TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 8/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 19/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 6/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 6/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. - NOVÝ SERIÁL 2/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS: New Orleans I. 1-2/23 [i] 01:05 Lovec zločincov I. 20/23 [i] 02:00 Upírske denníky IV. 22-23/23 [i] 03:45 Odložený prípad IV. 19/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 51/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Ostrov Elba [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záväzok [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratený 12/14 [i] 09:10 Asijina voľba 52/88 [i] 10:05 Medicopter 117: V poslednej sekunde [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Fanatička [i] 14:35 Víkend [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 16:30 Úžasné krajiny: Ostrov Rujana [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy V.: V koncoch 13/14 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevera po slovensky 3/3 [i] 21:35 Matka, pomôž mi 3/4 [i] 23:25 Reportéri [i] 23:55 Murdochove záhady I.: Zlá liečba 12/13 [i] 00:45 Medicopter 117: V poslednej sekunde [i] 01:35 Matka, pomôž mi 3/4 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Do toho,do toho [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - UMBRELLA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Svadobné piesne [i] 09:00 Traja z 9. poschodia: Emil [i] 09:45 Encyklopédia slovenských obcí: Drienčany [i] 10:00 Svet zhora: Ile de Groix zhora [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Jeden deň: Je tu pošta! [i] 11:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Lesy Slovenska - Lesnícka dolina Čierny Váh [i] 12:45 Divoká Amerika: Americký netopier [i] 13:35 Kukurica: zisk a hlad [i] 14:30 Od veci: O nakupovaní a športovaní [i] 15:00 PO NEŽNEJ: Víťazstvo bez násilia [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rómska beseda [i] 16:00 Observatória - Medzi nebom a zemou: Arecibo - teleskop v džungli 1/20 [i] 16:25 Profesionál [i] 16:40 Energetika [i] 17:00 Jeden deň: Čerstvé mäso [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Do toho,do toho [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - UMBRELLA [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2015 - Výtvarné umenie [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Brazília [i] 20:40 VAT [i] 21:05 Veľké presuny: Kolosálny kanón [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Profesionál [i] 23:10 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 23:15 Ambulancia: Zbavte sa močových kameňov [i] 23:45 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Vyšinutá ženská [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Žaluďov komplic [i] 09:30 Hoď svišťom: Narodeniny, Manažérka [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 12 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 14 [i] 00:00 Hawaii 5.0 V. 4 [i] 01:00 Modrí templári V.: - FINÁLE SERIÁLU - PREMIÉRA 22/22 [i] 02:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:10 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vytunuj mi fáro 18 [i] 05:45 Ničitelia mýtov II. 6,7 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 16 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 3 [i] 10:55 Modrí templári V. 21 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA V. 8 [i] 13:00 Kosti III. 4 [i] 14:00 Profesionáli V.: Panička 13/13 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 20,21 [i] 15:50 Vtierka Castle III. 1/24 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 19 [i] 17:45 Faktor strachu II. 3 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 22,23 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 20:40 Útok na Spojené štáty [i] 22:40 Sekundy pred katastrofou IV. 3 [i] 23:40 Heinrich Himmler: Masový vrah [i] 00:40 Zločinci III. 6 [i] 01:10 Ničitelia mýtov II. 6,7 [i] 02:50 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 03:20 Sekundy pred katastrofou IV. 3 [i] 04:05 Zločinci III. 6 [i] 04:30 Heinrich Himmler: Masový vrah [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 18 [i] 08:00 Medium I. 7 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 10:00 Havaj 5-0 II. 9 [i] 11:00 Vražedná čísla VI. 4 [i] 12:00 Komisař Rex IV. 18 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 9 [i] 15:00 Medium I. 7 [i] 16:00 Komisař Rex V. 1 [i] 17:00 Vražedná čísla VI. 5 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 10 [i] 19:00 Medium III. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 22:00 NCIS: New Orleans I. 12 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 11 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 01:55 NCIS: New Orleans I. 12 [i] 02:35 Havaj 5-0 III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Scat Pack Challenger – (Díl 7) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne lyžuje 23 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): To je závod 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Narůstající spory 14 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 2) 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Na pánev 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Scat Pack Challenger – (Díl 7) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 12:35 Troy (Series 1) 2 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Divokost v krvi 3 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Kovbojové chaosu 7 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Totální neúspěchy 9 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne lyžuje 23 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): To je závod 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Narůstající spory 14 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 2) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Boháči ze staré doby 5 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Štěnice 6 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 34 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 35 [i] 22:00 Poklady z garáží (Series 3) 5 [i] 22:30 Poklady z garáží (Series 3) 6 [i] 23:00 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën CX 5 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda/Sbohem Malej Richarde 14 [i] 00:55 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Boháči ze staré doby 5 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Štěnice 6 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 34 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 35 [i] 03:30 Poklady z garáží (Series 3) 5 [i] 03:55 Poklady z garáží (Series 3) 6 [i] 04:20 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën CX 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:05 Hobby naší doby [i] 10:30 Hříšní lidé Města pražského: Lady Macbeth z Vinohrad 3/13 [i] 11:15 Hříšní lidé Města pražského: Otisky prstů 4/13 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Kdo je v nebezpečí? [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Domov [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Esemeskování za jízdy [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Velké naděje 11/13 [i] 21:05 Gejzír [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Schimanski [i] 00:05 Kriminalista [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:35 Zlatá mládež: Na jatkách 1/5 [i] 02:20 Designtrend [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České kořeny ve Vídni [i] 10:10 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 11:05 Příběhy domů: Dům U zlaté studny [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Příběhy zvědavých přírodovědců 10/10 [i] 12:40 Neznámá válka 1/5 [i] 13:35 Chcete je? ZJ [i] 13:40 Velké stavby světa: Korejská spojnice [i] 14:30 Evangelium podle Brabence [i] 15:55 Němý svědek [i] 17:35 S gurmánem na cestách: Kambodža [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Kudy teče řeka [i] 19:20 Ztracené adresy: Stará Voda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Český žurnál: Matrix AB [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Když se nechce žít [i] 22:00 Atentát [i] 23:40 Kanadská soda [i] 00:00 Uchem jehly [i] 00:30 Folklorika [i] 00:55 Babylon [i] 01:20 Putování za muzikou - Jožka Šmukař [i] 01:50 Ta naša kapela [i] 02:15 52 dní na útěku [i] 02:45 Pavel Tománek, profesor nanotechnolog [i] 03:00 Poutní místa [i] 03:20 Defilé 2006 [i] 04:10 Na moll [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2918 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 19 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk III 3 [i] 13:40 Odložené případy IV: Smrt z milosti [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba V: Pohřbít své mrtvé 1 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Karty nikdy nelžou 404 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 18:25 Ulice 2919 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jde o život! 612 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži [i] 23:55 Kriminálka New York II [i] 00:45 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Námořní vyšetřovací služba V: Pohřbít své mrtvé 1 [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Karty nikdy nelžou 404 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Utajená oslava [i] 06:40 Winx Club III: Víla a zvíře 3 [i] 07:10 M*A*S*H 102 [i] 07:55 M*A*S*H 103 [i] 08:50 M*A*S*H 104 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Pomstěná smrt 18 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Čtyři jezdci z Apokalypsy 4 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Hořké pravdy 4 [i] 13:25 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 14:35 Castle na zabití II: Upíří víkend 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - SEMIFINÁLE [i] 22:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ROZHODNUTÍ [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Ano, šéfe! [i] 00:30 Show Leoše Mareše [i] 01:30 Policejní bažanti III: Dobrá rána 3 [i] 02:30 Zrozeni k zabíjení? IV: Herbert Mullin 6 [i] 03:30 Spravedlnost v krvi V: Sedmá velmoc 8 [i] 04:15 Policie Hamburk II: Hořké pravdy 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 132-133/182 [i] 06:30 Vojna Monteovcov 15-16/128 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:40 Dila 113-114 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 128/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:20 Priatelia [i] 19:45 Dr. House III. 18/24 [i] 20:40 Mentalista II. 9/23 [i] 21:40 Dila 115-116 [i] 00:00 Hriešnici III. 3/12 [i] 01:10 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:30 V náručí diabla 180/182 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 21 [i] 06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Ester to rozčísne0 [i] 08:15 Big Screen 23 [i] 08:30 Big Screen 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 13:55 Symbol smrti0 [i] 15:55 Dopis Pro Krále0