TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Kukučka [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 12:30 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 8/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. 4/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 22:10 FARMA [i] 23:25 Partička [i] 00:15 NCIS: New Orleans I. 4/23 [i] 01:10 Lovec zločincov I. 21/23 [i] 02:10 Miss špeciálny agent [i] 04:10 NCIS: New Orleans I. 4/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Asijina voľba 53/88 [i] 06:25 Úžasné krajiny: Castelli Romani [i] 06:55 TV ŠANCA [i] 07:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvrhnutý [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratené deti 14/14 [i] 09:10 Asijina voľba 54/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Smrteľná pasca [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Voľba [i] 14:35 DOKTOR MARTIN 13/16 [i] 15:25 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Tirolsko [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Banklady [i] 22:15 Kolonáda 11/13 [i] 23:15 Medicopter 117: Smrteľná pasca [i] 00:00 Banklady [i] 01:55 Kolonáda 11/13 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Jazdi Hlavou: Mikrospánok [i] 06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Táraninky: Ako bývajú zvieratá [i] 07:45 Do toho,do toho [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SPOR [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pán Selfridge [i] 09:15 Pán Selfridge [i] 10:00 Bienále ilustrácií Bratislava RETRO [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:50 Budmerické literárne rozhovory: Pomaly sa ponáhľaj [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Geo report: Divoký ostrov v kanáli La manche [i] 13:25 Mykény na Slovensku [i] 14:00 5 minút po dvanástej: V ZDRAVOM TELE - DUCH, ČI TEĽA ? [i] 15:00 PO NEŽNEJ: Lukavické zápisky - kapitola štvrtá [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Arizona - krajina meteorov 2/20 [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Jeden deň: Motormánia [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dá sa to ! Sila žien [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Do toho,do toho [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SPOR [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Zboristky [i] 21:00 Vogelpik [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:20 Start up [i] 22:30 GBS+ [i] 22:50 City folk extra [i] 23:15 Môj pokus o majstrovský opus: Jiří Bárta [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Študentky [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Môžeš niekoho otráviť [i] 09:35 Hoď svišťom: Narodeniny, Manažérka [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Bratranci [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 BUČKOVCI [i] 23:30 Hawaii 5.0 V. 5 [i] 00:30 Ochrana svedkov 1/12 [i] 02:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 SÚDNA SIEŇ: Bratranci [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov II. 14,15 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 13, 14 [i] 10:55 To zvládneme, amigo [i] 13:15 Profesionáli VI.: Luník IX, Svine 3,4 [i] 14:55 Simpsonovci XIV. 1,2/22 [i] 15:50 Faktor strachu II. 4 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:50 King a Maxwellová 1/10 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 3,4 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 20:40 Scary Movie 3 [i] 22:25 Nebezpečný únos [i] 00:20 Terénne monštrá II. 9,10/10 [i] 02:05 Ničitelia mýtov II. 14,15 [i] 03:45 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 04:25 Terénne monštrá II. 10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 21 [i] 07:30 Komisař Rex V. 1 [i] 08:35 Medium III. 12 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 10:35 Havaj 5-0 II. 11 [i] 11:35 Vražedná čísla VI. 7 [i] 12:30 Komisař Rex V. 3 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 14:30 Havaj 5-0 II. 12 [i] 15:30 Medium III. 12 [i] 16:30 Star Wars: Skrytá hrozba [i] 19:05 Medium III. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 12 [i] 22:00 Medium I. 1 [i] 23:00 NCIS: New Orleans I. 1 [i] 23:55 NCIS: New Orleans I. 2 [i] 00:50 Havaj 5-0 III. 12 [i] 01:50 Medium I. 1 [i] 02:35 NCIS: New Orleans I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přihořívá 25 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Zelené peklo 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Nový Zéland 1 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Mayské utrpení 3 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Ztracený ráj 4 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Zhroucení v Bolívii 5 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přihořívá 25 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Horské kolo, puška 13 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 9 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2) 9 [i] 22:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Florida 3 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 00:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Toby a Jim: bakterie/vybíravost v jídle 2 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Námořní pyrotechnici 5 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 9 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2) 9 [i] 03:30 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Florida 3 [i] 04:20 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Na cestě po Albertě [i] 10:25 Logik [i] 10:55 Silvestr v kufru [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Dokonalý zásah [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Cukrárna [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Místo zločinu Plzeň: Smrt na biofarmě 6/6 [i] 21:05 Černá sanitka [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Zpříma do očí [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vězněm v cizině 4/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Polynésie, perla Pacifiku [i] 09:55 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 10:45 S gurmánem na cestách: Vídeň [i] 11:25 Minuty z Krkonoš [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Cesty víry: Bláznovství nebo víra? [i] 12:25 Klíč [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1965 1069/2379 [i] 13:05 Tito - Poslední svědci testamentu 13/13 [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Věda na vlastní kůži 16/50 [i] 15:30 Poslední šance pro tygra 2/2 [i] 16:25 Bitva o Iwodžimu kamerou Billa [i] 17:20 Guyana - zelené peklo [i] 18:15 Na cestě po východní Anglii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Soluňský Čížek [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 6/6 [i] 21:05 Velké stavby světa: Nejvyšší mrakodrap [i] 21:55 Bůh masakru [i] 23:15 Bernský zázrak [i] 01:05 Queer: Zasněnec [i] 01:35 Příběhy domů [i] 02:00 Skalická Morávka [i] 02:15 Osudové osmičky [i] 02:40 Přísně tajné vraždy [i] 02:55 Život s mistrem [i] 03:10 Na hranici tradic [i] 03:35 Zrezivělá krása [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:30 Hranice bez hranic [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2920 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Mord sec hadry 128 [i] 11:30 Kutil Tim II 21 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk III 5 [i] 13:35 Odložené případy V: Thrill Kill 1 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba V: Akta Ex 3 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Spolu to zvládneme 406 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 18:25 Ulice 2921 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Atentát: Trhej! 7 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Amaro se hájí 11 [i] 23:40 Černá listina II: Lord Baltimore č. 104 1 [i] 00:35 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba V: Akta Ex 3 [i] 02:10 Novashopping 02:25 Střepiny [i] 02:50 Áčko: Vrátili mě do děcáku [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Spolu to zvládneme 406 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Friends: Přátelé džungle [i] 06:45 Winx Club III: Společenství světla 7 [i] 07:15 M*A*S*H 106 [i] 08:00 M*A*S*H 107 [i] 08:55 M*A*S*H 108 [i] 09:30 Castle na zabití II: Labutí píseň 7 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Nenápadná žena 6 [i] 12:30 Policie Hamburk II: Toulavé boty 6 [i] 13:30 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 14:40 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Mona Lisa ze Zátoky 25 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Spravedlnost v krvi III: Zub za zub 16 [i] 01:45 Takoví normální Američané I: Věrný až do konce 10 [i] 02:45 Spravedlnost v krvi V: Přepadení 10 [i] 03:30 Policie Hamburk II: Toulavé boty 6 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Larina voľba 136-137/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 19-20/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:10 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 130/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:30 Dr. House III. 20/24 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista II. 10/23 [i] 21:40 Dila 117-118 [i] 00:30 Hriešnici III. 4/12 [i] 01:30 Frasier [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:20 Priatelia [i] 02:45 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 03:40 V náručí diabla 181/182 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Černovous0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Big Screen 22 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Expert na vraždu: Poslední dostih0 [i] 13:40 Holka z předměstí0 [i] 15:30 Cesta za snem0 [i] 17:10 Kupec benátský0 [i] 19:40 Odpor0 [i] 22:00 Sbal prachy a vypadni0 [i] 23:50 Valdemarův odkaz0 [i] 01:40 Mnich0 [i] 03:20 Big Screen 19 [i] 03:35 Krvavá volba0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Vzpírání [i] 06:00 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Krasobruslení [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:15 Watts [i] 19:30 Fotbal [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:00 Vzpírání [i] 22:00 Vzpírání [i] 23:45 Vzpírání [i] 00:30 Vzpírání [i] 02:15 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:00 Vzpírání [i] 04:45 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 3: Vyprahlá země 4 [i] 08:20 Prozíravost 1: Posel 7 [i] 09:20 Milionový lékař 3: To je pro Jacka 16 [i] 10:20 Ach, ty Vánoce [i] 12:20 Agentura Jasno 6: Rozjeď to znovu, Gusi 13 [i] 13:20 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 14:20 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 15:20 Milionový lékař 4: Po ohňostroji 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 18:20 Agentura Jasno 6: Pitva naruby 14 [i] 19:20 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 20:20 Rookie Blue 6: Baseballový zápas 6 [i] 21:20 Knihovníci 2: Díl čtvrtý 4