TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex IV. 3/18 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:10 Kung Fu Panda III. [i] 07:40 Scooby-Doo a legenda o upíroch [i] 09:00 SUPERSTAR magazín [i] 09:30 SUPERSTAR [i] 12:20 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 12:55 Foter je lotor [i] 15:15 Miss špeciálny agent (HD) [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Nepriateľ pod ochranou (HD) [i] 23:00 Odplata (HD) [i] 01:10 Matrix Reloaded (HD) [i] 03:40 Lovec zločincov I. 20/23 [i] 04:20 Bostonské vraždy IV. 5/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Do toho,do toho [i] 06:30 Máša a medveď [i] 06:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:50 Alica v krajine zázrakov [i] 07:15 Pikkuli [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a partneri [i] 07:45 Veselá farma III [i] 07:55 Veselá farma III [i] 08:00 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a parfum [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Lekári z ostrovov 11/13 [i] 10:40 Hudba - Made in Slovakia: FVLCRVM & ANDREA BUČKO [i] 11:10 On air [i] 11:40 Toskánska vášeň II 5/14 [i] 13:10 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 13:20 El dorado [i] 15:25 Milujem Slovensko [i] 16:55 Víkend [i] 17:25 Cestou necestou: Malajzia [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Sestrin muž [i] 21:50 Cena Nadácie Tatra banky za umenie 2015 [i] 23:30 Hudba - Made in Slovakia: FVLCRVM & ANDREA BUČKO [i] 00:00 Elisa z Rivombrosy III 7/8 [i] 01:45 Toskánska vášeň II 5/14 [i] 03:20 Elisa z Rivombrosy III 7/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Národnostné správy [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Správy RTVS z regiónov [i] 06:55 Autosalón [i] 07:20 Jazdi Hlavou: SMS [i] 07:25 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 HiSTORY [i] 09:00 Pred rokmi... [i] 09:30 Filmová kronika "17. november" 1989 [i] 09:40 Filmová kronika : Reflexie 1989 [i] 10:00 Senior klub [i] 10:25 Cesta [i] 10:55 Ambulancia: Zbavte sa močových kameňov [i] 11:20 (Ne)celebrity: Juraj Andraščík [i] 11:30 VAT [i] 11:55 5 minút po dvanástej: V ZDRAVOM TELE - DUCH, ČI TEĽA ? [i] 13:00 Od veci: O nakupovaní a športovaní [i] 13:25 Slovak Fashion Night [i] 13:50 Magazín Európskej ligy [i] 14:40 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Halali [i] 16:35 Separé [i] 16:45 Test magazín: Test magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Oldo Hlaváček [i] 17:15 Bankinghouse Khuwich and comp. [i] 18:30 Gen.sk: Zuzana Mináčová [i] 18:45 Večerníček: Do toho,do toho [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Roma spirit 2015 [i] 21:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Zdenky Beckerovej [i] 22:00 Kongo: Čierne srdce, bieli muži 1/3 [i] 22:55 Jazva [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:50 Gumkáči VI. [i] 07:45 Rozprávková jazda [i] 09:05 Spy Kids: Špióni v akcii [i] 11:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:45 DVOJIČKY [i] 13:30 Dievča na stráženie [i] 15:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:00 Pofajčíme, uvidíme [i] 01:35 Vražedné pochybnosti [i] 03:25 NOVINY TV JOJ 03:55 INKOGNITO [i] 04:55 DVOJIČKY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 9 [i] 05:35 Späť v hre 10 [i] 05:50 Ničitelia mýtov II. 10,11 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci IX. 24,25/25 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA V. 10 [i] 11:10 Faktor strachu 10/10 [i] 12:05 Faktor strachu II. 1,2,3/21 [i] 15:10 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 16:00 TOP APLIKÁCIE [i] 16:30 Rodinné stretnutie [i] 18:40 Simpsonovci IX. 1,2/22 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Luník IX 3 [i] 20:40 Cesta bojovníka [i] 22:45 Vražedné pochybnosti [i] 00:40 Črepiny [i] 01:45 Ničitelia mýtov II. 10,11 [i] 03:25 Profesionáli VI.: Luník IX 3 [i] 04:00 Odhalenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře II. 17 [i] 08:00 Vražedná čísla IV. 11 [i] 08:55 Vražedná čísla IV. 12 [i] 09:55 Star Wars: Impérium vrací úder [i] 12:15 Medium I. 11 [i] 13:15 Jak prosté III. 5 [i] 14:15 Jak prosté III. 6 [i] 15:10 Vzpomínky III. 12 [i] 16:10 Vzpomínky III. 13 [i] 17:10 Scorpion I. 3 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 20:00 Vražedná práva I. 10 [i] 21:00 Vražedná práva I. 11 [i] 22:00 Vražedná práva I. 12 [i] 23:00 Vražedná práva I. 13 [i] 00:00 Vražedná práva I. 14 [i] 01:00 Vražedná práva I. 15 [i] 02:00 Kráska a zvíře II. 17 [i] 02:45 Vražedná čísla IV. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Kožené kombinézy, dřevěné houpací křeslo 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Vrtná zařízení/holicí strojky 11 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Customline 5 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 11 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Skrytá překvapení 8 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Zuřivá sedla 7 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Aukce v New Orleans 8 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Soupeřivost nade vše 15 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hořící člověk 4 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hračky pro chlapy 5 [i] 11:40 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Návrat do divočiny 2 [i] 12:35 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vítejte u Brownových 3 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Směr noční můra 2 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Toby a Jim: bakterie/vybíravost v jídle 2 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Nový Zéland 1 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 8 [i] 18:05 Mrazivé zlato (Series 3): Rozděleni nebo podrobeni 12 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 21) 11 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): VW Corrado VR6 17 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3) 15 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (Series 7): Stroj času Studebaker! 17 [i] 22:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nález za milion dolarů 18 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): VW Corrado VR6 17 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3) 15 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): Stroj času Studebaker! 17 [i] 03:55 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nález za milion dolarů 18 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Přezůvky s sebou [i] 07:10 13. komnata Gabriely Vránové [i] 07:40 Polopatě [i] 08:30 Vzpomínka na Adventní koncerty [i] 08:50 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:55 Náhrdelník: Rozhodnutí 8/12 [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zrzavé Andule [i] 14:10 Jabloňová panna [i] 15:00 Život je krásný [i] 16:45 Momentálně jsem mrtvý... [i] 17:35 To je vražda, napsala II: Kdo je v nebezpečí? [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 21:45 Václav Hybš 80 [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Poslední čas na lásku [i] 00:35 Schimanski [i] 02:00 Bolkoviny [i] 02:50 Magie v ulicích III. [i] 03:35 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Úl [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr II. [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 11:00 Letecké katastrofy: Exploze nad [i] 11:50 Apokalypsa: 2. světová válka 5/6 [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:10 Babylon [i] 13:40 Vrátný od Maxima [i] 15:05 Hasička a Hasič roku 2015 [i] 15:35 Tajný život skal: Živá země [i] 16:00 Kamera na cestách: Polynésie, perla Pacifiku [i] 16:55 Guyana - zelené peklo [i] 17:50 Zázračná planeta: Divoká Brazílie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velké stavby světa: Korejská spojnice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 JFK [i] 23:05 JFK: V zákulisí [i] 00:35 Zločin III 3/10 [i] 01:35 Zločin III 4/10 [i] 02:35 Vězněm v cizině 4/10 [i] 03:20 Chcete je? ZJ [i] 03:25 Cesty [i] 03:50 Šetlík Jiří, historik umění [i] 04:05 Ta naša kapela [i] 04:30 Poutní místa [i] 04:50 Tito - Poslední svědci testamentu 12/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Senzační Spiderman 25 [i] 07:00 Král džungle II 12 [i] 07:25 Návrat do budoucnosti II 8 [i] 07:55 Show Toma a Jerryho 19 [i] 08:25 Jak vycvičit draky II 7 [i] 08:45 Comeback: Obraz paní Rybkové [i] 09:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:15 Volejte Novu [i] 10:55 SuperStar [i] 13:30 Výměna manželek III [i] 15:00 A co když je to pravda? [i] 17:00 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 Comeback: Pan Prase odchází [i] 18:45 Comeback: Absťák [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Přijde letos Ježíšek? [i] 22:30 Aljaška v plamenech [i] 00:30 Jezero 4: Poslední kapitola [i] 02:00 Novashopping 02:15 Námořní vyšetřovací služba V: Rodina 2 [i] 03:00 Prásk [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:05 Friends: Holky z venkova [i] 07:35 Winx Club III: Zrcadlo pravdy 4 [i] 08:10 Winx Club III: Moře strachu 5 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Autosalon Extra 10:15 M*A*S*H 105 [i] 10:50 Jedině ona [i] 13:05 Čas pracuje pro vraha [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i] 17:05 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ FINÁLE [i] 22:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ ROZHODNUTÍ [i] 00:05 Hon na čarodějnice [i] 02:05 Věc [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Katie Ffordová: Príboj lásky [i] 07:25 Frasier [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Sultán 118-120/126 [i] 14:05 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 16:10 Posadnutá láskou [i] 17:55 Tanec v srdci [i] 20:00 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 22:05 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 00:05 VRAŽDA.COM [i] 01:55 Posadnutá láskou [i] 03:25 Frasier [i] 04:30 Úbohá Nasťa 114-115 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Svatba na spadnutí0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Big Screen 23 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černovous0 [i] 13:35 Černovous0 [i] 15:10 Charlieho malá tajemství0 [i] 17:00 McBride: Padlý idol0 [i] 18:30 Láska přichází zvolna0 [i] 20:05 Odsouzení0 [i] 22:00 Valdemarův odkaz0 [i] 23:50 Městečko Pines: Naše město, naše zákony 3 [i] 00:35 eXistenZ0 [i] 02:20 Mořská bestie0 [i] 03:50 Příběh mého syna0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Watts [i] 05:30 Skoky na lyžích [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Motorsport [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Krasobruslení [i] 13:15 Watts [i] 13:30 Krasobruslení [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Vytrvalostní závody [i] 19:15 Krasobruslení [i] 20:00 Krasobruslení [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Vzpírání [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:30 Vzpírání [i] 02:15 Krasobruslení [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Vzpírání [i] 04:45 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 06:00 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i] 07:00 Námořní hlídka 5: Oběti války 4 [i] 08:00 Námořní hlídka 5: Zóna smrti 5 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i] 11:00 V utajení 4: Oko za oko 9 [i] 12:00 Knihovníci 2: Díl třetí 3 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Milostné příběhy 13 [i] 14:00 Spravedlnost v krvi 5: Rozbité dveře 14 [i] 15:00 Křišťálová lebka [i] 17:00 Cesta Vikingů [i] 19:00 10 000 dnů [i] 21:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 23:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 01:00 Red Faction: Počátek [i] 03:00 Městečko Haven 5: Chemie 12 [i]