TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista II. 10/23 [i] 13:00 Odložený prípad IV. 21/24 [i] 14:00 Horná Dolná [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 8/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 9/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 5/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS: New Orleans I. 5/23 [i] 01:10 Lovec zločincov I. 22/23 [i] 02:05 Odložený prípad IV. 21/24 [i] 03:05 Dva a pol chlapa XII. 9/16 [i] 03:25 Teória veľkého tresku VIII. 8/24 [i] 03:40 Komisár Rex IV. 6/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Asijina voľba 54/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Tirolsko [i] 06:55 TV ŠANCA [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Voľba [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 55/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Medzi životom a smrťou [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmena [i] 14:25 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 14:40 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Seeland v Dánsku [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 1. časť 1/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Nerozvážni: Zmiernenie strát 9/13 [i] 22:50 Luther II. 3/4 [i] 23:45 Medicopter 117: Medzi životom a smrťou [i] 00:30 Nerozvážni: Zmiernenie strát 9/13 [i] 01:15 Luther II. 3/4 [i] 02:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:15 Zomierajú postojačky [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Do toho,do toho [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - KOLOTOĆE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zábava liptovských remeselníkov [i] 08:55 Spoločný menovateľ [i] 10:05 Observatória - Medzi nebom a zemou: Arizona - krajina meteorov 2/20 [i] 10:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 11:00 Jeden deň: Motormánia [i] 11:25 Família: Família - 4 srdcia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Zboristky [i] 13:25 Vogelpik [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 PO NEŽNEJ: 411 dní v raji [i] 15:30 ArtSpektrum [i] 15:35 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Záliv Fundy - zo Zeme na Mesiac 3/20 [i] 16:30 VAT [i] 17:00 Jeden deň: Jeden deň - 90 minút [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to ! Bližšie k deťom [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Do toho,do toho [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - KOLOTOĆE [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Deň, kedy zomrel Kennedy [i] 21:05 Madame Mao [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:20 Start up [i] 22:30 GBS+ [i] 22:50 Večera s Havranom: Umenie versus moc [i] 00:00 Energetika [i] 00:15 Piloti [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Prelet cez kukučie hniezdo [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Pijem, lebo sa nudím [i] 09:25 Hoď svišťom: Pomocná sila, Mama Mia [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Po otcovi dedím aj ja! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 14 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:50 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 15 [i] 00:10 Hawaii 5.0 V. 6 [i] 01:10 Ochrana svedkov 2 [i] 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:00 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 15 [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ: Po otcovi dedím aj ja! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov II. 16,17 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 18 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 5 [i] 10:55 Matlock III. 20/20 [i] 12:10 Áno, šéfe! USA V. 11 [i] 13:05 Kosti III. 6 [i] 14:05 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 14:55 Simpsonovci XIV. 3,4 [i] 15:50 Faktor strachu II. 5 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 20 [i] 17:50 Vtierka Castle III. 3 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 5,6 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 20:40 Zakázaná zóna [i] 22:50 Prečo lietadlá padajú 1/5 [i] 23:50 Tretia ríša 2 [i] 00:50 Zločinci III. 7 [i] 01:20 Ničitelia mýtov II. 16,17 [i] 03:00 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 03:35 Prečo lietadlá padajú 1/5 [i] 04:35 Zločinci III. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 22 [i] 07:30 Komisař Rex V. 3 [i] 08:30 Medium III. 13 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 10:25 Havaj 5-0 II. 12 [i] 11:25 Vražedná čísla VI. 8 [i] 12:20 Komisař Rex V. 4 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 14:20 Havaj 5-0 II. 13 [i] 15:15 Medium III. 13 [i] 16:15 Star Wars: Klony útočí [i] 19:00 Havaj 5-0 II. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 21:00 Vražedná práva II. 4 [i] 22:00 Střelec v ohrožení [i] 00:00 Vražedná čísla IV. 8 [i] 01:00 NCIS: New Orleans I. 1 [i] 02:00 Střelec v ohrožení [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Horské kolo, puška 13 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Síla trojice 26 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Rockabilly hotrod 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Potíže v ráji 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): To nejlepší z USA 9 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 13:30 Lovci automobilových perel (Series 1): Jaguar XJS 2 [i] 14:25 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i] 15:20 Lovci automobilových perel (Series 1): Porsche 4 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Síla trojice 26 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Rockabilly hotrod 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): To nejlepší z USA 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Není úniku 5 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 1): Sobí lidé 1 [i] 23:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lední medvědi 3 [i] 00:00 Nebezpečné ostrovy (Series 1): Ostrov medvědů grizzly 3 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 4 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Není úniku 5 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 03:30 Z chlapce mužem (Series 1): Sobí lidé 1 [i] 04:20 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lední medvědi 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Hobby naší doby [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Doktor Martin: Rodina 13/16 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Spadla klec [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Prášky [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Adventní nadílka 12/13 [i] 21:05 Komici na jedničku [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:00 Opožděná vražda [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Otec Brown [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Pohádková Dobříš [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 13. komnata Gabriely Vránové [i] 02:15 Sváteční slovo generálního vikáře ostravsko-opavské diecéze Martina Davida [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Fotografové divočiny [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Čína [i] 10:50 Jednou nohou v absolutnu [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Zvláštní znamení touha [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Moje drahé Bohnice [i] 13:50 Bitva o Iwodžimu kamerou Billa [i] 14:45 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Tiberius Gracchus 3/6 [i] 15:40 Neznámá válka 2/5 [i] 16:35 Pohledy z vesmíru "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 17:25 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 České stopy v rostlinné říši [i] 19:10 Divnopis [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Útok na západ [i] 21:00 Stále spolu [i] 22:15 Pravidla lži [i] 00:15 Vězněm v cizině 5/10 [i] 01:00 Vzdálená blízká [i] 01:55 Pološero - Když se nechce žít [i] 02:20 Příliš málo prezidentů [i] 02:45 Přísně tajné vraždy [i] 03:00 Pěšky a na křídlech [i] 03:15 Zrezivělá krása [i] 03:40 Na hranici tradic [i] 04:05 Kouty [i] 04:25 Hranice bez hranic [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2921 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 22 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk III 6 [i] 13:35 Odložené případy V: Ta žena 2 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba V: Krize identity 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Čaj pro zamilované 407 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 18:25 Ulice 2922 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Konkurz na playboye 613 [i] 21:35 Víkend: Pomalu ale jistě [i] 22:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Jerseyská spravedlnost 12 [i] 23:30 Černá listina II: Banka Monarch Douglas č. 112 2 [i] 00:25 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba V: Krize identity 4 [i] 02:00 Novashopping 02:15 Atentát: Smrt zbrojaře 6 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Čaj pro zamilované 407 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Friends: Andreina velká chvíle [i] 06:45 Winx Club III: Zrádné kouzlo 8 [i] 07:15 M*A*S*H 108 [i] 08:00 M*A*S*H 109 [i] 08:55 M*A*S*H 110 [i] 09:30 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Poslední zápas 7 [i] 12:30 Policie Hamburk II: Není cesty zpátky 7 [i] 13:30 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 14:40 Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Operace nutná 355 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Show Leoše Mareše [i] 00:40 Kriminálka Stuttgart V: Vysněný princ 22 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi III: Na vlastní pěst 17 [i] 02:40 Takoví normální Američané I: Tajná válka 11 [i] 03:35 Spravedlnost v krvi V: Otcovy hříchy 11 [i] 04:20 Policie Hamburk II: Není cesty zpátky 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 138-139/182 [i] 06:35 Vojna Monteovcov 21-22/128 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:40 Dila 117-118 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 131/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Dr. House III. 21/24 [i] 20:40 Mentalista II. 11/23 [i] 21:40 Dila 119-120 [i] 00:20 Hriešnici III. 5/12 [i] 01:30 Frasier [i] 01:55 Seinfeld [i] 02:20 Priatelia [i] 02:45 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 03:40 V náručí diabla 182/182 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 20 [i] 06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Big Screen 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Cesta za snem0 [i] 13:45 Odpor0 [i] 16:05 Už se nebojím0 [i] 17:45 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 19:35 Dům na konci ulice0 [i] 21:15 Městečko Pines: Jeden z našich makléřů se rozhodl odejít 4 [i] 22:00 Americké psycho0 [i] 23:45 Zrůda0 [i] 01:30 Krvavá volba0 [i] 03:35 Nepohodlný0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Skoky na lyžích