TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista II. 9/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 20/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 7/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 7/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. - NOVÝ SERIÁL 3/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:50 FARMA - DUEL [i] 23:40 NCIS: New Orleans I. 3/23 [i] 00:35 Bostonské vraždy IV. 5/16 [i] 01:30 Odložený prípad IV. 20/24 [i] 02:25 Dva a pol chlapa XII. 7/16 [i] 02:50 Komisár Rex IV. 5/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Asijina voľba 52/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Ostrov Rujana [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Fanatička [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: V koncoch 13/14 [i] 09:10 Asijina voľba 53/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Let do neba [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvrhnutý [i] 14:35 Občan za dverami [i] 15:05 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Castelli Romani [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratené deti 14/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Malajzia [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Taxikár [i] 00:25 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:10 Medicopter 117: Let do neba [i] 02:00 Taxikár [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Polícia [i] 05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Do toho,do toho [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - 7 ZHAVRANELÝCH BRATOV [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Šarišské ozveny [i] 09:15 Traja z 9. poschodia: Karol [i] 10:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Arecibo - teleskop v džungli 1/20 [i] 10:30 Rómska beseda [i] 10:55 Jeden deň: Čerstvé mäso [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Tradičná medicína vo svete I.: Brazília [i] 13:00 MUDr. Pavol Strauss [i] 13:30 Veľké presuny: Kolosálny kanón [i] 14:30 VAT [i] 15:00 PO NEŽNEJ: Triedny nepriateľ [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubice El Malaheg [i] 17:00 Jeden deň: Svetlý svet [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ROMA SPIRIT [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Do toho,do toho [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - 7 ZHAVRANELÝCH BRATOV [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2015 - Literatúra [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anička Jurkovičová 2/3 [i] 21:25 Família: Família - 4 srdcia [i] 21:55 Bol to syn [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Konečne rozvod [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Motorkár [i] 09:25 Hoď svišťom: Pomocná sila, Mama Mia [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 13 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Piráti Karibiku: V neznámych vodách [i] 23:40 Cesta bojovníka [i] 01:45 Čierny vdovec [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 KRIMI 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vytunuj mi fáro 19 [i] 05:45 Ničitelia mýtov II. 8,9 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 17 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 4 [i] 10:55 Modrí templári V. 22/22 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA V. 9 [i] 13:00 Kosti III. 5 [i] 14:00 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 22,23 [i] 15:50 Vtierka Castle III. 2 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 20 [i] 17:45 Faktor strachu II. 4 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 24,25/25 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 20:40 X Factor Veľká Británia [i] 00:05 Nahí v raji III. 4 [i] 01:05 Californication - Orgie v Kalifornii - PREMIÉRA VI. 9,10 [i] 02:10 Späť v hre 9,10 [i] 02:45 Ničitelia mýtov II. 8,9 [i] 04:25 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 1 [i] 08:00 Medium III. 11 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 10:00 Havaj 5-0 II. 10 [i] 11:00 Vražedná čísla VI. 5 [i] 12:00 Komisař Rex V. 1 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 10 [i] 15:00 Medium III. 11 [i] 16:00 Komisař Rex V. 3 [i] 17:00 Vražedná čísla VI. 6 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 11 [i] 19:00 Medium III. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 21:00 Scorpion I. 3 [i] 21:55 Vražedná práva II. 3 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 10 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev VII 5 [i] 00:55 Scorpion I. 3 [i] 01:50 True Blood - Pravá krev VII 5 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Políbit několik žab 24 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Soupeřivost nade vše 15 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Mars na Zemi 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 12:35 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Velký risk 2 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 5): Prokletý pozemek 6 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 5): Velké spousty zlata 7 [i] 15:20 Zlatá horečka (Series 5): Zlato v krvi 8 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Políbit několik žab 24 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Soupeřivost nade vše 15 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Kožené kombinézy, dřevěné houpací křeslo 12 [i] 20:00 Troy (Series 2) 3 [i] 21:00 Pouliční kouzelník (Series 1) 1 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Fact or Fiction 3 [i] 23:00 Nejvyšší věž – výstavba mrakodrapu The Shard [i] 00:00 Odhalení mimozemšťanů (Series 1): Spolčení tajných sil 3 [i] 00:55 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Robert Fratta 3 [i] 01:50 Troy (Series 2) 3 [i] 02:40 Pouliční kouzelník (Series 1) 1 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Fact or Fiction 3 [i] 04:20 Nejvyšší věž – výstavba mrakodrapu The Shard [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Na stopě [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:50 Kluci v akci [i] 10:20 Výhra [i] 10:35 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 5/7 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: Rodina 13/16 [i] 21:00 13. komnata Gabriely Vránové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Objektiv [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 16/20 [i] 09:30 Život pod horským velikánem [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Český žurnál: Matrix AB [i] 11:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Caesar 2/6 [i] 12:50 Poslední šance pro tygra 1/2 [i] 13:45 Chcete mě? ZJ [i] 14:10 Minuty z Krkonoš [i] 14:15 České stopy v rostlinné říši [i] 14:35 Letecké katastrofy: Neviditelný zabiják [i] 15:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 12/12 [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 16/50 [i] 17:25 Genderová věda aneb Problémy s pohlavím [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - Problematické těžké astma [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Divoká Brazílie [i] 21:00 S gurmánem na cestách: Vídeň [i] 21:45 Proč nepožádali Martina? [i] 23:20 Most 9/10 [i] 00:15 Most 10/10 [i] 01:15 Ve jménu vlasti III: Plecháč zlikvidován 1/12 [i] 02:10 Pološero - Když se nechce žít [i] 02:40 Cesty víry: Tajemství krve Páně [i] 03:05 Náš venkov: Na poslední vartě [i] 03:30 Manželky s vůní dálek [i] 04:00 Ta naša kapela [i] 04:25 Zeno Kaprál - básník [i] 04:40 Poutní místa [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2919 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Jde o život! 612 [i] 11:30 Kutil Tim II 20 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk III 4 [i] 13:40 Odložené případy IV: Šmírák [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Rodina 2 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Běh na dlouhou trať 405 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 18:25 Ulice 2920 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jack Reacher: Poslední výstřel [i] 22:55 Expresní zásilka [i] 00:40 Atentát: Smrt zbrojaře 6 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 02:50 Áčko: Odpusť, porodila jsem tě jako narkomana [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Běh na dlouhou trať 405 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Plavba za delfíny [i] 06:40 Winx Club III: Zrcadlo pravdy 4 [i] 07:10 M*A*S*H 104 [i] 07:55 M*A*S*H 105 [i] 08:50 M*A*S*H 106 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Jediný svědek 19 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Chladnokrevná zlost 5 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Ztracený syn 5 [i] 13:25 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 14:35 Castle na zabití II: Labutí píseň 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Raluca [i] 22:15 Temný anděl [i] 00:15 Touha smrti 2 [i] 02:10 Spravedlnost v krvi V: Právo nosit zbraň 9 [i] 02:55 Policie Hamburk II: Ztracený syn 5 [i] 03:40 Raluca [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 134-135/182 [i] 06:35 Vojna Monteovcov 17-18/128 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Krok za krokom [i] 10:50 Dila 115-116 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 129/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:35 Dr. House III. 19/24 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 SUPERSTAR magazín [i] 21:35 Horúčka sobotňajšej noci [i] 00:05 Foter je lotor [i] 02:20 Odkaz vo fľaši [i] 04:15 Úbohá Nasťa 112-113 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 19 [i] 06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Kočičí slečna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Big Screen 21 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Pokojný bojovník0 [i] 14:05 Big Screen 21 [i] 14:20 Umírající zvíře0 [i] 16:15 Láska přichází zvolna0 [i] 17:50 Všichni královi muži0 [i] 20:05 Brilantní plán0 [i] 22:00 eXistenZ0 [i] 23:45 Teror0 [i] 01:15 Jízda o život0 [i] 03:05 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru0 [i] 04:35 Mořská bestie0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Skoky na lyžích [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Lyžování [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Krasobruslení [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 21:00 Motorsport [i] 00:00 Silové sporty [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Stinger 6 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 08:20 Prozíravost 1: Nemesis 6 [i] 09:20 Milionový lékař 3: Hank a hluboké modré moře 15 [i] 10:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 12:20 Agentura Jasno 6: Shawn a pravá dívka 12