracené adresy: Herčivald [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Český žurnál: Ubytovny [i] 21:00 Cestománie [i] 21:35 Pološero - Děti ze zkumavky [i] 22:00 Post Bellum [i] 23:35 Kanadská soda [i] 00:00 Přesídlenci [i] 00:55 Uchem jehly [i] 01:25 Folklorika [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Putování za muzikou [i] 02:45 Smrt už není tabu? [i] 03:10 Přísně tajné vraždy [i] 03:25 Samotáři z Černé Vroble v roce 2012 [i] 03:40 Zrezivělá krása [i] 04:05 Na hranici tradic [i] 04:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2923 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 24 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk III 8 [i] 13:35 Odložené případy V: Ďábelská hudba 4 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba V: Chiméra 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Podezření 409 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 18:25 Ulice 2924 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Striptýz 614 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Profesionál [i] 00:05 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba V: Chiméra 6 [i] 01:45 Novashopping 02:00 Áčko: Žiju si sólo a je mi fajn! [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Podezření 409 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Grandhotel [i] 06:40 Winx Club III: Útok 10 [i] 07:10 M*A*S*H 112 [i] 08:00 M*A*S*H 113 [i] 08:55 M*A*S*H 114 [i] 09:25 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Řeznická láska 9 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Luckyho labutí píseň 9 [i] 13:25 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5 [i] 14:35 Castle na zabití II: Pátá kulka 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kdo je kdo? [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:30 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, trenére! [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Policejní bažanti III: Dámská jízda 4 [i] 01:50 Zrozeni k zabíjení? V: Thor Christiansen 2 [i] 02:50 Spravedlnost v krvi V: Milostné příběhy 13 [i] 03:35 Policie Hamburk II: Luckyho labutí píseň 9 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 142-143/182 [i] 06:30 Vojna Monteovcov 25-26/128 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:40 Dila 121-122 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 133/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:40 Dr. House III. 23/24 [i] 20:40 Mentalista II. 13/23 [i] 21:40 Dila - FINÁLE 123-124 [i] 00:25 Hriešnici III. 7/12 [i] 01:30 Frasier [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:20 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Larina voľba 144-145/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Autopohadky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Big Screen 23 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Snílek0 [i] 13:55 Marie Antoinette0 [i] 16:00 Zkrocená hora0 [i] 18:20 Letní čas0 [i] 20:10 Ten Největší0 [i] 22:00 Zakázané království0 [i] 23:50 Oběť0 [i] 01:55 Na cestě0 [i] 04:10 Experiment0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Watts [i] 06:30 Biatlon [i]