TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:55 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 11/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 22/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 10/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 6/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:10 SUPERSTAR [i] 02:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 02:30 Dva a pol chlapa XII. 10/16 [i] 03:00 NCIS: New Orleans I. 6/23 [i] 03:45 Komisár Rex IV. 7/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 55/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Seeland v Dánsku [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmena [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 1. časť 1/12 [i] 09:10 Asijina voľba 56/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Krst ohňom [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Sudcovia [i] 14:35 Postav dom , zasaď strom [i] 15:10 Slovensko v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie Val d´Orcia [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 2.časť 2/12 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Manchester United - PSV Eindhoven [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Medicopter 117: Krst ohňom [i] 01:00 Autosalón [i] 01:25 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 01:30 Komisár Montalbano: Zlodej desiat [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy a komentáre [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy RTVS z regiónov [i] 06:00 Fokus zdravie "N" [i] 06:45 Mám rád školu [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Do toho,do toho [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NOČNÝ MACKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Keby som ja mala zo zlata hrabličky [i] 08:55 Rozvedená [i] 10:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Záliv Fundy - zo Zeme na Mesiac 3/20 [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 11:00 Jeden deň: Jeden deň - 90 minút [i] 11:25 Senior klub [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Deň, kedy zomrel Kennedy [i] 13:30 Madame Mao [i] 14:30 Umenie: ALBRECHTINA [i] 14:45 Umenie: EDUARD KUDLÁČ [i] 15:00 PO NEŽNEJ: Z pohľadu kardinála 1990 - 2014 [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Kalifornia - vesmír a Hubbleov ďalekohľad 4/20 [i] 16:35 ME v nohejbale [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to ! Verejný záujem [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 18:45 Večerníček: Sarka Farka [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NOČNÝ MACKO [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divoká Amerika: Super los [i] 20:55 V zajatí odpadu [i] 21:40 Gen.sk: Ján Zoričak [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:20 Start up [i] 22:30 GBS+ [i] 22:45 Od veci: O Lujze Garajovej Schramekovej [i] 23:15 Festivaly 2015: Biela noc [i] 23:45 Ostrov pod vodou [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Kto je vinný? [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Musíte mi veriť! [i] 09:50 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Dovolenka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 15 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 18:55 ŠTEDRÁ NOC [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 SVET PODĽA EVELYN: Alica rodí [i] 22:40 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 16 [i] 23:50 Hawaii 5.0 V. 7 [i] 00:50 Ochrana svedkov 3 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:45 KRIMI 03:05 NOVINY TV JOJ 03:45 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 16 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Dovolenka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tretia ríša 2 [i] 05:45 Ničitelia mýtov II. 18,19 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 19 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 6 [i] 10:55 Ochrana svedkov 2 [i] 12:10 Áno, šéfe! USA V. 12 [i] 13:05 Kosti III. 7 [i] 14:05 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 14:55 Simpsonovci XIV. 5,6 [i] 15:50 Faktor strachu II. 6 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:25 Vytunuj mi fáro 21 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 4 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 7,8 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Sargofág 7 [i] 20:40 Vikingovia 7,8 [i] 22:40 Walking Dead V. 13,14 [i] 00:30 Zločinci III. 8 [i] 01:00 Ničitelia mýtov II. 18,19 [i] 02:40 Profesionáli VI.: Sargofág 7 [i] 03:15 Walking Dead V. 13,14 [i] 04:35 Zločinci III. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 4 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 8 [i] 08:55 Vražedná čísla VI. 9 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 10:50 Havaj 5-0 II. 13 [i] 11:45 Vražedná čísla VI. 9 [i] 12:40 Komisař Rex V. 5 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 14:35 Havaj 5-0 II. 14 [i] 15:30 Vražedná čísla VI. 10 [i] 16:30 Star Wars: Pomsta Sithů [i] 19:05 Havaj 5-0 II. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 21:00 Bez hranic III. 8 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 22 [i] 23:00 Scorpion I. 3 [i] 23:55 Vražedná čísla IV. 9 [i] 00:55 Bez hranic III. 8 [i] 01:50 Scorpion I. 3 [i] 02:35 Vražedná čísla IV. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Wayneův výlet na ostrov Amelia 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Na jídelníčku 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Rover P5 B 10 [i] 12:35 V zákulisí megaletiště (Series 1): Naprostá kontrola 2 [i] 13:30 Extrémní stroje (Series 2) 4 [i] 14:25 Extrémní stroje (Series 2) 5 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Wayneův výlet na ostrov Amelia 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Rover P5 B 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Pianino, vlajka 15 [i] 20:00 Kubánský chróm (Series 1): Sbohem embargo 5 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3) 15 [i] 22:00 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 10) 2 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 7 [i] 00:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Namáhavá rutina 7 [i] 00:55 Přežili jsme (Series 2) 7 [i] 01:50 Kubánský chróm (Series 1): Sbohem embargo 5 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3) 15 [i] 03:30 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 10) 2 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Reportéři ČT [i] 10:40 Krabička [i] 11:00 Momentálně jsem mrtvý... [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala III: Smrt si vybírá nejvyšší daň 1. část [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 První pohled [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Hříšní lidé Města pražského: Černé rukavice 5/13 [i] 20:45 Případ lichého střevíce [i] 21:30 Zlatá mládež: V Chanově 2/5 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Profil zločinu IV [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:30 Na stopě [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Divoká Brazílie [i] 09:50 Minuty z Krkonoš [i] 09:55 Apokalypsa: 2. světová válka 6/6 [i] 10:55 Náš venkov: Úl [i] 11:20 Putování za muzikou [i] 11:50 Folklorika [i] 12:15 Tajný život skal: Živá země [i] 12:45 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 17/20 [i] 13:15 České stopy v rostlinné říši [i] 13:35 Kvarteto [i] 14:05 Přesídlenci [i] 15:05 Genderová věda aneb Problémy s pohlavím [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Český žurnál: Matrix AB [i] 17:20 Fotografové divočiny [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Divnopis [i] 19:30 Příběhy domů: Dům U zlaté studny [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Vietnam [i] 21:00 Na cestě po bolivijské Soratě [i] 21:30 Letem světem: Tibet [i] 22:00 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Kauza Cervanová [i] 00:05 Queer: Země se chvěje [i] 00:35 Ve jménu vlasti III: Plecháč zlikvidován 1/12 [i] 01:30 Křesťanský magazín [i] 01:55 Chcete mě? ZJ [i] 02:25 Třígrošové podnikání [i] 02:50 Přísně tajné vraždy [i] 03:05 Zrezivělá krása [i] 03:30 Kde se lidé setkávají [i] 03:45 Na hranici tradic [i] 04:15 Vesec u Sobotky [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2922 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Konkurz na playboye 613 [i] 11:30 Kutil Tim II 23 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk III 7 [i] 13:35 Odložené případy V: Vyjížďka 3 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba V: Věc důvěry 5 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Návrat ztraceného syna 408 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 18:25 Ulice 2923 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Doktoři z Počátků: Ženy, které ovládají muže 129 [i] 23:00 Swordfish: Operace Hacker [i] 00:45 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 01:30 Novashopping 01:45 Námořní vyšetřovací služba V: Věc důvěry 5 [i] 02:35 Áčko: Jsem šlechtic a jsem švorc [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Návrat ztraceného syna 408 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Friends: Táborový ostrov [i] 06:45 Winx Club III: Srdce a meč 9 [i] 07:15 M*A*S*H 110 [i] 08:00 M*A*S*H 111 [i] 08:55 M*A*S*H 112 [i] 09:30 Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 9 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Stíny minulosti 8 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Turecká nevěsta 8 [i] 13:25 Komisař Rex II: Vražedné léto 4 [i] 14:35 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Líbej mě 26 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Show Leoše Mareše [i] 00:45 Hawaii 5-0 III: Diamantové panenky 18 [i] 01:45 Zrozeni k zabíjení? V: Amfetaminoví vrazi 1 [i] 02:45 Takoví normální Američané I: Přísaha 12 [i] 03:40 Spravedlnost v krvi V: Sladký život 12 [i] 04:25 Policie Hamburk II: Turecká nevěsta 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 140-141/182 [i] 06:35 Vojna Monteovcov 23-24/128 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Krok za krokom [i] 10:50 Dila 119-120 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 132/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:40 Dr. House III. 22/24 [i] 20:40 Mentalista II. 12/23 [i] 21:40 Dila 121-122 [i] 00:25 Hriešnici III. 6/12 [i] 01:35 Frasier [i] 02:05 Seinfeld [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 22 [i] 06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 08:30 Big Screen 21 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Už se nebojím0 [i] 13:45 Big Screen 18 [i] 14:00 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 15:50 Snílek0 [i] 17:40 Marie Antoinette0 [i] 19:45 Zkrocená hora0 [i] 22:00 Na cestě0 [i] 00:20 Americké psycho0 [i] 02:05 Ten Největší0