TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS: New Orleans I. 3/23 [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:20 Kung Fu Panda III. [i] 08:15 Moja mama je mafiánka (HD) [i] 10:35 Fantomas kontra Scotland Yard (HD) [i] 12:45 Sexi Pistols [i] 14:40 Kráľ Škorpión 3 (HD) [i] 16:50 Kredenc [i] 18:00 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:25 SUPERSTAR [i] 23:10 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 23:40 Oko dravca [i] 02:20 Odplata (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Do toho,do toho [i] 06:40 Máša a medveď [i] 06:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:00 Alica v krajine zázrakov [i] 07:25 Pikkuli [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Franklin a priatelia: Franklin a šiškobal [i] 07:55 Veselá farma III [i] 08:00 Veselá farma IV [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a súťaž varenia [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:35 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme V. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Mačka medzi holubmi [i] 15:10 Zlatá klasika: Pánu učiteľovi z lásky [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN 13/16 [i] 21:15 Domov, sladký domov [i] 22:10 Boxer [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Mačka medzi holubmi [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:25 Boxer [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Geo report: Na krídlach Andského kondora [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín: Test magazín [i] 09:45 Halali [i] 10:00 On air [i] 10:25 Yetiho stopy [i] 11:40 Família: Família - Umenie života [i] 12:05 Dlhý, Široký, Bystrozraký [i] 13:10 Televízny posol [i] 13:50 Futbal - Fortuna liga [i] 16:10 Jazdi Hlavou: Sklon k riskovaniu [i] 16:20 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:55 Večerníček: Do toho,do toho [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - LISTY [i] 19:10 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:25 Alica v krajine zázrakov [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:15 Pán Selfridge [i] 21:00 Pán Selfridge [i] 21:50 Hana a jej sestry [i] 23:30 Kinorama [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 Spy Kids: Špióni v akcii [i] 09:30 Rozprávková jazda [i] 10:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:35 Vtierka Castle VII. 14 [i] 12:35 Piráti Karibiku: V neznámych vodách [i] 15:40 Útok na Spojené štáty [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Zakázaná zóna [i] 23:00 Skrytá identita [i] 01:30 Scary Movie 3 [i] 03:10 Skrytá identita [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov II. 12,13 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Za bránami Egypta 5 [i] 10:00 Rodinné stretnutie [i] 12:20 Faktor strachu II. 4 [i] 13:25 TOP APLIKÁCIE [i] 13:55 Profesionáli VI.: Luník IX 3 [i] 14:50 Kapor na torte 2,3 [i] 17:35 To zvládneme, amigo [i] 19:45 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 20:40 Dievča na stráženie [i] 22:50 Pofajčíme, uvidíme [i] 00:30 Ničitelia mýtov II. 12,13 [i] 02:25 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 03:00 Prázdninové prcičky [i] 04:55 Za bránami Egypta 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 20 [i] 07:35 Kráska a zvíře II. 18 [i] 08:35 Vražedná čísla IV. 13 [i] 09:30 Star Wars: Návrat Jediho [i] 12:00 Vzpomínky III. 12 [i] 13:00 Vzpomínky III. 13 [i] 14:00 Profil zločinu V. 3 [i] 15:00 Profil zločinu V. 4 [i] 16:00 Dívka odjinud II. 19 [i] 17:00 Dívka odjinud II. 20 [i] 18:00 Medium I. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 21:00 Mizerové 2 [i] 23:50 Bez hranic III. 7 [i] 00:50 Myšlenky zločince X. 21 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátá rychlost (Series 21) 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla 12 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Zrezavělé '67 Camoro 2. část 12 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Speciál se zombíky 17 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Stavba horské dráhy 6 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 12 [i] 10:20 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 10 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 11 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 9 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 2) 7 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 2) 8 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Thunderbolt 2 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Supercuda 3 [i] 14:25 Lovci automobilových perel (Series 1): To nejlepší 6 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Pracuj pilně, pěkně si užívej 4 [i] 16:15 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 10) 2 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 20:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Zambie 6 [i] 21:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Skotsko 5 [i] 22:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lední medvědi 3 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Jako monstrum 16 [i] 00:00 Nejhorší na světě (Series 1): Bouře 2 [i] 00:55 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Uštknutí hady a tekoucí písek 4 [i] 01:50 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Zambie 6 [i] 02:40 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Skotsko 5 [i] 03:30 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lední medvědi 3 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Jako monstrum 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Přezůvky s sebou [i] 07:05 Život je krásný [i] 08:45 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Slavné historky zbojnické: Šobri Jožka 2/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O myrtové panně [i] 14:05 O Ptáku Ohniváku [i] 14:55 Propast [i] 16:05 Bylo nás pět: Cesta do Indie a zpět 6/6 [i] 17:10 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 6/7 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky: Vdavky za všechny prachy 16/39 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Fotograf [i] 00:20 Nicolas Le Floch [i] 02:00 Profil zločinu IV [i] 02:50 Zlatá mládež: Na jatkách 1/5 [i] 03:40 Hobby naší doby [i] 04:05 13. komnata Gabriely Vránové [i] 04:35 Sváteční slovo generálního vikáře ostravsko-opavské diecéze Martina Davida [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1069/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 12 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Vítejte v KLDR [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 17/20 [i] 12:50 Bonbónky světa [i] 13:10 Sváteční slovo generálního vikáře ostravsko-opavské diecéze Martina Davida [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:05 Cesty víry: Bláznovství nebo víra? [i] 14:35 Na cestě po východní Anglii [i] 15:00 Fotografové divočiny [i] 15:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Tiberius Gracchus 3/6 [i] 16:50 Na plovárně se Šimonem Pánkem [i] 17:20 Poslední šance pro tygra 2/2 [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Ztracené adresy: Stará Voda [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velké ticho [i] 21:45 Spartakus 2/2 [i] 23:15 Vzdálená blízká [i] 00:05 Vrahem z povolání - utrpení soudce [i] 01:35 Babylon [i] 02:00 Třikrát za život [i] 02:30 Ta naša kapela [i] 02:55 Pavel Fajt, bubeník [i] 03:15 Poutní místa [i] 03:30 Crescendo [i] 04:20 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Senzační Spiderman 26 [i] 06:50 Král džungle II 13 [i] 07:15 Návrat do budoucnosti II 9 [i] 07:45 Show Toma a Jerryho 20 [i] 08:10 Jak vycvičit draky II 8 [i] 08:40 Kutil Tim II 20 [i] 09:10 Sedmikráska [i] 10:25 Víkend: Svobodně dýchat [i] 11:25 Gympl s (r)učením omezeným: Z kopce dolů 51 [i] 12:50 Protivný sprostý holky [i] 14:50 Výbuch bude v pět [i] 16:30 Discopříběh [i] 18:15 Comeback: Krev, pop a slzy [i] 18:45 Comeback: Změna je pivo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 23:00 SuperStar: Rozhodnutí [i] 23:35 Střepiny [i] 00:10 Kriminálka New York III [i] 01:00 Volejte Novu [i] 01:30 Novashopping 01:50 Discopříběh [i] 03:10 Áčko: Cizincem ve vlastní zemi [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Friends: Holky z venkova [i] 06:45 Friends: Emma má dilema [i] 07:15 Winx Club III: Moře strachu 5 [i] 07:45 Winx Club III: Lailina proměna 6 [i] 08:15 Největší tankové bitvy I 1 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Motorkáři 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Big Ben III: Smrt na Hahnenkammu 1 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Dožínky 13 [i] 21:30 Partička [i] 22:20 Cizinec [i] 00:25 Vegas I: Ten třetí 14 [i] 01:20 Největší tankové bitvy I 1 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 03:55 Cizinec [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 07:40 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Môj nový tučný život IV. 10/13 [i] 11:25 Roztomilé mrchy III. 21-22/24 [i] 13:45 Tanec v srdci [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 17:45 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:05 Dosť! [i] 23:35 Dokonalá vražda [i] 01:45 Dosť! [i] 03:30 Môj nový tučný život IV. 10/13 [i] 04:10 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Černovous0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Big Screen 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Padlý idol0 [i] 13:35 Charlieho malá tajemství0 [i] 15:20 Alenka v zemi za zrcadlem0 [i] 16:50 Expert na vraždu: Poslední dostih0 [i] 18:20 Brilantní plán0 [i] 20:15 Holka z předměstí0 [i] 22:00 Kupec benátský0 [i] 00:25 Příběh mého syna0 [i] 02:35 Ve spárech yakuzy0 [i] 04:20 Mnich0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Skoky na lyžích [i] 07:00 Watts [i] 07:30 Fotbal [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Vzpírání [i] 10:15 Vzpírání [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Krasobruslení [i] 17:45 Jezdectví [i] 18:45 Jezdectví [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:30 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 03:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Indiana Shawn a chrám dost hnusné, rezavé a staré dýky 10 [i] 06:00 Agentura Jasno 6: Tadyyy je Lassie 11 [i] 07:00 Agentura Jasno 6: Shawn a pravá dívka 12 [i] 08:00 Agentura Jasno 6: Rozjeď to znovu, Gusi 13 [i] 09:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 11:00 Bostonské tornádo [i] 13:00 Knihovníci 2: Díl třetí 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 5: Milostné příběhy 13 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 5: Rozbité dveře 14 [i] 18:00 Knihovníci 2: Díl třetí 3 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Kauce 1 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Nesplněné sny 10 [i] 21:00 Knihovníci 2: Díl druhý 2 [i] 22:00 Knihovníci 2: Díl třetí 3 [i] 23:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 01:00 Cesta zpátky k nule [i] 03:00 Městečko Haven 5: Vyvolená 13 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 3: Rodinná záležitost 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 4 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 3 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 4 [i] 08:00 Čtyři elementy 4 [i] 09:00 Nepřirozený výběr0 [i] 10:00 Ryba za miliardu dolarů0 [i] 11:00 David Attenborough: Afrika 3 [i] 12:00 Lovci drahokamů 6 [i] 13:00 Asijské příběhy 4 [i] 13:30 Asijská města v rozkvětu 4 [i] 14:00 Obři doby ledové 1